Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
15. máj 2010

Neboj urcite nejsi sama🙂ja som fakt rada ked som doma a mam klud...a ked mam
chut kecat tak telefonujem alebo ma pridu kamosky navstuvit...

No ivi my mame v auguste a ideme na noc do jedneho hotela a mame veceru v casine a zetony na hranie...manzelik o tom nevie a som presvedcena ze to bude pre neho prekvapko a bude sa moooc tesit
hej hrava hokej aj so svagrom v tyme ale len tak ako hobby

ivanajelinek
15. máj 2010

A mate tiez dvojrocne? To je super...Pekne prekvapenie..To si vymyslela ty? No ja rozmyslam tiez, ze asi len nejaka vecera alebo nieco podobne. Akoso ma tento rok niec nenapada.

ivanajelinek
15. máj 2010

No kocky tak pridavam fotky brucha...Mozme porovnavat...

emily327
15. máj 2010

ahojte, tak som aj ja konecne doma z prace, dnes to bol taky divny den, ani vela ani malo ludi, ale ubehlo to a ja som stastna. Uz iba jeden den 😀 Jaj neviem sa fakt dockat, tesim sa ako dieta na vianoce 😀

ivana, ani mne sa nikam nechce chodit von. Ani neviem preco. Mozno aj preto,ze nie je s kym ale aj preto,ze po praci som rada,ze som doma s vylozenymi nohami. Takze nie si sama 🙂 Inak brusko mas mensie ako ja 😀 Ale moje je take viac gulate mam pocit,ty si chudsia tak to preto aj inac vyzera. ale my dve sme tak v rovnakom tyzdni tak ked to porovnavam s tebou, tak moje je vacsie. Ale mne je to jedno. Hlavne,ze sme v poriadku a ze sa drobcekovi dobre byva v brusku 🙂 Aspon dufam, Ale pekne brusko.

tu cely den prsi, velmi sa mi z tohto pocasia chce spat. Dnes v praci dosiel za mnou inspektor z policie, prisiel za sefom on je notar ale pytal sa na to co sa stalo dnes rano v baraku kde byvame aj my a sef mu povedal,ze ja tam byvam, tak ma vypocuval, ci nepoznam takeho a takeho chalana, tak som mu aj povedala,ze zopar krat som ho stretla a viem,ze tam byva lebo si otvaral dvere s klucami, tak dufam,ze ak ho najdu a zistia,ze ja som im pomahala nejako,ze si nepocka aj na mna niekto hmm tu clovek nikdy nevie. Tento blok apartmanov, je taky divny, my tu byvame uz viac ako rok a stretla som len jedneho suseda a na chodbe je 6 apartmanov hmm Ani presne neviem co sa stalo, iba ze napadli nejake dievca alebo co. No radsej byt od takychto diani mimo, lebo nepotrebujem aby sa mi tu nieco stalo za tych par tyzdnov co tu este budeme. Mam z toho zmiesane pocity :-/

ivanajelinek
15. máj 2010

Ahoj Emily....To ti verim ze sa tesis na pondelok.A priatel ide s tebou co musi pracovat?
No to hadam by ti ten sused nic neurobil..nestras...No ako hovoris radsej sa do nicoho nestarat...
Ja si tiez myslim, je jedno ze ake velke bruska su, hlavne ze su babetka v bruskach spokojne a v poriadku, ze? 😀

emily327
15. máj 2010

ivana, ano ano pravda pravda 🙂 Priatel ide so mnou a neskutocne sa uz tesi. Kazdy vecer teraz rozprava do bruska malemu drobcekovi, ze uz coskoro ho uvidime a ze sa uz na neho tesime 😀 Jaj je to mile ako sa mi prihovara do bruska, niekedy mu hovori take veci,ze ja len krutim hlavou 😀 Ale som stastna,ze ho mam a ze nas lubi tak ako my jeho 🙂 Co mas v plane na zajtra?
Dostala som hroznu chut na pirohy a nechcelo sa mi ich robit, tak som zbehla do polskeho obchodu a kupila som si pirohy s jahodami, uz sa varia mnam tesim sa na ne 🙂

ivanajelinek
15. máj 2010

Zajtra ideme k znamym, chcu grilovat.Sice je dost zima, tak uvidime.Ale aspon pokecame.A navecer pojdeme mozno pozret hadzanu, nas kamarat zo slovenska hrava a zajtra maju posledny zapas.Uvidim ako budeme mat naladu a chut. A ty co budes porabat? No ja som si naposledy pirohy tiez kupila ale v ruskom obchode...A hned 3 balenia. 2 mam este v mrazaku a jeden sme uz varili, ale akosi som sa pozabudla a uplne sa rozvarili, sa nedali ani jest...A s jahodami mam aj ja este doma. 😀

