Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
11. júl 2010

@barbora87 Mala je klidna ale v noci zase zacne 🙂 jsem se ted okoupala a umyla vlasky a hned vypadam jako clovek,mazu se poctive ale mam malinko praskliny na jedne strane briska 😒 no co patri to k tomu.
Dobrou noc kocky cmuk

emily327
11. júl 2010

Ahojte zienky moje, tak som online, co som velmi rada. Uz ste mi chybali. Ale budem len asi do zajtra uvidim este ako dlho budeme mat net je to len USB od svagra pozicane. Let bol v pohode, ubehol velmi rychlo ale pocas letu som chvilkami mala pocit,ze som dostala kramy ale neviem co to bolo len asi taky vytok. A ten je stale je ako voda len malinko je ho citit, neviete mi poradit co to moze byt? K lekarovi idem az o 2 tyzdne, lebo je od zajtra na dovolenke. Inak horucavy co su na Slovensku, som tu len par hodin a uz nevladzem zit ☹ Je to hrozne v byte to stoji a clovek aj keby bol nahy, tak sa ide uvarit. Neskutocne mi chyba irske pocasie, to jedine 😀 Ale po pravde nemam pocit,ze sme sa vratili navzdy na Sk skor ako keby sme boli na dovolenke. Nase kufre co sme poslali prepravou z IRL nam prisli 10 minut pred nasim prichodom z Viedne 🙂 Tak uz mame vsetko doma. Zajtra ideme pozriet nase nove byvanie a pomerat co vsetko potrebujeme objednat do bytiku a zariadit ho co najskor. Uz sa na nase byvanie velmi tesime. Svokra sa o mna neskutocne stara. Navarila mi vepro, knedlo,zelo a nepecenu tortu, mam kopec ovocia a zeleniny co mi chybala v IRL jaj stara sa o mna ako o vlastnu.... Malinka si kopka celu cestu v lietadle si kopkala zlaticko moje. Nohy mam neskutocne opuchnute, uz ich mam aj vylozene ale myslim si,ze aj tym,ze som dost pribrala tak asi mi budu opuchat viac ☹ Musim sa chvilku aklimatizovat... Len to v tychto horucavach bude velmi velmi tazke ☹ Budem online zopar dni tak si rada s vami popisem ak bude cas 😉 Dufam,ze sa mate dobre a ze babatka v brusku pocuvaju...

kleopatris
11. júl 2010

ahojky 🙂

@mirusch ahooooj jak ta rada zase vidim 😵 super, ze sa mas fajn a ze mas co robit (aj ked by sme ta tu videli velmi radi castejsie 😉 ) inak nas "sen" o navrate do DE sa mozno coskoro splni, tak nam drz pasticky 😵

@ivanajelinek kup si zatial len jedno balenie tych vloziek, lebo ja napr,potrebujem este furt a blondy vobec...uvidis jak na tom budes a flasku jak som uz pisala mame len jednu a este pomaly nepouzitu...sak vsetko sa da rychlo dokupit a zbytocne budes skladovat vela veci 😉

to je fajn, ze Emily je uz doma a dufam, ze uz sa jej polepsilo

@finfrle ta odsavacka je super vec, mne pomohla velmi. A teda ked budes posielat tie dobrotky, tak prosim aj balicek do rakuska 😉 😝

aaach my sme boli cez vikend u nasich na slovensku a jaaak bolo dobre, to je uplne ine na zahrade s bazenikom jak vo vyhicovanom byte...uz sa tesim az budeme mat niekedy domcek 😵

kleopatris
11. júl 2010

@emily327 super, ze uz si doma 😵 tak nech sa vam zajtra zadari vsetko pomerat atd a rychlo zariadit. Skus si tie nohy vylozit alebo studenou sprchou osviezit, ci to pomoze neviem ale...
a ten vytok neviem, zeby kvasinky? nechces predsa len ist niekomu inemu len tak na kontrolu a potom az k svojmu dr.? predsa len s tymi opuchmi neni sranda, aby si nedostala tu preeklampsiu 😖 a v tom teple to moze byt horsie, nech ti nieco da na odvodnenie?

