Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
12. aug 2010

ahojik holky,
tak ja jsem prisla v 11h domu a zalehla a spala az do 2h ... to zas v noci nebudu spat 😝

@blondynka400 ja mela v utery bolesti jak kdyby se mala soupala dolu, a i ji citim vic dole nez predtim, tak je mozne ze se fakt soupe a tim padem mi to brisko praska ... ale zatim to nevypada nejak tragicky 😀

@mirusch to bude i tim pocasim, tady je zas bourka, me z toho boli hlava 🙄 hruuuza

@zuzanka7117 tak snad to pujde vsechno ven v poradku a nebudes muset do nemocnice 🙂 ... a pak se urcite povede 😉

@finfrle a kde jsi byla??

ja jak jsem rikala ze nam maminka od manzela sice darovala bodycka, ale moc velky, tak zadny kupovat nemusime ... kamaradka vytahla starou krabici a par mi jich dala, i nejaky tricicka a dupacky ... hazim par kousku 😀

finfrle
12. aug 2010

@schnucki Ahojky je dobre,ze odpocivas ...velka hvezdicka 🙂
Byla jsem na v salonu krasny ale zeby mi to pomohlo 😀 depilace a nabarveni oci 🙂
Oblecky jsou krasne!!!
Ja dnes male koupila nuzky na nehtiky a manzel je hned chtel vyzkouset jestli jsou ostre 😀

schnucki
12. aug 2010

@finfrle jooo to jsi vlastne psala ze jdes do salonu krasy 🙂 ta moje hlava 😀
ja jak se cejtim unavena, tak se proste placnu na gauc a hotovo, ... v noci jsem toho ale moc nenaspala, tak jsem si hezky zalezla do postylky k manzilkovi 🙂

dekuju 🙂 a dokonce uz jsou vyprane a vyzehlene, takze nemusim prat a zehlit 😀

finfrle
12. aug 2010

@schnucki To je to tehotenstvi 🙂 hlava mysli na neco jineho.
mi ani nemluv jak moc jsem unavena,jsem tu sedela uz ve ctyri u pc snad dnes usnu a budu spat normalne.
Si pripadam nejak osklive ani nevim co to asi mam nejake takove obdobi rozhodne nezarim,jako ostatni maminky!

finfrle
12. aug 2010

Tak navsteva je pryc,mam douklizeno a ted si jdu dat pyzamko a lehnu si k filmiku 🙂Vsem preji krasne a klidne sny!

Mirusch ja mam takove dny posledni dobou casto ale vecer se to vzdy u me obrati.Prave do sebe cpu hrozno a pani to mi zvedlo naladu 😀 ale ty s tvou alergii co...
Manzilkovi jsem dnes koupila tablety,tak snad uz mu bude lepe.

Zuzi to je mi lito,ze mas takove problemy vazne moc!Jsi vazne statecna,ze to zvladas.Pritel musi byt uzasnou oporou.Hned jak to pujde se pokusite o mimiska a snad uz to pujde bezproblemu!Ted mas asi nemocenskou,co??
Opatruj se!

Lubi tak co maly??Stale na vas myslim!
Kleo ty jsi se nam nejak ztratila. 😕

ivanajelinek
12. aug 2010

Ahojte kocky. Akosi vas nestiham, mam tu svokrovcov, tak nema cas vysedavat na nete. Ale myslim na vas...Dufam ze ste vsetky v poriadku a aj prckovia posluchaju...papa

finfrle
12. aug 2010

@ivanajelinek Myslela jsem na tebe dneska a rikala jsem si,ze se tu ted nedostanes🙂 uzivejte si to papa

mirusch
12. aug 2010

@finfrle No, ako mi nabehla siet na mobile, tak som sa ukludnila. Proste zavislacka no 😅 Umyla som dlazku, doumyvala okna, oprala 2 pracky, plus par drobnosti. Zajtra este kupelku a som hotova.
A ozi, bola som nakupit nieco pre @schnucki. Ale bude musiet vydrzat, pretoze toto dostane naozaj az po narodeni malej. Jeden darcek uz odo mna vymamila a ma ho uz doma 😀 😝

Idem si este kuknut jednu cast RH (nuz je ich 26 😕 ) a do postele.

