Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
9. jún 2010

jani urcite si najdete doma nejaky system 🙂 ... a manzilek je jak doma? urcite taky pomaha ....
jani moc na vas myslim at to zvladnete ...

finfrle
9. jún 2010

jani bude to ok asi to chce par dni a tydnu nez se najde ten pravy rad

barbora87
9. jún 2010

Jani neboj ved to je prvy den a este ku tomu aj kocky sa na teba tesili tak si
chybala...za par dni sa to znormalizuje a vsetko bude oky doky a sa aj v klude napapas!a co manzelik?je doma?

blondynka400
9. jún 2010

kleo, nepřevářím, přijde mi to zbytečné, nechci sterilní dítě... Dávám tu, nakteré je znáček, že je i pro bambini a ještě koukám, aby měl co nejméně minerálních látek.... 🙂

janulka, vítej doma. Moc vám to oboum sluší 😵 Má krásné tvářičky, je vidět, že to puclínek 😵

finfrle, já jednorázovky. Pvodně jsem chtěla takovéty látkové co do nich dáváš bambusové vnitřky, ale kvůli velké vlhosto jsem to zvarhla, blbě by mi to schlo. A teď jsem fakt ráda, jednorázovky jsou pohoda....

schnucki
9. jún 2010

ja si taky myslim ze jednorazovky jsou pohoda a pohodlne ... ani jsem o jinech nepremyslela 😀

dneska mam nejakou zravou, asi prasknu 😀

finfrle
9. jún 2010

schnucki to ja se prezirala celou dobu co tu byla Emilka ale dnes zase moc nejim 🙂 zato me zacala dost palet zaha ☹
Dekuji za nazory ohledne plenek 😉

blondynka400
9. jún 2010

schnucki, já mám taky žravou 😀 Na to že byvh měla za chvíli jít spát, se tu živím dobře 😎
no mě na těch jednorázovkách vadí to, že jak mim nepozná že je počůrané, tak je v tom počůraném dost dlouho. Ono je to sice nestudí, ale ty výpary jsou ven a dsot časot jsou z toho takové blbé opruzeniny... ale malá má tedy zadeček jak broskvičku, ale je fakt, že já plenky měním hodně často...

finfrle, jak jsi na tom vůbec s tou váhou? 😕

schnucki
9. jún 2010

blondy jednou za cas se muze 😀

finfrle me zaha trapi casto, ale to k tomu pry patri 🙂 ... vetsinou mi pomuze sklenice mleka 🙂

blondynka400
9. jún 2010

schnucki,no je pravda, že se večně v noci budím hladem, malá mě dobře vysává 😀
Tak mě naštěstí minulo i pálení žáhy... 😀 Prý pomáhajá i hrst arašídu 😀

meleri
9. jún 2010

čaute holky....už je pozdě ale ještě sem tu mrkla než to vypnu...

Janulko,

moc krásná fotečka, malá vypadá tak štastně! je vidět že u maminky je jí nejlíp!

finfrle

já používám látkovky, a je to fajn, je jich hodně druhů, pokud chceš tak si můžem napsat přes IP...

Schnucki,

tak at tě to brzo přejde s tou žáhou....mě na to pomohlo taky nejvíc mlíko...

blondynka400
9. jún 2010

meleri, ty jedeš v látkovkách, to jsem ani nevěděla....
A už dáváš malého na nočník? 😕
Hele chtěla jswme se zeptat, dávala jsi malému na noc kaše? 😕 Odkdy ti začal v noci spát na jednu zastávku a odky spinká celou noc? 😕

schnucki
9. jún 2010

finfrle si mi tu zahu normalne privolala 😀 me ted zacala festove palit 😝

blondy me ji orisky spis privolaj nez zazenou, ale myslim ze kazdy si musi vyzkouset to svoje .... koukam si mela uplne idealni tehu 😀 ... no ale ja si taky nestezuju, lepsi zaha nez kdybych mela kazde rano mluvit s misou 🙂

