Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
27. júl 2010

@finfrle, mne to chutilo..Bol to ako sladky ribezlovy sirup 😉 Nic hrozne.Neboj 😎

finfrle
27. júl 2010

@schnucki
@ivanajelinek to jste me uklidnili 🙂 az na to ze na sladke nejsem,buchtu jeste ano ale jinak nene

Holky ted jsem mluvila s Emilkou 🙂
Byla dnes poprve na SK u lekare na vysetreni!Byla kolem 25min na pasech a monitorovali srdicko a vse ok!
Pak scan a taky vse ok,dost plodove vody vse vporadku,pak ji vysetroval vnitrne a ma pry zuzeny krcek ale pry bez problemu.Ubral ji o tyden takze je ted ve 29+5 (jestli si to cislo pamatuji presne) jen o tyden mene a datum porodu ji posunuli na 7.10.
A potvrdili,ze je to devcatko!!!!!!!!Jsou moc stastni!
Ted dosli k rodine a trochu Emilku znepokojilo,ze hoooodne zacala krvacet!
Pry je to normalni po tom vysetreni(ji rikal doktor) asi tim jak mela uzky krcek tak jak ji roztahl neco porusil....ale nevim.Znela ale moc stastne a vypada to vporadku.Zakazal ji zvedat tezke a moooc odpocinku.
Mam vas moc pozdravit!!!!

finfrle
27. júl 2010

Jinak k mame uz prisli vsechny vecicky,ktere jsem si objednavali a uz mi jen pristi tyden zajde do lekarny pro masticky a leky co potrebujeme a bude mam posilat velikansky balik 🙂 uz se tesim moc!

ivanajelinek
27. júl 2010

@finfrle aj ja pozdravujem moc Emily 😉 Super ze vsetko dobre dopadlo...A co si este objednavala?

finfrle
27. júl 2010

@ivanajelinek noprijde mi v baliku-olejicky,knizky,povleceni,hnizda,prosteradla,neprospustne prosteradlo,teplomer do vody,no hlavne vecicky pro malou,ta odsavacka do nosu a lekarske a plno dalsiho.....

schnucki
27. júl 2010

finfrle ze taky emily moc pozdravuju ... super ze je vse ok 🙂

to dostanes balicek od mamky??

ivanajelinek
27. júl 2010

Fiha..To si vsetko objednavala v cechach? Mne tiez tieto veci teraz prinesu svokrovci...

finfrle
27. júl 2010

Jj vse v cechach a pak mi to priveze prepravni firma,je to levnejsi nez postou.
Jsem neco nakoupila pres ebay a tak a neco k mame,jen nam chodila na postu 😅

finfrle
28. júl 2010

Tak jak jsme se vyspinkali?
Vecer se mi udelalo tezko a dost me bolelo bricho a pak to preslo do zad ale nastesti jsem to zaspala.Vstala jsem do pekne zimy a deste.
Za hodinu jedeme do nemocnice,tak snad to nebude tak hrozne a pak zvladnu i nakupy 🙂
Jedeme male vyzvednout prebalovak a chtela bych koupit i nejake deky.Pak klasika,nakup jidla a hura domu.Musim vyuzit toho,ze budu vemeste a koupit tvaroh a jahody dokud je sezona na tvarohove knedliky 🙂 ,snad ten cukr dopadne dobre a kdyz ne alespon zustanou na zimu.

ivanajelinek
28. júl 2010

Dobre ranko..@finfrle tu je tiez zima a dazd.Sa hrozne ochladilo na 15 st ☹ Minuly tyzden 35 a tento tyzden 15...Ale mne to ani nevadi aj tak som skoro len doma 😉
Tak sa drz a potom daj vediet.
@barbor ty potom tiez napis ako si dopadla u dr...
@schnucki este spis?

schnucki
28. júl 2010

ahojik holky,
ja jeste spala 😀 nemuzu v noci nejak spat, tak se snazim aspon dopoledne to dohnat 😀

finfrle pisni pak co a jak 🙂

jinak tady je taky pekna kosa ....
pujdu se nasnidat a pak poletim na nakup ....

meleri
28. júl 2010

čaute,
dneska nic moc, malého asi bolelo břicho v noci, pořád se svíjel, no a v pět ráno se pokadil...jsem ale kupodivu v pohodě, asi je to tím že dneska ráno jsem nikde netrajdala....včera jsem už nezvládla péct tak mě to čeká ted...tak jen nakukuju..snad se máte dobře!

meleri
28. júl 2010

finfrle,

tak at test dopadne dobře! myslím na tebe. 🙂

meleri
28. júl 2010

halooo proč je koček málooooooo

blondynka400
28. júl 2010

@finfrle no hele to se ti zdá, že to ty pády drží dost pevně. V příapdě nehody je to fakt nedostačující, stačí se kouknout do všech testů. Plný počet bodů nemá jediná sedačka bez základny...

