Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
24. jún 2010

blondy

jo to je ono! no je to náročné určitě taky si to nedokážu představit..

to věřím hlavně že jedno mimčo máte, ono je jedno dítě práce dost! a člověk taky musí myslet na sebe ...

kleopatris
24. jún 2010

diky baby 😵 ocka a pohlad ma po tatinkovi 🙂

meleri aj ja som uz pocula o tej metode, ale nervy by som asi na to nemala...radsej sa budem s nim hrat jak ho furt hnevat rozbalovanim. Inak nas Maxi ked cura tak tak slastne vrci 😀 takze ja viem presne kedy on cura, ale to uz cura takze to by sme nestihali rozbalit a na nocnik 😀 😝

a teraz som studovala to balenie pampersiek zo slovenska a je tam ze maju vonat po ruziach 😠 hlavne ze som ich kupila megapack 😠 no co asi podarujeme 😒

kleopatris
24. jún 2010

a som sa zabudla spytat, ked rastie zub, rastie hned na spice dasienka alebo kusok za? lebo maly tam nieco ma, ale ci je to uz zubok neviem 😅 😕

meleri
24. jún 2010

kleopatris,

právě já si pamatuju že když jsem ho přebalovala tak to neměl a dodnes nemá rád. ale ty holky mají nějaké gatě říkají tomu rychloprdky, a tím jak nemají plínky tak to jde asi rychleji ale i tak......já bych na to nervy neměla...

já nevím jestli je to tak u všech my měli nejdřív nafouklou dáseň a potom až z ní lezl zub taková špička, není to vidět ale citět prstem když přejedeš...tak už vás trápí zoubky?

ivanajelinek
24. jún 2010

Jej Kleo maly je krasny. Ale ako to leti...ved tod si este len porodila, co sme tipovali ze kto bude skorej ci ty alebo Lubka 😀 A pozeram ze ako tvoj malinky rychlo rastie 😉

ivanajelinek
24. jún 2010

No kocky ked sa tu bavite o tom nocniku, ja uz som sa tiez pytala maminy aj svokry ze ako to robili pri nas.Lebo ja som tiez uz okolo tych 11 mesiacov ze vraj bola bez plienok a aj mm.Tak fakt sa cudujem ze ako to tie nase mamy robili, este aj do roboty stihali chodit, no fakt netusim.

meleri
24. jún 2010

ivano,

jo právě! ted jsou většinou matky doma, ale dřív každý skoro makal, chodil furt do práce, no já fakt nevím! prostě fakt asi co těch 30 min na nočník, lidi byli asi míň leniví než teď....i když - kdysi matky nekojily, tak nebyly tak unavené podle mě...to kojení fakt unaví a jestli v dnešní době hodně matek kojí do toho roka nebo roka a půl tak jsou asi vyčerpané..jako já když jsem odstavila malého tak jsem si fakt oddychla...najednou mám celkem hodně energie! 🙂

ivanajelinek
24. jún 2010

Ozaj chcem sa spytat, vyuzili ste zavinovacku? Lebo tu v nemecku sa to nejak nepouziva tak neviem ci mam mamine povedat nech mi ju kupi na slovensku.

schnucki
24. jún 2010

jezis vy jste ukecany, to je hruuuuza ....

ja jsem bohuzel trcela v kramu, odesla baterie, tak jsem cekala do 1h abych mohla vzbudit manzela a ten pak prijel, byli jsme koupit novou baterii a ted ji tam prendava

jdu vas docist 😝

barbora87
24. jún 2010

Babule vy frcite🙂ja som sa teraz zobudila 😅
som sa naobedovala a nejako som zaspala🙂

schnucki
24. jún 2010

ja jsem vas teda tak rychle zbehla, ale nestiham reagovat na vsechno, pulku jsem uz zas zapomela, hlavne jsem tak rozhicovana jak jsem cekala na tom slunicku, ze je mi az tak mdlo ....

