Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
5. sep 2010

@schnucki No planovali...a tak sa tesil ked som mu pivedala ze som tehu...asi aj viac ako ja lebo som bola trochu v soku...no vies my sa dohodneme naniecom a v piatok sme mali navstevu a zacal sa im stazovat ze nemoze ist na sustredenie a vsetci zacali na mna ze ako mu to mozem urobit a tak...ale ze ja som musela vela veci vzdat a zmenit to nikto nevidi

schnucki
5. sep 2010

@finfrle mala je praveze uz dole, doktorka rikala pred tydnem na kontrole ze krcek je zkraceny, mala uz uplne dole a otevrene tam neco bylo 3cm, ale ted si nevzpomenu co ... sice mame pristi pondeli termin, ale ona rikala ze neveri tomu ze by jsme se videli 😀 takze prave cekame kdy se ta nase prdola rozhodne ....
mamza si nakonec vezme 4 tydny dovolenou a zustane pristi tyden uz doma ... prece jen kdyby me to chytlo treba v 7h vecer, tak on nemuze z prace pryc a prijede az kolem 6 rano ... tak se rozhodl ze zustane pristi tyden doma, nechce to propasnout ... tak pevne doufame ze mala prijde 🙂

bereme fotak sebou, takze budem fotit ... akorat vam fotecky dodam az budem doma, ja bohuzel nemam od mobilu kabel, ze by to sem manza hodil, a internet na mobilu nepouzivat ... ale urcite vam ho vyfotitm, nekolikrat 😉

to je prave ono, nas zivot ovlivnuji uz ted, a to tu jeste nejsou 😀

schnucki
5. sep 2010

@barbora87 tak to me teda docela namychlo, co jsi napsala ... co ti to ma co nekdo vycitat? sice nevim proc nemohl, ale urcite k tomu byl dobry duvod ... na tebe se ted ma brat ten nejvetsi ohled a ne ti jeste neco vycitat, protoze jsi tehu ....

a rikala jsi mu to? treba mu dojde ze trosku prehnal kdyz mu povis jake mas obavy ....

finfrle
5. sep 2010

@schnucki Tak uz 3cm 😨 😨 😨 to bude asi brzo 😕
Se nedivim,ze manzel chce byt u tebe kdyz bude mala prichazet nasvet! Jsem si ted psala s kamoskou co porodila pred mesicem a rikam ji svou obavu,ze se bojim,ze budu kricet a ona se jen smala a ze kazda zenska krici a ze ona primo rvala az byla vsoku kde se to v ni vzalo a ze pribehlo hned dalsich 5 lekaru 😀 😀 😀
Jsem si rikala,ze muj mm mi zacpe pusu polstarem kdyby... 😀 😀 😀
Ja tomu neverim jak to leti a ze uz budes kazdym dnem maminkou 😵 doufam,ze mirush nebo Ivanka nam napisou aby si mala mohla dat frtaka plodove vody na vase zdravi! 😅
Me tehotenstvi zmenilo vsechno i pohled na svet mam ted jiny...asi strizlivejsi.

barbora87
5. sep 2010

@schnucki No vies ake to bolo ked tu bolo 10ludi a vsetci na mba pozerali ako by som bola ten najhorsi clovek...
No nebavili sme sa lebo tu bolo do4do rana a to sme sa este pohadali a vcera som sa s nim nebavila a on isiel k jeho matke...
Proste je to nefer a on si to mal uvedomit ze sa to tyka nas a druhych to nema co zaujimat...a mam taky hnev na neho ze si nevies predstavit...
Mna chyta panika z buducnosti a on riesi jeho posra.. Hokej!
A je mi tak luto maleho v brusku...

@finfrle ja len dufam ze sa raz budem tesit...dnes konecne po tyzdni oddychujem chcela som upratovat ale kaslem na to...

finfrle
5. sep 2010

@barbora87 jasnacka uklizeni pocka.Hele napisu to jak to citim,si myslim,ze neni duvod aby se mm vzdal svych konicku kvuli diteti ale musi to zkombinovat tak aby byl dost casu i se svou rodinou.Zase nejde aby byl jen s vami a nebo jen s hokejem a mozna to tak citi.Je to i jeho zivot a tvuj take a neznamena to preci,ze prijde dite a nebudete mit ani jeden trochu casu na vypnuti...Spise si o tom promluvte!Co by me spise nastvalo,ze je problem a utika k mamince to se nedela a resi se problemy doma za zavrenymi dvermi!
Hlavne se nenervuj maly to citi a pekne ho pohlad a rekni brisku jak se citis a ze uz bude dobre 😉 zemas jen takove obdobi...ono kolikrat si tak povidam s malou 😅

