Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
8. júl 2010

@meleri jojo, v tomhle je to zas docela dobrý... A kvalitativně je to taky ok, tedy ty pediatři, oni jsdou na děti hrozně ulítlý, takže pohoda... 🙂
@yarden medůzy tady nejsou vůbec, vyjímečně řasy. Jak je tu písek je to občas takové zakalené, ale jinkya pohoda, zas je to krásně teplé, rteplejší než třeba jadran... Ale jak letos to pčasí bylo enzvyklé studené tak zatím nic moc 😝
S tím sezením, občas už se sama udrží,s oporou sedí krásně, ale má ještě čas, většina dětí sedí až tak v 8 měsící, to že dítě sedí v 6 měsících někdo někdy napsal v nějaké chytré knížce ale je to nesmysl, to umí málokteré 😀
@kleopatris, hele jak jsi se měl ptaal jestli si užm alá cucá prstíky na nožičkách, tak od včerejška tedy jede vfest, pořád má poalček od nožičky v pusince a má z toho hroznopu radost 😀

meleri
8. júl 2010

blondynko,

tak to je fajn, tady jsou doktoři no jak který asi....s pediatry nemám moc zkušenost, jen párkrát jsme byli a v pohodě, ale strašně tady nutí do očkování oproti všemu snad...to mi přijde špatné...takže se řídím tak nějak podle sebe...
tak to je fajn že je šikovná! máš pravdu mnoho dětí si sedne až tak v osmi měsících. Samson dokonce dříve lozil a až pak seděl, lozit začal v 9 měsících no a sednul si v 10ti.. 😅 jo je to hezké jak si tak miminko cucá paleček.

já byla včera u té kamarádky co rodila doma tak to miminko má s bídou 2300 ale je krásné, strašně maličké! ona je ale taky malá takže asi i proto. popisovala mi porod a celkem hrůza, navíc se i natrhla, to musí bolet festovně! nechápu proč jinenastřihli to je snad lepší než natrhnutí ne?

blondynka400
8. júl 2010

@meleri heel mě přijde že v čechách se taky nutí do očkování. rotaviry, pneumokok, nevím, mě to prostě přijde zbytečnost a naštěstí mám v čechách dětskou doktorku, která nenutí. Schválně jsme se jí na to ptala, protože já jsem i dost proti lékům, antibiotikám a tak...
To co píšeš s tím sezením a lezením je úplně normální a standartní. Prostě každé mimi má své tempo a není potřeba ho do něčeho nutit 😉 , Já znám chalečka, který v pdostatě skoro už chodí ale sedět pořádně neumí,p ořád se podpírá ručičkama 😀 A dle dr prý je to úplně v pořádku....
Nástřich je vždycky lepší než natrhnutí (tedy když to nejsou nějaké malé trhlinky), ale v dnešní době se proti nástřihům brojí, já ho měla a bez problémů...

finfrle
8. júl 2010

Krasny den,
rano jsem mela trochu uklidove a ted si vas jdu pekne docist....

kleopatris
8. júl 2010

Ahojky 🙂

blondy uz aj Maxi si strcil nozicku do pusky, ale len raz a kratko a hned sa u toho povracal 😀 😝
Ja riesim teraz spaci problem...strasne sa mu lubi sa pretacat na brucho, a pretaca sa mi aj zo sna 🙄 a potom jak je rozospaty capne hlavu do matracu a tak spi alebo zacne mrcat, ze si ruku prilahol a ja uz som na nervy, lebo sa bojim ze sa zadusi a mame to tak 3-4 krat za noc...
a pripajam fotecku nasho plavca 😵

finfrle
8. júl 2010

@ivanajelinek Parada,ze u lekare je vse ok!Je ja mam radost 😵 Jen tak dal!A zacni plavat,vidis jsme ti to rikali.Ja zase zacinam od pondeli 🙂 uz se nemuzu dockat,jupi cachty cachty... 😅

@blondynka400 No super Ahoj,zijes uz jsem si delala starosti!Pres leto,je to vzdycky na netu mrtvejsi ale si na tebe pockame 😉
Muze se k vam prijet okoupat 😀 je zavidim more a teplo ale brala bych to jen nachvilinku pak bych se zase zavrtala do toho naseho Irskeho podnebi 🙂 Dnes mame 16 sice zima ale radeji to nez parak!

@zuzanka7117 Drz se holka!!!

@meleri Nebo j urco jsi tehu!!! 😀 Je jen dobre,kdyz se citis fajn!
Tady,kdyz nemas zadnou vyrizenou prukazku,ze pobiras malo penez pri kazde navsteve lekare das min 50eu a nic ti nevrati☹ proto si tu clovek rozmysli,zdali je to vazne vazne a potrebuje navstivit GP!Je fakt,ze v CR si toho co maji lide nevazi!

