Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
26. aug 2010

Tak toho moc videt neni 😀

barbora87
26. aug 2010

@finfrle aaaa to vyzera super!mate teraz velku spotrebu vody a elektriky 😀 ale super ze mas taku zahradu a ze to mas kde susit

finfrle
26. aug 2010

@barbora87 jeste ze voda je tu zadarmo 😎 a ta elektrika jojo ale uz to mame vyprane vsechno 🙂 a pak jen oprat ty pleny...

barbora87
26. aug 2010

@finfrle aaaa tak super 😉 no si proste sikula! a oblecko uz mas vyprate?
inak bud tyzden idem vo stvrtok na sk tak prepadnem lekaren 😀

finfrle
26. aug 2010

jj mam do 3mesice vsechno obleceni vyprane,povleceni,ctvercovky a pod. mam uz i vyzehlene 🙂 jen obleceni se musi pak nekdy v budoucnu vyzehlit ale to vazne nevim 😀 😝 je to tak malinke...
Tu lekarnu si uzij!Ja tam kolikrat jdu rada a koukam co je noveho v prirodnich mydlech a pod...

schnucki
26. aug 2010

@finfrle my by jsme taky radi pejska, ale do bytu ne, mame totiz radi vetsi pejsky, tak uvidime jestli se nam povede domecek .... neboj, casem to bude lepsi 🙂 ... nooo, moc se to nezvetsi, ale vypada to na peknou kopu veci 😀

@barbora87 ja sice spat tak nejak muzu, ale spim az moc, nic neudelam 😝

schnucki
26. aug 2010

@finfrle zehleni je sranda, jak je to vsechno tak malinke ....

finfrle
26. aug 2010

@schnucki to jo to bude sranda,ted jsem to schovala a temer vse je ususeno,tak mam veliky kos na zehleni 😝
Dam vetsi fota toho meho suseni do albicka abyste vice videli 🙂
Dneska nic nedelam a bude uz jen relax...jidlo,sprcha a koukani na tv a nebo knizka 🙂

Schnucki jak se citis???

barbora87
26. aug 2010

@finfrle A kedy si to zacala prat?az po 30.tt?no ty si sikula!!!no ja si tiez neviem predstavit ako to budem zehlit ved zehlicka je väcsia ako to oblecko 🙂

@schnucki no dnes som sa drzala a nepila som colu ani kofolu tak sa citim unavena...urobim si ako vcera cajik s medom...

Mrkli ste na tie podlozky do kocika?su uzasne!my sme si s kamoskou kazda dve objednali...

finfrle
26. aug 2010

@barbora87 no zacala jsem pred 4 dny takze kolem toho 30tt 😉 jsem si rikala radeji drive a chtela jsem vyuzit peknejsi pocasi.Pak okolo toho 35tt bych to uz nedala a hlavne tim mym tlakem mi to trva dele a je dost pravdepodobne,ze muzu porodit i drive...Ted uz chci jen odpocivat a nasbirat co nejvice sil na porod a miminko.
Na podlozky jsem koukala,pekne 😉

barbora87
26. aug 2010

@finfrle No ja som si tiez hovorila ze od 30.tt zacnem lebo to uz bude chladnejsie a bude sa mi to dlhsie susit a este k tomu doma :( no ja dufam ze maly sa bude piect v brusku aspon do 35.tt lebo je uz mam problemy s tlakom od zaciatku...a este sa musim dr popytat s tym dychanim...cez den som ok ale teraz na vecer zase mam taky divny pocit a tazsie sa mi dycha...
Presne vsetko priprav a uzivaj si!
No tie podlozky su uzasne!ja som objednala 2v limetkovej farbe jednu s opickou a druhu s havinkom a este aj tu deku da sa pripnut na kocik aby malemu nepadala

petrauk
26. aug 2010

AHOJTE , CO JE NOVE NA SLOVENSKU?

petrauk
26. aug 2010

AHOJTE , CO JE NOVE NA SLOVENSKU?

