Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
7. aug 2010

@emily327 ja jsem te rozhodne nechtela plasit, to vubec ... je mozne ze je to i malou, ja treba mam kdyz lezim a prevaluju se, nebo kdyz se zvedam, tak me boli dole, sice si to nedokazu vysvetlit, ale je to jen pri zvedani z lehu nebo kdyz se v posteli prevracim ... mala je hlavickou dole, takze je mozny ze me pri zvedani zatlaci tihou ....
😀 jojo, to znam, vitej v 8.mesici 😀 ja funim snad u vseho, i u zvedani se ... nestiham s dechem a vsechno me strasne unavuje .... presne jak pises, jak stara babka 😀

je super ze se vasi tesej, me treba prave proto mrzi ze jsme daleko, u nasich je to prvni vnouce a na nasich je vyslovene videt jak se tesi a zaroven si uvedomujou ze malou neuvidej tak casto ... tatka pokazde kdyz si volame tak malou pozdravuje, ja jim posilam fotecky briska jak rostem a co jsme koupili a nekoupili 🙂

schnucki
7. aug 2010

joooo, jinak my jsme to tu snad resili s tim cajem z malin, ja si myslim z urcite neuskodi, a podle toho co jsem cetla porod nevyvolava, ale usnadnuje ... takze ja ho mam napsany na nakupnim listku a mrknu se dneska po nem 🙂

emily327
7. aug 2010

@schnucki v pohode nebrala som to ako plasenie 🙂 Dakujem. No u nas v rodine je to tiez prve vnucatko a nasi su odomna 500 km daleko ☹ Takze je to presne ako u vas. No ale co uz narobime. Ked princeznicky podrastu, tak budeme castejsie s nasimi rodicmi 🙂

schnucki
7. aug 2010

@emily327 tak to mate skoro jako my 😝 my se urcite budeme snazit jezdit k nasim casteji a urcite i oni k nam ... jen je problem ze clovek je pul dne na ceste, pak den u nasich a pak aby se zas jelo 😝 ale se to nejak zmakne 🙂

jinak k tomu caji, je tu nekde i diskuse o nem, myslim ze v tehulkach ... holky psali ze ho pili vetsinou od 36tt, ze ma pry uvolnovat svalstvo, ze porod neni tak hroznej, ale urcite ho nevyvolava 🙂 nevim jestli fakt pomuze, asi je to i o psychice, ale pry je dobrej, tak i kdyby nepomohl, neuskodi 😀

emily327
7. aug 2010

@schnucki no aj ja sa po nom mrknem 😉 Asi aj dnes ked pojdeme okolo nejakej lekarne. Ved ked nemoze ublizit a pomoze a su to bylinky, tak je to v pohode. Idem obedikovat. Vyvesila som pradlo a poobede sa mame stretnut so svokrom, tak aspon nebudeme cely den doma. Teraz je take hluche obdobie, kedy len cakame na vsetko co sme objednali a nie je inak co robit.

finfrle
7. aug 2010

@schnucki Zachvilku jdu na ten kolac 😉 pak ti ho vyfotim abys videla muj vytvor 😀
Uvidime co pozdeji napises,jestli si zaslouzis puntik ci hvezdu 😀
K tomu cajiku uz mam koupeny a i lnena seminka.Mama i babicka a vsechny co rodili,rikali,ze k nezaplaceni.Clanek mam v albicku.Koncem mesice nam prijdou vsechny vecicky pro malou i cajiky a pod uz se moooc tesim 😵

@emily327 K tomu hluchemu obdobi presne vim jak to myslis...ted jen cekame.
Uz nam chybi vazne jen par veci ale nechci sahat na uspory,tak cekam az se zase penezenka naplni 🙂 a uz to jde i lepe 😎

Jsme se s manzelem zabrali do uklidu tak,ze jsme i rozebrali topeni a vysali a vytreli je.Peru druhou pracku,jen doufam,ze nezacne prset.Mala se treti den moc nehybe ale uz nestresuji vim,ze spinka.
Trochu me znepokojuje to me vecerni tvrdnuti bricha a boleni ale to je asi taky normalni.Premyslim mam li si sama koupit magnezko bez domluvy s lekarem.
Holky jak je to s tim zelezem?Mam si ho poridit nebo jen na doporuceni GP?Ale krev na normalni testy mi nebrali dlouho...

barbora87
7. aug 2010

Ahojte babule tak ja sa uz chystam som sa okupala oholila 😀
mm je na treningu tak zbalim veci a nieco sexy hexy na noc 😝
len som unavena maly ma do polnoci kopal ze som nemohla zaspat tak mm prilozil ruku a bol klud
ale rano som uz o7bola hore a maly vyspaval az do obeda...

