Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
20. jún 2010

ahojky,
blondy gratulujem k 5 mesiacom a diky za fotecky 😵

miri, pamatame ale uz len hmlisto 😀 A kde ste boli na dovo? ako bolo?

pekny zvysok nedele vsetkym!! 🙂

mirusch
20. jún 2010

@lubinka9 No toto! Ze vraj hmlisto, ja ti dam 😀 Boli sme na predlzenom vylete v Marburgu. Ak ti to nieco hovori. Je to historicke univerzitne mesto. Celkom zaujimave (teda ta historicka cast), asi milion schodov ...

mirusch
20. jún 2010

@blondynka400 posielala si fotocky? A ja nemam ... ☹ Prosim, prosim.

mirusch
20. jún 2010

@blondynka400 😅 Beriem spat, uz mam. Som si az teraz vsimla 😝 Diiiiky. Krasavica je to. A dlhaaa ... po mamine.

ivanajelinek
20. jún 2010

Ahojte kocky. Tak uz som spät v nemecku.Cesta bola celkom okay, ale som hrozne unavena. Idem nieco zjest a spat.zajtra vas skusim docitat a uz mozeme pisat o sto sest. Dufam ze vsetky tehulky su okay...A zdravim vsetky babule 🙂

meleri
21. jún 2010

čaute holky,

mirusch jak se vede? co hlava už je to lepší? zapomněla sem ten telefon ti poslat, nezlob se, já ho furt nevím z hlavy!

Blondy,

gratuluju, jak to letí! když tak mi taky pošli fotky ráda se podívám!

jinak já jsem furt chcíplá a má m to ted i v uchu tak to celkemslušně bolí...

mirusch
21. jún 2010

@meleri No ved ja cakam, cakam 😕 Hlava? Ta je ako vzdy. Raz dobre, raz nie...Pocuj, ty by si mala porozmyslat bud nad homeopatikami alebo niecim inym, co ti poriesi imunitu. A malemu tiez, ste casto chori, to je dost naprd.

schnucki
21. jún 2010

ahojik holky,

tak jsem zas tu, vcera jsme byli na jahodach, takze nedelam nic jineho nez ze dlabu jahody a melouna 😀

blondy gratulace k 5.mesicum a moc moc dekuju za fotecky 😵

ahojik mirusch, konecne zas zpet 😀

ivanajelinek
21. jún 2010

Ahoj Schnucki 😉 Ja sa tu motam po byte dnes, neviem kde zacat upratovat. Manzel uz zlozil izbu, tak som ju teraz umyvala a musim potriedit veci, lebo tooolko veci som podostavala, ze to moje dieta nema sancu ani vynosit 😀
A inak co noveho?

meleri
21. jún 2010

mirusch,

jo tak doufám že tě hlava nebolí. jo já vím je to na pytel, my sme byli zdraví ale chytli jsme to od jedné "super" osoby, která neví že když je nachcípaná tak nemá lazit mezi lidi.... 😠 nejhorší je že to není poprvé...naposled y jsem od ní chytila prasečí chřipku..doufám že se mi jednou podaří ji taky něčím "pěkným" nakazit.... 😠 jejda já zním hnusně ale fakt je to člověk který si neuvědomuje co to je starat se ve vysokých horečkách o dítě které je taky nemocné a o domácnost...

mirusch
21. jún 2010

@schnucki Tak nezabudni, ze sa mame dohodnut na stretko....

Ivus, aspon nemusis kupovat, no nie?

@meleri Pocuj a co jej to nepovies rovno pekne do oci, ze ked je chora, tak ma zakaz k vam chodit a hotovo? Ja by som sa teda neopovazila ist chora niekam, kde je dieta. To vzdy radsej rusim stretnutie, aj ked mi to je luto. Aj Schnucki som zrusila, ked bola chora, ja s tym nemam problem to povedat. Normalni ludia pochopia a nenormalni, ktori sa urazia, tak ti ta nemusia vobec zaujimat. Ja tiez cusim doma, je to totiz nezodpovedne chodit chory medzi ludi - su dokonca firmy, kde to zakazuju a clovek musi ist na PN, aby nenakazil spolupracovnikov. Nie ako moja byvala firma, kde sa muselo robit, kym bol clovek schopny stat na nohach. 😠

kleopatris
21. jún 2010

ahojky 🙂

lubi gratulujem k 4 mesiacikom (aj ked opozdene) a blondy vam k piatim 😵 boze strasne to leti ☹ ani nevieme jak a za chvilu uz budu behat 😎
blondy mala je nadherna 😵 dakujem za fotecky 😵

meleri to je mi luto, ze ste zase chori. tak sa skoro vyzdravte a skus kontakt s tou osobou maximalne obmedzit.

lubi tak lopta frci aj u vas? 😀 u nas je to favorit 😀 a ksichti sa asi tak jak vas u toho 😝

mirusch ahooooj 😵 konecne si zase medzi nami 😵

ivi super ze si doma v poriadku

schnucki tak jahodky, hmm uzivaj si kym sa da, mne sa z nich maly troska vyhadzal 😅 ale nedalo sa odolat

meleri
21. jún 2010

MIrusch,

jo já vím jenže té holce je 12 roků a je jí to jedno, no však já už tam nepujdu je to sestřenice od manžela, jenže oni se to ani neuráčí říct, nechod, dcera je nemocná.....naopak řekne přijd, upekla jsem, bude fajn, a pak tam leží puberták v horečkách na sedačce, taky jsem se po chvíli z vedla a šla ale i to stačilo.... ☹ Právě jeho rodina je taková že jsou schopni se urazit pro takovou věc...jednou se mi to stalo když měl Sam necelé 3 měsíce že tu chtěli přijít, a ta dcera zas měla chřipku...a já jim řekla, že nechci aby přišli no málem byl ohen na střeše!!!

