Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
21. aug 2010

@meleri ahoj ani nectu co pises abych te mohla pozdravit ahojjjjj 😵 😵 😵 😵

finfrle
21. aug 2010

@meleri Jee ☹ tak to je mi moc lito.Jsem na tebe myslela a doufala,ze naberes nove sily...snad bude lepe!To me ale stve ach jo skoda.......urcite se nam pak ozvi az budes vklidu.

meleri
21. aug 2010

ahojky dekuju jak se mas? jsme porad v Ove, ale je to nic moc no 🙂 uz se aji tesim domu covece, brzo si zas napisem!

finfrle
21. aug 2010

ja bych jela do Ov hned! 😢 😢 😢 😀 😀 😀
Byla jsem v nemocnici a mam vysoky tlak tak se musim hlidat a i GP hlida.Mala jinak dela rosambo.Spanek stale nic moc....a kdy budes zase doma?

finfrle
21. aug 2010

Bricho mam ohromne 😀 hlavne vecer ale jinak mi tu dnes sousedi rikali,ze na 30tt nic moc 😀

ivanajelinek
21. aug 2010

Ahojte. Tak sme boli trosku nakupit. potom sme natierali nas pocitacovy stolik na cierno a popritom sme si ugrilovali nieco.A sedeli vonku a kecali s manzelom. Uz je dobre...Inak ja som vam dneska mala take tahanie dolu, jako pred mrchou a aj triesla ma tahali.Manzel uz pozeral na hodinky ci je to pravidelne, ale nebolo.Myslite ze to mohli byt tie predkontrakcie ci poslickovia ci ako sa tomu hovori?teraz sa ideme natiahnut k telke...

finfrle
21. aug 2010

@ivanajelinek Ahoj a nepretacel se maly?Muzou to byt ti poslicci....neboj mozna ze se vazne maly snazil prekulit
Ja s mm koukala na film a ted si pustim jeden v posteli nejak se mi nechce spat ale zvladla jsem 30min odpoledne jupiiii
Emilka psala,ze se jejich bydleni posunulo kupredu a ma radost pry uz v zari bude asi ve svojem...i s netem....
Mirusch mi psala at vas pozdravim,ze nema moc cas aby napsala a zitra razi na SK...

Schnucki snad nemas skytavku stale o tobe i o Ivance mluvim s mm,uz se vam to krati holky....
Holky kdyz uz jsem u te skytavky....je mozne abych ji citila u mimi uz ve 30tt? Bych prisahala,ze uz podruhe ci potreti takove stejne za par poslednich dnu a ja nevim jak to popsat no jako skytavku ....

barbora87
22. aug 2010

Ahojte babule
este hajate?my sme prisli o1v noci z grilovacky a okolo8som uz bola hore maxi mi kopal v brusku...mm este spi tak ja som v obyvacke a nic sa mi nechce dnes ideme do ba na vylet mam u jednej pani rezervovanu ohradku pre maleho a balicek veci 
citim sa uplne fajn dufam ze to tak zostane..na fb som pridala fotku bruska tu pridam az ked sa napojim na pc tak aj kocik pofotim

A vy co?

@ivi ako sa citis?

@schnucki mala poslucha?

@finfrle pospala si si?

@yarden uzivas si s tvojim drahym?

Tu ma byt 30stupnov tak pojdem polonahata na vylet 

finfrle
22. aug 2010

Krasny den preji,od vcerejska mi bylo trochu soufl,tvrde bricho a krece jak v brise tak v lytkach.Musim se zeptat na to magnezko!Ted je mi celkem ok jen nejak nemuzu do sebe dostat jidlo,po par lzickach jsem az moc preplnena.
Volali mi z prepravky a balik dozari odpoledne 🙂 jupiii uz se tesim.Manzel mi ke snidani prinesl autosedacku a kochal se 😀
Schnucki ve 4rano jsem na tebe myslela a to jen proto,ze se mi o tobe zdalo....je to zvlastni...videla jsem te jak lezis v nemocnicni posteli a po tve leve strane mas malou zabalenou v bile zavinovacce a reknu ti,ze byla nadherna a malickata!Moc vam to ale sluselo.Vypadala si unavene ale stastne 😵 tak snad to tak bude i v realu.

Ivanko jak se dnes citis?Stale te poboliva v brisku?