@kleopatris tady bio není, takže dávám normální... Jojo konňské, pro miminko je to nejlepší maso. Sice se mi to lehce příčí, ale dám to. Zvíře jako zvíře...
@lubinka9 to bohužel nemám...
holkyk od okdy plánujete dávat větší sedačku? 😕 Já mám problém, že malé už je vajíčko malé teď, ale na další typ ještě nemá kg ani ještě sama nesedí 😖 Takže jí skoro radši vozím ve sleepru, který jí je sice malý, ale nožičky si vyndá ven a pohoda, v e vajíčku se jí to nelíbí, jak má ty nožičky ohlé...

kleopatris
28. júl 2010

@blondynka400 to mame ten isty problem s vajcom....tiez ma nohy zohnute tak stale sa snazi vytlacit dieru do opierky a vzdy konci revom..ale na sedacku ma asi este cas, sak aj tu mu hlava lieta hore dole a ked v nej zaspi tak ju ma kdesi na bruchu 😒

finfrle
28. júl 2010

Ahoj jsem zpatky a unavena 😝 pak si vas doctu 😉
Ohledne testu na cukrovku

Vsichni strasili a mooooc(az na schnucky a Ivanku ale jinde....) a reknu vam zadna hruza.
Propripad jsem mela sebou vymackany citron a vubec jsem to nepotrebovala!
V 9 mi vzali nalacno krev a vypila jsem dva kelimky sladsiho(jako by kompotove stavy-prichut citron) cekala jsem 1hodinu a brali mi krev podruhe(to melo story )a pak zase hodina cekani a krev potreti a sla jsem z nemocnice v 11.00hod takze pohoda.
Nedelalo se mi z toho vubec zle jen trochu jsem byla unavena,jak nalacno vezmou krev a jeste ten cukr...
Rozhodne to neni takove,jak vsechny baby strasi vazne.Na toto si urcite nikdy nevzpomenu.
Druhy odber byl funny,klasika vzala mi krev,chvilku jsem si mackala ruku a dala mi naplast at jdu zase do cekarny.Jen jsem dosedla naplast se nafoukla a jako mini bomba vytryskla krev vsude po me Manzel rychle asistoval a kapesnikem zastavoval krvaceni a uz jsem byla zase na sesterne a hlidali to,za10min to bylo ok
prisla jsem o dobrou ampulku krve 😀 Mala se pak v cekarne krasne prevracela,kopala tak,ze mi vsichni koukali na bricho na ty rany co jsem dostavala Jeden stary pan nemohl prestat koukat 😀 No milacek muj malinky.
Kdyz bude neco zle daji mi zitra vedet,tak uvidime co a jak.
Pak jsme jeli domesta a koupili jsme si listky na River Dance a dokonce jsme usetrili 30eu
Pochodili jsme si po kramech a koupili male 2deky a ja jsem si koupila hromadu bavlnenych kalhotek i do porodnice.Stoji tu babku,tak jich mam plno a pak ty bombardaky muzu klidne vyhodit
Vyzvedli jsme pro malou prebalovak a mm uz ho pekne postavil a jeje vypada uzasne a je velky az jsem byla prekvapena.Nejak doma vypada vetsi 😅

zuzanka7117
28. júl 2010

Ahojte babenky....ako sa mate. Ja som dnes prezila maly sok, ked som si bola po vysledky krvi. Sestricka co mi to odovzdala, hovorila, ze je vsetko ok a ze to ani netreba konzultovat s lekarom, len nech to zajtra vezmem so sebou na gyndu....Po ceste domov som sa na tie papiere pozrela a skoro som dostala sok....HIV, toxoplazmoza a pod. vsetko ok, negativne len test na rubeolu pozitivny. Najprv som nevedela co to je, volala som mame, ta ma hned vystrasila, ze to je cervienka, velmi nebezpecna v tehotenstve a ze sposobuje narodenie postihnuteho dietata. No ja som zacala stresovat, volala som drahemu, ten ma ukludnoval, ze to iste nie je take hrozna....Nakoniec som volala mojmu gynekologovi na SK a ten ma hned upokojil, ze to je urcite iba pritomnost protilatok na rubeolu v krvi, ktoru som asi niekedy v detstve prekonala....Tak som opat ok, ale zlakla som sa, lebo som o tom nikdy nepocula ze by som bola na nieco take pozitivna.......
Tak zajtra ideme na prvy ultrazvuk, tak drzte palce... 🙂