ivanajelinek
11. júl 2010

@emily ahoj moja...tak uz si doma...No viem o com hovoris, ja tu mam tiez taketo horucavy uz dlho.aj v byte.Aj sa zle spi, lebo je hrozne teplo...No s tymi opuchmi neni sranda.Ja sice mam tie pancuchy ale som ich pouzila len na cestu na a zo svk...Inak zatial nohy opuchnute az tak nemam...Tak davaj na seba pozor aj na sonicku 🙂
@kleo dakujem...A kam by ste mali ist do nemeckaa?Vy to mate daleko z viedne na slovensko?

emily327
11. júl 2010

@kleopatris ahoj moja, dakujem velmi pekne. No asi zajdem k lekarke skor ako sa ten moj porodnik vrati z dovolenky. Lebo ten vytok fakt nie je sranda a tie nohy su fakt hrozne. Uvidim ako to bude vyzerat do utorka a objednam sa. Moze to byt aj z cestovania,ze ich mam tak opuchnute. Dam vediet, ako som dopadla. A ako sa mate vy?

kleopatris
11. júl 2010

@ivanajelinek nemame to daleko asi 2 hodky k nasim a ak klapne co ma tak Regensburg 😵 ja chcem tak moooooc, joj snad to nezakriknem 😒
my sa mame fajn, maly je uzasny, kazdy den ma nejake novinky 😵 teraz momentalne stale brnka jak auto a pluje na nas jak divy u toho 😀 bud rada, ze cakas chlapca, su coolovejsi 😉 😀 😵 jeee teraz som si vsimla mena, Lucas sa aj mne pacil, ale manzelovi ne

@emily327 radsej bez, aby si si nemusela nieco vycitat 😒 predsa len si teraz zodpovedna za dve 😉 😵

ivanajelinek
11. júl 2010

@kleo a preco sa chces vratit do nemecka.co v rakusku neni dobre?
To ti verim, ze maly je uzasny. A ked teraz sledujes ako sa urcite kazdym dnom meni a vymysla nieco nove, ze?Juj ja uz sa tiez tesim na nasho prcka 😉

ivanajelinek
11. júl 2010

No cez regensburg chodime domov.Od nas je to tak 450km 😝

finfrle
11. júl 2010

@kleopatris a mela jsi odsavacku rucni ci elektrickou?A jakou znacku sim?! Urcite poslu 😉

Emi je fajn,ze jsi online 😉 odpocivej at si zvyknes na to jine podnebi!!! 😉

meleri
12. júl 2010

ahojte holky,

dneska ráno jsem jak zombie, ve čtyři jsme se s malým vzbudili a pak jsme nemohli usnout...jinak malý už pokaždé usíná ve své postýlce, žádný řev nic! Jinak sem uvařila či upekla ten rýžový nákyp a bylo to dobrý! 🙂 ted se chystám na ty knedle, pak je nařadě recept od Finfrle..pak jsem chtěla zkusit udělat domácí pribináčky..

Emily,
super že si doma už! musí to být krásný pocit, přecejen...doma je doma! a určitě si zvykneš rychle, už nebudeš za cizinku. 🙂

Finfrle,
ty ruční vypadají fajn, já měla elektrickou půjčenou a záleží na síle, některé odsávají mnoho, některé slaběji a tak to dýl trvá...

finfrle
12. júl 2010

@meleri to nejsi sama ja jsem zombi 2,spala jsem jen necele dve hodiny!Me z toho picne a to mame v planu narocnejsi den ☹ a chtela jsem si ho uzit.
Oci i oblicej mam opuchnuty a nalada taky nic moc.
Jaky receptik jdes zkouset?

Holky meli jste problem se spanim,a jak jste to resili?

