Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. mar 2010

meleri presne takovou nejakou bych chtela, aby to chrastilo i hralo, uvidime jak co kde najdem ....

uz jsem u mirusch, vsechny pozdravuje .... byli jsme nakoupit a jdem se napapat, uz mam hlad jak barik 😀

emily at ti to v praci dneska rychle utece 🙂

ivus tak jak, jak ti je??

blondynka400
30. mar 2010

meleri, a ty jsi tu deku dávala přímo na zem? Mně právě vadí, že tady máme všude dlažbu a je od podlahy docela zima a to i v létě.... Navíc ona jak je i teďdocela pohyblivá a cestuje, tak byla během cvhilky na podlaze a to se fakt nedá... Takže pro nás to fakt moc neni...

schnucki, neboj, všechno je ok. Prostě jen si v té době, kdy ještě bříško moc nemáš, hormonyse ti uklidnily, tak ti je dobře, nic tě nelačí a tak. Ale neboj, ono to přijde 😀

meleri
30. mar 2010

Schnucki,

škoda poradila bych ti kde, ale nevím, my ji dostali darem, a byla fajn...důležité je asi aby to hrálo, aby na té dece byly taky různé cingrlátka, ale spoustu si tam toho můžeš i našít sama dodatečně...

super, holky, užijte si společného času! nechcete poslat nějaké fotky nebo tak?

Blondýnko,

aha, my tu máme v obýváku parkety..ale řešila jsem to tak že jsem dávala pod to dvě hrubší deky, a navrch ještě rozbalenou zavinovačku, a malý byl taky dost navlečený (svetřík pyžamko bodýčko)..
tak to je šikulka jak se ti už hýbe! to je fakt brzo! to Sam ležel jak lazar asi do 6 roku.. 😅
ale je to fajn to dítě tak nechat aspon se ti rozhýbe, a taky se ti dost unaví takže ti pak dobře bude spát.... 😝

blondynka400
30. mar 2010

😅 meleri, hm, já jí právě nenavlíkám, jenom takový ten overalek a to je všechno... S tou dekou to možná není špatný nápad, ale i tak počlám, až bude trošku tepleji, ona ta dlažba je teď fakt jak led.... 😒
Ona se hýbala hrozně od začátku, je to fakt taková neposeda. I doktorka si toho všimla, že je extrémně pohyblivá 😝 😀.
Ale já jsem radši, i když je to s ní někdy těžky 😀 . Nejhorší teď je, že ona se už teď ani neumí púochovat v klidu, jedině když je faklt unavená, jinak se pořád propíná jak luk, někam se točí. A jak už má sílu, mám co dělat jí někdy udržet. Hele odkdy ti držel a hlavičku? A když leží odky se přitahoval do sedu? Ona se tě totiž teď chytne a začbě se přitahovat až si skoro sedne, ale mě to přijde ještě brzy, aby se jí neničila páteř, jenže když to sama chce, nevím... 😅 . A když jí držíš, tak už hlavičku taky v podstatě drží, samo někdy jí to ještě ujede, není to ještě takovéto jisté, chce jí jistit, ale i tak mi ti přijde nějak brzy, když to srovnám s ostatníma mimi, co znám 😅 . Já vím, že každé mimi je jiné, ale nechci aby se přetěžovala a nějak si tím uškodila nebo něco podobného... 😔

schnucki
30. mar 2010

blondy dekuju, brisko mi uz docela roste, zkusim dat fotecku, ale prave me po tech vsech bolestech kolikrat zarazi ten klidek .... ale mas urcite pravdu 🙂 uz bych chtela male citit 🙂 ale abych si to nepletla se zarazenejma prdikama 😀

byli jsme s mirusch v pizzerii, tak jsem zdlabla celou salamovou pizzu 😀 mirusch mela polevku, kvuli tomu zubu jeste nemuze pevne jidlo a je cela rozhozena, normalne je vse naplanovane a ted je takova lehce chaoticka 🙂

oni prej holky jsou aktivnejsi nez kluci, proto i treba driv chodej .... blondy a mluvila jsi o tom s doktorem? ja vim ze sousedka mi rikala at malou neposazuju kvuli pateri myslim, ale nevim uz jak byla malinka, ono ted ji je 10 mesicu a chodi, sice jeste ne dlouhy trasy ale chodi, taky aktivni ditko 😀