finfrle
9. jún 2010

blondy no vaha uz je neco pres 3kg nahore tak asi uz dobre,ja jsem silnejsi postavy tak snad proto nepribiram tolik.Zasob mam moc 🙂
Schnucki to je mi lito 🙂 me pali uz asi 3hodiny a nic moc to neni je to poprve tak dlouho a ne jen v noci....
No kdyz zvraceni prestalo zacne zaha 😀

schnucki
9. jún 2010

finfrle v poho 🙂 me zlobi casto 😝 uz jsem do sebe hodila hrnek mleka a jdu se to pokusit zaspat ....
je super ze ti jde vaha uz nahoru a ne dolu 😉

dobrou noc vsem 🙂

emily327
9. jún 2010

ahojte, dnes som nemala ani silu vam napisat. Dosla som z prace ako mechom udreta. Vonku je hrozne nizky tlak a ten moj je asi na 0 ☹ Som hrozne unavena a boli ma hlava, tak si idem lahnut. Myslim na vas 😉

Janulka, malinka je nadherna, cela mamina 😉 Drzim vam spolu palce.

Zajtra urcite napisem viac. dnes uz fakt nemam silu. Dobru nocku vam vsetkym prajem pa pa

ivanajelinek
9. jún 2010

Ahojte kocky.Tak uz som zbalena, idem rychlo do sprchy a nachvilu pospim...Budem na vas mysliet, budete mi chybat.Ked budem mat moznost tak napisem, ked nie tak aspon Schnucki sms...Davajte na seba vsetky pozor. Moc vas pozdravujem.Papa 😉

emily327
10. jún 2010

ivana, stastnu cestu moja a uzi si to doma cmuk pa pa aj ty nam budes chybat cmuk 🙂 pa pa

emily327
10. jún 2010

Dobre ranko, ja uz som hore od 7:30 ale velmi ma od vcera boli hlava fnuk. Vobec sa mi nechce do prace ☹ Inak mam pocit,ze z nas tehuliek som jedina co este pracuje 😀 Ale uz iba 3 tyzdne a budem mat aj ja pokoj a budem moct oddychovat. A co vy ako sa mate? Co nove?

schnucki
10. jún 2010

ivus preju stastnou cestu a urcite se ozvi jak se mate 🙂 ... uzijte si to 😉

emily jeste ty 3 tydny vydrz a pak uz budes mit klid 🙂 ....

tady byla v noci silena bourka, nemohla jsem spat, jak jsem tu byla sama ... jsem takovej malej straspitel 😀 ... takze jsem se az ted vyhrabala a jsem jak prejeta parnim valcem 😝
jinak mala v noci taky nemohla spat, furt se mi tam prevalovala ... se mi uplne vlnilo brisko 😀

oranzada
10. jún 2010

Ste tu nejake rozliatane 🙂
ja mam aj po komaroch flaky uz vyse mesiaca a furt ma to svrbi :(
vytaminy papam na klby, potom zinok + C, ginghko, E, semtam si dam koren Kinghseng (neviem teraz ako sa to presne pise 🙂 a papam listovu zeleninu ale splasim niekde aj vitaminy. Niekde som citala ze aj ananas je dobry, tak aj ten som vcera nacala 🙂
Tu asi keby pridem k doktorovi, ze sa chceme pokusit, tak by na mna len cumeli a asi by mi na to dali Paracetamol :D :D

barbora87
10. jún 2010

Ahojte babule
tak ja som bola dnes aktivna...rano ma hafani zobudili mi skrabali na dvere ako psychosi tak som isla na ten urad tam som vybavila co som mala potom som si isla nakupit nieco pod zub a ovocie a teraz som domenka spokojna...vonku je tak dusno no otras...dnes ma kamoska volala na kupko ale nikam nejdem dnes budem doma...

Ivi stastnu cestu a davaj si na seba pozor...

Emily moja tak ta lutujem ale drz sa uz len 3tyzdne!