Kleopatris,

čau jak se máš co malý? no musím už končit, jdu s malým ven, i když venkku nic moc teda...

schnucki
21. jún 2010

ivus ja se mam fajn, a jak ty? ... ja stale pokojik hledam a hledam ... nejak ho nemuzu nikde v okoli najit a na netu se to objednat trosku bojim ....

meleri presne jak pise mirusch, ja kdyz jsem byla nahcipana a mela jsem k ni jet, tak mi rovnou povidala ze at se nezlobim ale ze to odlozime, ze by to ode me hned chytla ... ja se nenastvala, proc taky, to chapu ... takze ji to pekne povez 😉

kleo ja nastesti z tech jahod zadnou vyrazku nedostala, tak dlabu jak silena ... ted mam v planu si udelam mix z jahod, bananu a mleka 😀

schnucki
21. jún 2010

ivus mas pokojicek odfoceny ve fotoblogu? ze bych mi do IP hodila odkaz 🙂

mirusch staci pisnout jak mas cas, ja krome stredy, to jdu odpo na injekci ... jinak muzu dopo kdykoliv 🙂

ivanajelinek
21. jún 2010

Schnucki este nemam ale idem teda pofotit.este to ale stoji len tak, este nevieme kde co bude..
Ja som akasi unavena dnes, som si musela nachvilku lahnut.teraz pisem zoznam, co treba na
kupit...No nechaj chlapa 10 dni sameho doma 😀

schnucki
21. jún 2010

ivus ja jsem posledni dobou jak sipkova ruzenka, furt jenom spim .... myslim ale ze malo jim a tim padem mam malo energie, takze se snazim jist a jist 😀
to jo, ja bych mela na dva tydny jet k nasim, tak uz si nakoupil polevky v pytliku 😀

ivanajelinek
21. jún 2010

Inak co mate noveho? Uz vsetko nakupene? Ja mam akosi pocit ze nic nestiham 😝 Uz som dala doma babkam zoznam ze co nam este treba a babky chcu nakupovat...Svokrovci chcu prist v auguste takze by nam to doniesli...

ivanajelinek
21. jún 2010

A ides sama k vasim? Ja by som este tiez isla na naejaky ten tyzden domov, len neviem...Ta 11 hodinova cesta bola dost narocna..

ivanajelinek
21. jún 2010

Tak som to nejak pofotila...

schnucki
21. jún 2010

ivus ja se te cesty taky bojim, ale mamca by si me rada jeste uzila tehu, myslim ze ma v planu i nakupy a nerada bych prosvihla kamaradky svatbu ....
29.6. mam kontrolu a tam se rozhodne jestli me vubec pusti ....
jinak pritel me poveze k hranicim, tam si me vyzvednou nasi a v patek pred svatbou by pritel pak prijel, v nedeli by jsme jeli domu ... no a pokud by to vyslo, vyrazili by jsme v sobotu, prespali u manzelovi sestrenky a v nedeli se sesli s nasima, to by bylo takove idelani, protoze bych nejela tech 6h v kuse .... no a po prijezdu z cech hned kontrola abych byla v klidu ze jsme vse ustali .... pokud me teda pusti

jinak my toho moc nemame, tak bud v klidu 🙂 .... 24.7. pojedeme objednat kocarek, a chceme rovnou mrknout na autosedacku ... maji tam i pokojiky tak se chci podivat jestli by se neco nenaslo ... no a takove veci jako teplomer, nuzticky a tak se chci podivat v cechach ... jeste se dohonu s manzilkem, kdyby zbyli korunky, ze bych mrkla i na vanicku

schnucki
21. jún 2010

ten pokojik je super 😵 budete jeste ke komode kupovat ty suplicky dozadu?? neco takoveho bych taky rada, jen svetle drevo ....

ivanajelinek
21. jún 2010

No neviem ci tam este nieco dokupime...Ale je to dobra vec, aspon na tie plienky a tak...Musim sa opytat v tom obchode ci sa to da doobjednat alebo tam len nieco mm vymysli.Chceme este zbehnut do ikey, ale neviem ci tam take nieco maju.