ivanajelinek
30. mar 2010

Ahojte kocky, tak nakoniec tam isiel nas sused sam...Dali mu nahradne a nase auto je ze vraj nepojazdne.Tak som zvedava co bude dalej.Normalne to preplati vsetko poistovna tej baby alebo ona, neviem aku ma ona poistku.Aj nam zaplati nahradne auto. Lenze je to smola.V novembri sme to auto kupili, v januari som ja oskrela auto o mur (skoda skoro 5000 eur),ale to preplatila tiez nasa poistovna, len nam pojdu hore percenta a teraz zasa toto.Ono mi ani nejde o to ze kto to vsetko zaplati, ale o to, ze nove auto a stale nieco...Blondy kupili sme Skodu Octaviu Combi...

Teraz mi zasa prisiel ucet za vyuctovanie elektriky a plynu za minuly rok...Horsie je ze z bytu, kde uz viac ako rok nebyvame...Nedoplatok cez 1000 eur.Tak som to vsetko obvolala a aj trosku zvysila hlas, nech to daju laskavo do poriadku.Lebo ja nebudem platit, ked som tak od roku 2008 nebyvala...Uz aj minuly rok sme mali s tym problemy, tak som im vsetko poslala postou, to ze sme to odhlasili osobne aj plyn aj elektriku a teraz pride ucet...Takze ma ide porazit..A potom ze sa nemam stresovat 😠 Takze tak...Som dnes zasa nejaka unavena, idem sa natiahnut.Upratovanie pocka, nie?

schnucki
30. mar 2010

jinak mirusch me fotila, no hruza fotka, ja se proste neumim fotit na povel, no ale co 😀

schnucki
30. mar 2010

ahoj ivus, myslis tim ze auto je na odpis? tak to hodne nastve, to jste ho ani dlouho nemeli, uf .... nejaka baba si jede jak pomatena a vy to takhle odskacete ....
my chceme ted taky kupovat skodovku, nejakou novou, ted ale nevim ten typ 😝

tak to je husty, vy jste odhlaseny a poslou vam ucet?? to na to prisli jak prosimte? .... normalne bych jim to poslala zpatky, i klidne znova s kopiema ze jste to uz davno odhlasili .... a to jako kdo tam topi??? mas pravo se i pisemne odvolat ....

ivanajelinek
30. mar 2010

Normalne by mali auto opravit.Bolo posunute predne koleso,vtlacene dovnutra, predne dvere a pri svetlach zboku.
No ja uz som im to vsetko minuly rok posielala.Dneska som este volala s jednym panom, ktory s nami osobne robil to odhlasovanie a ten bol tiez pekne nastvany.Tak povedal, ze on to vybavi, ze to obvola.lebo on im tam tie papire tiez uz posielal...A ani neviem ze ci tam niekto byva alebo ako...Ale to mi je jedno. Ide o ten prncip, ze co vsetko skusaju na ludi.Uz minuly rok si stiahli z uctu ale mi sme si to stiahli spät a hotovo.potom cely rok ti nepride nic a v case vyuctovania ti poslu ze mas nedoplatok.To je fakt sila...

schnucki
30. mar 2010

no tak alespon ze neni na odpis, ze ho opravej 🙂 .... je dobre ze tam nekdo je kdo se o to postara, ze se nemusite s tim od zacatku rozcilovat ....

mirusch tu lepi obalky, tak se rehtame u jmen, kdyz si je clovek prelozi tak to jsou kolikrat koniny ....

jinak uklid ivus pocka, ja jsem rada ze je pritel pryc protoze v kuchyni to vypada jak po vybuchu 😀

schnucki
30. mar 2010

mirusch na vas vsechny mysli 😵

ivanajelinek
30. mar 2010

Aj my na nu...To hej ze pocka...Sa nebudem zbytocne stresovat, nie? A vy byvate s Mirusch tak blizko pri sebe?

schnucki
30. mar 2010

mirusch dekuje .... rika ze ji mrzi ze jste bourali a ze doufa ze je vsechno v poradku .... ted tu sklada papiry 😝
ja to mam k mirusch tak neco kolem pul hodky autem po dalnici, kdyz si to metelim 🙂 .... to vis, bude moje hlavni chuva 😀

ivanajelinek
30. mar 2010

Tak to je super, ze sa mozte takto navstevovat..A kde vlastne byvate vy dve?

