Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
9. aug 2010

Nene pouziva se na to obycejny Non bio klasika jako na detske obleceni a bez avivaze!Holky psali,ze sem tam misto avivaze (pozdeji) davaji trochu octa ale na kvalitni nemusis nic at je neznicis a 3x poprve vyprat a ususit tim zvysis savost!

finfrle
9. aug 2010

@schnucki Zitra delam tu rajskou 😀 dnes uz pripravim a upecu papriky,tak nezapomen ve 12.00+/- je obed! 😀 😀 😀

ivanajelinek
9. aug 2010

@finfrle aj ja pridem 😀 Mne donesu svokrovci tiez vela papriky zo zahrady, tak mam v plane urobit viacej a tiez zamrazit.Zamrazujes to uz komplet hotove, ze? Ale omacku zvlast, ci aj s omackou?

finfrle
9. aug 2010

@ivanajelinek Klidanko prijd 😀 Pak se spolu svalime do postele 😀 abychom ty knedliky ztravili...
Ja to zamrazuji i neupecene jen plnene papriky ale ted to udelam tak,ze to upecu a upecene papriky i s tim vypekem zamrazim zvlast a rajskou taky zvlast.Omacka se pak po rozmrazeni lepe rozmicha at nema srazene hrudky...

schnucki
9. aug 2010

ahojik holky,
tak jsem si zdrimla, polezela, mam zakazano cokoliv delat ... manzilek umyl a utrel nadobi a ja akorat udelala rychlou polevku od mirusch 🙂 no a nadale se flakam ... ale uz je mi dobre, myslim ze to asi bude tim ze se mala presouva dolu, to pry se i deloha soupe a muze to bolet ....

@zuzanka7117 to me strasne moc mrzi ze to nevyslo ☹ moc na tebe myslim at to probehne v poho, kdyby neco, let k doktorovi ... jinak budem moc drzet palecky at to priste vyjde 🙂

@ivanajelinek super ze ctg je v poho 🙂 ....

@finfrle super ze mala se ozvala, 🙂 ... ale kdyby jsi ji treba pul dne necitila, nebo dyl, vubec se neboj zajet do nemocnice at se na tebe podivaj ....

@mirusch neboj, ja jak se mi neco nezda tak hned volam 😀

ivanajelinek
9. aug 2010

@schnucki ahoj...Ja som sa dneska pytala hebamme na to magnezium a ona povedala, ze normalne brat dalej az do konca tehu. Ze telo straca vela mineralov aj ked sa potis, ze treba doplnat.ze to nema nic spolocne s kontrakciami.Vidis, milion dr.-ov miloin nazorov...

schnucki
9. aug 2010

@ivanajelinek asi ma na to kazdej jinek nazor, ja vim ze i blondy mi tenkrat psala ze jen do 36tt .... takze ja ho budu brat jeste do nedele a od pondeli uz ne 🙂
a jak ti je??

ivanajelinek
9. aug 2010

@schnucki no ved to...kazdy dr. vravi inak. ved ako by to bolo, keby ze maju vsetci dr-i rovnake nazory, ze 😀 😀 😀 Je mi fajn, len ten chrbat boli.Ale len ked dlho lezim alebo chodim...Ale ved uz to mame za par, zachvilku nas uz nebude bolet nic, ze? 😎 juj ved ty uz mas 36tt...Ako sa citis? A manzel bude dokedy robit? Ci bude uz ku koncu niekde poblizku, ze keby to na teba pride, aby mohol cim skor prist?

