Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
26. júl 2010

@ivanajelinek tuto sedacku mame aj my a sme velmi spokojni 😉

blondynka400
26. júl 2010

@kleopatris že to úplně nefunguje co? Já bohužel nemám čas vše dočítat... 😝
Zatím jsme jí dala kuřecí a telecí. Chci ještě kralíka a asi dám i koňské. Sice se mi to lehce příčí, ale pro mim je to prý to nelepší maso, co mu můžeš dát, tak to asi zkusím, tady se to dává docelave velkém....

kleopatris
26. júl 2010

konske? brrrr to nezvladnem 😒 ale tiez mam v plane kuracinu, telacinu a kralika a davas bio? ci normalne kupujes? a kedy sa malej zlepsilo kakanie? lebo u nas zatial mrkva nepomohla 🙂 teda dneska sa konecne vykadil...ale trvalo to no

finfrle
26. júl 2010

@blondynka400 Jsme koupili sedacku i s kocarkem(v albicku) a zkouseli jsme ji do auta jen na pasy(tak ale jak se ma) a drzi perfektne.Asi zalezi na typu.Rozhodne by bylo jednoduchsi si to jen pripnout na zakladnu ale je to dost penez!
Ne ze bych chtela setrit na bezpecnosti ale ty pasy to drzi dost pevne!

ivanajelinek
26. júl 2010

@blondy, hej my mame v plane kupit zakladnu Family fix.

schnucki
26. júl 2010

tak mi jsme o zakladne jeste nepremysleli, ale koukali jsme na ne ....

kleopatris
26. júl 2010

my mame aj zakladnu isofix, stoji pomaly viac jak cela sedacka, ale blondy ma pravdu, je bezpecnejsia a pohodlnejsia 😉

ivanajelinek
26. júl 2010

@kleo no ta familyfix je tiez len izofix...Na nu potom neskor dokupim maxi Cosi Pearl to je ta druha väcsia autosedacka...Ved mi hovor, ta familyfix stoji 160 eur 😝 Nevedia co by za to chceli.

finfrle
26. júl 2010

Tak si predstavte ted mi volal sef,ze nemuze najit jak za me platil 😀 to je vazne na roman.....
Pry at mu zitra donesu vypis jak a kolik jsem platila za minuly rok..... 😀 😀 😀 😀

finfrle
27. júl 2010

Krasne rano,je tu je jeste spaci? 😅
Dnes jsem spala sest hodin a jen jednou jsem sla na zachod se zlepsuji🙂
Mala si mirne pokopava.
Zachvilku jedu za sefem,tak mi drzte palce.
Barbor jsi vporadku?

ivanajelinek
27. júl 2010

Ahoj..Ale nespi, neboj...Ja len sedim a pisem konecne objednavku na tie plienky...Chcem dneska objednat aspon polovicu.

finfrle
27. júl 2010

@ivanajelinek 🙂 Ja budu dnes volat taky do jednoho kramu tu,protoze jim nefunguje stranka a uvidime.Uz to taky chceme dokoupit 🙂
Jak se dnes s prckem citis?

lubinka9
27. júl 2010

ranko,
ja som total KO. Mrnus sa dnes v noci budil v cca 2hodinovych intervaloch. A to zacal uz o 22:00 a skoncil o 7.00. No mam dost. Ani ta noc predtym nebola o moc lepsia.
Inak mam pocit jak sme nabehli na zeleninu, ze prdikuje omnoho viac. Povedala by som, ze v kuse. A dokonca ho to budi aj zo spanku 😀
Kleo, Blondy, mate to tiez podobne?

Kleo, nas ma kakino 1x do dna. Nejak sa to zredukovalo odkedy sme nabehli na prikrmi. Predtym to bolo aj 4-5x denne.
a mate maleho v autosedacke este s tou novorodeneckou vlozkou? My sme to museli dat von, nie zeby sa tam uz nevosiel ale bolo to moc natesno a v tych horucavach sa i napriek klime v aute dost prehrieval. Okolo hlavicky mu vobec necirkuloval vzduch a bolo to pod nim uplne mokre.

no my mame zakladnu familyfix s maxicosi Cabriofix sedackou, fixuje sa este aj na pas. A drahe je to ozaj jak fras
a posledne sme zistili, ze sice ma maxicosi viac druhov sedaciek 9-18kg my moze na familyfix fixovat len typ Peble. Ostatne maju inu zakladnu. Ale takto zasa nemusime kupovat zakladnu nanovo. No ale oni si to zauctovali do sedacky Peble zda sa, je najdrahsia 😠 😝

lubinka9
27. júl 2010

pisem blbost nie Pebble ale Pearl

finfrle
27. júl 2010

@lubinka9 Aho jto musis byt unavena.To znam ale dneska nene 😵
Jak vas tak ctu tak nevim s tou zakladnou ale ta sedacka co mame se pripevnuje na ty pasy a jsem az prekvapena jak to drzi pevne a bezpecne!Tak ted nevim....

ivanajelinek
27. júl 2010

@lubi tak tak. My kupujeme ten isty system...No mozno casom tie Pearl trochu zlacneju..
@finfrle mame sa fajn...Len kazdym dnom viac citim ako maly tlaci na mechur..Mam zasa hlad musim nieco zjest...

finfrle
27. júl 2010

Ja uz jsem taky hladova ale jeste jsem se neodhodlala jit jist 🙂 ,zitra me ceka ten test 😝
Jinak jsem vstoupila do 3 trimestru hruza! jejejeje

ivanajelinek
27. júl 2010

@finfrle aky test? Na cukor? No ono to leti, ze?

schnucki
27. júl 2010

dobre ranko,
ja uz jsem tu taky, byla jsem nakrmit kocky a ted si delam chlebik ... ja dneska vubec nemohla spat, nejdriv jsem vytuhla u televize, neco kolem 12, pak jsem se asi v pul 3 vzbudila, sla do loznice a nemohla spat, mala si tam kopala, blbla a ja cumakovala asi do 7h 😝 .... hruuuza

@finfrle ten tvuj sef si uz fakt dela srandu, to je tak lehkomyslny?? ... budu dneska drzet palecky at to konecne vsechno klapne ....

