Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
29. júl 2010

@barbor, no dospime cez den, nie? Ale jasne ze aj chlapci su super 😉 Budu to mali hokejisti..Ako nasi manzelia, nie? Dneska pohlad brusko a porozpravj sa s nim trosku...

ivanajelinek
29. júl 2010

Krasne fotecky..Jak sa tam ukazuje.. 😀

barbora87
29. júl 2010

@ivanajelinek No cez den ma tolko toho caka...hned ked mm vstane okolo9ideme pre pisaci stol a komodu kamoska nam to daruje tak sa zide...potom mam dr internistu a poobede musim zacat upratovat lebo cely byt je od prachu ako rezali obkladacky...vsetko musim poprat no mam co robit veru 🙂 a to nie len dnes ale aj zajtra a v sob...aj ked mm povedal ze to urobi ale chcem aj ja niecim prispiet...chudak to robi uz od piatku

barbora87
29. júl 2010

@ivanajelinek Dakujem ivi dr chcel aj 3d urbit ale ziadna sanca pri nom...ale co je sranda ze maly pockal az ked pojde tatino s nami na utz 🙂

ivanajelinek
29. júl 2010

@barbor fuha tak to mas co robit 😝 Ja som vcera pozerala este veci a zistila som ze mam hrozne vela nohavic 62 a 68, lenze to su vsetko rifle, na traky a tak.Vsetko len tak na von.Na doma nemame nic, ani dupky v tychto velkostiach...Vy co mate z oblecenia tak na doma? Ja mam dupky len 56 vsetko...Takze budem musiet ist na nakupy 😀 Ani bodyyka nemam 62 a 68...

barbora87
29. júl 2010

@ivanajelinek No to mam co robit...ale dnes pojdem do obchodu a kupim malemu nieco modre...aby vedel ze ho mam rada aj ked je chlap 🙂 no ja mam dupky 56,62a myslim aj 68sa najde...bodycka su dolezite tych mam dost a tiecsa ti vzdy hodia...nechces prist za mnou?isli by sme pre tych chlapov nakupit 🙂

ivanajelinek
29. júl 2010

@barbor ani nevies ako rada...Mna to enbavi tiez samu nakupovat... 😵 Nemozes byvat blizsie? 😀

barbora87
29. júl 2010

@ivanajelinek Joj to by bola parada ze?no mna tiez nebavi samu nakupovat :( a kedze len ny zatial cakame chalanov tak by to bolo super...ja len dufam ze kamoska co ma 2,5tyzdna po mne termin tak tiez bude mat chlapca lebo by som to asi neprezila...vsetci okolo mna maju dievcatka...ale aspin si bude moj princ vyberat frajerku 🙂))

ivanajelinek
29. júl 2010

@barbor tak tak...Baby sa budu o nich bit, ked ich je tak malo 😀 Ved aj Lubka aj Kleo maju chlapcov...

barbora87
29. júl 2010

@ivanajelinek Jalen neviem do coho ho budem obliekat...modra neni moja farba...ale vies co je sranda?ze uz minuly rok a to som este nebola tehu tak som vedela ze to bude chlapec...

schnucki
29. júl 2010

ahojik holky,
ja mam dneska fofry, kolem 12h mi prijede ta kamaradka, ale ja se nejak ne a ne vyhrabat z postele ... takze letim pro vajicka a pustim se do kolace ke kavicce (ja samo cajik) ... pak to tu jeste lehce poklidit a chci jeste stihnout udelat polevku 😝

jinak ja mam oblecky 62, 68 a jenom par veci 56 .... jinak ja mam naopak nedostatek kalhot a mikin .... mam spis teplacky, takze mi jeste budeme kupovat par mikinek a nejaky ty kalhoty, jinak mam vsechno 🙂

barbor vzdyt nemusi mit jenom modre veci .... dneska jsou i jine barvy uzasne na kluky 😵

schnucki
29. júl 2010

jinak koukala jsem barbor na fotecky a mooooooc krasny je 😵

ivanajelinek
29. júl 2010

@schnucki a kolko bodycok mas asi tak z kazdej velkosti?

finfrle
29. júl 2010

Pekny den,to jste toho napsali!
Jdu docitat,od rana uklizim ale jen tak mirne.Peru a postele a pod....

finfrle
29. júl 2010

Barbor jj na chlapce je spousta super barvicek!
Ivanka koukam,ze mas problem spinkat co to?
Schnucki moc si uzij navstevu a hlavne neskakej a odpocivej i pri navsteve!Mas to uz zapar!
Jdu ted povesit pradlo a vysat pak tu budu ceeeely den,jen jeste na postu 🙂

mirusch
29. júl 2010

Ahojte 😝 Vraj sa mam ozvat 😀
Nestiham vas citat, mam pracicku a momentalne aj nervy. Z pocasia, z manzela, zo seba a hlavne mojho zuba, ktory ma uz stal 300 EUR a stale boli a boli a zubarka ma 3 tyzdne dovolenku a potom mam ja 2 tyzdne dovolenku a uz to tak vidim, ze zub pojde von a ja budem bezzuba starenka 😀 🙄 😔
To su spravy, co? Neviete kedy bude zase teplo? 😕

finfrle
29. júl 2010

@mirusch Tady uz zacina podzim 😀 tepla se nedockame 😒
Jinak ja dala za 2roky za opravu jednoho zubu(korunka) a starostlivost o dalsi 1600eu takze si to dokazu predstavit.Jsem si rikala,ze jsem mlada na to byt bez zoubku... Snad bude lepe...

