Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
9. júl 2010

Ahoj Meleri..ja som tu 😎 Co robite?

meleri
9. júl 2010

Ivčo,

malý spí já obědvám. obvykle jíme spolu ale byl už moc unavený..

ivanajelinek
9. júl 2010

Takze trosku oddychujes?Aj pojdete poobede niekam sa kupat?

barbora87
9. júl 2010

ahojte babule ja som uz od pol8 hore...a som vyvalena na gauci a nic sa mi nechce...zase zacina byt horuco tak bleee...

@ivi dakujem uz dobre ale na vsetko prdim s nicim sa uz nebudem natahovat...

a pocujte babule kolko ste platili za 3d alebo 4d ultrazvuk?

ivanajelinek
9. júl 2010

Barbor ja som si nedavala 3D UTZ... No veru radsej sa setri a viac oddychuj... Ja sa tiez len tak motam a nic nerobim.

meleri
9. júl 2010

ivanko,

snažím se..přecejen mám trochu strach...jo, půjdeme na bazén, ale jenom tak na hodinku..a co ty? manžel je asi v práci?

barboro,

my jsme ten 3d měli ale malý se vůbec nechtěl ukázat tak jsme to nebrali bylo to zbytečné, akorát asi v 12 tt nám ho pěkně vyfotil ale dal nám to zadarmo.

barbora87
9. júl 2010

@ivanajelinek no ja som vyvalena s hafanmi a vobec nam to nevadi :D oni chrapu...joj to keby nas manzelik videl tak by nam zavidel :D a ivi vies kolko asi stoji ten ultrazvuk?

meleri
9. júl 2010

jé barboro a co máte za psy?

barbora87
9. júl 2010

@meleri a kolko by vas to normalne stalo?lebo ja mam termin 12.8. v bratislave a neviem ci ta cena je ok

barbora87
9. júl 2010

@meleri mam civavky

meleri
9. júl 2010

barboro,
já už fakt nevím, ani jsme se neptali, když ty fotky vyšly tak špatně..ale určitě se zeptej dr, však když to bude stát moc tak na to jít nemusíš..

barbora87
9. júl 2010

@meleri no ja tu v rakusku nepojdem lebo tu to stoji okolo 200euro ale isla by som kvoly tomu do ba a tam chcu za 4d 100euro...lebo ten dr je kradiolog a srdiecko 3 krat zkontroluje

meleri
9. júl 2010

barboro!

ty brďo!!!! tak to je síla! tady stojí prohlídka 45 eur a myslím že za ten ultrazvuk by to bylo tak 60. tady je to ale tak že ty peníze se ti za 4 týdny vrátí, ne úplná částka, ale z těch 45 eur 40. ale ten ultrzvuk se myslím nevracel.

barbora87
9. júl 2010

no toto tu sa plati extra...no prave preto rozmyslam predsa len 100euro je dost penazi ale zase chcela by som vediet ci ma mimi vsetko co ma mat a na pohlavie som zvedava

meleri
9. júl 2010

barboro,

počkej i za ten obyčejný platíš? protože ten stačí aby zjistili že je v pořádku. jo to věřím, já byla jak na drátkách honem už jsem chtěla vědět, jestli to bude kluk nebo holka...

barbora87
9. júl 2010

@meleri no teraz sa tu v rakusku plati aj za normalny ale ponukli mi pausal lebo by som sa nedoplatila...
no ja som sa aj vcera ked som bola v nemocnici opytala ale malinke nam nechcelo ukazat

kleopatris
9. júl 2010

@meleri to je krasne ze uz ti brusko rastie 😵 ja sa s tebou tak tesim 😵
@barbora87 chvalabohu, ze ste aj s malinkym ok a myslim, ze v brne robia 3D za 60 eur v tom hm jak sa to volalo 😒 no neviem ale urcite tu na fore najdes 😉

ivanajelinek
9. júl 2010

@barbor ja neviem. Ale raz mi v nemocnici hovorila jedna kocka ze jej hebamme robi 3D za nejakych 30 eur...Ale ci je to pravda neviem. Ale si myslim ze tych okolo 100 eur je celkom okay...
@meleri no v robote je...Tak ja sa nudim 😝 Inak rozmyslam kedy zacat prat pomaly vsetky veci pre mimi?Myslite ze uz mozem zacat?