Barbor uzij si vylet a kam ze to razite? Ja dnes zase doma abych trochu zklidnila ten svuj tlak ale boli me dost v zadech,tak budu asi chodit po baraku...

barbora87
22. aug 2010

@finfrle Ideme do bratislavy az terqz sme vyrazili...jeee balik pride juhuuu tesim sa na fotecky 🙂 ja sa musim peinutit porobit fotecky...ale zajtra doobeda priveze mamina mojich bratov a budu az do utorka u nas,v stredu mam stretko s koleginou vo stvrtok pride druha kolegina ku mne a v piatok ma mm narodeninky takze mam napraskany tyzden...
Jeee to musel byt krasny sen o schnucki 🙂
len odpocivaj!a merias si tlak?ja mam od zaciatku tehu problem s tlakom tak musim stale merat

finfrle
22. aug 2010

Ja si ho nemam jak merit...az u GP
Ja fotim ale sebe ne 😒 nejak si pekne nepripadam a bricho je ....no ani nevim....
Ted mam nohy nahore a smejdim po netu.Pocasi je tu svelijake a strida se to tu pekne...
Ta prepravka mi priveze i jidlo z CR 🙂 jako syry a tvaruzky a pecivo a no dobroty co si jednou za cas,kdyz jsem v CR dam ale uz jsem tam nebyla rok,tak alespon touto formou.

finfrle
22. aug 2010

Barbor a jedte opatrne!!!!

schnucki
22. aug 2010

ahojik holky,

ja zas v noci nemohla spat, takze jsem dneska do 11 byla v posteli 😀

@meleri ahoooj, to me moc mrzi ze se vam dovca takhle pokazila, bohuzel jsem o tom nikdy neslysela ... snad to bude brzo v pohode 🙂 moc na vas myslime ....

@finfrle k tomu mydlu, tim to opravdu neni, doktorka rekla ze uz se mi vsechno roztahuje a otevira a bohuzel i spodek, takze mi tam ma kuze popraskala ... ale da se to, casto je to neprijemne, ale v pondeli poletim do lekarny a snad tady tu dubovou kuru maj ....
jinak ja skytavku nemam, ale mala ano 😀 ... jeee, ty mas o me sny 😵
nase mala ma skytavku malo, ale je klidne mozny ze vase mala uz ji ma ted, vim ze holky tu o ni psali casto .... jestli jsou to pravidelne jakoby malinke kopy, tak je to skytavka 😉

@ivanajelinek podle toho jak to popisujes to podle me jsou ty pred kontrakce, ja to mam sem tam taky, ... a treba se i maly o neco pokousi ... a co jste nakoupili? a jak je manzilkovi??

@barbora87 kukam mas cely tyden co delat 😀 ... super ze budete mit ohradku, my ji chceme koupit taky ....

my mame dneska ve 3h u rodicu obydek, tak nemusim varit ... rada bych dneska konecne dodelala uklid detskeho pokoje, vcera jsme se k tomu vubec nedostali 😝

finfrle
22. aug 2010

@schnucki Tak to bude skytavka 😀 bozatko male 😅
To vis zda se mi o vsem...dnes jsem dostala od mm pochvalu,ze jsem se tolik nevrtela a spala ale ja jen lezela na zadech a koukala do stropu,tak proto necitil vrteni 😀
Dnes budu vazne leniva a nic nebudu delat jen si pockam na balik....
Kdyz to nebudou mit v lekarne nevahej a at ti to mami posle....stejne to vyuzijes po porodu! 😉
Ja dnes taky nevarim,jen nudle do polevky a ohreju co zbylo ze vcerejska,takze pohodicka a snad vecer budou ty tvaruzky jeje mnam

emily327
22. aug 2010

ahojte zienky moje, ako sa mate? Konecne som online asi do utorka 🙂 Svagor nam pozical net, tak som rada,ze tu s vami mozem byt chvilku online. Ako sa mate? Co nove?

Ja sa mam kedy ako, skor mi je tazko ako dobre. Zase mavam bolesti v podbrusku ako ked prichadza MS. Boli sme minuly tyzden v poradni u porodnika a ked som mu to povedala, tak ma skontroloval zo spodu a povedal,ze je vsetko v poriadku. Zobral mi krv a inak vsetko ok. Malinkej srdiecko nasiel hned ako prilozil pristroj na brusko. Je to moje zlaticko v brusku, mam pocit,ze ma stale kopec miesta lebo si kopka a dokaze sa tocit zo strany na stranu. Dokonca mi v pokladni v nemocnici zistili,ze nemusim za poradnu ani za odbery nic platit,ze ta EHIC karticka plati na vsetky tieto ukony v tehu. Tak som velmi rada,ze nic za vysetrenia platit nemusim. Dalsiu poradnu mame 8.9. a aj s ultrazvukom. Chcem sa opytat, kolko ma mala uz cm a kg. A dufam,ze bude stale dole hlavickou ako je teraz 🙂