blondynka400
15. máj 2010

ivna, taky moc pěkné bříško 😵 . Řekla bych, že jste na tom všehcny tak podobně 😀
Já bych si tedy šla někam sednout ráda, ale jaksi moc nemůžu 😝 😀

blondynka400
15. máj 2010

ivana, možná mi to uniklo ale chceš vědět pohlaví nebo ne? A kdy jdeš na velký UTZ? 😕 🙂

emily327
15. máj 2010

Ivana, tak to je super program aspon,ze budete travit cas s niekym. Ja nemam ziaden program na zajtra.Priatel bude cely den v praci a ja sama doma, tak upracem, navarim a budem oddychovat trosku. V pondelok by som sa mala stretnut s finfrle a jej manzelom, tak sa uz na to velmi tesim. Inak ja pirohy nekupujem vzdy si ich robim sama. ale teraz som nemala cas a ani energiu. Dosiel na mna hlad a presne som vedela na co mam chut 🙂 Ale neboli take dobre ako robievam ja 😎

Ahoj Blondy, ako sa mas? Co mala? Uz ste v starych kolajach?

blondynka400
15. máj 2010

emily, já se mám dobře, akorát počasí nic moc. Je tu hrozný vítr a déšť, tak tu jsme zas jak na větrné hůrce, klepe se celý barák, jsem zvědavá, jak bude malá spát, protože to fakt docela ruší...
No už je všechno ok, s jlídlem nebyl problém už asi pátý den, spinkání taky bez řevu, akorát dneska nemohla vůbec zabrat, ale nebrečela, tak jsem jí skoro po hodině vyndala z postýlky, dala ještě napít, to jí umrtvilo a psinká, dokonce bez dudu, což je takhle večer výkon 😀

ivanajelinek
15. máj 2010

Ahoj Blondy 😉 No tak my budeme mat chlapca...Teda naposledy mi to dr. potvrdila na UTZ.Ja mam teraz vo stvrtok termin tak asi vtedy, nie? Kedy sa to vlastne rob?.Mne robi dr. UTZ kazde 4 tyzdne, vzdy mi poukazuje, co kde je, povysvetluje, pomera..Ale sa mi zda ze ten velky UTZ sa robi okolo 20-22 tt, nie?

kkatka78
16. máj 2010

Ahojte Dievcata,chcem len pozdravit,ze zijeme 🙂
Ivanka krasnucke brusko 😉 Gratulujem k tomu chlapcekovi takztiez...trochu to tu spestri po tej ,,plejade,, dievcatiek 😉
Emily ako sa mas Moja? Dufam,ze je vsetko ok...uz sa vam to pomalicky krati 😉
Blondy,som rada ze malinka je uz dobrucka 😉 Nech jej to vydrzi...

Ja som zacala s Femigardom od zaciatku mesiaca (cyklu) tak uvidime....zmeny sa nejake deju sama to vidim a citim...dufam,ze sa dostavy aj nejaky pozitivny vysledok 🙂

My dnes cestujeme s priatelom na narodeninovu opekacku do zajtra,tak sa tesime...dufam,ze vyjde aj pocasko...aspon tak ako vcera...Zelam vsetkym krasny vikendik (teda spon tu druhu polovicu)...Opatrujte sa!!!

kkatka78
16. máj 2010

Schnucki, no Tebe som skoro zabudla pochvalit brusko 😒 KRAAAAAAAAAAASNE!!!!!! 😉

barbora87
16. máj 2010

ahoj kati
no drzime ti palceky nech nam za par tyzdnov oznamis ze si medzi nami 😉
tak si uzi nedelu a dobre sa napapaj 😀

barbora87
16. máj 2010

inak babule vam zavidim ze mate take bruska...ja este nemam co ukazovat 😒
kedy vam zacalo rast brusko???

kkatka78
16. máj 2010

Barborka dakujem,no dufame aj my 😉 Nebojkaj,zachvilocku nam budes mat co ukazovat 🙂 a urcite bude krasnucke a gulatucke 😉

schnucki
16. máj 2010

ahojik holky,
tak jsem konecne tu, vcera jsem byla vyrizena ... byli jsme pro konzole na zaclony, pak jsme jeli vyzvednout priteluv nakladak, pak jsme ve vsech pokojich ty konzole navrtavali takze ja pomahala pridrzovat, lezla furt nahoru s vysavacem, pak jsem zehlila zaclony a vesela je, vecer jsme jeste jeli nakoupit a ja pak jen padla na gauc mrtva, byla jsem tak vyrizena jako snad jeste nikdy .... meli jsme jit jeste k sousedum, ale ja nemohla, takze se i vam ozyvam az ted ....