Schnucki tu ani nezaprsi nic...

barbora87
10. jún 2010

Ahoj oranzada
jojty toho beries!ja beriem len femibion tam je vsetko a sem tam este extra sumive magnesium

finfrle
10. jún 2010

Krasny den preji!
Tady je nadherne pocasi 🙂 zase po trech dnech slunicko.Dnes se bude jen prat a relaxovat.Taky zvazuji,ze dnes poprve zkusim bazen at se trochu hybu...uvidim jestli nebudu veliky lehoch 🙂
Ivanka stastnou cestu

barbora87
10. jún 2010

Finfrle ale chod fakt ze do chladku lebo teda neviem ako je u vas ale na slnku otras!ale ten bazen mo vcera urobil dobre

schnucki
10. jún 2010

oranzada ty toho teda do sebe ladujes 😀 ... v tehu ale toho do sebe moc neladuj, ono pak az moc vitaminu skodi 🙂
a jak jste jinak na tom, kdy ocekavas ms?

barbor koukam dneska akcni 😀 ... ja jak jsem nevyspala tak budu rada kdyz vubec neco udelam 😝

finfrle taky bych dala bazen, ale samotne se mi nechce 😝 ....

ja dneska budu jen odpocivat ... ale mela bych vyzehlit

emily327
10. jún 2010

oranzada, vitaj medzi nami, som ta vobec nezaregistrovala. Ty si tehusik alebo sa iba snazite?

finfrle, no ja som na slniecku vydrzala iba chvilku asi pol hodku a uz mam dost. Skriabe ma v krku ale hlava ma na slniecku akosi presla, tak to asi budu dutiny, som sa musela prechladit ☹ No nevadi. Nechce sa mi ist do tej prace.... Tak si to na bazene uzi, ak pojdes 😉 Inak vobec som sa v noci nevyspala, Asi sa k vam prestahujeme na ten mesiac, lebo u vas sme spinkali ako male babatka 😀

Barbora, ahoj moja ako sa mas? Co vysledky NT?

Schnucki, dakujem moja, ved ja to vyzdrzim, pohoda. Nenahanam sa a mam uz vsetko na haku, uz sa vobec nestresujem a vidim,ze sefovci by boli najradsej aby som sla uz na matersku teraz., ale maju smolu 😀 Ja si tie posledne tyzdne este v praci uzijem a potom uz ich nikdy neuvidim.

Inak vcera to boli 4 roky co sme prisli do Irska, strasne rychlo to ubehlo.

meleri
10. jún 2010

blondy

jo jedu od snad 3 nebo 4 měs. jeho života, už si to přesně nepamatuju..na nočník ho dávám od roku, vyčůrá se a občas i vykadí ale problém je že neřekne ještě předem..takže se často stane že je pokaděný...

kaše jsem začala dávat až nějak v 8mi měsících, do té doby jel hodně na zelenině a ovoci, takže večeře byl třeba jabl. kompot s rozmačkaným banánem, a to hlavně z toho důvodu že umělé mlíko prostě nechtěl, a dodnes nechce...po roce jsem najela na kraví mléko které mu chutná.. spát celou noc mi začal týden po odstavení, do té doby se budil asi ze zvyku na to prso...ale on spí s náma takže ani jeden jsme se nebudili, vlastně jsem jen ležela a spala a on se prostě otočil anapil a spal dál...ale chápu že ne každému toto vyhovuje..

meleri
10. jún 2010

co kecám ty kaše jsem začla až po roce v osmi měsících jsem to z koušela ale nechtěl to jíst kvůli tomu umělému mlíku 🙂

meleri
10. jún 2010

abych pravdu řekla tak se mu moc nedivím když jsem to umělé zkoušela tak to prostě nechutná moc dobře...dříve si pamatuju že sunar měl úžasně dobrou chut, že to snad chutnalo všem dětem, ale nějak to změnili..

barbora87
10. jún 2010

Schnucki no musela som konecne nieco vybavit🙂zajtra pojdem asi s maminou na slovensko na otocku...uvidim ako mi ale bude...no mne sa samej nechce na kupko tiez...inak dufam ze mi mimi odpusti ale mala som hroznu chut na red bull tak som si kupila...dufam ze sa mimi z toho nezblazni