finfrle
22. aug 2010

@emily327 To jsme vsichni radi,ze jsi se nam ukazala 😵

ivanajelinek
22. aug 2010

Ahojte...Tak som doma 😉 Mali sme dneska z roboty grilovacku, tak som sa tam nachvilku ukazala. Ale nic moc, vsetci sa tam opijali, muzika nahlas, tak som isla domov. Aj tak som vobec nic nezjedla, lebo je hrozne teplo a mne vtedy nechuti. Ale sa prehnala riadna burka tak sa ochladilo skoro o 10 st....A uz ma bolel aj chrbat z toho sedenia, takze nic moc. Najkor ze ako sa kazdy na mna tesi ked pridem a prisla som a akosi to nebolo ono. Vsade same skupinky a to ja moc nemam rada. Tak som sedela s kolegynami co su aj moje kamosky, chodime dost casto spolu von a tak. Jedna je moja naj kamoska ta je teraz v 15 tt a tu chytila taka migrena ze aj ona chcela ist uz prec.Tak sme isli spolu. Inak pohoda. Manzel uz tiez vyzera v pohode...Teda aspon navonok. No uz mi je lepsie, uz nemam take tahanie. Ale nad ranom som chytila do lytka tak hrozny krc, ze som vyskocila z postele a manzel hned tiez, uz si myslel ze to na mna prislo. A teraz ma boli z toho cele lytko. A to beriem 6 tabl. magnezia denne.A vy sa ako mate?
Ahoj Emily...Tebe sa to uz tiez blizi...
Ja som zvedava co povie zajtra hebamme ci sa maly otocil alebo nie. Ked nie bude akupunktura.Ale mne teraz povedala jedna kolegyna ze jej sa mala otocila 3 dni pred porodom, takze nemam este stresovat...

schnucki
22. aug 2010

@emily327 ahoooj, super ze mate zas na chvili net, uz aby jste byli ve vlastnim a mohla si tu s nami byt casteji 🙂 ... super ze je vsechno v poradku a ze to mas hrazene ... urcite se uz na utz tesis, vid 😀
a jak daleko jste s bydlenickem??
nam prijde v utery skrinka s komodou, takze bude vse uz kompletni a pripravene 😵

@ivanajelinek tak to si manzilka musela tim vyskocenim radne vylekat 😀 to stalo urcite za pohled 😀 ... dej zitra vedet jak to vypada ... kamaradka ma pravdu, pockej jak se to vyvine, jeste je cas 😉 ... a mimo to posilame na dalku domluvy malemu 🙂

my jedeme ted k rodicum, jsme pozvani na obed, teda spis veceri 🙂 tak se ozvu vecer ....
jinak se mame dobre, jsem cim dal vic unavenejsi a uz se mi tezko dlouho sedi, s lezenim to same ... no ale co nadelam, za chvili ji tu mame a do te doby to vydzim 😵

finfrle
22. aug 2010

Holky tak balik stale nikde jeje
Nejak nemuzu moc posedet tak se prochazim po dome a okolo.Mala si kope a citim,zebych se natahla ale asi neusnu,kdyz cekam tu nasi dodavku 😅
Ted jste tu vsechny tri prvni Schnucki 36 pak Ivanka 35 a Emilka 34 ....tak holky uz to mate zapar!

finfrle
22. aug 2010

@ivanajelinek co takhle fotecku briska a jak je jinak?

emily327
22. aug 2010

@ivanajelinek to magnezium by malo pomoct na krce, ale netreba to prehanat. Ale urcite si pod dozorom lekara, tak to prejde. A co sa tyka otocenia babatka, moj drahy bol cely cas otoceny hlavickou a otocil sa po ceste na porodnu salu a to nikto necakal, ked jeho mamina zatlacila moj muz vysiel zadockom a nozickami a jeho mamina mala viac ako 50 stehov, zasivali ju asi hodinu ☹ Takze netreba panikarit, este je skoro a maly by sa mohol otocit. NIekde na nete som citala,ze sa da nejaky cvikmi otocit babatko pred porodom. Mozno by to stalo za precitanie. Drzim velmi palce. cmuk

@schnucki zlatinko no tebe sa to fakt uz krati. Jaj velmi mi chybate, casto na vas myslim. Ved ked zacneme rodit, tak to bude napinave 😀 Hlavne my tri, ja, ty a Ivanka to mame velmi tesne 😀 Co sa tyka byvania, tak tento tyzden nam pridu montovat skrine a asi aj kuchynu. Obyvackovu stenu uz mame kupenu, len ju potom zlozime. Aj spotrebice uz mame nakupene, vsetko uz je len to musia prist namontovat a zapojit. Pripajam foto obyvackovej steny.