rybilku jsem si napsala a az pojedu k nasim, koupim si zasoby 😀

jinak jsme byli kratce u manzelovi maminky a ta ma takovejch bodycek, ze zadne uz kupovat nemusim, chtela je prat, ale oni maj kocky, takze ja je budu muset stejne prat znova, tak jsem ji rekla ze at je da do tasky a ja si je vyperu .... hodlam oblecky na malou pripravovat tak v srpnu (prat a zehlit)
jinak manzelova maminka ceka s cim prijedeme od nasich, aby vedela co muze nakupovat 😀 ty maminky jsou stejne sladky 😀 .... dokonce ma i rucnicek s kapuckou, tak ten kupovat taky nemusime ...

joooo, delacku na eura bych potrebovala, stala nas 100euro ... me slehne .... budeme se muset podivat po novem aute, jinak nas tohle sezere ....

schnucki
24. jún 2010

ivus tady ty zavinovacky sice nemaj, ale me jednu koupila mamca, a urcite ji budu vyuzivat, mam ji v albumu muzes mrknout ... chci se v cechach podivat jeste po jedne s kapucou .....

schnucki
24. jún 2010

kleo kraaaasna fotecka 😵

ivanajelinek
24. jún 2010

No ja si ju dam kupit doma. ved v auguste pridu este mm rodicia, takze donesu zvysok veci co este pokupuju. 🙂
Ozaj a ako sa da teraz pozerat fotoblog? ved to akosi zmyzlo, ci?
Barbor ved ty len spis. 😀 Ale ja som bola tiez zo zaciatku hrozne unavena.Som mohla aj postojacky zaspat.Teraz to uz neni take hrozne.
No o aute mi hovor. preto sme aj v oktobri kupovali nove, lebo na to predtym sa stale nieco kazilo, stale bola potrebna oprava...Inak to vie nahnevat, ze? Hlavne ked clovek potrebuje peniazky na ine veci a zrazu pride vzdy nejaky necakany vydavok.

schnucki
24. jún 2010

no to mi ivus povydej, manza udelal ze mu kazdy mesic jde 100euro na sporici ucet, a par euro jsme tam dali po svatbe a pak tohle .... ale vim ze to nejak zmaknem, jen to nastve ....
muj fotoblog kouknes tak, ze kliknes na moje jmeno, ono ti to napise ze muj fotoblog je na konikovi.cz, das ok a mel by se ti ukazat, pak si jen nahore na prejdi na kliknes zas na slovenskeho ....
kdyby to nejak neslo pisni a ja ti sem tu fotku hodim, mam je v pocitaci 🙂

barbora87
24. jún 2010

Ivi citim sa ako dochodkina jem spim a chodim na wc🙂))a teraz som este dopapala obed a pozeram gilmore girls...ale tak za hodku a pol sa musim obliect pride manzelik a ideme nakupovat...ale teraz si este polezim 😀

ivanajelinek
24. jún 2010

No taku chcem aj ja nejaku. Je ta zavinovacka aj dole vystuzena? Lebo ked som pozerala doma tak boli bud take mäkke pod chrbatom alebo tam bola este nejaka kokosova podlozka, cize to bolo tvrdsie.

ivanajelinek
24. jún 2010

No inak ja som toho dnes moc neporobila. len sa tak poflakujem... A vonku je dost teplo, ze sa mi nic nechce.
A autom uz vobec nie.Naposledy ked som bola nakupit bolo tiez hrozne teplo a mi prislo pocas soferovania zle, cierno pred ocami, srdce mi busilo.este ze som to mala kde na kraj odstavit, inak neviem.tak si radsej ani netrufam sama ist v takom teple autom.

barbora87
24. jún 2010

No my tu mame 22stupnov takze prijemne...ja ti poviem ze ja sa neodvazim ist ani sama nakupovat ked mi je trochu divne...
Inak mas len mäkke ale aj s tou kokosovou naplnou zavinovacky...ja chcem napr len tu mäkku

schnucki
24. jún 2010

barbor prej duchodkyne 😀

ivus ja jsem ji nerozbalovala, ale myslim ze je mekka, bez podlozky, ale muzu se jit mrknout jestli chces 🙂

me se teda zatim v aute spatne neudelalo, vetsinou kdyz je v nem moc teplo otevru vsechny okna a chvili pockam, a bezi mi klima .... ja jezdim tak dvakrat do tydne dopo sama na nakup, manzel spi, vetsinou potrebuju chleba, mame neskutecnou spotrebu 😀

schnucki
24. jún 2010

ivus slo ti se mi podivat na fotoblog?