barbora87
5. sep 2010

@finfrle No proste problem je financna stranka...keby sa to dalo tak ok nemam nic proti ale preco on by mal dat za hokej rocne 1500€ a ja nebudem mat peniaze na zitie...a to si proste neuvedomuje lebo teraz vsetko dostal co chcel...a on si potom uzuva ze kazdy z neho robi chudacika...a to je nefer!
Kazdy vidi jeho ako chudacika ale ze ja budemmusiet ist po6mesiacoch raz za tyzden do roboty tak to je v poriadku...
Ach jaj nejako ma to berie...
A co ma este stve ze mm ani nezavolal ako sa s malym mam a ci je vsetko ok

schnucki
5. sep 2010

@finfrle utika to strasne rychle, ani mi nemluv 😝 ... ale musim rict ze ted uz je vsechno tak tezke, ze se uz neskutecne tesim ji drzet v naruci ....
ja budu posilat sms oboum, tak uvidime kdo sem pisne prvni 😀

@barbora87 to je prave ono, pokud mu neco vadi ma to rict tobe a ne si stezovat pred takovym davem lidi ... takove veci jsou vec vas dvou a ne ostatnich ... kamaradky manzel hral fotbal, i kdyz se mala narodila, stale na nej chodil, nebyl duvod aby prestal hrat, dokazal si najit cas na oboje a nikde nestoji jak pise finfrle, ze se vseho musite vzdat, jen je clovek trosku omezeny, nebudete uz sami, ale to neznamena vsechno hodit za hlavu 🙂 .... manzel kamaradky toho sice nachal, ale to bylo jeho rozhodnuti, male byl tenkrat rok a on kvuli nove praci nemel uz tolik casu ....
a to ze udejde k mamince taky neni moc dobry .... verim ze jsi nastvana, me by to taky nastvalo, ale zkuste si v klidu sednout a hezky mu rekni jak se citis, hezky narovinu at so trosku zamysli ....
moc na vas myslim a drzim moc palecky aby se to urovnalo 🙂

schnucki
5. sep 2010

@barbora87 tak tohle by si mel manza nechat projit hlavou ... to je docela dost penez a vy ted budete potrebovat penizky na maleho ... ono je tezky takhle na dalku radit, ale myslim ze musite opravdu hodit poradny rozhovor ... a rozhodne si neber servitky, mel by si uvedomit ze uz nejde jen o vas dva ... a male je prece to nejkrasnejsi co muze byt ....

barbora87
5. sep 2010

@schnucki Dakujem moja si zlata...no vies prave ze onmi vzdy povedal ze ked budeme mat mimi tak prestane s hokejom aby sme to financne zvladli...ale neboj ja mu na rovinu vsetko poviem lebo toto je fakt nefer...mozno preto sa nedokazem tesit...
No teraz som sa nacpala cokoladou a je lepsie...

ivanajelinek
5. sep 2010

Ahojte 😉 tak sa konecne hlasi. vcera sme behali cely den po nakupoch, prisli sme domov az okolo piatej a hned sme isli k znamym, nas pozvali na veceru.A tam sme boli az do 23.00...Dneska perem este nejake veci pre maleho, zasa sme museli nieco kupit 😀 ...teraz varime s mm obed a potom sa pojdeme asi niekam prejst. Je tu pekne pocasie, svieti slniecko...Sme sa teda s mm rozhodli, ze to v utorok skusime,to otocenie maleho. Ale ked mi to bude neprijemne alebo maly nebude chciet, tak im poviem ze nech prestanu. Tak musim zbalit dnes alebo zajtra uz konecne tu tasku 😀
@schnucki no tak ty to uz mas za par. Ked si uz otvorena. Mna ani dr.-ka v piatok nepozerala. Tak neviem.
@finfrle ako noha? uz je lepsie? Ty nas zajtra informuj, co nove u dr.-a.
@barbora87 nesmut. Ja mam teraz tiez casto take myslienky, ze ani neviem ci sa mam tesit alebo bat...Ale asi kazda z nas ma obavu, ci sa to zvladne. Ale my to zvladneme a akeby nieco, este tu mame nasu temu, mozme sa vykecat ked nas nieco trapi, nie?
Inak dnes rano mi mm povedal, ze sa mu snivalo, ze maly sa uz narodil, ze on bol v robote a ked prisiel, tak ja uz som sa s malym prechadzala vonku a ze kamarati boli na neho nahnevani ze nedal ani vediet 😀 Takze aj on uz zacina mavat sny 😀
@yarden gratulujem k chlapcekovi...DSuper....

barbora87
5. sep 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi...to je super ze si tak uzivate mozno uz posledne dni v dvojici...a kedy to presne mas v utorok?a pojde tvoj manzel s tebou?presne ako pises keby nieco tak hned povies ze nech prestanu...jeee a co ste kupili malemu???mne mamina v piatok priniesla pre maleho z hm 2overaliky na spanie s tigrikom...a puma ponozky 🙂
dakujem moja si zlata...asi to fakt patri k tomu...som rada ze sa vam tu mozem vykecat...

