Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
11. aug 2010

@yarden no o tych vyrazkách mi ani nehovor ja mam tiez plny dekolt a chrbat a tvar a este aj na krku 😠 no a bude to chlap tak mi to nejako nesedi 😖

@ivanajelinek ja som myslim objednala z baby butt alebo v hmku som videla...

@schnucki no ja mam jedny 56 a jedny 62...este dostanem nejake od kamosky ale to neviem ze ake velkosti tak uvidim co treba...tiez mam dost dupaciek takze uvidim

tak vam poviem to bola nadielka do plienky!som myslela ze ma tam slahne!bleee

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek ivi tak aj ja som cakala ze ked budem mat chlapa tak budem krasavica bez vyrazok a prd vyzeram ako muchotravka

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 no ono je to asi u kazdeho inak, ze?

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek no ja by som bola najradsej keby som bola fesanda ked ze to bude chlap...ale neviem si samu seba predstavit keby to mala byt baba...aj ked mozno to bude u mna naopak a budem aspon vtedy krasna 😀

yarden
11. aug 2010

@ivanajelinek Poslem Ti recept...Mne to chuti velmi, je to lahke a taka ina chut...

schnucki
11. aug 2010

@yarden muzu poprosit taky o receptik? zni to veeelmi dobre 🙂

me se hodne lidi divilo ze cekame holcicku, ze pry na holku vypadam dobre ... ale ja mam pupinky na zadech, dekoltu a dokonce i na brisku 😀

yarden
11. aug 2010

Tu je recept:
Ja som si to nazvala ze marocke kurca, inac je to chicken casserole so susenym ovocim na kuskuse. ALe je to marocky recept...
12 kuracich malych stehienok (drumstick)
6 cervenych malych olupanych cibul
articok - lupany 12 kuskov
250 g susene figy
200 g susene slivky
200 susene marhule
Marinada:
1/2 pohara oleja
2 PL hnedy cukor
3 CL med
1/2 pohara sojova omacka
5 strucikov cesnaku
3 palicky skorica
1 CL semena koriander
1 CL turmeric (kurkuma)
1 CL mlety kmin
trosku sezamu
sol a korenie podla chuti..
trosku balzamickeho octu
2 pohare cervene suche vino

Je to na 6 porcii. Ja si to upravujem... Nedavam tolko articokov...

Pripravime si marinadu.
Kuracie stehienka si ulozime so vsetkym susenym ovocim do zapekacej misy a prelejeme marinadou. Zakryjeme a dame do chladu na 3 hodky, kvoli zmiesaniu chuti...
Predhrejeme si ruru na 180C. Pecieme v rure asi 40 minut. Obcas preliat marinadou.

Kuskus pouzivam instantny. Takze pripravit podla navodu, dat na tanier a dat masko s ovocim na to...

Na vrch sa mozu dat nakrajane alebo polovice vlasskych orechov opecene na panvici...

Uz som to skusala aj s nakrajanymi prsami na pruzky...

ivanajelinek
11. aug 2010

@yarden fiha, to vyzera orientalne...Urcite vyskusam, lebo my mame radi ovocie a mäsko...Len musim pozhanat vsetky suroviny.Dokonca aj kuskus mam doma. Len neviem ci instantny alebo normalny. Kupila som vo francuzsku a neni tam po nemecky... 😀

mirusch
11. aug 2010

Zase varite? 😀
Ja som na seba cela hrda, dnes som to v muzejku zvladla aj sama. Mne sa to tak paci, ked sa dievcatka prehanaju hore-dolu v princeznovskych satach s kocikami a potom varia obedy a cestuju autom na dovolenku ... 😵 U nas sa totiz da hrat aj hodiny.
Tak len info, aby ste ma nenahanali, ze sa zase flakam 😝 Hlava stale boli, ale uz menej. Som vsak unavena, tak sa idem hodit do postele, na upratovanie mam este 2 dni. Platenu pracu (muzeum je dobrovolna praca zadarmo, okrem toho mam platenu pracu) dostanem najskor o 3 tyzdne, tak mam fajront. Ale boli dostatocne nestastni, lebo si ma kazdy pyta do projektov 😀 😅
Ok, som rada, ze sa vam dobre dari, este kuknem trochu neskor.

finfrle
11. aug 2010

@yarden Nebud smutna kdyby jsi videla me...mam vyrazky kolem krku,dekolt i zada...a tev v Patek mame party a jedine co mi padne je s vystrihem 😒 tak nevim co podniknu...
Diky za receptik!

Jinak posledni 3hod nezim v posteli a snazim se zdrimnout,kdyz mi to v noci nejde.Byla jsem docela unavena a konecne kdyz zacnu zabirat prijde jeden ko....t(podomni prodavac) a zvoni jako smyslu zbaveny.No malem jsem na neho vybehla..nastesti ho vyhodil manzel jinak by mel co delat s tehotnou nastvanou zenskou a to by asi nerozdychal.Uz me to stve to je jedina nevyhoda tohoto bydleni neustale nekdo otravuje u dveri!
Tak uz spat nebudu...mala se stejne vzbudila takze kopkame 🙂

finfrle
11. aug 2010

Psala Emilka jen v rychlosti,tak at vite,ze na vas mysli.. pozdravujem baby na konikovi, mne sa tiez zle v noci spava najst polohu je fakt tazke. Davam si maly vankusik pod brusko.