A kde je Meleri?

finfrle
12. aug 2010

@mirusch Meleri ma dovolenku v CR jeste na tyden!
Tak se nedej ukecat at se ma schnucki na co tesit a o cem premyslet 😀 😀
Ty jsi ale delnice hele zvolni 😉 jo a jak se slintalo dneska ? 😅 Taky si neco pustim a budu koukat a snad i usnu papa

schnucki
12. aug 2010

tak ja jsem se zas jen valela 😀 no ale umyla jsem nadobi 😀

jeeeee, ja dostanu jeste darecky 😵 .... @mirusch neukecam, nejdriv tu bude mit mamku a potom mi zdrhne na slovensko 🙂 .... jak to jde s rovnatkama?
ten prvni darek mam i v albumu 😀

jdu se zas valet 😎

mirusch
12. aug 2010

@finfrle Aha, jo, zabudla som, ze je Meleri v CR 😅 Prave mam ten zranik v ustach, slinta sa skvele 😀 Ale zatial nepomaha 😔

@schnucki To nie su rovnatka 😝 Aj ked by som radsej mala tie, nech sa mi zuby poposuvaju.... ale mozno ich vymamim. Aj ked nie su nic prijemne a su na dlho, ach jo.

Dobru noc.

finfrle
12. aug 2010

Dobrou noc kocky ja stale ne a ne zabrat....mala tanci u tyce 😵 papa

finfrle
13. aug 2010

Jeeee tady se jeste spinka a tuli s miminkama 🙂
Dnes jsem spala o mnoho lepe do te doby nez mala parkrat kopla silne tatinka do ledvin. 😀
Ted pekne snidam sve milovane vlocky s ovocem a uz se tesim ven.
Mam dnes nejake pochuzky ale i tak se tesim.
Snad vam patek 13 prinese jen stesti vetsinou je to tak u me.
Rano jsem vstala a normalne se lekla toho jak mam tmave pekne oci 😅 jsem zapomnela,ze mi je vcera barvili a uplne jsem prokoukla.

schnucki
13. aug 2010

dobre skoro poledne 😀

ja se prave vyhrabala, nemohla jsem v noci zas spat, tak jsem to dohnala ted dopo 😀
tady vysvitlo slunicko, tak asi vyperu povleceni pro malou a konecne postavime postylku 😀

jeeeezis, patek 13, no to zas bude v televizi hororu 😝

@mirusch u nas jsou prave i ty jen na noc a na doma rovnatka ... no musim pak mrknout co to vubec mas 😀

schnucki
13. aug 2010

a kde se vsichni toulaj??

blondynka400
13. aug 2010

@zuzanka7117 , hm tak to vypadá fak na biochemické... Tak hlavně ať je vše v potádku, dobře se vyčístíš a HCG klesne na nulu 😉 A příště už to vyjde 😵
@schnucki tak uvidíš jak to dopadne, prčo malovat čerta na zeď, že? 😀

kleopatris
13. aug 2010

ahojky 🙂

ja chcem len pozdravit 🙂 spavame stale tak vselijak, ale uz mame dva zuby 😵 oba vysli naraz takze uz viem preco sme nespali 😝 dnes mame ockovanie, tak sa tesim na vikend 😖
citat nestiham 😅 len @zuzanka7117 som zachytila ☹ je mi to luto 😒

schnucki
13. aug 2010

@blondynka400 urcite se z toho hroutit nebudu, to k tehu patri 😀 a jsem rada ze se tech par objevilo az ted a ne uz predtim 🙂
akorat me vytaci jak me casto tvrdne brisko, ani magnezium nezabralo 😝 to jsem zvedava jak to bude od pondelka az magnezko vysadim, to asi umru ...

