Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
19. júl 2010

barboro,

mě se minule zdálo že dycky se malému něco ulomilo jak panence, hlava, noha...s tou školou podobné sny, úplně živé fuj....
jo kež by už to uteklo! 🙂

Finfrle,

jéj užij si toho plavání, to je prima den! Jé to jsem ani nevěděla že máš kočku! a to je nějaké plemeno, asi když jsi ji stříhala? tady jednou ukazovali v TV jak se má správně a bez stresu mýt kočka, jsem se tomu strašně smála, jak ji namočili a tak, a ta paní to brala strašně vážně.. 🙂

finfrle
19. júl 2010

Meleri koukni na fcb tak je vyfocena 😉
Se nerada koupe a pak schne 3dny tak musim prni to ockovani a po nejakem case i sprcha.
K tem snum taky jsem mela takove silenosti ale i ted semtam jsem mela sen jeje

ivanajelinek
19. júl 2010

Ahojte kocky. Tak ja uz poctivo od rana studujem latkovky... 😉 Este tu beham v pyzame, tak sa musim ist aj n ieco zjest a nieco navarit 😝 ...Hrozne nestihaaaam....
@finfrle tak nech kontrola dobre dopadne...
A kde je Schnucki? uz by mala byt doma, ze?

barbora87
19. júl 2010

@meleri Joj meleri tak to su sny!mne sa snivalo ze moje mimi vyzera ako pes! alebo ze budem mat dvojicky!!!Hroza!!!neboj budeme to tu s tebou prezivat a rosit nech je 6.8.!a citala som ze sa bojis ze to nezvladnes s dvojickami!ja ta uplne chapem!!!moj mm cjcel dvojicky a ja som povedala ze v zivote nie...proste mas len dve ruky...ale ty uz mas skusenost so syncekom a myslim si ze to bude pre neho aj zabava a bude sa ti snazit pomoct...a ked sa budes musiet postazovat alebo vykecat tak my tu pre teba budeme!tes sa aj ked to budu dvojicky...ved ked bude väcsie tak ti budu pomahat a budes na ne hrda
ja sa vzdy bojim ze to financne nezvladneme uz s jednym...

barbora87
19. júl 2010

@finfrle Tak informuj co na kontrole...joj to ti nezavidim s tou cicou...a ona uz ma 15rokov????wow!

barbora87
19. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi a co si nastudovala?mne teraz prisiel balik z babybutt tak sa vytesujem 🙂))

meleri
19. júl 2010

finfrle,

sem se mrkla, krásná kočka! já měla u našich, ale obyčejnou, želvovinovou s příšernou povahou, no je tam pořád ale nikdo na ni nesmí ani šáhnout....

Ivčo
jej to je pěkné s těma látkovkama, to jsem ráda že se na to taky někdo dal! fakt to uleví životnímu prostředí a hlavně je to lepší pro miminko. no Schnucki to fakt nevím, jak dlouho tam vlastně měla být?

finfrle
19. júl 2010

@meleri Ta nase je pekne kvitko 🙂 je od narozeni hlucha takze kdyz v noci ci nadranem zacne mnoukat by te trefilo.Jinak se rada mazli ale u toho slinta fuj 😀
U nas nesmi na gauc ani nikamjinam jen podlaha,okna a pod stolem na casacich to je jeji.Nekdy je k zabiti ale nekdy je tak suprova...Do loznic nesmi tak se o malou nebojim.
Jeje to je hodin pak vam napisu co a jak!

meleri
19. júl 2010

finfrle,

jej ona je hluchá ty jo jak jste na to vlastně přišli? jej slintá no to je dobré, ale hlavně že se ráda mazlí to ta naše ani sáhnout, je strašná...jenom nažrat a pryč, občas ve světlých chvilkách se nechá pohladit....
aha tak to děláš dobře, člověk přecejen nikdy neví, je to zvíře...ta naše se lidí štítí takže spaní v posteli apod nikdy nebylo...ok držím palceat je vše vpořádku! a užij si ten bazén!

