Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
24. máj 2010

janulka, drzim velmi velmi palce. A malinke su zlate. Su to uz velke kocky. No ta tvoja mala je poriadne nezbednica v brusku 😀 Ale moja je podobna xixi Zajtra hned daj vediet, ako si dopadla na poradni. Zajtra je datum porodu hm no dufajme,ze malinka uz dlho nebude v brusku.

janulka04
24. máj 2010

popravde, emily, uz sa aj bojim, ale hlavne, ze porodim slona a vsetky vecicky tym padom mozem kupovat nanovo, kedze male mali 48 a 49 cm a okolo 2,5 kila kazda...mozem asi zabudnut...len dufam, ze to nebude viac ako 4 kila a 50 cm...to by som nevytlacila 😔

emily327
24. máj 2010

Jani, ved si v termine neboj sa. Kolko mala naposledy ked si bola v poradni? A neboj vytlacis 😉 Ides aj s epiduralkou ci bez? Jaj uz nech to mas za sebou cmuk

janulka04
24. máj 2010

neviem, male som bez epi...ale bola som neprijemna a bolelo to teda dost...tak zvazujem.... 😕
hej, hej, v termine som, ale ako pisala blondy, su to len odhady a pred vyse dvoma tyzdnami mala mala 44 cm a skoro 3 kila...takze uz moze mat aj 4 kila, kedze 500g za tyzden sa teraz pribera...a popravde, to asi nevytlacim...naozaj, mala som co robit s malinkymi... 😔

emily327
24. máj 2010

tak sa skus zajtra v poradni poradit. Mozno ti navrhnu epi a bude po probleme s tlacenim 😉 A neboj uz rodili aj 5kg deticky a v pohode 😀

janulka04
24. máj 2010

no, emily, ale mna trosku viac po malych zasili.... 😔
no ved uvidime...popytam sa zajtra...ale to vies, stresujem uz riadne

emily327
24. máj 2010

jani, ale ak byt o mal byt problem tak hadam gynekolog by mal vidiet ako si zasita a mal by vediet co bude pre teba najlepsie, nie? Ci to si len ja naivne takto predstavujem pomoc od gynekologa? No ja ta uplne chapem, teraz si hovorim,ze to bude pohoda porod ale vidim ako posledne dni budem mat paniku a budem sa bat, ci vsetko dobre dopadne. Ale to je prirodzene...

janulka04
24. máj 2010

ale jasne, ze plasim ako besna, moja.... 😀
uz chcem mat po tom...
urcite zajtra budem otravne, kedze povedal, ze to je posledna poradna 😉

emily327
24. máj 2010

jasne, bud a pytaj sa na vsetky moznosti. A normalne mu povedz,ze mas strach,ze si viac zasita po dvojickach, ze co ti na to povie. Jaj verim moja, uz nech to mas za sebou a nech je vsetko v poriadku. Drzim velmi velmi palceky. Aj sa ti v noci apson da ako tak vyspat?

janulka04
24. máj 2010

ako kedy, emily, niekedy spim az do rana, inokedy ma zobudi krc a aj dve hodiny kvoli tomu nespim, alebo beham s tromi kvapkami na WC...co ti poviem? Ja by som ten posledny mesiac zrusila 😀

barbora87
24. máj 2010

cooo peter muk zomrel??? ☹ a ako?

no jani tak dufam, ze prechadzka pomohla...a to si obidve malinke rodila normalne?wow!lebo dvojicky casto robia cisarskym...

mne teraz manzelik urobil veceru mnam mnam je fakt moj poklad...

jezis nehovorte o porode...ja som povedala ze na ceste do nemocnice sa pokakam do nohavic od strachu hihi

meleri
24. máj 2010

Blondy,

jo já jím opravdu hodně ovoce, ale nikdy mi to nedělalo problém tedy nepřibírala jsem po tom, spíš prostě po tom těhu je to s tím hubnutím začarovaný kruh....
vždycky po menckách se dobře hubne, ale pak během ovulace to jde vždycky o to půl kg nahoru.. ted sem zpátky na 60 ☹ a furt ne a ne to dát na těch 57 přitom co to je 3 kg....

Holky,
vidím že se bavíte o porodu,, teda já bych chtěla rodit bez císaře, bez epidurálu ale nevím no ..... 😅 jestli vůbec ještě otěhotním... 😝 😝 Janulko to jsi dobrá že jsi to zvládla s dvojčaty, to opravdu muselo být náročné jako porod...

emily327
24. máj 2010

jani, to verim,ze ten posledny mesiac je najhorsi. No ale neboj za chvilku to uz budes mat za sebou a budes na to spominat s usmevom. Nas to len caka 😀

Barbora, myslim,ze ked uz budes na ceste do nemocnice, tak to uz clovek nema cas mysliet na nic iba to mat co najskor za sebou 😀 A neboj zvladneme to, nebudeme ani prve ani posledne 😉 A co dobre si papkala na veceru?