@kleopatris ahoooj, taky zdravime ... gratulace k zoubkum 😵 to vam brzo vylezli 😀 ... ooojeee, ockovani, tak at to probehne co nejrychleji a co nejvic c klidu 🙂

mirusch
13. aug 2010

Bre ranko 😝 Ja bojujem s migrenou a vedlajsimi ucinkami tabletky. Dnes bude dost naprd den, no ale neva, pokial uz zajtra bude dobre... Ide mi MS, takze migrena je normal 😖 Kto sa hlasi dobrovolne na upratanie mojej kupelne? 😕 😀

barbora87
13. aug 2010

ahojte babule
tak teraz som sa dopratala na pc...na telefone mi blbne net takze som tu az teraz...maly je dnes uzasny spinkaaa tak ja mam klud a nikto ma nekope...doobeda som si vytriedovala oblecko co mam pre maleho tak mam prehlad...
dnes budem len doma nikam sa mi nechce a je nejako zatiahnute tak sa vytesujem...pride ma navstivit kamaratka tehulka tak budeme kecat
joj dnes piatok 13. to radsej fakt nevyleziem z domu 😅

schnucki
13. aug 2010

no, ja uz jsem dneska sok dostala ... blbec jsem si nevyjela zacatkem mesice vypis z uctu a mam lehkej minus, dneska prisel dopis 😀 ....
a kamaradka zas dostala dopis od majitele baraku ve kterem ji zase predhazuje buhvi co za veci 😝

no dneska bude den .... a volala mi manzelova sestra ze nemuze najit zasnubni a snubni prsten, jestli jsem si v sobotu pri grilovani vsimla ze by je mela na ruce ....

@mirusch at te brzo hlava prejde ... to je stejne hrozny jak te to furt trapi ...

@barbora87 pockej, on se jeste probudi 😀 ... nase mala se nejvic hejbe v noci, doufam ze az se narodi ji to prejde takhle ponocovat 😀

lubinka9
13. aug 2010

cauec babule,
tak podla testov nema O. potravinove alergie. Resp. na skale od 1-5, ma 1 na orechy a 2 na vajecny bielok. Co je ale zanedbatelne..
fasa ne? tak nech mi niekto vysvetli tu reakciu na krupicu, po ktorej sme leteli do nemocky a tie hrozne vysypane licka a krk co ma 😕 😠 Takze pokracujeme s liebou, pokus omyl, skusat co zaberie ako povedal Dr. 😠 🤐

no ale mam za sebou nejake 24hod sluzby, v noci maleho drzat za ruku aby sa neskrabal. Som total K.O. Keby ma niekto mucil, ze mi zabrani spat priznam aj co som neurobila. 😝

zuzi, to ma moc mrzi, meniny mali ozaj trpku prichut ☹ Tak nech si coskoro OK 😉

@kleopatris gratulujem k zubkom 😵 a dik za napad s toaletakom 😉 s mensimi upravami akotak funguje ale aspon nieco 🙂

ostatne, snad ste OK, len tak dalej
@schnucki ty si uz jednou nohou v nemocke 😀 ale este pekne vydrz 🙂

schnucki
13. aug 2010

@lubinka9 tak to je dost, ho takhle trapej a nic z toho ... ale je to divny, prece se neosypal jen tak .... a zkouseli z potravin vsechno?? ... tak snad se to nebude opakovat ....
nemuze byt ze bys mu treba oblekla v ty dobre neco noveho a ze by to bylo na neco z obleceni??

ani mi nemluv, leti to neskutecne rychle, az me to desi 😀

lubinka9
13. aug 2010

@schnucki robili praveze tie zakladne: soja, mlieko, orechy, vajecny bielok a este jedno, som zabudla. Tak sa to vraj robi 😒
No z oblecka to nemohlo byt malo to spojitost len s tou kasou, par minut potom ako zacal jest sa zacal skrabat po tvari a do 10minut bol samy flak.