ivanajelinek
19. júl 2010

@barbor a co si objednala z babybutt No schnucki by uz mala byt doma normalne.Mozno dospava 😀
@meleri no ja zacnem postupne asi kupovat tie latkovky, lebo tie co som si na zaciatok vybrala tak to vyjde okolo 150 eur.A naraz je to dost...

blondynka400
19. júl 2010

Ahoj holky,
tak malé je dnes přesně půl roku, to je hrozně, jak to letí... Bohužel nás ale dohnali zuby a to pořádně, takže je protivná jak sáňky, nechce moc jíst (zeleninu mi začala odmítat úplně a to tak krásně jedla), pořád by se chtěla nosit, no paráda. Do toho tady ty návštěvy, manžel je protivka, fakt mám dost 😒 . Asi si půjdu skočit 😀

ivanajelinek
19. júl 2010

@blondy boze to uz 6 mesiacov? No fakt to leti...No ono asi kazde dieta ma nejake taketo fazy, ze nechce papat, chce sa nosit a podobne, nie? A nikde neskac, kde by si skakala? Do mora? 😀 Aj sa chodite kupat?

lubinka9
19. júl 2010

caute kecalky,
tak my sme spat z dovo 😵 , teda dovo ako pre koho, som rada, ze som doma 😝 😀

v skratke:
krpec oslavil 5 mesiacov, mrkvu papa div, ze nie aj s lyzickou, cestovanie tam aj spat zvladol bez pauzy, spoznal asi 30 novych ludi, na brusko sa prevrati za sekundu bez zavahania a uz sa dava do sedu. Lezat ani za svet, bud na brusku alebo vyvysene na vankusi. Neuveritelne pokrocil za posledne 2 tyzdne. Ked mu spievame tak zacne od radosti vyskat az usi zaliehaju. Desne slintame, pojdu zuby..
spanie v noci a cez den cez tieto horucavy sa komentovat neoplati 🤐 😝

ja zacinam pomaly spisovat zoznamy co vsetko objednat z netu, sa nam to krati, v septembri ideme spat ☹ Ale rodina sa moc tesi 🙂

nieje sanca vas docitat, dufam, ze ste vsetky OK 😉 kukam, ze sa to tu krasne tehuli 😵

blondynka400
19. júl 2010

@ivanajelinek jojo, letí to fakt hrozně. Už to dávno není malé miminko, už i začíná trokšu ztrácet miminkovské rysy a začíná mít takovéty holčičkovské...
Tak má no. Ale tohle je způsobeno těmi zoubky, snad až se nějaký vyklube tak bude na chvilku klídek. Jinak je fakt zlatá...
Jojo, chodíme se koupat, občas na pláž, občs do bazénu a každý den v bazénku na zahradě. Je to malzý plvčík a vodu má rada, nevadí jí i úplně studená a moře už se nebojí, ale nesmí být moc velké vlny... akorát by si pořád chtěla ponořovat i hlavičku a pijete a občas jí to velze někam kam by nemělo a pak je hrozně komická, jak jí teče voda pusou i nosem 😀

blondynka400
19. júl 2010

@lubinka9 vy už se tak brzy vracíte? 😕 Já myslela, že to maáte na dýl... A jak se těšíš? Asi moc ne dle toho smajlíku ..

ivanajelinek
19. júl 2010

@lubi tak vitaj spät 😉 Tak maly pekne pokrocil...Super...a vam sa chce vratit spät na slovensko? je to uz iste?