mirusch
11. aug 2010

@finfrle Dakujeme za odkaz od Emilky. Kedy vlastne bude mat svoj internet? Ci az po nastahovani do svojho?
Ja som este stale nesla do postele 😝 A neskusis sa znova obratit ako som minule radila? Hlavu tam kde nohy... Mne to pomoze vzdy.
A k vyrazkam - vy to mate aspon docasne, ja ich mam aj bez tehu. Hormony nase hormony... 😠 😝

finfrle
11. aug 2010

@mirusch Ja uz tak lezim 😀
Vypadam jeste hur jak pubertak 😒 a to jsem nikdy nemela...
Emi bude mit net asi az v zari po nastehovani ale sem tam se zadari a svagr jim ho pujci nebo sebehnou do kavarny...

schnucki
11. aug 2010

ja jsem si taky rada jako mala hrala na princeznu 😀 tahala jsem i maminy boty s podpatkama 😀

ja ty podomni prodavace nemam rada a nejlepe miluju kdyz je nekdo pusti do baraku a ja jelikoz nemam kukatko nevim kdo za dverma stoji 😝

finfrle
11. aug 2010

No v dnesni dobe bez kukatka nevim nevim
Ja mam tu smulu,ze mam domek a tim padem se dostanou az ke dverim coz moc rada nejsem.Posledne mel jeden tu drzost obejit i barak a dojit az na zahradu!To si mela videt,jak jsem ho nemile vyprovodila.
Ted jsem koukala na tv a davali tam Cekame miminko,bylo to zajimave.Uz davno jsem to sledovala ale az ted je to pro me aktualni a docela jsme s mm koukali...

mirusch
11. aug 2010

@schnucki Kukatko sa da namontovat 😉 Tiez sa da spytat, kto je tam a co chce cez dvere ...

@finfrle Jasne, nedaj sa. Ved nepovolany vstup na sukromny pozemok=policia musi platit aj tam u vas, nie?

finfrle
11. aug 2010

@mirusch to jo plati! 😉
Ted v tehotenstvi si neberu servitky vubec a pekne je tapu at uz je to prodejce ci jehovista...hlavne me stve,ze az bude mala tak to zvoneni silencu ji jen bude budit a to uz mm stlumil zvonek a stejne po tom dnesku 😠 no kopla bych je...

mirusch
11. aug 2010

@finfrle A co tak dat ku zvonceku vyrazny napis, ze v dome je zuriva tehotna zena, nezvonit? 😀 Alebo ze male dieta, nezvonit, inak ho budu musiet uspavat znovu oni? 😝

finfrle
11. aug 2010

@mirusch 😀 😀 😀 to jsi me dostala 😀

barbora87
11. aug 2010

Ahojte babule
prisli sme skoro pred 2hodkami domov a dnes uz nevladzem citim sa otrasne...je mi zle,boli ma hlava a maly kope a kope a aj v aute som myslela ze zdochnem...o balikoch vas informujem zajtra

yarden
11. aug 2010

Caute babule...

Akurat som prisla domov... Sa tulam bez manzela 😀 Bola som si sadnut v restike a dala som si obrovsky cokoladovy kolac so zmrzlinou a slahackou a uz som opat hladna... Tak si davam pracliky... KOmbinacia jak svet, ale mne to tak chuti...

Pomaly sa presuniem do postele, predsa tu uz mame 10 vecer...
Prajem Vam dobru noc... 😵

finfrle
12. aug 2010

Dobre rano tehule a mamule 🙂
Tak u nas se uz snida,jsem vzhuru od ctvrte 😒 mala si kope a ja si prenesla pekne perinu do obyvaku a jdu koukat na tv...

yarden
12. aug 2010

Dobre ranko dievcata...
Ako ste sa vyspali? Finfrle ako citam, je tiez ranne vtace... No mna zobudil hlad preveliky... Najprv len vposteli som si zobla zasob co som mala nachystane, ale uz som dole v kuchyni a musim jest viac...

finfrle
12. aug 2010

@yarden Jen se najez a poradne 🙂 no ja nejak nespim,mela bych ale ono kdyz to nejde...

yarden
12. aug 2010

@finfrle Uz mam prve kolo zdravych cerealnych ranajok za sebou, idem na pecivo a potom na nieco sladke... JEm dost a nejako nepriberam... Alebo to nie je vidiet 🙂 Kam to ide? Alebo to je stravitelne bezozvysku?

finfrle
12. aug 2010

@yarden neboj vsak casem priberes 😉 ja uz premyslim nad svacinou 😅 ale neni nakoupeno a obchod se otvira az za tri hodiny..To je des,ze jsem zase nespala.Mala ted chrni ale ja ne a ne ,venku je teda zase skarede..

yarden
12. aug 2010

@finfrle To dufam ze aspon trosku... Nech nie som ako spageta furt.... Ale tesi ma vrchny objem 😀

barbora87
12. aug 2010

Ahojte babule ja sa uz dnes citim lepsie vcera mi bolo hrozne...no v noci som sa budila ze si nemozem lahnut na stranu lebo ako keby ma maly tlacil na mocak...a ja som nemala ani silu sa postavit a ist na wc...az teraz rano...teraz som spapala jogurtik ako kazde rano a budem odpocivat...maly uz je hore a kope...ten bude nejaky hyperaktivny...

A co budete dnes robit?

yarden
12. aug 2010

Musim sa pochvalit.. Prekonala som svoju obrovsku lenivost a nechut k umyvaniu podlahy a skoro hodinu som upratovala. Ostatne neskor... Potom len prach utriem, a pracky a zehlenie to velmi ani nepocitam... Ale som spokojna sama so sebou 😎
A teraz si moje telo zasluzi nieco sladke, xixixi

barbora87
12. aug 2010

@yarden To uz teraz tak frcis???sikovna!!!to si zasluzis sladkeho az az 🙂