finfrle
9. aug 2010

Tak jsem doprala a povesila a zitra uz jen jednu pracku,ted zacalo prset tak by to zle schlo.Meli jsme obed a moc jsme se nasmali a vzpominali,jake to bylo na zakladce v jidelne 😀
Mam tu uklizeno az na to nadobi ale na to si pujdu zdrimnout 🙂
Ja taky vsude cetla,ze magnezko jen do 36tt a pak najet na malinikovy caj a lnena seminka.Mozna ke konci brat jen ty vitaminy pro tehu a to neco malo magnezka asi obsahuje ale nevim...
Ja ted vitaminy pro tehu jim jen cca kazdy druhy,treti den.Kazde rano snim na snidani s vlockama banan,broskev,pul kiwi,pul jablicka a nekdy nekterinku.Je pravda,ze zenenina mi vubec nejede jen varena 😕

schnucki
9. aug 2010

@ivanajelinek alespon ze jsou ty zada alespon trosku lepsi ... ale za chvilku je tu mame cvrcky, pak uz si jen budem stezovat jak jsme nevyspali 😀 ... ja se na jednu stranu nemuzu dockat mit uz malou u sebe a na druhou stranu budu asi postradat to brisko 😵
manzel ma 4 tydny dovolene, a nerad by ji bral pro nic za nic, kdyby treba mala prisla pozdeji, tak se dohodl se sefem, ze bude od zari jezdit u kolegy, bude jezdit pres den tady v okoli a dohodli se tam, ze jakmile zavolam, tak on zavola tomu kolegovi od jeho sefa, ten bude mit nekoho v zaloze a ten dojede ten den za manzela ... dobre je to, ze jakmile zavolam, nastoupi manza na dovolenou a nepromarni tim ani den ... a bude jezdit tady v okoli, takze nejpozdeji do hodky je u me ... a kdyby to bylo urgentni, odvoz mam zajisteny u trech lidicek 😀

schnucki
9. aug 2010

@finfrle ja se snazim casto ovoce a zeleninu, vitaminy zadne neberu, doktor mi tenkrat ani zadne nedal .... ale vsude je to jinak 🙂
jojo, jidelny ve skole, to byl zazitek 😀

finfrle
9. aug 2010

@schnucki To ano to vylo neco 😀 ani se mi nechce verit jak ta "pulka zivota" utekla...uz je to 10 let co jsem odmatrurovala a ja si stale pripadam,ze to bylo vcera a to jeste nestarnemetak rychle ale az budou mrnata paaaani to utece kazdy rok rychle.
No me uz vitaminky dneska dosli tak nevim jestli jeste koupim...

finfrle
9. aug 2010

Tak jsem to na hodinku zvladla a polehavala a mala zacala pekne kopat 😵
Jdu ted uklidit tu rozbordelarenou kuchyn a udelat plnene papriky at toho nemam zitra moc.

schnucki
9. aug 2010

to jo, na detech je to nejvic videt jak ten cas leti 🙂
tesi me ze mala zas pekne kope 😉 asi mela jen nejake klidne obdobi 🙂

finfrle
9. aug 2010

@schnucki to klidne obdobi je nazastreleni 😅 to jen jsi nesva co se deje...asi kdyz nebylo tolik info se to tolik neresilo a neprozivalo...

schnucki
9. aug 2010

@finfrle ja vim, kdyz jsem byla u nasich tak jsme byli na cestach a ja malou 3h necitila a zacala jsem pomalu silet, ale nase mala byla vzdycky v klidu kdyz jsem nekde litala, chozeni a jizda autem ji vetsinou uspavala ... ale vim jak ti je kdyz se neozyva .... kazdopadne kdyby to bylo treba uz tech 6h tak klidne nekam zajed 🙂

finfrle
9. aug 2010

@schnucki jsem rada,ze me chapes a ze nejsem pro vas jen jako hysterka. 😅
Ted jsem dopekla bagety a jdu veceret 🙂 mnam,mala se ma cile k svetu jen tak dal,uz pecu i papriky a zitra omacka a knedliky...
Psala Emilka je ok a uz jim prisli prvni vecicky pro malou,tak ma radost.

schnucki
9. aug 2010

@finfrle urcite nejsi pro nas hysterka 🙂 ja zacnu bejt taky nervozni kdyz se mala delsi dobu neozve a kort ted, co nema uz tolik mista a sem tam se natahuje a uz tolik nekope a netoci se 🙂
sikulka, a s cim mas tu bagetu??

