Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
28. feb 2010

Emi ja jsem tak rada az jsem z toho v utlumu 🙂
Dekuji vsem moc 😵
Rekla bych ze jsem to prozivala jako Sok....Radost....Obavy
Vubec nevim co ted nevim co se dela jako prvni no nic Nemam nic nastudovano ani zadne info tak asi to me trochu desi.
Cca za dva mesice jedeme do CR prepisovat byt....pred mesicem mi umrel deda a tak stejne musim do CR a pri te prilezitosti si zajdu k lekari.

Lubin to je mi lito,a jen doufam,ze se ti brzy ulevi,myslim na tebe o maleho moc!!!Posilam malemu pohlazeni a hlavne at je maminka vporadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meleri
28. feb 2010

finfrle,

jde se na ultrazvuk, ale už si nepamatuju v kterým týdnu. 🙂

finfrle
28. feb 2010

mele dekuji vsak ja si to vsechno zjistim a nastesti mam Emilku 😵 😅

bakosko
28. feb 2010

baby neviete nahodov kolko krat preplaca Rakusko IVF

janulka04
28. feb 2010

ahojte kocky
vas docitat, to je normalne fuska 😀

takze. finfle, gratulujem, zatial len tisko a prajem nech sa fazulka drzi a nech pekne rastie 😉

lubi, jaj...chudatko, taky zaber hned odzaciatku..tak ti drzim palceky, nech si cimskor fit a nech sa mliecko drzi...hebamme ma pravdu, bohuzial, ja som tiez o mliecko dvakrat skoro dosla, skus aj tie cajiky na podporu dojcenia, mne velmi pomohol Fytolac od fi. Naturland, len neviem, ci ho dstat v Nmemcku, ale naozaj mozem odporucit...a hlavne klud, ziadne stresy a mysliet pozitivne.... 😉
a ak by sa predsa nezadarilo, nestracaj hlavu...kolko babuliek je na UM...materske je sice lepsie, ale podla mna, ak sa ma mamina ci babo pri kojeni stresovat a este to mas aj stazene tou horuckou, s prepaceni kaslat na kojenie...havne, aby si bola v pohode...
prajem, skore uzdravenie..drzte sa...ty, O., aj mliecko 😉

a ktosi sa pytal, ze ci som z nemocky utiekla? Lebo tak som to napisala...
hej..podpisala reverz a papa....uz ma nebolo....a dobre som urobila, kedze male museli byt raz s mojou exsvokrou a bol to boj vam povie, ciganske hracky su cistejsie 😠 ...vtedy som sa zaprisahala, ze uz ich nikdy nenecham same 😔

meleri, tak toto je vyrobca Jané, tak sa spolieham na kvalitu...
schnucki...dam info, uz komunikujem o dodacich podmienkach na ten ranzovy, hrozne sa tesime...ak by to vyslo, bude ta urcite informovat a samo, ze pripojim aj vlastne fotky.. 😉

bokosko, ahoj, vitaj....ja ti neporadim...skus, ci tu nieje nejaka tema Rakusko? 😕

emily327
28. feb 2010

meleri, tak ako dnes? uz bolo lepsie pocko a mohli ste si vyrazit do hor?
Ja som praveze pracovat v bare nechcela, nemam rada opitych ludi a k alkoholu nemam moc pozitivny vztah, takze je lepsie byt casnickou v restike ako ja, kde sa predava iba vinko 😉 Ale to by si moja zvladla, je to sila zvyku, clovek sa nauci vsetko, ked musi 😀

Drzim palce, aby sa embryjko ujalo pfuj pfuj ( prepac,to nie na teba plujem ale na to aby sa ujalo 😀 )

blondynka400
1. mar 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím z IT. Cesta ok, malá byla úplný zlatíčko bez jediného problému 😵
Pak se vás pokusím dočíst, zatím vybaluju a tak. Je to náročný 😀

finfrle
1. mar 2010

blon vitej doma i s prckem 🙂

ivanajelinek
1. mar 2010

Finfrle GRATUJUJEM!!!!! Super zasa dalsia tehulka..Sa nam to tu pekne rozrasta... 🙂

Lubi prajem skore uzdravenie...Chudatko...Ale hlavne ziadny stres...