ivanajelinek
29. júl 2010

Jej ahoj Mirusch..Zasa zub?? 😨 No som pozerala a v sobotu ma byt 26 st a slnecno.ze vraj 😀

mirusch
29. júl 2010

Hej, slnecno, uvidime ako dlho to potrva. Mna stve len to, ze v Nemecku neexistuje normalne pocasie - bud je 20° alebo takmer 40°. 😠

No, zub. Hned vedla toho, co mi museli vytrhnut. Asi tam mam stale nejaku infekciu alebo neviem co. Uz mi robili aj koren a stale naprd. Ak do pondelka nic, tak pojdem k inemu zubarovi, ved sa za 6 tyzdnov aj zblaznim. Mna praveze desi to, ze mi ho vytrhnu a budem mat prakticky celu stranu bez zubov, lebo tie 2 stolicky su prakticky najvacsie a nebudem moct vobec hryzt. Na implantaty prachy isto nemam a mostik - nemaju mi velmi tam ako spravit. Fakt neviem. No ale co uz. Su aj horsie veci....

Dufam, ze vy ste vsetky ok.

ivanajelinek
29. júl 2010

No s tym pocasim mas pravdu. 😎 Aj idete niekam na dovolenku?

schnucki
29. júl 2010

@ivanajelinek ja ti zatim nemuzu povedet kolik mam bodycek, protoze skoro cela taska je jeste u manzelovi maminky, pristi tyden je budu vyzvedavat abych je vyprala tak ti pak pisnu kolik jich je, ju 😉 ale myslim ze hafo 😀

ahoooooj mirusch ... uz zase zuby? koukam ti taky nedaj pokoj co 😠 ... a proc i z manzilka??
me stvou ty vecny bourky, nemuzu v noci spat 😝 ja straspitel

@finfrle nevim jestli si odpocinu, nejak nestiham, takze budu pri navsteve varit polevku a pripravovat manzilkovi chleba 😀 ... snad se mi ta buchta aspon povede 😝

mirusch
29. júl 2010

Ahoj Schnucki, aka navsteva? Manzela komentovat nebudem, radsej 😝

@ivanajelinek Dovolenka? Nuz - na Slovensko. Cize z mojho pohladu ziadna 😔

ivanajelinek
29. júl 2010

@mirusch takze ako u nas...pre mna to uz tiez akosi ziadna dovolenka neni ked ideme na slovensko...Ale ked ono je to vzdy tazke, na jednej strane by som konecne niekam isla k moru (no teraz uz nie 😀 ) a na druhej strane chcem vidiet aj vzdy rodinu a tak...

schnucki
29. júl 2010

kamaradka z cech je ve frankfurtu tak se za mnou poriti vlakem .... ze by manzilek zlobil? ... to se urco srovna 😉

jooo to ja taky vzdycky rikam ze jedu k nasim na dovolenou ale odpocinu si az kdyz se zas vratim domu 😀

schnucki
29. júl 2010

tak jsem se pustila do toho streuselkuchen a ten streusel se mi nejak vpil to testa, .... ja proste nemam na peceni vlohy 😝 no ale snad bude i tak dobrej 😀

mirusch
29. júl 2010

@ivanajelinek Presne moje pocity ohladom dovolenky. Keby si nebola tehu, tak sa zbalime a ideme na Mallorcu. Ja stale hladam niekoho, kto by so mnou isiel. Manzel nechce do tepla a navyse ani nema dovolenku. Lenze teraz su vsetci tehotni alebo maju male deti 😝 Asi pojdem sama...

Pamatate si niekto na serial Robin Hood z 80-tych rokov?

meleri
29. júl 2010

ahoj Mirusch,
super že ses ukázala! se zubem je mi to líto, abych tě potěšila, dneska jdu taky k zubaři, mám díru v plombě, díky super paštice, byl v ní kámen..jak to že z manžela?
já jsem celkem ráda že je tady ted chladněji, i když odpoledne to taky smaží občas.

malý má průjem, je unavený, výplata až v pondělí tak doufám že to třeba přejde a nebudu muset k dr...je to smůla, má to ted podruhé v životě, poprvé to přešlo samo, ted už je to druhý den, tak nevím.

meleri
29. júl 2010

😀 😀 Mirusch, já bych šla hned, těhotenství je ještě ok, ale nemám prachy!! ☹

meleri
29. júl 2010

neváhej a jet sama! co bych za to dala, klidně i sama bych jela! 😵 😵

meleri
29. júl 2010

já moře zbožnuju, můžu spát pod stanem, žrát konzervy, a celý den nevystrčit paty z vody...nic jiného nemusím dělat, jen šnorchl ploutvičky brýle, a vydržím klidně i deset dní..