inak sme slavili meniny, O. aj moje naraz (to si to maminka zariadila vsak? 😀, takto tatinko aspon nezabudne uz)
kuk fotka, ci ale nieco bude vidiet..

schnucki
13. aug 2010

@lubinka9 a nejde ze by udelali nejaky rozbor na vic potravin? .... vim ze je to asi trapeni pro maleho, ale abys alespon vedela na co davat pozor ... treba je na nejakou tu prisadu co do toho davaj alergicky .... chudatko malej

ta fotka je super 😵 a ta cepicka .... vypadate tam stastne, to je moc dobre 🙂 ... krasna fotecka, fakt 😀

kleopatris
13. aug 2010

@lubinka9 to je mi luto s tymi alergiami...teraz co je lepsie? ze ziadne nema alebo ze neviete co mu je ☹ chudatko
tak opozdene vsetko najlepsie k meninkam obidvom 😵 ste krasna rodinka 😵
my uz mame injekciu statocne za sebou 😝 teraz cakat na reakcie a vazime 8,36 kg a meriame 74 cm 😀

finfrle
13. aug 2010

Ahoj holky zatim nemam silu docitat jsem zmozena az az
Rano jsem byla u doktora,pak na socialce posilala jsem maternity benefit,nejake nakupy a litacky.Koupili jsme male na obleceni do skrine takove plastikove sufliky a pak jsme doma varili a do ted pekni na party 😝 😝 😝 no hotova.Dnes jsem se pretahla ale je hotovo.Uz se vidim jak se belham na tu party...asi pujdu rovnou v pyzamku.Na sebe jsem nic nesehnala tak vazne nevim.
Mirusch ja se hlasim na uklid koupelny ale az zitra jo,dnes uz vazne nic nedelam.

Jo a volali mi,ze ztra vyzvednou balik u mamy hura uz se tesim az dorazi!
Manza vyfotil v rychlosti nase dilo a jdeme to odnest....

finfrle
13. aug 2010

@kleopatris Moc blahopreji k prvnim dvou zoubkum 🙂
Snad maly to ockovani zvladne dobre,hlavne at se vyspinka a necha i rodice aby si uzili trochu spanku 😉
@schnucki to u me je to spise o tom,ze v patek 13 vsichni sili a u me vetsinou pohoda 🙂
Jen jsem diky tomu peceni unavena a vis co Schnucki kolac ma uspech 🙂

@lubinka9 Snad to s malym bude uz jen ok jsem na vas moc myslela!Krasna fotecka vazne moc moc!Slusi vam to!

barbora87
13. aug 2010

Tak babule ja sa len valam na gauci s hafanmi poobede tu boma kamoska a nic sa mi nechce...mm este neni doma ale slubil mi ze sob a ned bude len so mnou...
Inak je to mozne ze maly mal v brusku stikutku???lebo ja mam placentu vzadu tak vsetko citim hrozne intenzivne...lebo maly je cely den kludny len pred chvilou mal rovnake intervaly co sa hlasil a to nebolo ako kopanec ale ako keby stikutal az sa mi brusko vlnilo 🙂
a nas maly este tu ani nie je a zajtra ma meninky 🙂
@kleopatris Jeee kleo tak gratulujem k zubkom a malemu obriku!!!to je mega velky na necelych 6mesiacov 🙂))

@finfrle Jeee ty si sikula!!!nechces mi nejaky kolacik poslat???dala by som si...a ako ti inak je?mala kopka?

@schnucki a co ty robis?

finfrle
13. aug 2010

@barbora87 Ahoj klidanko si prijd na ochutnavku jsem ko ted jsem dovytirala barak a jdu se pokusit neco najit ve skrini na vecer 😝 Mala dnes odpociva a jen at u toho zustane 😅