K tem odsavackam,sim pisnete co doporucujete za znacku a co ne,je to docela investice,tak at se rozhodneme spravne,dekuji moc!

ivanajelinek
12. júl 2010

@finfrle ahooj...No ja tiez nespavam dobre.Ale ja som si uz na to zvykla ze som za noc aj 5 krat hore...Vzdy mi potom trva ked si najdem zasa dobru polohu...Ja sa bud prechadzam po byte, alebo si sadnem von na terasu.tak rozne.Alebo niekedy aj po chvilke zaspim 😒
Juj ale aj tak si dnesny dnik uzi. ja som zasa sama, sa nudim, vonku horko...

finfrle
12. júl 2010

Opatrujte se uz vyrazime na kocarky 🙂 budu tu az pozde vecer 😉

kleopatris
12. júl 2010

dobre rano,

@finfrle ja som mala tuto: http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2976...
ja neviem, ci by som kupovala uz od zaciatku drahu, lebo ju mozno ani raz nepouzijes a vyhodis vela penazi nanic....ja by som si dopredu vybrala par modelov jeden rucny, jeden elektricky a ked tak ti podla potreby manzel kupi 😉
a so spanim som mala az ku koncu problemy a riesit sa to nedalo, vyriesil to az porod 😅

@meleri posliiii prosim prosim recept na tie pribinacky 😵 dakujem
@ivanajelinek nam sa v AT nepaci asi nic, len ta vzdialenost k nasim .....vsetci tu fajcia, zdravotnictvo na prd, byty otras, minimum zelene v mestach a dedinach, strasny rasisti atd..... 😖

barbora87
12. júl 2010

Ahojte babule tak vy frcite 🙂))
ja som vecer zaspala ani neviem ako...ale v noci ma budil pocit ze nemozem dychat...ach tie horucavy...ved uz som sa bola raz kupat tak staci a uz moze byt 15stupnov...teraz sa maximalne tesim ze budrm v zime rodit 🙂))
inak uz mimi citim niekedy viac a niekedy cely den ci dva nic...ale uz to neni ze len bublinkovanie ale v minule som si oprela notebook o brucho a sup jemny kopancek ze mamo ja nejsom stol 🙂))
inak sa citim ok uz vo stvrtok k dr...joj sa neviem dockat...a uz ani nemyslim na pohlavie je mi to jedno hlavne nech je v poriadku...inak poviem vam ze cez den ani nevyzeram ako tehula az vecer vykukne brusko...

@emily327 Vitaj doma!!!super ze ste cestu dobre zvladli a ze mas taku svokru...inak s tym vytokom tipujem kvasinky...ja som v tehu hrozne nakazliva tak mam doma nakupene cipky...ale nepodcenuj to fakt radsej k dr...napr ja som o tom ani nevedela a dr v nemocnici vo stvrtok mi povedal ze to
mam...

@finfrle uzi si kocikovo 🙂 a informuj!

@kleopatris chces sa stahovat?a ja ze budeme kocikovat :(

@ivanajelinek ahoj ivi joj uz 30.tt 🙂)) nadhera!!!teraz uz len chvilocku a malinky bude tu...

@meleri a ako sa inak citis?vsetko ok?

ivanajelinek
12. júl 2010

@kleo tak nech vam to vyjde aby ste isli spät do nemecka... 😉 ja odsavacku kupovat nebudem, chcem si len vyhliadnut a potom mm rychlo dokupi...
@barbor no ani nehovor.Ved to nekutocne rychlo leti...Ved pozri aj ty uz mas ze 18 tt...Ja uz som sa v dome zabarikadovala, zastrela vsetky rolety, nech tu je trosku chladok 😝 Inak sa nudim.Sem tam uptacem nejaku skrinku, alebo pretrem prach...No nic moc 😒

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek no ja tiez pozeram ako to leti..ved este som len bola v 8.tt a uz ze 18. 😀 ale len nech to uteka uz chcem byt zase normal 😎 no ja tiez mam vsetko zastrete a pusteny ventilator...inak by som fakt chcipla...a kedy ides zase k dr?

ivanajelinek
12. júl 2010

No teraz ma moja dr-ka 4,5 tyzdna dovolenku.Tak budem chodit na kontroly k hebamme a u dr-ky mam termin 20-teho augusta...