Inak kocky aky mate nazor na farbenie vlasov pocas tehu? Ja som bola v piatok u kadernika a ten povedal, ze sa moze...Tak som si nechala nafarbit, ale teraz mam akesi vycitky svedomia, lebo bol u nas v sobotu v restike jeden staly host(ten je tiez kadernik) a ten povedal, ze on by mi vlasy nenafarbil...Kazdeho sa pytam a niekto povie ze nevadi a druhi zasa ze radsej nie...Tak neviem.. 😖

Blondy tak vitaj spät..

janulka04
1. mar 2010

jee, blondy, tak som rada, ze ste to zvladli, nas to caka v lete s mrnuskom ideme k rodicom...aj svokrovcom a este aj krstiny budu, tak som zvedava... 😉 😕
ivi, ja neviem, ja som ale prvy trimester nefarbila a teraz co si farbim, tak raz za cca 6-7 tyzdnov a tymi farbami bez amoniaku...mne gyndos povedal, ze to by nemalo skodit, ale ako vravis, nazory sa roznia....

ivanajelinek
1. mar 2010

Ved to, kazdy lekar a kazdy kadernik hovori inak...Ale co uz..Ale ja si uz vlasy farbit radsej nebudem..

A co Jani, kocar si uz objednala? Mne sa tiez ten oranzovy paci...Ja uz tiez pomaly pokukujem po kocaroch...Ale je ich tak hrozne moc, ze kto si ma vybrat, ze?

schnucki
1. mar 2010

ahojik holky,

jaky byl vikend??

lubi zlaticko to me moc mrzi .... moc na vas myslim a preju brzke uzdraveni a at je vsechno zas v pohode ... a jak psali holky, neni spatne kdyz nebude mit tvoje mlicko, hlavne aby jste byli oba v pohode ....

meleri tak dej vedet jak jste dopadli, taky vam moc drzim palce 😉 ....

jani ok, budu rada kdyz mi pak pisnes, jeste mame cas, ale neni na skodu vedet co by jsme asi tak chteli 😀

blondy ahoooj ... to je super ze jste to obe zvladli 😀 ... jste proste nase sikulky 😉

ivus ja ti bohuzel taky neporadim, myslim ze nazory se hodne lisej, ja si kazdopadne vlasy nebarvim, tak nevim .... ale nelam si tim hlavu, uz jsi je obarvila, tak co ... nemysli na to 😉

emily a jak se mas ty?? a finfrle??

ja se musim priznat, ze jsem si v sobotu ulitla na pizze, v 11h vecer jsme ji objednali 😅 ... ale jak se mi krasne spalo 😀 ... pritel ze me akorat nemohl, kdyz jsem v 9h rano vstavala ze mam zas hlad 😀 .... jinak jsme rozepisovali jidlo na svatbu, kdo co uvari, piti a tak .. no uz ted me omejvaj ....

janulka04
1. mar 2010

no, ivi, nakoniec bude ten oranzovy 😉 😀 ,
my sme dooost slho vyberali, nebol jediny, ktory by nam vyhovoval...ono asi taky ani nieje, ale tento sa najviac blizil k nasim poziadavkam...ma nejake muchy, ale uz nevymyslam, tak ci tak chceme este jednu nejaku buginu neskor...a uvidime casom...
tak ja si farbim... 😀

finfrle
1. mar 2010

Ahojky jsem trochu rozhozena z tolika novinek a do toho asi pribyde stehovani tak moc nepisu se omlouvam ale pak se polepsim 🙂 jeste se zacinam ucit autoskolu jeje moc moc moc zmen

ivanajelinek
1. mar 2010

Schnucki, tak to je super, ze ti zasa chuti papat...A zle ti este byva, ci je to uz lepsie? Kedy mas dalsiu kontrolu u dr.?