ivanajelinek
9. júl 2010

@barbor inak je tu aj tema na konikovi ze 3D ultrazvuk kde a za kolko tak tam skus nakuknut. Mozno ze to to pomoze 😉

barbora87
9. júl 2010

@kleopatris dakujem no aj ja som rada ze som nedostala krvacanie ani nic...no a ty si bola na 3D?

@ivanajelinek co za 30euro?hm to si neviem predstavit ale tak nozno sa dohodli nejako ...
no myslim ze kludne mozes zacat prat a pripravovat

barbora87
9. júl 2010

@ivanajelinek hej???super moc moc dakujem

meleri
9. júl 2010

barboro,

tak to jo...a kolik těch ultrazvuků vlastně u normálního těhotenství je? zrovna si o tom píšu i jinde...

Kleopatris,
děkuju! jo už tam něco je! 🙂 páni no je to peněz teda....

Ivčo
klidně můžeš, určitě, myslím že na ten první měsíc jak vypereš, tak je to fajn....já se taky nudím, mohla bych si prostě číst nebo něco dělat ale nechce se mi no....až malý mě vždycky k něčemu dokope...jo jo...

meleri
9. júl 2010

barboro
jak to vůbec dopadlo s tím břichem, hádám že je všecko v pořádku? už tě nic nebolí?

ivanajelinek
9. júl 2010

@barbor chod do fora tehotenstvo a je to hned na druhej strane..

barbora87
9. júl 2010

@meleri no poistovna plati len 2...a musis ty platit na zaciatku na potvrdenie tehu potom mas zase na srdiecko atd ale ja som platila na potvrdenie tehu 35 euro a potom mi ponukli ten pausal za 100euro a to mam az do konca tehu a do teraz mi uz robili3 takze sa to oplati

schnucki
9. júl 2010

ahojik holky,

docitat vas teda vubec nestiham, takze se nezlobte ze nebudu reagovat 😅

hlasim ze se mame dobre, mala me dneska probudila radnyma kopancema .... v utery jsme byli s moji mamkou, segrou a kamaradkou nakupovat, mam plnou vanicku veci a dokonce jsme koupily i trojdilnou sadu kde je perinka s polstarkem a k tomu to chraneni na strany postylky plus povleceni .... vcera jsme byli i na bazene, ale zrovna napousteli vodu, takze to byla radna ledarna, smocila jsem si jen nozky, malou jsem se neodvazila do takove ledarny potopit ....

jinak nam moc chybi tatka, ale uz jen tyden 🙂

doufam ze se vsechny mate super a ze je u vsech vse v poradku 😉

meleri
9. júl 2010

barboro,
sakryš to je u vás celkem drahá záležitost...je fakt že tady se rodí děti jak na běžícím pásu ve francii a dovolit si to může fakt každý...

schnucki,

ahoj! to je fajn že už nakupujete, jo ta sada to je super, taky už to plánuju že to budu muset koupit, hlavně i to povlečení...no a jaký vzor jsi vybrala, já nejradši krtečka a pak mám motýla emanuela... 😅

užij si to !

ivanajelinek
9. júl 2010

@schnucki 🙂 Ahoj moja..Tak to je dobre ze si pekne uzivate 😎 Len tak dalej...Ale uz sa na teba tesime 😵

barbora87
9. júl 2010

@schnucki ahoj schnucki jeeee super ze sa mate dobre...a uz mas 31.tt malinka tu o chvilu bude...jeee a co ste este pokupili?tak si to tam uzi myslime na teba

barbora87
9. júl 2010

@meleri no je to des ze sa na svete zaraba na tehotnych a ked niekto zomrie...