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek aha a vies od kedy sa chodi castejsie k dr?bo ja chodim raz za mesiac...teda tych 5 tyzdnov asi

ivanajelinek
12. júl 2010

Co ja viem tak do toho 32 tt kazde 4 tyzdne a potom kazde 2 tyzdne a ku koncu aj kazdy 2-hy den...
Ty mas aj hebamme?

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek aha chapem...nie nemam hebamme...uvazovala som nad tym ale tam do tej nemocnice kam idem rodit tak tam si nemozem zobrat svoju...
inak ivi kedy ti vykuklo brusko...lebo ja cez den ziadne nemam az na vecer vykukne a bojim sa ze ci mimi ma dost miesta....

ivanajelinek
12. júl 2010

@barbor to je uplne normalne. mne tiez vykuklo dost neskoro. A tiez cez den v praci nebolo nic vidiet a vecer som vyzerala ako keby som prehltla futbalovu loptu...A myslim ze u schnucki aj u Emili to bolo tiez tak...teraz sa mi tiez nejak nezda ze mam velke brucho...Tiez sa pytam ze ako sa tam moze ten moj 37 cm prcek zmestit 😀 Takze neboj mimi ma urcite dost miesta... 😉

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek no lebo ked ukazuju fotky v teme decembrovciatka tak len cumim ze ty brdo to maju ale velke bruska...a ja nic ☹ ale vcera vecer sa mi to tam zase asi roztahovalo lebo som mala zase bolesti ako pri ms...
mas niekde nejaku fotecku z 18.tt?no dufam ze ten drobec ma dost miesta lebo fakt si neviem predstavit ze kde je chudatko

meleri
12. júl 2010

Finfrle,

ahoj no tak to jo...snad si odpočineš, já moc ne, až večer, jsou strašné vedra, manžel mi nechal auto tak zajedem na bazén aspon..pitomé je že sem tam chytla nějakou plísen do nehtu, už se mi to víckrát stalo ale ted je to asi horší, bohužel nemám sandále do vody tak asi pro to..

chtěla jsem uvařit knedlíky podle receptu z jedné knížky, ale nevím, chybí mi hrubá mouka tak to asi nedám....🙂 no a pak ten tvůj co jsi mi poslala přes IP..

KLeopatris,

jej já ho nemám ale četla jsem ho jednou na internetu, stačí si to zadat do vyhledávače je toho spousta, až to budu dělat tak si to znova najdu, ale pamatuju si že je k tomu třeba vanilkový puding, tvaroh a to je myslím vše...

Barboro,
jo to je sranda s tím břichem, mi to už ted taky dělá že přes den nic a večer se něco ukáže! 🙂 neboj ještě si břicha určitě užiješ! ty vedra mě ničí ale svým způsobem jsem si jaksi na to zvykla, co se dá dělat..:( ale taky jsem ráda že nejvíc těhotná budu právě v zimě, dá se to líp přežít..

barbora87
12. júl 2010

@meleri no ja som z toho zufala ked babule co su tak ako ja tehotne tak maju bruska ze ty brdo...a ja nic,...no dufam ze si ho uzijem :D co sa najviac bojim ze kde sa nachadza drobec ved uz ma asi aj tych 15cm

ivanajelinek
12. júl 2010

Barbor toto mam foto z 19 tt...tiez ziadne brusko...

ivanajelinek
12. júl 2010

Ked nabijem fotak tak ti odfotim ake mam brucho teraz...

meleri
12. júl 2010

Barboro,

neboj, no v 18 tt to je ještě brzo, na břicho, já bych řekla tak v 25 že se něco ukáže ! 🙂neboj!

ajaj malýje vzhůru no konec...🙂

ivanajelinek
12. júl 2010

barbor pozri si album bruska z augustoviek. tiez su tam kocky z rozdielnymi bruskami...Tak si nerob starosti....
Meleri takze sa idete kupat? 😎