Pomalicky uz chystam tasku do porodnice. Zmluvu za odber pupocnikovej krvi sme poslali, tak uz som si aj na tehu knizku nalepila nalepku,ze tejto mamicke sa bude odoberat pupocnikova krv. Ozaj budete rodit s epiduralkou?
Lebo ja sa tu musim rozhodnut este pred porodom, ci si ju zaplatim a pojdem na poucenie alebo nie. Ak si to nezaplatim a nepojdem na to poucenie, tak uz na sale mam smolu. Pytala som sa na to porodnika a povedal,ze on rodi radsej bez epiduralky ale,ze su pripady, kedy si to porod vyslovene ziada. Tak sme sa s drahym rozhodli,ze si ju zaplatim a potom uvidim, ak ju nevyuzijem, tak mi peniaze vratia.

ivanajelinek
22. aug 2010

@emily327 ja mam v plane tiez bez ale ak sa inak nebude dat tak s epi. Ja sa ani nemusim rozhodnut predtym. tu sa to neplati.aspon sa mi zda.

finfrle
22. aug 2010

Prisel balik a hned dva 🙂 + nakup.Vrhli jsme se na rohliky s vysocinou a normalni paprikou 😀 😀 😀 jdu to poklidit.

ivanajelinek
22. aug 2010

@finfrle to poznam 😀

emily327
22. aug 2010

@finfrle tak dobru chut 🙂 My sme taku moznost v IRL nikdy nemali, tak si to vazte 😉 Ja denne zjem tolko Sk papriky,ze by clovek neveril xixi

finfrle
22. aug 2010

To vite hotove Vanoce 😀 ale musela jsem si sednou zacalo me bolet brisko....pozdeji to vyfotim....bohuzel mantinely maji jinou barvu nez mely byt a trochu se to podle me tluce s tou zelenou stenou 😒 jinak ctvercovky paradni 🙂 a i dalsi veci,hodne caju a lekarnickych veci!

schnucki
22. aug 2010

ahojik holky,
ja rychle zareaguju a ozvu se az zitra, lezim na gauci ... uz jsme mysleli ze pojedem do nemocnice, u rodicu me zacalo strasne bolet brisko dole a pravidelne mi tvrdlo bricho, ale ty spravne kontrakce to nebyli, protoze se mi to v lehu uklidnilo ... tak radeji zustanu dneska na gauciku ... u pc musim sedet ...

@emily327 super obyvaci stena, moooc hezka ... jinak ja se tu nemusim rozhodnout jestli s epi nebo ne, takze rozhodne bez ... akorat kdyby se fakt uz nedalo, tak s, ale rada bych bez .... jinak ja mam uz delsi dobu tasku zbalenou 😀

@ivanajelinek nam v nemocnici nikdo nerekl ze by jsme se museli rozhodnout driv, podle me se ani neplati ....

@finfrle uz se tesim na fotecky ... jinak rohlik bych si taky dala ....

preju hezky zbytek vecera a zitra se zas ozvu, manza prudi at mu zbalim tasku pro malou 😀

finfrle
22. aug 2010

@schnucki jsou tam 2 albicka ale des a vsechno jsem uz nefotila jen pro vas narychlovku at se muze kouknou i Emilka....

emily327
22. aug 2010

@finfrle dakujem zlaticko za fotecky a rychlost kvoli mne 😉 cmuk

@schnucki dakujem moja s tym tvrdnutim bruska to ma fakt mrzi moja, mala by si asi viac oddychovat a lezat s vylozenymi nohami. Opatruj sa cmuk este vydrz zopar tyzdnov. Aspon este 2 tyzdne kedy sa uz berie babatko za donosene 😉

emily327
22. aug 2010

dobru nocku, idem sa ja vystriet a som uz aj dost unavena cely den som nikde nebola. Ak este budeme mat net, tak zajtra napisem pa pa 🙂