ivanajelinek
5. sep 2010

@barbora87 boli sme vcera v tom Toys rus, skoda ze som ho objavila az tak neskoro.Super vyber vsetkeho...Kupili sme tu spiralu na maxi cosi, taky overal fleesovy tak nateraz), nejake vesiaky do skrine, podlozku pod autosedacku...V utorok tam mam byt o 9.30..este tam musim zajtra zavolat, ze ci sa mozem rano najest alebo nie.MM tiez zacina buducy tyzden sezonu hokejovu, tak som zvedava. Tiez hovoril, ze potrebuje vela novych veci..A tie veci su hrozne drahe. ved len posrane korcule stoja okolo 400 eur... 😝 Takze uvudim ako to zvladneme...Hadam nejako hej...A vy tiez urcite. Hlavu hore...

finfrle
5. sep 2010

Jsem byla pojist a jen jsem dosla do kuchyne a mela nohu chvili dole a je neuveritelne zase otekla a dokonce i prsty a bolest teda neskutecna ☹ Uz jsem zase v posteli a ani se nehnu....

@barbora87 Tak kdyz je to z financni stranky jojo to chapu.Mimisek neco stoji ale on si to uvedomi! 😉 Nepodlehej tomu!!!

@schnucki to verim jsem rikala co ja budu delat v 38tt 😕 uz ted je to vse tezsi 😅

finfrle
5. sep 2010

@ivanajelinek No ahoj jejeje ty zijes 😉
Na tasku uz mas teda cas kdyz tam jdes v utery 😅 Jasne,ze napisu co a jak v nemocnici.Rano jsem to videla pozitivne ale ted ani ne mam zase navaly ale je to asi pocasim,protoze z hnusu zase nadherne...
Hod foto novych vecicek a taky brusko jsme nevideli dlouho!!! 😉

schnucki
5. sep 2010

@barbora87 nemas zac, ... ono te to urcite trapi, a asi proto jsi takova ze se ani tesit nemuzes, ... ale to je normalni ... promluvte si a uvidis jak na to zareaguje ... moc na vas myslim

@ivanajelinek jojo, uz na 3cm, rikala prave ze ani nechce to dole az moc kontrolovat kvuli infekci ... tak uvidime 😀
jinak si myslim ze jste se dobre rozhodli, pokud ten doktor uz to nekolikrat delal, tak by ti urcite nic spatneho neradil ... a jak pises, kdyby neco, proste reknes at toho nechaj a uvidite co a jak dal ....
budeme na vas v utery moc moc myslet ....
a zabal konecne tu tasku 😀

schnucki
5. sep 2010

v toys rus maji hezke veci ....

jinak ja jsem vcera taky ulitla, hazim fotecku

ivanajelinek
5. sep 2010

@finfrle vecicky sa susia...potom odfotim...A ty odpocivaj pekne...Normalne povedali, ze ak vsetko dobre pojde, tak poobede mozem ist domov...Ale ze tasku mam pre istotu zobrat...
@schnucki No ved tasku zbalim mozno dneska, alebo zajtra uz urcite 😀 No to som uz aj ja pocula, ze kvoli infekcii nepozeraju dole moc casto...

barbora87
5. sep 2010

@ivanajelinek Maju tam super veci ze?aj hraciek az az 🙂
jeee tak ste super nakupili!tak budem na teba mysliet v utorok...ja budem uz od7hore lebo idem na odber krvi...potom musis hned informovat ako ste to zvladli!
No ten hokej stoji naozaj miliony!!!no nejako to uz bude...on sa musi rozhodnut co mu je dolezitejsie ci hokej alebo ka s malym a aby sme mali z coho zit

@finfrle aua chudatko takto musis trpiet :(((
no prave ale vies na vsetkom sme boli uz dohodnuty a potom to vytahuju zase...a este ostatny...pojdem do detskej sa zase pohrabat v tom mini obleceni a bude mi lepsie...maly sa mi v brusku tak vypucil a chcela som
to vyfotit lebo brucho vyzeralo ako hruska a nestihla som

ivanajelinek
5. sep 2010

@schnucki jake kraaasnucke...
@finfrle a neboj, tvoja mala ma este trochu casu aby sa otocila.

barbora87
5. sep 2010

@schnucki No fakt to vloveka zoberie a nejako vsetko na mna padlo...ale ver mi ze ked pride mm domov tak mu poviem ze teraz hovorim ja a vsetko mu poviem!a ked sa mu nepaci ze do teraz mal vsetko co chcel tak moze ist kludne za jeho matkou a nech si robi co chce!