barbora87
19. júl 2010

@ivanajelinek ivi ty si zacala dnes 31.tt???jeee 😵
no objednala som ciapku na zimu, pancusky, krabelldecke, wickelunterlage, vankus a perinu taka sada, betwwäsche, dupacky ...no dost ti poviem ale vela veci bolo v akcii tak co uz 😀
no schnucki si uziva manzelika urcite 😝

barbora87
19. júl 2010

lubi parada maly je sikula...vitaj zase medzi nami 😀

ivanajelinek
19. júl 2010

@barbor no ono sa to akosi vlecie ale zaroven to aj neskutocne letiii....Tak to si poriadne objednala 😉 parada...

barbora87
19. júl 2010

@ivanajelinek vlecie????ved uz len 9 tyzdnov :D no objednala mm bude mat radost 😀 a teraz este tu na bazariku som nasla perfektne veci za super cenu...tak sa tesim 😉

blondynka400
19. júl 2010

@ivanajelinek hele buď ráda dokuď je ještě uvnitř. Ani nevíš, co já bych za to teď občas dala 😀 I když je malá zlatíčko 😀

ivanajelinek
19. júl 2010

No asi tym sa to vlecie, ze som doma, vies? Ale ani sa nenazdam a prcek bude zachvilu s nami 😀

barbora87
19. júl 2010

@ivanajelinek no ja som sa bala ze sa mi to povlece bo som od 6.tt doma ale musim povedat ze parada...som rada ze som doma lebo si neviem predstavit ze by som mala vo vlaku cestovat a tak...ale prave ani sa nenazdas a maly bude tu a uz sa ho nezbavis 😀

zuzanka7117
19. júl 2010

Ahojte baby ako sa mate. ja som sa dnes uz konecne dostala ku lekarovi, ktory mi povedal ze by som uz mala byt vo 8. tyzdni podla jeho vypoctov. Ja sa v tom uz fakt nevyznam ako to rataju. Zobral mi krv, na vysledky budem cakat asi tak 7-10 dni. A vypisal mi papier ku gynekologovi, ale ako som zistila do buduceho tyzdna ma dovolenku tak budem musiet este chvilku pockat. No nevadi, zatial sa zda, ze je vsetko ok, tak sa nejdem zbytocne stresovat, nic viac s tym nenarobim. Teraz uz len cakat. Takze zatial som doma z prace, a zatial zadarmo, tak som zvedava ako aj toto poriesime.
Citam, ze ste tu uz vsetky zasobene vsetkym co ku dietatku patri...Ja som este ani nezacala robit zoznam. Predsa chcem pockat aspon na ten prvy ultrazvuk a na vysledky, aby som sa neunahlila ako minule. Sice vtedy som stihla cez internet objednat iba 1 knizku, ktora mi aj tak neprisla. Neviem bojim sa aby som nic nezakrikla, radsej este chvilku pockam. Idem ja zase, idem trochu pozahlit a popratat, aj ked pravdu povediac nechce sa mi absolutne nic.... 🙂

barbora87
19. júl 2010

@zuzanka7117 ahoj zuzi jeeee parada ze si sa aspon k dr dostala...tak nas informuj o vysledkoch...no verim ti ze sa bojis...ja som sa na zaciatku sem tam bala ale nejako teraz sa viac bojim...neviem preco...tak odpocivaj a pekny dnik

ivanajelinek
19. júl 2010

@zuzi ahojky...To je dobre, ze si sa pohla trosku dopredu. Tu maju momentalne tiez skoro vsetci dr. dovolenku...
Pripajam foto brucha 31tt

barbora87
19. júl 2010

@ivanajelinek Jeee krasna fotecka uplne ziaris!ale nemas ani velke brusko...a mas ho do spica 🙂 to sedi na chlapca 🙂

barbora87
19. júl 2010

Babule pisala mi yarden mam vas pozdravit,let zvladla ok len jej bolo na zvracanie e zadarmo leteli s business triedou tak ich to potesilo
uz bola i dr na utz a mimi ma 6,2cm a vsetko ok...brali jej krv vysledky budu o niekolko dni