ivanajelinek
26. aug 2010

Ahojte.Tak u dr.-ky ani nic nove.Ta povedala ze lezi stale rovnako, tak ja uz neviem.A som sa jej pytala na rizika a povedala ze pri cisarskom nesie riziko matka a pri porode dieta. A potom ze sa mam rozhodnut. Cim viac doktorov, tym viac nazorov. Ale nechame tomu este tyzden cas a potom sa rozhodnem co a ako dalej. Zajtra hebamme a bud. tyzden zasa a v utorok moja dr.-ka, v piatok doktor v nemocnicia medzitym urcite hebamme 😝 Same terminy, nemam ani cas doma porobit. Dneska nam uz prisie family fix(Izofix),ta zakladna na autosedacku, tak sme to este teraz vecer s mm skusali ako to funguje...To je parada, ziadne pasy, nic, len sa to naklikne.
@schnucki ako budes vlastne malu obliekat tak v oktobri-novembri? Lebo ja mam 3 take hrube kombinezy, ale to su az ked bude riadna zima.Tak neviem ci mam kupit aj nejaku tensiu alebo co. Ja nemam ani tusenie ako budem prcka obliekat... 😕

schnucki
26. aug 2010

@barbora87 na podlozky jsem mrkla a jsou moc hezky 😵 ....

@finfrle mam brisko jak kdyby mi melo prasknout 😀 ... dneska volali nasi a mamka rikala at si dam ruku pod prsa a jestli se mi malicek dotyka briska, tak rikam ze jeste jo ... tak pry to jeste potrva 😀

@ivanajelinek ted si moc hlavu nelamej, uvidis pristi tyden jak se maly pootoci ... musi to byt asi tezke rozhodnuti, ale asi bych vic mluvila s tim doktorem, prece jen on ty deti rodi ... kazdopadne moc na vas myslim at se maly otoci 😉 ....
co se obleceni tyce, tak ja mam konbinezu zatim jednu, na zimu, mam hodne dupacek co mi prijdou dost teple na zacatek nebo na rijen ... a mame i bundicky, takze si myslim ze v tom rijnu ji dam bodycko, tricko po dupacky a bundicku nebo mikinku .... ale poradne nad tim jeste nepremyslim, protoze podle me uvidim podle pocasi ....

schnucki
26. aug 2010

taky jsem slysela ze miminku se ma davt o jednu vrstvu vic nez si sama obleknu 🙂
a ty dupacky mame vetsinou takove, ze jsou i prstiky zakryte, a fakt mi prijdou teple ....

janulka04
26. aug 2010

ahojte, zienky.....ako sa mame, maminky, babatka,tehulky, snazilky...? 😵

finfrle
26. aug 2010

Holky jen v rychlosti stale nespim ale relaxuji na gauci a ted se jdu pokusit okoupat.Boli bricho ale to asi unavou ...jinak mala se peeeeekne rozkopala! 😵 😵 😵

@janulka04 No ahoj,konecne!!!Jak mala?Fota i videa na fcb moc krasne....

vice zitra papapa rano jedeme do hrackarstvi 😀

mirusch
27. aug 2010

Ahojte. Ja len oznamujem, ze mam este menej casu ako v DE, takze tak 🙄 A teraz budem 4 dni bez internetu, lebo ideme na turne po rodinach. Uf.
Majte sa zatial 😉

schnucki
27. aug 2010

ahojik holky,
tak me dneska zbudilo nejaky pako v 8h kvuli topeni, az si odchytnu majitele tak ten si neco vyslechne 😠

@janulka04 ahojik, vitej zpatky 😵 ... taky spizuju na fb a mala je fakt kouzelna ... jak jste si uzili dovcu??

@finfrle super ze mala ozila, dej vedet jak dneska v lekarne ... a jak je ti dneska??