blondy ja jsem koukala na tu vodu co piju ja a tam magnezko je, tak si kdyztak koupim to sumive a uvidim, ale zatim zadne stahovani nepocituju ... proberu to jeste s dokturkem 🙂 .... je super ze uz je mala zase v pohode 😵 .... dekuju, brisko nam roste pred ocima, nevim kam se mala tak roztahuje 😀

ivus my chodime nekdy vecer na navstevu k sousedum, ale kdybych mela jit do restaurace, tak budu chtit asi tak nejpozdeji kolem 6h vyjet, taky jsem rada navecer uz doma na gauciku rozvalena v zupanku .... myslim ze je to castecne tim tehu, ja jsem treba navecer uz unavena a jak jsem celej den ve vecech tak se rada hodim do zupanku, kde ma brisko volnost 🙂

emily oni mu urcite nereknou ze jsi jim neco povedala .... neboj, jak ja rikam, koukat do zeme a jit dal ... jinak ja z toho duvodu nemam rada velka mesta .... tady u nas je klidek 🙂 ....

holky kamaradka mi povidala ze jeji znama ceka dvojcata, je stejne jako ja tehu a mam mensi brisko .... tak asi tak, je jedno jak je velke, hlavne ze se spuntove maji k svetu 😵

tak pirohy bych vam mohla vozit po kilech, pritelova maminka furt neco takoveho dela a my toho vzdycky mame plny mrazak 😀

ahoj katko, konecne se taky ukazes 😀 .... dekuju, pritel uz mi rika teletabis 😝 .... to je super ze jsi s tim femigardem zacla, spouste holek pomohl, tak drzim palecky 😉 ....

barbor ja jsem nejdriv mela brisko jak kdybych byla prezrana, no a myslim ze tak od toho 4 mesice mi zacalo radne rust, presne ale nevim, kecala bych .... ja totiz ze zacatku par kilo zhubla a nejdou mi tak rychle nahoru jako sli dolu, .... ale neboj, pak si budes rikat kam to jen roste .....
kdyz mi mrknes do fotoblogu tak tam mam brisko ze 17tt, to uz bylo vydet 😀

emily327
16. máj 2010

Ahoj Katus, no dakujem, ze si na moje brusko zabudla ☹ My sa mame dobre, zajtra ideme na sukromny UTZ a uz fakt odratava hodiny. Mame sa stretnut aj s finftle a jej manzelom, tak aj na to sa tesim. Inak nove nemame nic, citim sa super, brusko rastie, drocbek kopka a dufam,ze sa nam aj zajtra ukaze ci je to on alebo ona 🙂 Drzim velmi palce, aby si cokoro bola v klube tehuliek cmuk. Uzi si vikendik a ozvi sa pa pa

emily327
16. máj 2010

dobre ranko, schnucki, to si sa dobre vystavila pri tom vesani zaclon. A s tym zupancekom mas uplnu pravdu, ja mam presne to iste na vecer som rada,ze som doma a ze mam vylozene nohy 🙂 A nejaka som leniva sa niekam chystat 😀 Ale o mesiac to tak bude, lebo sa budeme urcite lucit s ludmi co tu pozname a tak zopar vecerov stravime v nejakych restikach.

Barbora mne brusko zacalo rast tak od toho 9 tyzdna. Ale viditelne zacalo byt az od 4,mesiaca, ale je to individualne. Neboj uz si blizko a urcite uz aj tebe zacina pomalicky rast 😉

Blondy, to je dobre, ze malinka uz papka a spinka ako predtym. Nech jej to takto dlho vydrzi 🙂 Jaj ja sa uz neviem dockat nasho drobceka.

schnucki
16. máj 2010

ahoj emily,
fakt mi to vcera dalo zabrat, ve finale jsem nemela silu ani nic uzvednout ... ale manzilek mi za odmenu koupil melouna 😵 ..... on na me rychle poznal ze uz nemuzu a chtel prestat po druhym pokoje, ze v detskym pokojiku to udelame priti vikend, no ale ja kdyz uz se do neceho pustim, tak to chci dodelat ... to jsem si dala ....

presne tak, brisko roste, ale ze zacatku pomalu, radne se rozjede pozdeji, ale treba nas barbor prekvapis 🙂 ....
ja kdyz si vzpomenu tak jsem se taky moc tesila az bude rust a kdyz mi sousedka rekla ze uz je to videt, byla jsem jak v sedmim nebi 😀

emily327
16. máj 2010

tak sme sa nafotili aj obleceni 🙂 Tak pridavam zopar foto a mame aj nove do vybavicky, tak mozte urobit kuk do albumu 🙂 Jaj uz nech je zajtra 😀

barbora87
16. máj 2010

Jeee krasnucke brusenko emily!drzim palceky na zajtra!!!

emily327
16. máj 2010

barbora, dakujem pekne. Triedila som si satnik, co uz mi je kratke to uz balim na SK 😀 Ako sa dnes mas ty?