@finfrle Gratulujem k uspesnemu testu, dufam, ze vysledky budu ok... 🙂

ivanajelinek
28. júl 2010

@finfrle tebe normalne brali zakazdym krv? mne len pichli do prsta, ako sa to pri cukrovke robi.Len prvy krat zobrali normalne a potom 3 krat pichla do prsta... Takze ste mali zasa nakupnu horucku? 😀
Ozaj kupujete aj teplomer do vody? Ci to ani netreba? A este ako rychlo rastie mimi noha? Lebo neviem kolko mi ponoziek treba, myslim tych New Born... 😝

ivanajelinek
28. júl 2010

@zuzi no to ti verim ze si sa zlakla...Tak si to zajtra pekne uzi 😉 Urcite uz bude mimi aj srdiecko vidiet.

zuzanka7117
28. júl 2010

@ivanajelinek To dufam, dam vediet ako som dopadla.... 🙂

finfrle
28. júl 2010

@ivanajelinek Jen pro tebe 😀 az na ty noky moje dilo 🙂

finfrle
28. júl 2010

@ivanajelinek Ano brali mi pokezde ampuli krve.
Ja jsem koupila ponozky uz na vetsi abych je mohla dat i pres dupacky aby mela mala teplo na nozky(neco jako nahrada boticek) prece jenom botky miminku nevim nevim
Teplomer do vody uz mame u mamy radeji jsem ho koupila,pokazde mam jinou naladu a treba me jednou sprcha pali a jednou studi a to je tam stale nastavena stejna teplota.Stoji okolo 2eu coz neni zase tak velky vydaj 😉
Jinak nakupy byli mirne,jen ten prebalovak jsme doplatili a je doma jupiii

ivanajelinek
28. júl 2010

@finfrle to si stihla kedy upiect? 😝 mnamky mnamky...

finfrle
28. júl 2010

@meleri a tak stekam jako hrom at je kocek Miloooooon! 😀 😀 😀
Jak je malemu lepe?Buchta dopadla jak? U nas pekne ale jak bude chutnat....
@blondynka400 No uvidime jak se jeste rozhodneme ale dekuji alespon se o tom muzeme vice pobavit s mm 😉
@zuzanka7117 to jsi se teda pekne vystrasila co!Hlavne,ze je vse vporadku a zitra se tesime na zpravy jak se ma mimi!

Barborko ty nas nejak zanedbavas pisu si ....minus 😀 Jsi vporadku holka????

Schnucki kde litas?No nikde nikdo... 😕

finfrle
28. júl 2010

@ivanajelinek Behem vareni kapusty a peceni masa jsem udelala testo a pak jen hodila do trouby a je to.Mam dobry rychly recept a nic nemusis slehat(ja jen rucne metlickou)

barbora87
28. júl 2010

Tak teraz sme boli na organscreening mimi je zdrave a ma dlhe nohy...a bude to chlapec...som z toho mimo...tak som tuzila po dievcatku...tesim sa ze je zdrave...ale som z toho nejaka mimo...

finfrle
28. júl 2010

@barbora87 Jeeeeeeeee parada dalsi kluk,moooc blahopreji!Budes mit doma dalsiho bimbase 😀 to je krasne!
Je jedno co to je 😉 hlavne to zdravicko ne a mm ma urcite radost!!!

barbora87
28. júl 2010

@finfrle Dakujem...no vies mne bolo jasne ze budem sklamana ale nemyslela som ze az tak...no mm to tusil nez sme isli z domu tak sa ma spytal ci budem velmi sklamana ked to bide chlapec...

finfrle
28. júl 2010

Ale ne barbor urcite nejsi zklamana to ne jen jsi zarazena!Podivej kolik zenskych se rodi a chlapcu je malo a je to takove ...jak to nazvat....davas prvni dite SYNA!!!To je uzasne!!! 😵 😵 😵 holcicka bude priste!!