Jani takze super..A mozem sa spytat, ze kolko ta vysiel ten kocar? A objednavala si ho cez internet, ze?
Ja asi tiez budem chciet kocar s väcsimi kolesami, kedze tie male nie su dost vhodne na prechadzky po lese a tak..Skor tak do mesta...

schnucki
1. mar 2010

dekuju ivus 🙂 ... taky jsme radi ... ja se snazim i kdyz treba neco delam sem tam do sebe neco hodit, ale je super ze uz jim i normalni jidla, obed a tak ....
tuhle stredu jdu na NT screening, tak se trochu obavam, ale myslim pozitivne 😀 .... vysledky budu mit ale az v pondeli, to bude vikend 😝

me se na tom kocarku libi ta trojkombinace, z toho jsem paf 😵

holky mam takovej dotaz, koukam prave na bonprix na tehu-kalhoty a nevim nejak jakou velikost .... normalne nosim 42, mam trosku silnejsi nozky, a ted nevim jestli zas 42 ... velikost 44 me trosku desi 😅

janulka04
1. mar 2010

no, ivus, neviem, kde zijes, maju ho aj v nglicku, tam vyjde o cca 100€ menej, inac taky komplet stoji okolo 370 libier co som pozerala, ale nemali tuto farbu, velky vyber farieb maju polaci, ale este mi neodpisali kolko bude stat, no podla ich stranky ratame s mm okolo 500€, ale kasleme na to, fakt potrebujeme poriadny kocik, kvalitny, skladny lahky a vhodny do terenu, proste tolko plusov, co ma pre nas tento, iny nema 😉

schnucki, ja som citala a teda u man to tak na zaciatku aj bolo, ze tehu oblecko podla velkosti pred otehotnenim
ja som nosila 38, lebo tu v Nemecku maju nejak male cislovanie 😕 ...ale teraz mi su dobre cez stehna 42-ky 😝 ...no., co uz? 😀

janulka04
1. mar 2010

este som chcela napisat, ze my sme hladali taky Travel system...a ano, objednavam ho cez net... 😉

ivanajelinek
1. mar 2010

Jani ja zijem v Nemecku...Ja uz som ale rozmyslala, ze ci neskocit domov na slovensko a spravit si vylet do polska na nakupy..No ved prave presne ako hovoris lahky, da sa dobre poskladat a dobry do terenu...A inak 500eur sa da, nie je to az tak hrozne moc...A cez aku polsku stranku si pozerala kocily?

Inak ja uz som tiez pozerala cez bonprix tehu oblecko...Niektore veci fakt pekne a cenovo dobre...Ja uz citim, ze niektore kosele a tricka mi zacinaju byt tesne, nohavice sa este daju...Este pockam tak 2-3 tyzdne a pojdem aj ja pozret nejake tehu oblecko..

emily327
1. mar 2010

blondy, tak to je super, ze mala bola zlaticko pocas celej cesty. Vy ste obidve sikulky, tak ste to zvladli ukazkovo 😉 Tak vela pevnych nervov pri vybavovani.

ivanajelinek, ahoj moja ako? Co sa tyka farbenia vlasov, tak tam ide hlavne o to,aby si nedychala ten amoniak. Ale ako vidim si blond ako ja a ja si v prvom trimestri nemam v plane farbit, zatial to nemam moc odrastene ale potom urite ano ale budem sa snazit v dlhsich intervaloch, predtym som kazde 2 mesiacea teraz budem kazdy 3 mesiac co bude iba 2 krat pocas tehu. Takze si myslim,ze si nic zle neurobila 😉 Urcite nie si jedina co si nafarbila pocas tehu vlasky 😉

schnucki, tak je super,ze ti chuti papkat 😉 To som velmi rada, len pekne priberaj moja. Ja sa mam dobre, cez den klop klop super a na vecer sa mi na zaludku pritazi ale aspon nekecam s misou a v praci to v pohode zvladam. Tak som rada. A ty sa mas uz lepsie?

schnucki
1. mar 2010

tak ja to proberu s budoucim tatinkem a zkusim objednat 42, a uvidime .... me se tam libej jedny kalhoty za 20euro a potom teplaky asi za 18, rada nosim teplaky 😀 .... moje tricka jeste stihaj, mam hodne takovejch co se trosku roztahnou, ale kalhoty uz nejak ne, tak do toho asi pujdu ....

koukam se nas tu na kocarku shodne vic 😀

schnucki
1. mar 2010

ahoj emily, me navecer taky kolikrat brisko zlobi, ale pres den to jde, uz je mi opravdu lip, takze to fakt bylo tim nejedenim, tak se toho vyhibam a dlabu 😀 .... tesi me ze nekecas s misou a ze to v praci zvladas 😉 ... a jinak, uz brisko roste??

janulka04
1. mar 2010

schnucki, ja objednavam cez bonprix aj pre male, ako ceny uplne super a krasne oblecko...a hlavne nemusim nahanat a kutrat rovnake veci v inych velkostiach, kedze Laurinka je drobcek 😵

ivi, IP 😉

ivanajelinek
1. mar 2010

Ahoj Emily, no mam sa dobre...V praci to zvladam tiez dobre, len som zvedava na leto, ako to budem zvladat...Ked budu horucavy a mi s velkymi bruchami budeme obsluhovat. 😀 .Inak dokedy planujete ostat v Irsku?