ja mam ted tak nejakou zravou, furt musim mit neco v puse, tak tu mlsam sem tam bonbon, sem tam rajce nebo okurku ... polivku uz jsem taky mela 😀

ivanajelinek
9. aug 2010

@finfrle urcite nie si hysterka... Ja tiez zacnem byt nervozna ked maly dlhsie nekopne. zacnem vzdy hladkat brusko alebo don tak stuchat.. 😀 Ked sme si na kurze malovali tie bruska, vtedy vyvadzal o sto-sest. Nam bolo povedane, ze to sa babetkam paci..
@schnucki Ja by som tiez stale nieco jedla.Ale ked ja uz neviem co... 😝

finfrle
9. aug 2010

@schnucki bagetku jsem si dala s tyvenym syrem a hermankovy caj 🙂

@ivanajelinek odpoledne,jak jsem lezela jsem male poustela pisnicky a u nekterych fajne kopkala 🙂

schnucki
9. aug 2010

@ivanajelinek ja tu jim na co prijdu, teda spis tak mlsam, jak je ten zaludek stlacenej tak toho do sebe stejne najednou moc nedostanu ... ale nejak nemuzu tu pusu zavrit 😀

@finfrle tak ta bagetka zni dobre ....

ja casto brisko hladim a je fakt ze mala vetsinou reaguje ....

finfrle
9. aug 2010

@schnucki no byla to basta 🙂 Ja jim jen 3xdenne kdyz je dobry den a to moc tomu nedam hlavne rano vlocky s ovocem a pak obed a nekdy nejaky chleba vecer ale zelenina jde vazne mimo me a sladke taky...

finfrle
9. aug 2010

Se tu koukame na Britanie ma talent a pekne se bavime 😀 Jsem to tu sledovala na Irske tv a to je zabava...

schnucki
9. aug 2010

holky popreju vam dobrou noc, jdu se zas placnout na gaucik 🙂

papa zitra

yarden
10. aug 2010

Dobre ranko dievcata...
ako ste dnes spali? Ja nic moc.. O tretej som sa zobudila a viezla som mm na letisko. Takze budem par dni sama. Teraz sa citim ako namesacna. Uz sa mi potom nedalo zaspat, len som sa prevalovala...
KEdy ste zacali citit prve pohyby mimi, alebo aspon nejake vlnenie?

barbora87
10. aug 2010

Ahojte babule tak ja som uz hodku na cestach vcera som dostala od gyn papier na vypisanie a s tym som musela ist dnes k dr co mal zhodnotit ci ma vypisu alebo nie a taaak som bola nervozna!ale dal mi to az do konca tehu tak juhuuuu!uz mi kamoska priviezla malu tak som s nou vonku teraz musim ist este na poistovnu a do firmy a mam pokoj!

@yarden Ahojky no nahoda aj ja som sa zobudila o3 aj ked som este zaspala tak som sa budila a som k.o.
A kam ti mm letel?
No ja som citila vlnenie koncom 16.tt potom 17.tt sem tam a od 18.tt kopanceky 🙂

yarden
10. aug 2010

@barbora87 Dik za odpoved. Ja zatial nic necitim... Ale uz chcem 😀 MM letel do SR na sluzobku... Ale akurat volali kamosky, ci idem na nakupy a na kavu... TAk sa len obleciem a idem... A super, ze budem do konca tehu doma a nemusis sa stresovat v praci.... 😉

finfrle
10. aug 2010

Pekny den preji!

finfrle
10. aug 2010

@yarden Ahoj ja zacala citit bublinky koncem 17-18tt ale kopance az pozdeji po 20tt

@barbora87 Tak pekny den!!! 😵

Ja spala na nic...mela jsem od pate takovy sen,ktery se stale vracel...rika vam neco jmeno Polansky a co se stalo jeho zene a rodine?No nebudu to rozebirat ale o tom se mi zdalo celou dobu ani nevim,kde to ten mozek vyhrabal.Ten film co o tom natocili jsem videla pred lety tak nechapu....ale fuj ☹

finfrle
10. aug 2010

Ted jsem volala na ambasadu ohledne pozdejisiho nahlaseni mimi k ceskemu obcanstvi a reknu vam,ze se mame na co tesit 😖