A co vy?vikendujete?

emily327
7. aug 2010

@finfrle zlatinko co sa tyka magnezia, tak s nim velmi opatrne a so zelezom tiez. Skus si pozriet nejake potraviny na nete co obsahuju magnezium a zelezo. Viem,ze zelezo je v zelenej zelenine ako je brokolica, zeleny hrasok atd. Je lepsie to papat v prirodnej forme ako sa tlacit tabletkami. Su urcite mnozstva co neuskodia ale ak mas napriklad vela zeleza a nevies o tom a budes papat este aj tabletky, tak si viac uskodis ako pomozes. Treba velmi opatrne. Viac oddychuj a menej sa fyzicky namahaj a to tvrdnutie prejde. Aspon mne to pomaha. Ja viem,ze mas urcite kopec energie ale opatrnosti nikdy nie je dost. Ak sa ti v noci neda spinkat, tak spi cez den. Hlavne oddychuj 😉

emily327
7. aug 2010

@barbora87 a ty sa kam sexi zienka chystas?

finfrle
7. aug 2010

@barbora87 No jo vlastne mate to vyroci co!Moc si to uzijte a krasne Vyroci preji !!!! 😵
S tim holenim..pri te depilaci jak chodim jsou mista,kde se nedostane a reknu ti,ze uz se musim holit poslepu 😝 pekna fuska 😀 😀 😀
@emily327 Dekuji.Ono vetsinou dyz nejde spat pres noc nejde i pres den 😒 nastesti jsem dnes ok
Stale bych neco delala ale brzdim se a posledni hodinu jsem na gauci s pc 🙂 Taky nekdy zapomenu,ze jsem tehotna ale to nemuzu rikat nahlas nebo me Schnucki uslysi 😀 😀 😀
Kouknu do knizky tam mam ty potraviny dobre rozepsane dekuji!

barbora87
7. aug 2010

@emily327 Mame zajtra 2.vyrocie sobasa...a ideme do hotela a odtial do casina na veceru a v cene mame aj nejake zetony...

@finfrle no ja mam teraz nejake pevne chlpi holim holim a kolkokrat to nejde...
Dakujem dufam ze mm bude mat dobre prekvapko

finfrle
7. aug 2010

@barbora87 To jo jsou silnejsi ale me na to nej pomaha ten vosk pak nemam skoro problemy ani o nich nevim....

schnucki
7. aug 2010

@finfrle tak doufam ze si dneska zas zaslouzim hvezdicku, byli jsme ted v kramu nakoupit, ja hodim kolac do trouby a jdu se placnout na gauc ... no a az vecer zajedem k tchanovcum na grilovacku, ale to budu jen sedet a papat 😀

jinak k tomu zelezu a magneziu, jak pise emilka, ja bych bez doktora nic nebrala, ja chtela driv pro jistotu si koupit magnezko a v lekarne mi rekli ze bez domluvy s doktorem mi nic neda 😀 ... jinak me to magnezko na to tvrdnuti a bolesti pomohlo, sice mi brisko sem tam jeste tvrdne, ale uz nemam ty bolesti 🙂

@emily327 ja beru ted jednou denne magnezko v sumivejch tabletach, ale to mam od doktora, v pondeli jsem totiz uz myslela ze mam predcasny stahy, kazdejch 15m mi tvrdlo brisko a mela jsem bolesti, tak mi ho doktor predepsal, aby se mi uvolnili svaly ....

jo a to magnezium se smi brat jen do 36tt, jinak by odhanelo kontrakce a to pak neni dobre .... doktorka rekla ze do 36tt malou videt nechce, takze ho jeste pristi tyden budu brat a pak uz ne ... ale sama bych si ho koupit nesla, fakt je lepsi se poradit s doktorem ....

@barbora87 uzijte si dnesni vyroci, urcite to bude super ... a pak dej vedet 😵

emily327
7. aug 2010

@barbora87 aha no pekne, tak si to pekne uzite. Nam pri poslednom vysetreni porodnik povedal,ze mame zakaz sexovania do dalsej kontroly, takze vidim to tak,ze do porodu a potom tych 6 tyzdnov nebude nic ☹ No len ja som nadrzana ako stepna koza 😀 Ale co by som pre malu neurobila... Nebudem riskovat predcasny porod.