@lubinka9 tak to musela byt teda noc 😝 no snad to bude dneska lepsi 😉 ....

@ivanajelinek jooo ivus, to se priprav az budes behat s dvouma kapkama 😀

a kde mame barboru??
a katka se tu uz dloooouho neukazala ...

schnucki
27. júl 2010

@finfrle jaky test? vitej v tretim trimestru 😀

lubinka9
27. júl 2010

@blondynka400 blondy prosim ta, nemas nejaky link k jedalnicku aj s pribliznymi mnozstvami na den? A najlepsie aj podla mesiacov? Ja tu hladam a hladam.. 😒

kleopatris
27. júl 2010

@lubinka9 to poznam take noci, poslednou dobou to mam aj ja tak....minule sme jedli kazdu hodinu! teda len sa ukludnoval na prse...nechapem co mame za fazu, ale ked to mate aj vy aj blondy tak neviem neviem...
inak aj my prdime, ale nezda sa mi ze viac, len teda inac smrdia tie prdy 😀 tak dospelacky 😝
a novorodenecku vlozku nemame uz asi mesiac, nas sa uz nezmestil, sice mu teraz bimba hlava lebo on si ju neoprie a furt ju dava dopredu aby mu nieco neuslo....a furt sa rozculuje, ze nemoze narovnat nohy 😖

A my mame v plane po vajicku kupit Römer. Sice sme spokojni, ale tiez by sme museli kupovat novu zakladnu a sedacku od Maxi Cosi, tak kupime Römer, kde je zakladna uz zabudovana v sedacke.

@finfrle ten tvoj sef dokonale reprezuntuje Irov, ze 😀

kleopatris
27. júl 2010

@schnucki wow ze 34.tt! sak ty budes za chvilu medzi nami mamickami 😀 😝 boze ja nechcem aby to tak letelo, si maleho nestiham vychutnat 😢

barbora87
27. júl 2010

Ahojte babule...
Tak hlasim sa som sa po vcerajsku ukludnila...noc o nicom 4krat som bola hore a sranda je ze mimi bol kazdy krat tiez hore a kopalo 🙂)) tak som bola spokojna aj ked som toho velmi nenaspala...som u mojej maminy tak sa tu citim lepsie ako u svokry...zajtra mam ten organscreening dufam ze bude vsetko ok...a uz sa tesim na mm...
Inak vamtie tyzdne taaaaak utekaju!!!
Joj schnucki uz zbal tasku!

A babule aku odsavacku na nos pouzivate alebo budete pouzivat?

barbora87
27. júl 2010

Aaaa inak vcera sa mi narodila sesternica natalka!

schnucki
27. júl 2010

@kleopatris no ani mi nemluv, uplne me to desi jak to leti ... snazim se si to vychutnavat jak to jen jde 🙂 ....

meleri
27. júl 2010

čaute holky,
letí to letí je to síla...když se dívám na miminka tak si říkám nedávno byl takový a už je to vlastně kluk...

barboro
já měla na předpis z lékárny takovou obrovskou 😅 ale my využili dost, ale uvažuju že koupím nějakou tu mechanickou, máte s tím někdo zkušenosti??

schnucki
27. júl 2010

@barbora87 tak to je dobre ze se mas fajn 🙂 ... me mamka koupila tuhle odsavacku (prikladam foto) ...
neboj neboj, uz jsem prala veci na malou, dneska je vyzehlim a soupnu uz neco do tasky, pomalu s ni zacinam 😝

gratulace k sestrenici 😵

barbora87
27. júl 2010

@meleri No viem ze si vychvaluju na vysavac ale mne sa to zda drasticke!!!ale su aj na baterie a tak tak neviem...

@schnucki a ako funguje?ja vobec neviem ci radsej nepockam az po porode lebo nejako sa v tom nevyznam...
No super tak aby si bola pripravena 🙂))
no ja som si vcera dopriala kinder cokolady tak ma to asi ukludnilo...teraz tiez papam...
Dakujem no cez vikend pojdeme asi na sk ju navstivit...

meleri
27. júl 2010

jej sorry vy mluvíte o odsávačce na snople, já myslela jako na mlíko! 😀 😀 jo tak tu máme takovou klasickou, to s tím vysavačem prý je super ale tady se to sehnat nedá a taky si nějak nedokážu představit ve 2 ráno zapínat vysavač, myslím že by z toho všichni měli šok! 😅 ono je to většinou taková hadička dáš si ji do pusy a saješ až ti lezou oči z důlků... 😀 😀 ale jinak je to strašně velký pomocník, fakt nechápu naše jak to zvládali jenom s vatou.... 😕 chudáci....

meleri
27. júl 2010

schnucki
ta vypadá hrozně roztomile s tím kuřátkem!