schnucki
30. mar 2010

mirusch bydli v Erlensee a ja Brachttal (bei Wächtersbach) ... od Frankfurtu smerem Fulda ....

jak ti je?

janulka04
30. mar 2010

ahojte babulky,
ja momentaln nemam cas vas docitavat...u nas doma des...
ivi, mrzi ma ta nehoda, hadam je vsetko ok...

meleri, dodatocne vsetko naj k narodeninkam a stastnu cestu...zvysne docitam neskor...

mala Linda uz dva dni horucky a dnes sa zobudime, lebo spali pri mne, kedze mm je na sluzobke acela vyhadzana...tak som spacifikovala telefonicky mm, nech nas chytro objedna a hadajte co nam je? Sarlach....cesky tusim Spala...tak mam ohromnu radost... 😔
ze vraj by to malilinkej v brusku nemalo uskodit, no mna to totalne zlomilo, uz tri dni som nespala a tak som po obede dnes zalahla a teraz sa obudim a v krku mam ako po vybuchu... 😝

tak neviem, ci to nebudem este konzultovat s mojim obvodakom a na poradnu ci sa nakoniec nevykaslem, mam ju vo stvrtok...
kocky, drzte nam palce...prosim

ivi, na teba myslim, ale momentalne mi to naozaj nevychadza, som rada, ze zijem a dycham...dve noci predtym Linda prezvracala..tu druhu teda uz ani nie, ale zase dosla ku nam do spalne o pol druhej..ja uz som uplne vystavena 😔

ivanajelinek
30. mar 2010

Schnucki, je mi fajn...Ako vzdy...
Jani myslime na teba.neboj, vsetko bude dobre.A ved to ma este cas, myslim ohladom tych papierovaciek... 😉

schnucki
30. mar 2010

ahojik jani,
to me moc mrzi je mala nemocna, spala je na prd .... mluvila jsi s doktorem jestli to neni pro malou nebezpecne? i kdyz mysli ze by nemelo .... myslim ze pokud jsi ji jako mala mela, nemelo by nic hrozit .... myslim na tebe, cmuk ...
at je brzo lip a holky se brzo uzdravej 🙂

mirusch se zhrozila a pta se kde to mala chytla .... ja jsem dneska jeji tlumocnik ....

janulka04
30. mar 2010

kocky neviem, kde to mala dostala...ale dnes ma o tom, ze by tobabtku nemalo ublizit uistil aj gynekolog..ja som ju asi nemala...teda neviem o tom...a teda som rada, ze tu liecia hodne homeopatikami, tak snad sa malej polepsi...a druha to nehytne a tretia tiez nie....
ja jej verim, teda tej najmensej, ze je to bojovnicka, kedze bola vyrobena na stojaka a za 5 sekund...male kricali: mamiiiii, kde si a my s mm v kupelni, tak preto sme to uryclili....

schnucki, pozdrav mirush 😉

blondynka400
30. mar 2010

ivana, tak české auto jo? 😀 No jo no, ty opravy jsou blbý. Bohužel bourané auto už není nikdy úplně ono... Bohužel tak to bývá, když máš staré tak nic, koupíš nové a je to hned. Jak je to v DE s náhradním autem? V čechách je to občasdocela problém,záleží na pojišťovně sice to pojišťovna zaplatí, ale máš tam limit na kilometry a někdy se musí platit i DPH 😝
No ber to tak, že hlavně ty jsi v pořádku, autíčko je jen kus plechu, a pojízdné určitě bude 😵

schnucki, tak nová fotka jo? ak stará byla možná lepší, taková víc umělecká 😀
Fotečku určo děj, jsme na ten břuch zvědavá 😵
No to je právě kouzlo II trimestru, to je absolutně nejpohovější část celého těhu. Prostě najednou všechno vymizí, měla by i být plná energie. Jakmile pak bříško začně hodn+ě růst (3 trim), zas se to zmšní. U mně se to tedy nezměnilo, ale asi jsem byla vyjímka. Mně nevadilo bříško ani den před porodem,
Už si ho vůbec mažeš? 😕

janulka, spála? To už v dnešní době moc není ne? 😕 Já si taky myslím, že v 33tt je mimi už dostatečně velké a nic se mu nestane, neboj.
Tak mě napadlo, ty jsi holky měla přirozeněn nebo císařem? Teď budeš rodit přirozeně? Už se ti to blíží co? 😵