finfrle
19. júl 2010

Holky no toto vam musim napsat abyste pochodpili co jsem minule myslela tim Zly clovek!
Byla jsem u lekare a cekala jsem navzduchu venku nez na me prijde rada.Najednou nekdo strasne rval a ono vidim tu osobu s jeji matkou a ta na me teda rvala tekove veci,jako,ze me kopne do bricha a ze o to prijdu,a ze muj manzel je lemlp a at maze do prace a at si dam pozor na svuj "bruch" a takove ,vse kvuli tomu,ze jsem tu napsala,ze tamta je zly clovek a ze me tu jen smiruje,stale sla ke me,ona je takovy cvok,ze by te male v brisku vazne ublizila ci co?!Nastesti muj tichy manzel vybehl z auta a nenechal to tak.Ja zustala vklidu kvuli malinke jen srdicko jelo o stosest a ten ji teda serval az jsem se sama divila.Jak mi rekl,prece nekdo nebude rvat na mou zenu a jeste nemit trochu slusnosti a byt sprosty!Na recepci se me ptali jestli jsem vporadku a jestli to maji nahlasit.A jeste to melo dohru,kdyz jsem byla v lakerne.Manzel je uvidel na ulici a sel rict at si toto nedovoluji...a ta mama ho chtela vyprovokovat at ji pry natahne,no pitoma proc by to delal?Neni nasilnik,no nechapu myslenkove pochody techto dvou osob.Snazila se mm namluvit,ze tu zle pisu o jejim diteti a to uz me rozcililo.
Holky nikdy jsem tady nenapsala o ni spatne vyrazy ani o diteti ani tu ani nikde do ip a vite sami jestli kecam!
Dite prece nemuze za to jake ma rodice tak proc by byl nekdo tak zly a bral si deti do pusy?!!!
Ani mi nevadilo,ze nevybrane ta jeji mama rvala ale vyrazy,jako ze ublizi male v brisku to je moc.Proste sprostost sama.
Tak a timto na to kaslu priste jak mi poradili u doktora nahlasit to a u pravnika dal doresit.
Toto si nemuze nikdo dovolovat.

lubinka9
19. júl 2010

@blondynka400 veru sa nam nechce spat, co narobime. Drahy od 1/10 nastupuje. Je to minimalne na 3 roky ale uz teraz rozmyslame ako sa dostat znova mimo SR
dostala som zopar faciek teraz pocas dovo hlavne co sa tyka jednania a pristupu na uradoch. Holky zlate nez si vybavite rodicovsky prispevok, prispevok pri narodeni a priplatok k prispevku tak sa napocuvate, ze nemate narok lebo ste v zahranici ale hlavne, ze si platite vsetky odvody a pod. Zlatym klincom bolo ked mi pani na urade dala najavo, ze som si isla odrodit do Nemecka a teraz chcem vyciciat slovensky stat, a pritom ho..o vie detaily s prepacenim.. 🤐 😠
ale je dovybavovane, tak snad je chvilu pokoj

blondy prosim ta, pamatas kolko ti zjedla mala zo zaciatku zeleniny? pisala si, ze celu vanicku ale kolko je to ml? Ten nas mam pocit, ze by zjedol aj mna. Nechcem ho ale prekrmovat 😕 Davam mu prikrm 3x denne pred kojenim, na obed vacsiu davku, nevecer a rano menej. S kasou som este nezacala, jak je to s nou? tento tyzden by sme mali s maskom zacat. No a neskor ovocie..

kocky diky, mrnavy je hrozny betar, odkedy sa prevracia tak sa budi zo spania. On sa totiz prevrati aj v spanku, pasie koniky a potom place, ze mamaaaa na brusku sa mi neda spat 😀 Tak mu musim vzdy dat kojaci vankus tesne k nemu aby sa neprevratil 😝

ivi pekne bruseno, pani ale sa vam to vsetkym krati. tusim schnucki rodi prva, co? 😉