Baby co si myslike ze do kolkeho mesiaca by som mohla cestovat na slovensko? Chodievame autom a cesta trva tak okolo 10-12 hodin...

Schnucki a ty uz tiez pozeras po kocaroch? A Emily ty?

meleri
1. mar 2010

čaute baby,

nevím co napsat, jaksi se mi dneska nechce vás dočítat, snad se nezlobíte.

malý zatím spí ale odpoledne chci jít do lesa.
mám ted trochu problém že po mě kámoška chce abych jí hlídala jejího syna, který má13 měsíců a já nevím jak jí říct že ne.
měla mít chůvu ale ta se na ni vyprdla, protože malý u ní strašně řval a stresoval druhé děti.
a já nechci mít doma to samé..jak řve jedno děcko tak spustí i druhé a už neskončí...

meleri
1. mar 2010

prostě mám strach že se na mě naštve a přestane se se mnou bavit..

schnucki
1. mar 2010

ted jsem to cele sepsala a zmizlo mi to 😠

ja jsem s bonprix taky moc spokojena, takze objednam 😀

ivus ja myslim ze by to nemel bejt problem, mozna v 8mesici bych se bala, ale pokud doktor nezakaze .... me muj rekl, ze v tom zadny problem nevidi, ja to mam k nasim 6h cesty, jedine co musime delat je, casto pauzu, nesmim dlouho sedet, takze pokud casto zastavite a projdes se, nemel by bejt problem .... ja mam jet v cervenci na svatbu, tak doufam ze budu moct

jinak jsem taky zvedava jak se v lete budem koulet 😀

meleri ja si myslim ze jestli je to dobra kamaradka, tak to pochopi, normalne bych ji to vysvetlila 😉 .... ja miluju prochazky lesem, jak na jare vsechno tak krasne voni 😵

meleri
1. mar 2010

schnucki,

6 h to je pohoda. to si myslím zvládneš v klidu. navíc jestli budete zastavovat, snad ti nebude blbě.

jo hold je to těžké, musím jí to říct.

jo les je super, mám štěstí že tady je kousek od baráku ale není to ten typický český, ale kleče a stromky jako ve středomoří už. za smrkama se musí trochu výš...ale strašně mi chybí pravý smrkový les.

kleopatris
1. mar 2010

ahojky 🙂 ja len na skok 🙂

Lubi je mi to velmi luto co sa ti stalo 😖 ale i tak verim, ze sa ti este mliecko rozbehne, ked sa uzdravis. Ja som na zaciatku mala maleho stale u seba, aj v posteli a na tele aby moje telo vedelo, ze ho mame a podla mna to mi velmi pomohlo. I ked som bola jak pes unavena po porode a tak, stale som ho mala hned vedla seba v posteli ( a je mi jedno, ze sa to nema...). Tu deticky neprikrmuju takze by mi maly asi smädom zomrel, keby mi nenabehlo mlieko tak skoro 😠 chudak dostal z toho riadnu zltacku a furt ju este mame 😒 a behame kazdy druhy den do nemocnice na kontrolu 😠 take nieco ze pod lampu alebo hospitalizacia dlhsie ked ma babo zltacku sa tu nepraktizuju....
My sa stale krmime s kosickami, mliecko zacina byt na knap, lebo by furt papal a papal 🙂 inak je to to najlepsie a najposlusnejsie babatko na svete 😵 a dufame, ze mu to tak aj vydrzi 😅
Finfrle gratlujem k dvom ciarkam ta 😵 ine som nejak nestihla postrehnut k 😝 ale ja vas jedneho dna docitam sa 😀
Tak sa majte krasne zatial a my sa zase ozveme 🙂

janulka04
1. mar 2010

ahoj, kleo,
tak to mas teda super dietko, ked je take dobrunke..len nech mu to co njadlhsie vydrzi 😀