ivanajelinek
21. jún 2010

Kde ste dnes vsetky? Ved si nemam ani s kym pokecat 😝 😝 😝

schnucki
21. jún 2010

ivus ja jsem tu ... papkala jsem a vyprovazela manzilka do prace 🙂

jinak me prijdou ty policky vzadu super, pokud teda nebudou moc drahe ... na netu jsem je videla, dali se k tomu objednat, ale ted nevim za kolik .... kazdopadne se daj urcite i udelat

simonecka91
21. jún 2010

ahojte holky,

Vy toho vzdy tolik nakecate 🙂 Ja dneska jen odpocivam snazim se vykuryrovat jsem nejaka nachlazena do ctv.musim byt ok, od ctv.se budu potapet 😒

Jo jinak pokojicky jsou nadherne u me tez vede krtecek a medvidek pu :D sice nezarizuju pokojicek pro mimco ale sama mam vsechny veci do skoly s medvidkem pu 😀

schnucki ja bych si dala avokadovy sejk mnam udelala jsi mi chute, ale do obchodu nejdu 😔

jdu zase do postele jsem vcera trochu prochladla jak jsme se vraceli z Bruselu 😖

tak pa

emily327
21. jún 2010

ahojte, tak som uz aj ja online 🙂 Iba pred chvilkou nas opustili finfrle s mazelikom a poviem vam mali sme super 2 dni.,Vcera sme boli u nas v lesiku na piknik, lezali sme na slniecku, hrali karty a opalovali sa malinko, len mna chytilo tak,ze mam ruky, dekolt a tvar hrozne spalenu, stipe ma to statocne ☹ Ale ked sme tak sedeli na tej deke a hrali karty a kecali, tak sme si to ani neuvedomili,ze to slniecko na poludnie tak hreje, kedze pofukoval studeny vietor. No tak som sa opalila a uz nepridem domov ako sefka vapenky 🙂 Dnes sme boli s finfrle v nemocnici, ale viac vam napise ona sama. Pocas jej navstevy sme s mojim drahym obehli obchodiky, zase sme nakupili pre malu a aj drahemu dost veci a ja som si konecne nasla kratke riflove tehu gate a tehu tricko. Tak som rada, lebo ako priberam tak sa ledva do niecoho zmestim ☹ Dnes tu bolo cca 28 stupnov na slniecku a poviem vam mala som co robit, aby som to zvladla. Ked si predstavim,ze doma na Sk bude este mozno o 8 viac, tak ma asi porazi ☹

Ivana, vitaj spat 🙂 Izbietka je krasna, mne sa hrozne paci kombinacia bielej s tmavo hnedou velmi pekne. Ta skrina je fakt super, velka aj so suklikami. A ako sa citis? Ako bolo doma? Nebolo moc teplo?

Blondy, dakujem za fotecky, malinka sa z mesiaca na mesiac meni, aspon z fotiek to tak vyzera. A gratulujeme, uz 5 mesiacov hmm no neskutocne to ubieha.

Schnucki, inak posledne dni aj ja jem iba jahody a melon 🙂 Ale to je v takom teple skvele. Milujem melon, len je fakt problem trafit aby nebol prezrety alebo aby aj chutil nie len vyzeral ako melon. Ale posledne co sme kupili v Lidl, tak tie boli fakt super. A ako sa mas moja?

schnucki
21. jún 2010

emily ahoj,
ja ted jeste dojidam ten 11kg meloun ze soboty 😀 .... jdu si udelat jahody s bananem, snad to bude chutnat, hodim do toho lehce mleko a uvidim 😀 .... jinak se mam fajn, mala zas lehce kope .... akorat bych nemusela bejt furt tak unavena 😝
je super ze jste si to uzili 🙂 piknik musel bejt super ... mas takovou tu chladivou masticku na lehke spaleniny? ....

ivanajelinek
21. jún 2010

Ahoj Emily 😉 doma bolo super...No prve dni bolo veru horuco, ale boli sme u svokrovcov na chate v lese, takze tam bolo velmi prijemne pre mna.Potom ostatne dni bolo tak okolo tych 22-24 st sem tam zaprsalo, takze bolo dobre.Citim sa fajn, len ma chytaju posledne 4 dni zasa bolesti chrbta a tlaci ma to az vpredu pod rebrami.Doma som posledne 2 noci ani spat nemohla, az tak to bolelo. Ale co uz..zajtra idem zasa k hebamme, tak by som chcela uz pomalinky zacat ten predporodny kurz.
Schnucki, pozerala som ten bocny regal na tu komodu, stoji 49 eur. Tak uvidime... 😉
Emily a ty sa ako citis? uz sa tesis domkov? Inak ti poviem ze na slovensku je tak vsetko drahe, ze nechapem ako to ti ludia z tych platov zvladaju...

schnucki
21. jún 2010

tak jsem si volala s manzilkem a pokud mi doktor cestu povoli, zajedeme se podivat do malvika v praze, az pojedeme v nedeli domu ... chtela bych tam koupit malickosti, kdyztak nejake oblecky, to lehatko s hrazdickou a kdyztak i vanicku ... tak jsem rada ze pritel souhlasim ze tam zajedem ....

chatka v lese je super, tam musi byt prijemne 😵

me jeste rikal doktor ze pri dlouhych cestach musime delat prestavky a ja chodit kvuli tromboze 😝