meleri
24. máj 2010

hele když ti napíšu co jím : ráno - musli s mlíkem, zelený čaj. svačina kolem 10 - jabko nebo jiné ovoce..pak v 11 30 oběd..většinou dušená zelenina, nebo salát k tomu příloha (nudle nebo brambory nebo rýže) a k tomu třikrát týdně maso....kolem 4 jím chleba se sýrem nebo se šunkou nebo jogurt, a v 5-6 večer bud zas musli, nebo dětskou krupici nebo nějaké ovoce či jogurt, prostě se snažím večer jíst velmi málo.....tak proč sakra furt nehubnu?

meleri
24. máj 2010

teda zhubla sem o 5 kg už, ale furt nesem na svojí váze..

emily327
24. máj 2010

meleri, smiem sa opytat kolko merias a vazis??

barbora87
24. máj 2010

jani tak zrusme ten posledny mesiac:D

emily no dufam, ze to tak bude lebo ja ked som z niecoho nervozna tak mam pocit ze odpadnem pozvracam sa a pokakam...

no ja by som tiez chcela rodit uplne bez vsetkeho...tak uvidime...ja mam najväcsi strach z toho ze sa roztrhnem...
ale s tym budem asi musiet pocitat:(

kleopatris
24. máj 2010

baby to jak tu ukazuje dnes ten cas? o dve hodky viac??

jani drzim pasticky a ver, ze viem jak sa citis. ja som mala presne tvoje obavy, ze budem rodit slonika a aj sa splnili 😔 😵, aj ty to zmaknes neboj 😵

barbora87
24. máj 2010

ahoj kleo no tiez na ten cas cumim!ja mam ze 21.30!!!

emily327
24. máj 2010

kleo, mas pravdu vobec som si to nevsimla 😀 Cas je uplne mimo xixi

barbora87
24. máj 2010

no ja som si myslela ze som zaspala dobu alebo co

tak teraz som sa napapala aj ked teda nie vela ale nevadi...ale bolo to vyborne

blondynka400
24. máj 2010

janulka, ale vytlačila nic jiného by ti nezbylo 😀 A na délku je to přeci jedno ne, jestli to má 47 nebo 55 😀 . Hlavně bych řekla, že ono občas důelžitější než váha je obvod hlavičky 😝

meleri, to tak bývá, protože se to rozhodí a nechci být ošklivá, ale taky je to věkem... K tomu hubnutí v návaznosti na cyklu, to je normální, ale ono z velké části je to voda, která se před MS zadržuje a pak je pryč, proto po skončení MS máš najednou klidně 2kg dole, ale není to tuk jen voda... 😉

blondynka400
24. máj 2010

meleri, já ti řeknu proč nehubneš, protože hladovíš a nemáš dostatečný přísun živin 😝

janulka04
24. máj 2010

😀 blondy, na dlzku by mi to bolo celkom jedno, lenze ako vravim, mam kvantum malych veciciek a teraz ked to bude dlhana, tak som nahrata...resp. mm porazi, ze idem opat shoppingovat 😝

emily327
24. máj 2010

blondy mas pravdu s meleri, sak ked citam co ona za den zje,sak ja by som umrela od hladu 😀
Jani, no ked ti lekarka povedala uz par tyzdnov pred,ze mala bude mat viac ako 3kg tak si uz mohla zacat nakupovat vecicky na vacsie ako 2.5kg babatko 😀 Ale neboj to ti neutecie a bohuzial mm sa s tym bude musiet zmierit, ved co mas robit? 😀

janulka04
24. máj 2010

emily, praveze mi na sone povedal, ze mala je o 2 tt pozadu, co samozrejme mohla dobehnut...

a podruhe, ja mam tie veci po malych, nekupovala som tie najmensie... 😉

takze som nemohla predpokladat nic 😒

emily327
24. máj 2010

jani, aha tak to sa mi nejako poplietlo prepac 😒 Ved uvidis co ti povedia zajtra v poradni. Budes mudrejsia, mozno este nieco stihnes nakupit do porodu 🙂

janulka04
24. máj 2010

jaj, emily, asi uz tazko, uz nemam naladu na behanie....
ale doktorka minule povedala, ze cviac ako 4 kg mat nebude,..no uvidime... 😕
a nic sa nedeje, vlastne mozno stresujem aj zbytocne, tak ci tak, neviem sa jej dockat 😀

emily327
24. máj 2010

babulky, v ktorom som mesiaci, ked som v 21 tyzdni a 1 dni??? Niekde pisu,ze uz v 6. mesiaci a inde,ze som v 5. mesiaci. Tak v ktorom teda????

ivanajelinek
24. máj 2010

Ahojte kocky.tak ja vas narychlo zdravim 😉 Boli sme cely vikend prec, vcera na takom predstaveni vo francuzsku(podobne ako Moulin Rouge), vecer na navsteve este, dnes sme boli na dojhodinovej prechadzke(som sa spalila ako vzdy) , potom sme grilovali, teraz sme boli este peso na zmrzline a som uplne hotova. este idem rychlo nachystat veci do prace a od zajtra zasa hura do roboty 😒
Dufam ze sa mate vsetky dobre a aj miminka 😉