@mirusch ona to nikdy neni dovolena 😀 clovek si vetsinou odpocine az kdyz je zas doma 😀 .... ale uzivej si to

a jak se ma zbytek dneska??

ivanajelinek
27. aug 2010

Dobre ranko...ja som tiez hrozne zle spala 😒 Maly prcek celu noc kopal jak divy, nedalo sa mi vobec lezat ani nalavo ani napravo ani na chrbte. hroza...Myslela som, ze sa vykope von.Potom som nachvilku zadriemala a sa mi zdal taky sen ze som dostala kontrakcie, tak som sa zobudila cela splasena a nevedela som ci je to naozaj alebo sa mi to fakt len zdalo.inak mame hrozne skaredo, prsi..Sa nachystam a pojdem zasa k hebamme.
Ozaj ked sa robi cisarky, tak potom zena tiez krvaca ako po normalnom porode, ci ako?
@schnucki No co uz je izbicka hotova? Ci si to nechavate cez vikend ked bude mat manzel volno.
@janulka04 ahoj... Tak ako bolo? Mala je fakt zlatunka a ka je uz velika 😝

schnucki
27. aug 2010

@ivanajelinek dobre ranko, ... manza vcera zacal stavet skrin, ale nestihl ji celou, takze se do ni pusti i dneska a ja doufam ze vam vecer dodam uz obrazky 🙂 ... uz bych i konecne rada uklidila veci na malou, se mi to vali vsechno v loznici 😀 ale vim ze manza toho casu pres tyden moc nema, tak jsem rada ze se do toho vubec pustil ... ale z te komody jsem hotova, necekala jsem ji tak velkou 😵
dej vedet jak u hebamme 🙂 ...
teda ty mas sny ... ale ja dneska taky nemohla spat, ve dve rano jsem se vzbudila a nemohla jsem zaspat, az nekdy kolem 7h a pak me vzbudilo to pako ....

janulka04
27. aug 2010

ahojte, babiky...
bolo fajn, stretla som sa s par kockami z konika, male si uzili babky...
co sa rodneho cisla tyce
@ivanajelinek ta nepotesim, mesiac vybavovaciek a mala je stale bez neho....akoze uz to nekomentujem,zrejme budeme musiet znova na Slovensko 🙄
mala ma 63cm, takze za 6 tyzdnov narastla o 9cm 😕
sama nad tym zasnem 😲

finfrle
27. aug 2010

Ahoj jen zdravim,informuji ze ziju ale mazu do postele jsem mimo papa ozvu se pozdeji schnucki a Ivan doufam ze je vse ok doctu pozdeji

finfrle
27. aug 2010

Ahoj 🙂
Ted jsem se probudila po trech hodinach spanku 😵
Jdeme dat polevku a pak znovu do hrackarny 🙂

schnucki
27. aug 2010

ahojik,
tak hlasim ze skrin uz taky stoji, tak ted uklizim veci pro malou a davam pokojicek do kupy, musim jeste roztrhat kartony a pak to vsechno pofotim a hodim vam fotecky 🙂

schnucki
27. aug 2010

tak takhle vypada skrin a komoda 😀

janulka04
27. aug 2010

@schnucki to je krasne 😵 😵 😵 😵
a co to mas za autosedacku? 😕

janulka04
27. aug 2010

babyyyyy..dryte palce, toto si drazim 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=gG_I4MV_QHU

strasne sa mi to zapacilo,je to az do 4 rokov aja jdnoducho potebujem malu prenasat...popri babach 😔

ivanajelinek
27. aug 2010

@janulka04 jej to je dobre. vyzera to lepsie nez satka..Kde sa to da kupit?

janulka04
27. aug 2010

@ivanajelinek ivi, na e-bayi..ja som sa do toho totalne zamilovala.....mm maasi zabije,lebo 70€nieje malo, ale ked to tak dobre vyzera...aj sa mi to pozdava,ze sa nosi tak nasiroko, ako pri baleni....da sa to dat aj dopredu, aj na bok, aj na chrbat...a je to do 18kg 😵