Co mate dnes vplane?Ja uz peru treti pracku ikdyz nevim jestli to uschne,kdyz je tu tak skarede.Zatim ale neprsi 🙂

barbora87
8. júl 2010

tak babule ja len tak na rychlo ze aka som sikovna
mala som kos plny vyprateho pradla a vo vyske podbruska a odem a vrazila som do rohu a od vtedy ma boli podbrusko a ako keby ma niekto kopol
poradte

blondynka400
8. júl 2010

@kleopatris moc hezká fotečka... Heel jak se mu líbí pd vodou?
Neboj, ono se ,mu to časem taky zadaří i bez zvracení 😀 😀
Hm, tak to bych se asi taky bál, ale stím toho moc neuděláš... A když ho přetočíš na zpátek tak udělá co? 😕

kleopatris
8. júl 2010

@blondynka400 v celku v pohode pod vodou 🙂 ani neplakal nic, on je ale vodnik maly 🙂 ine deticky plakali dost, ked sa vynorili. Len ja mam stres, takze ho ponara ta asistentka a nie ja 😅
ked ho otocim na chrbat, tak znova sa toci...cely den sa mi tiez furt pretaca, ale to je ok. lenze v noci....vcerajsiu noc som ho proste drapla za ruku a tak spala, aby sa proste nemohol tocit 😅 sice ani to neni optimalne, ale lepsie nez aby sa udusil.

@barbora87 asi k lekarovi ist?

finfrle
8. júl 2010

@kleopatris Jeee Kleo ahoj,maly vypada uzasne!Kolik mu ted vlastne uz je?

@barbora87 Barbor jezisi davej pozor!Jdi se natahnout a nohy nahoru,jeje nesiko,odpocivej a kdyby bylo stale zle maz k lekari!Snad to bude ok a mimi bude vporadku!Mozna lekari zavolej!

barbora87
8. júl 2010

dakujem babule no boli ma to a aj ked chodim no dr tam uz dnes neni ale kamoska ze nech idem do nemocnice kde som nahlasena lebo tam mi povedali ze mozem vzdy prist...a pocuvala som ze srdiecko a nic neni pocut ☹
dufam ze som mimi neublizila

blondynka400
8. júl 2010

@kleopatris no proč se ptám, malá má vodu horzně ráda, v bazínku plavčí skor sama,ani jí nemusím moc držet. Ale toho ponoření mám strach aby se nenapila,i kdyžý mi přijde, že by chgtěla, tak nevím 😅
Když mu to neva, mě by malá dělala scény, že si nemůže dělat co chce 😀 A to dosáhneš do postýlky? to asi není moc pohodlné, ne? 😕
My se přetáčet sice umíme, ale malo to moc nebere, takže tohle neřeším, jak vidím, naštěstí...

blondynka400
8. júl 2010

@barbora87 je až teď jsme si přečetla co se ti stalo. Okamžitě jdi do nemocnice. Tohle není žádná legrace. Pořád lepší když tam pojedeš v pdostatě zbaytečně než aby se něco stalo 😉

finfrle
8. júl 2010

@kleopatris To musi byt uzasne chodit s malym uz plavat!Uzivate si to oba ne 😉

Jinak ke vcerejsku...
Puvodne jsme jeli za Emilkou jen na par hodin s tim,ze kolem ctvrte pojedeme domu,nakonec,jako vzdy,bylo tak fajn,ze jsme odjizdeli az v deset vecer 😅
Festival byl moc fajn a vsichni jsme si to maximalne uzili.
Emi s pritelem nam nabalili cele auto veci,ktere uz nezvladaji odvezt 😀 tak jsem tu mela pekne skladiste,neco se vyuzije a neco bude muset letet...Je silene kolik veci clovek poridi,kdyz zije v cizine a ne jen tam 😉 Jsme rikali,az se budeme jednou stehovat nevim nevim co s tim vsim udelame!Asi velka hromada a spalime 😀 Precejenom uz jsem tu sest let a mame od nadobi po nabytek!
Vecer jsme si s Emilkou poplakali,jak moc nam byli lito,ze se musime loucit.Jeste v noci jsme si volali..
No ale uz mame plany na to kdy se sejdeme 🙂
Jinak Emilka je vporadku jen toho maji vazne hodne,vyrizuji o stosest.Zatim ji neprislo rozhodnuti o materske tak nechala zmenit adresu k nam a jen doufam,ze ji to vse vyjde!
Si rikam,kolik toho potrebujes vyridit,kdyz se vracis domu.
Mala sonicka se ma take cile k svetu 🙂 Vcera muj manza zkousel v Lidlu kdo ma vetsi bricho jestli on s melounem pod mikinou nebo Emilka 😀 To jste meli videt jak Sonicka zacala kopat 😀
Foto bude na fcb 😉
Snad jeste najdeme nekoho tak hodneho jako je ona i jeji pritel 😵