@schnucki to je pravda, netreba brat len preto,ze jednej to lekar doporucil a ma tie iste priznaky aj druha. Je to individualne. Ja by som len tak sama od seba nic nebrala. A dufam,ze ty to este tych 5 tyzdnov vydrzis 😉 Hlavne vela oddychuj cmuk

finfrle
7. aug 2010

@schnucki Nechces se zastavit ja stale nemam peceno 😅 ale uz se snad zvednu...

finfrle
7. aug 2010

@emily327 a procpak vam to zakazal? Ja uz se u toho nekdy necitim to bricho zavazi hruza 😀 😀 😀 🤐

emily327
7. aug 2010

@finfrle kvoli tomu skratenemu krcku 😖

schnucki
7. aug 2010

@emily327 presne tak, kazda jsme jina a je lepsi to probrat s doktorem ....
ja se pokusim ji udrzet co nejdyl 😀 ... ale nastesti jsem jeste zavrena a mala jeste neni uplne dole 😀

@finfrle klidne se zastav a ja prijdu pristi tyden na tu rajskou 😵

@emily327 treba to po pristi kontrole pujde, kolikrat to doporucujou kdyz se nechces otevrit 😀

jinak je fakt ze to brisko lehce vadi, my nez jsme si nasli polohu 😀

barbora87
7. aug 2010

@schnucki Dakujem 🙂

@emily327 Joj ziadny sex???chudatko ;( no ja len dufam ze mm dnes nezaspim

tak uz sme v afte a mm stale nevie co ho caka
zajtra informujem

schnucki
7. aug 2010

holky tak ja letim k tem rodicum ....
nevim kdy dorazime tak se mozna ozvu az zitra ....

preju vsem hezkou sobotu 😎

finfrle
7. aug 2010

@schnucki Moc si to uzij,kolac vypada uzasne uvidime jak bude chutnat... 😉

finfrle
7. aug 2010

@schnucki Tak pani pekarko smekam,kolac je vyborny a to bych vazne nenapsala,kdyby to tak nebylo,mnam.Manzel mooooc chvali!Upecu ho i na tu party!Musim dat pak foto!

emily327
7. aug 2010

@barbora87 no ziaden ☹ vy si to moja uzite cmuk

@schnucki ok moja pa pa uzi si grilovacku so svokrovcami a zajtra pisni ako bolo cmuk

finfrle
7. aug 2010

@emily327 Neboj si taky uzijes az vam to lekar dovoli 🙂 nebo potom 😉

Ivanka kde jsi,je ti dobre?

ivanajelinek
7. aug 2010

Ahojte. 😉 Tak uz sme konecne doma.Sme mali ulietany den.Doobeda sme boli nakupit vo francuzsku.Potom bol mm umyt auto(sobotny ritual) a poobede som mala termin u hebamme...Odtial sme isli ku kamaratovi na kavu, este dokupit nejake potraviny...Teraz sme hodili rychlo nejake mäsko na gril, najedli sa a uz konecne mozem ist oddychovat 😝 Musim teraz uz chodit k hebamme na kontrolu 2 krat do tyzdna na CTG...Takze idem v pondelok a v piatok.. 😀

finfrle
7. aug 2010

@ivanajelinek A vsechno vporadku???Proc 2x tydne?

ivanajelinek
7. aug 2010

@finfrle takze kolacik sa podaril? Ja som tiez chcela piect, ale ho upecem asi az niekedy v strede tyzdna, to pridu svokrovci, tak aby nieco bolo...Inak ma zasa zacinat bolet dost chrbat...A zasa ta prava strana. 😠
@emily327 mne sa zasa dobre spi na lavej strane alebo na pravej.Ked si lahnem na chrbat tak ma vsetko tlaci 😀 kazda inak...

finfrle
7. aug 2010

@schnucki Tak at vidis jak se povedla 🙂

ivanajelinek
7. aug 2010

@finfrle neviem, ze ona uz od toho 34 tt chce aby sa chodilo az 2 krat do tyzdna. Aby pocula srdiecko a mohla kontrolovat kontrakcie....A zacnem aj tu akupunkturu...Dneska tam sedela vedla mna jedna zenska a jej robili tu akupunkturu, no normalne som dostala strach.To vyzeralo hrozne... 🤐

ivanajelinek
7. aug 2010

@finfrle mnamky.... 😎