schnucki
30. mar 2010

jani pokud se holka povedla po takove rychlovce tak ji nic nezmuze, neboj 🙂 .... jsme se tu nasmali 😀

blondy to jo, energie mam vic, pozoruju to hodne na tom, ze nakupy mi uz tak nevadej a rada chodim na prochazky, predtim jsem umirala .... ja poprosim mirusch at ho odfoti a dame ho sem ...
jinak mazu jak diva, mam takovej olejicek, tak mazu hlavne na noc, mam jinak vsechno mastny 😝 .... a kdyz zapomenu namazat tak me svedi ....

janulka04
30. mar 2010

blondy, ahoj..no mne prave dokiu povedal, ze je to bezne ochorenie teraz na jar..tak som tiez kukala ako puk...ze polka deti to tu mava...to povedal mm po telefone zase..nechapem...a dakujem za podporu, kocky...
veru, blizi blizi....male boli normal, ale tato potvorka je este KP, tak mozno bude aj cisarsky, aby som v tom lubinku nenechala samu...i ked malej denne dohovaram 😅

ivanajelinek
30. mar 2010

Blondy nahradne auto sme dostali a to vsetko plati poistovna tej baby. A je jendo kolko km a tak.Mozme jazdit kolko chceme.S tym su tu v nemecku neni ziadne problemy. No ved jasne, ze ide o to ze my sme v poriadku, ale aj ked je auto len kus plechu aj tak to cloveka nahneva...Dufam ze nebudem mat strach sadnut do toho nahradneho. Uvidime zajtra ked budem musiet ist do prace.. 😒

schnucki
30. mar 2010

jani me to teda jako bezny nepripada ... ale tady asi jo .... my male budem domlouvat na dalku 😉

blondy ja prestanu dumat a budu si to nadale uzivat 😎 ... jsem totiz hrozne rada ze uz mi je dobre, uz se tesim az male ucitim 😀 ....
pridala jsem do albumu fotecku dnesniho briska, mirusch me tu fotila 😀 .... nevim co mi na to reknete, ale vim ze se za posledni tydny vytahlo, a je takove tvrdsi, delsi dobu v predklonu mi vadi ...

ivus az zitra pojedes tak na to vubec nemysli, pust si nejakou muziku co mas rada a mysli na neco hezkeho .... neboj, takoveho blbce nepotka clovek tak casto za sebou 🙂 budem na tebe myslet

janulka04
30. mar 2010

mne sa to tiez zda divne, ja nepoznam ani nikoho na SVK, ze by to jeho deti mali... 😒
ale tak ked je to podla nich bezne 😀

inac, ja som si pospala trosku... a tie moje kocky su take dobre...Linduska pekne lezala v posteli, ako mala nakazane a Laurinka jej nosila cajik pit, aj jej ze naliala z kanvice a aj psovi dala zrat a pit a aj podlozku cikaciu mu vymenila...a to si pekne zapla telku a pozerala na kablovke potom rozpravky...no niesu deti poklad? A ked som vysla zo spalne, este mi tak pekne, ze : dobre rano mami a spustila na mna co vsetko "stihla"...juj, ja som za ne taka vdacna..to je aka pomoc, normalne som pysna

schnucki
30. mar 2010

jani ty jsou opravdu zlate, takhle ti pomahat 🙂 😵 ... to by si pral kazdy ....

tak me napadlo dat i sem fotecku, kdyby se vam nechtelo courat do albumu 😀

janulka04
30. mar 2010

jeee, schnucki...uz sa ti to rysuje 😅 ....

pozri, kam som to dopracovala ja 😀

schnucki
30. mar 2010

vid, uz mi zacina byt spousta veci mala 😝

teeeeda 😕 tak to je radny kousek, panejo ...

janulka04
30. mar 2010

keby to islo len do bruska...ja som aj pekne zbokatela 😀

a uz nakupujes tehu oblecko?

schnucki
30. mar 2010

to ale neni videt, me prijdes ve forme 🙂

uz jsem zacala kalhotama, mam i tehu teplaky, nosim je uz dva tydny 😀 ... a pomalu koukam i po trickach, a svetrech, jsou mi kapanek tesny ....
jinak jsem se tu vazila a mam 2 kilo nahore, huraaaaaa