kleopatris
8. júl 2010

@blondynka400 on teda tu vodu pil vo velkom, a ponarania sa aj ja bojim, ja sama pod vodu hlavu nestrcim 😅 no ale maly pohoda
a postielku mam hned vedla mojej postele, takze nemusim ani moc ruku natahovat. On by tiez nesuhlasil, ale ked je taky "namesacny" tak to nejak vydrzal 😀 Ja uz fakt neviem co s nim...som rada, ze mu to tak pekne ide, ale zas tak nadseny by z toho byt nemusel.....dufam, ze to vymeni za cucanie nohy 😀

@finfrle uz mu tiahne na 5 mesiacov 😀

finfrle
8. júl 2010

@barbora87 Mazej k lekari honem!

finfrle
8. júl 2010

@kleopatris Ty jo ten ale roste!!!To se rika,ze je ten nejhezci vek 🙂 Pekne si to uzivejte!!! 😉 😉
Uz se tesim na malou az bude v tomto veku 🙂 nebo zeby maleho 😀 prece jenom Irove no no pocitat sevsim 🙂

finfrle
8. júl 2010

@zuzanka7117 Kuk do IP!

meleri
8. júl 2010

holky já už budu končit, chystáme se k babičce, malý sice ještě spí ale musím všecko sbalit abysme pak hned vypadli..

Blondy
jo, každý to má jinak...🙂 jinak s tím očkováním, ani mi nemluv, začínám mít nechutný pocit že je to z velké části jenom o penězích (těch firem co to prodávají).

Finfrle,

jo! 🙂 taky doufám, ale počkej možná to ještě začne a budu házet grcku do záchodu...jinak jo přesně tak lidi v česku brblají atd ale každý tam s prominutím leze kvůli každé kravině.....tady si to fakt člověk rozmyslí než tam jde...

Kleopatris
krásná fotka, zvláštní! 🙂

meleri
8. júl 2010

barboro,

radši fakt k dr! udělá ti ultrazvuk! a budeš mít jistotu že je vše ok! 🙂

finfrle
8. júl 2010

@meleri to ti nepreju aby jsi se citila v tehu tak jako ja...prece jenom to bylo silene...dnes beham od rana na zachod 😒 takze stale nic moc.
Uzijte si to u babicky 😉

meleri
8. júl 2010

finfrle,

jaj, to je mi líto! myslela sem že už máš od toho klid... ☹ jak to že to tak někdo má...

finfrle
8. júl 2010

@meleri nevadi beru to uz jako soucast tehu,uz to neni zle jak byvalo a normalne funguji 😉

meleri
8. júl 2010

finfrle,

jo. tak se mi zdá že asi málokdo má úplně dokonalé těhotenství kdy by mu nic nebylo!

finfrle
8. júl 2010

@meleri 😉 to jo alespon vime,co je to byt tehu 😀

meleri
8. júl 2010

jo to jo!! stejně je to moc krásné, ty pohyby, ty škytavky a tak....už se na to moc těším!

finfrle
8. júl 2010

@meleri mas pravdu je to uzasny pocit,kdyz citis jak se male v tobe hybe a roste 🙂 neni nic krasnejsiho,zatim....

meleri
8. júl 2010

finfrle,
jo někdy mi to chybí. jak sem porodila ta jsem cítila takové prázdno a bylo mi z toho až smutno...ale to bylo tím že malý se mnou nemohl být..

sakryš už je jedna fakt už musím končit! 🙂

yarden
8. júl 2010

@kleopatris
Ahoj Kleo, maly je super plavec. A odvazny. Je ryba alebo vodnar? Mna moje znamenie ryby velmi ovplyvnuje, hlavne voda. Kde je len kusok, tak som aj ja. Uz od detstva.

@barbora87
Ahoj, citam, ze aj dievcata Ti radia skocit co najskor k doktorovi, tak radsej chod. Radsej vela krat zbytocne, ako raz neskoro. Utekaj!!!

@finfrle A super, ze ste si s Emily uzili krasny den. Chyba nam tu. No snad sa zo SR coskoro ozve.

yarden
8. júl 2010

@kleopatris Pekna fotka s malickym 🙂