finfrle
5. sep 2010

@schnucki je ty jsou pekne boticky budu muset neco koupit taky s takovym napisem,aby mel mm prekvapko 🙂

schnucki
5. sep 2010

@ivanajelinek doktorka prave rikala ze jelikoz uz jsem otevrena, koukla jen kde je hlavicka, aby jsme to videli a jinak tak rychle zkontrolovala co a jak ... hodis fotecky z nakupu??
budem moc drzet palecky, a kdyby neco posli sms at tu neprasknem netrpelivosti 😀

@barbora87 urcite to bude v poho ... je mozne ze se treba i nejak zalekl ze se bude muset vseho vzdat, coz neni pravda, a takhle reaguje ... uvidis jak si promluvite co ti povi 🙂

@finfrle odpocivej, ju ... a zitra dej vedet co a jak ....

schnucki
5. sep 2010

dekuji dekuji, maj je v deichmann 😀 maj i ruzove, ale tam stoji I love mam 😀

@ivanajelinek hod taky par fotecek 🙂

finfrle
5. sep 2010

@ivanajelinek Me tak naznacili at jsem taky pripravena kdyby nahodou tlak zlobil...ale nemam nic 😒 si rikam je casu v utery zacinam 33tt
To jo cas na otoceni rozhodne ma.Na tebe i schnucki budu asi myslet cely tyden aby bylo vse ok 😉
@barbora87 ja tyky malou chci vyfotit ale ona je tak rychla... a hlavne si dela co chce 😅 Uz se nenervuj nejak bylo a nejak bude....

finfrle
5. sep 2010

@ivanajelinek jj taky se primlouvam za fotecky 🙂 ja mam s nakupovanim utrum,ikdyz jedeme zitra do nemocnice stejne nikam belhat nemuzu,tak se pokocham tu!

mirusch
5. sep 2010

Hlasim sa z DE. Uz som stihla oprat dve pracky, este jednu, aj vybalit kufre, uz len 1 tasku. Ale najprv sa najem.

Nebojte nic, keby nieco so Schnucki, tak hlasim hned, teda pokial posle ona alebo jej manzel slubenu sms 😀
@schnucki To co je otvorene na 3 cm, to je krcok maternice 😀 A nehovorila si, ze ma teraz take jazdy, ze vzdy moze byt do hodiny doma??? Takze to padlo?

@yarden Blahozelam ku chlapcekovi 😵

@barbora87 Moja, netrap sa. Este je skoro a verim, ze sa zacnes tesit najneskor ked ho zlatusika maleho uvidis. Prajem ti to zo srdca 😉 A s manzelom by ste sa mali porozpravat - nie nakricat, ale vysvetli mu ako sa citis, mozno ta lepsie pochopi.

barbora87
5. sep 2010

@mirusch Dakujem si zlata...no dufam ze naozaj sa bzdem potom tesit lebo mi je to luto ze som taka...ale hrabala som sa vo veciach a mm mi zlozil kos na spanie pre maleho tak je mi lepsie...aj som pozerala ze co uz mam ja do porodnice a co mi bude treba...ale nejako sama neviem tak budem musiet na nete postudovat...v 30.tt chcem zacat pripravovat aj ked si hovorim ci to nie je skoro ale radsej budem pripravena ako robit vsetko na poslednu chvilu...

No mm prisiel pred2hodinami a prisiel ako keby nic nebolo ale ja som sa s nim nebavila...ale potom prisiel ze ci sa budem s nim rozpravat tak som mu vsetko povedala a on ze to tak nemyslel a ze mu aj druhy povedali ze teraz si sezonu nezahraje a potom sa uvidi...a ked to budeme financne zvladat tak moze chodit aj tak na hokej ale zaplati vzdy len za ten jeden krat...No a svokra mi poslala plnu tasku veci pre maleho tak sme to prezreli a na nase prekvapenie su tam v pohode veci...

Dakujem vam babule za vsetko!

meleri
5. sep 2010

ahojte holky,
hlásím se po náročném výletu za trojkolkou..je skvělá, tak to stálo za to....🙂)

yarden,
super! kluk je super!

schnucki,

no tý jo tak už to začíná, tak at máš fakt pohodový porod jako tvoje mamka, budu na tebe moc myslet!!

finfrle,
snad to vydržíš co nejdýl!

holky nevím co napsat jsem KO. cesta přes celý Lyon, ještě návštěva parku a manželových přátel, no fakt máme všichni dost...

mirusch
5. sep 2010

@barbora87 No vidis, dobre to dopadlo. Dolezita je komunikacia. A musite sa obaja zmierit s tym, ze s tebou budu hadzat hormony 😀 Stavim sa, ze manzel bude cely hrdy na syna a bude sa starat 😉

@meleri Nuz, zajtra pekne oddychovat 😝