barbora87
16. máj 2010

No ja sa mam dnes ok spala som od vcera od8do rana do7a o10som zase na3hodky zaspala;)ale inak mi bolo vcera aj dnes celkom fajn...piatok bol otras...teraz som zase hladna tak
manzelik vari zemiaky a vyprazany syr🙂dufam ze si pochutim...musim povedat ze jem castejsie ale malo tak nemam vobec zle svedomienakupila som si termixy tak sa zivim hlavne na nich!som rada ze mi stale chutia🙂inakmanzelik je nachladnuty a od piatku mam taky pocit ako keby som mala teplotu ale nemam...ale aj tak sa zivym na caji...
A kedy ides zase do roboty?ako to tam zvladas?ja musim povedat ze som
rada ze nepracujem lebo ked mi byva tak zle tak sa bojim aj medzi ludi chodit

schnucki
16. máj 2010

emily kraaasne rostete 😵 nosis jeste normalni tricka?? .... ja uz si musim kupovat tehu tricicka, do normalnich uz se nevejdem 😀
ja uz jsem na zitra strasne zvedava s cim prijdes 🙂

barbor ono se ani prezirat nema, pak ti je akorat tezko ... takze casteji male porce je v poradku 🙂 .... ja jsem dneska zblajzla uz pulku melouna a premyslim i o te druhe 😀

emily kouknu i do albiku, musim to jen prepnout 😝

schnucki
16. máj 2010

emily kraaaasne vecicky uz mate nakoupene 😵 ... na ten overal se taky jeste musim nekde mrknout a na ten spaci vak, uz jsem jich par videla, ale zatim zadny co by me prastil do oci 🙂

emily327
16. máj 2010

barbora, tak je dobre, ze ti chuti a ze nemas nevolnosti. Do prace idem od utorka do soboty.Zatial to v pohode zvladam. Som plna energie a kazdy mi vravi,ze ziarim 🙂 Tak som rada. Dufam,ze budem aj zajtra. Prve 3 mesiace boli tazke, bola som aj chora a aj velmi unavena a po veceroch mi bolo zle, ale to trvalo iba fakt zopar tyzdnov a po 14tt uz nic 🙂

schnucki, dakujem pekne. Ano este som zopar triciek nasla, co v pohode obleciem a su aj dost dlhe. Ale uz ich nie je vela. Tie co mam tehu tricka su mi mam pocit,ze dost velke ale nosila som ich doteraz a dnes ma napadlo vyskusat obycko tricka,ze ako to bude vyzerat a vyzera to super a mne sa paci, ked je brusko vidno 🙂 Ja som dost pribrala do stehien, takze som musela vymenit nohavice,uz iba tehu nosim, mam jedny rifle a 2 sportove na leto dlhe nohavice. Su velmi pohodlne. Musim este pozriet nejake kratasy alebo tristvtove nohavice na leto. Mozno nejake saty na leto. Uvidim chcem pockat do konca juna a nakupit si oblecko na seba tesne pred odchodom na Sk aby som vedela, aku velkost to uz bude brusko zase o trosku vacsie.

Inak moje dieta v brusku dnes ma diskoteku 😀 sa tu chechcem cely den, sa tam vrti od rana 😀 Dufam,ze sa bude aj zajtra takto vrtiet....

barbora87
16. máj 2010

Emily som rada ze mi je lepsie lebo v piatok mi bolo zase fakt otrasne!dufam ze mi to par dni zostane ze mi nebude zase tak zle...len neviem preco sa tak citim ako keby som mala teplotu...je to normal???no verim tomu ze mi bude po3mesiaci lepsie🙂
len som trochu nekludna lebo mam az7.6.termin na vysetrenie a to bude v nemocnici na ten down syndrom a tak...

Schnucki no ja som sa raz ze fakt prezrala zjedla som celu pizzu a to bol otras!som si len lahla a ani som sa nemohla otocit na druhu stranu!som myslela ze prasknem!

schnucki
16. máj 2010

emily me ty tehu tricka volny nejsou, taky se mi libi kdyz je brisko vydet, vubec ho neschovavam 🙂 ... jen ty normalni tricka me moc objimaj, neni mi to prijemne a ty tehu tricka co mam padnou presne na brisko a tak krasne ho ukazou 😵 .... jak jsem sem hazela fotecky tak to zelene tricko je taky tehu tricko 🙂

urcite se bude i zitra takhle vrtet, hlavne aby se mrnousek ukazal, u me se musel minule doktor pekne snazit, ukazovala nam furt prdelku 😀

to znam ten pocit prejedeni 😀 ono ale clovek nekdy proste neodola 😀
jinak ja pizzu zvladam uz levou zadni celou 😝
jinak ja si nepamatuju ze bych mela pocit jako kdybych mela horecku, mas tlak normalni?