barbora87
24. jún 2010

No schnucki nerobim nic uzitocne🙂 co uz so mnou🙂na zaciatku som nemohla spavat a teraz spim zak do8rano potom bud doobeda alebo poobede a vecer tak okolo9-10zaspim

ivanajelinek
24. jún 2010

Ano islo. No rano idem aj ja nakupit alebo vybavit, ale uz takto poobede ked je moc teplo, radsej som doma...Nie nemusis to rozbalovat.Ono v podstate aj ked kupim tu s tou podlozkou, tak ta sa da aj tak vybrat..

finfrle
24. jún 2010

Ahoj tak jsem byla v praci povedet sefovi,ze jsem vypsana na dalsi 4tydny a holky ten vam semnou tak mluvil....jako bych ho snad zrujnovala ci co...nechapu ho...uplne me rozhodil.Ani tu svou tlustou prdel nezvedl z kresla a cumel na me jako debil.Proste vse jen hraju a nechci do prace to bylo ze jeho postoje videt.
Dole kde delam mi i zabalili me radio a krem na ruce at si to odnesu.... ☹ 😠 ☹ nechapu to a jsem z nich docela otresena.
Ja chapu,ze je to stve ale ktera tehotna by bezela do prace na 8hod bez pauzy a litat jak magor?!

barbora87
24. jún 2010

joj finfrle to mi je luto ze takto reagoval:( ja viem ako ta to berie...ale drz sa a nemysli na neho...ved to je neludske ze sa tak chova...a este k tomu teda nevie ako je to u vas ale u nas je to tak ze ked som vypisana nemyslim teraz na pnke ale vypisana na niekolko tyzdnov tak ma plati poistovna a nie sef....tak hlavu hore a mysli na malinku ze potrebujete klud a nie behat v robote

finfrle
24. jún 2010

barbor no ja se tu uplne klepu jak me rozrusili,me tu taky plati socialka a ne on ale mel ke me takovy pristup.. ☹

yarden
24. jún 2010

Ahoj dievcata alebo spisovatelky,
ste toho ale popisali. Zbezne som Vas prezrela. Od minuleho tyzdna som sa neozvala. Ale obcas sem nakuknem. Cez vikend mi bolo tazko, len som lezala a citila som sa ako keby som mala strasnu opicu. Len som sa postavila, tocila sa mi hlava, mala som zavrate, pred ocami cierno, napinalo ma a tak cele dva dni som sa nepohla z postele. A ako to prislo, tak aj odislo.
A potom sme nemali dva dni internet. Opat tu miestni sikulkovia presekli nejaky kabel a nesla nam ani telka, ani inet a ani pevna linka. Som sa citila ako v stredoveku 🙂

Kleo, maly je nadherny. Taky sibal.

finfrle
24. jún 2010

@yarden to znam ja byla bez netu a telefonu 76 dni 😀 a to bylo teda neco...v dnesni dobe net potrebujes 😉 nastesti ti to uz slape.Snad ti bude uz jen dobre.Ja si prosla takovymi nevolnostmi,ze bych mohla vypravet.Drzim pesti 😉

yarden
24. jún 2010

Finfrle, to Ti teda nezavidim v tom Irsku. Ach jaj. Je to velmi neprijemne, takato arogancia a drzost "sefov", alebo vo Vasom pripade s Emily "Irov".
Drzte sa obe. Som si precitala, ze Emily uz coskoro v praci skonci a prileti do SR.

finfrle
24. jún 2010

@yarden ja se priznam,ze bych zbalila nejradeji kufry a vykaslala se na ne ale nejde to ☹