Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
13. sep 2010

@finfrle a kedy si o tom pisala??ßasi som nieco prepasla!
no aspon ze ti to pomhaha ale vyzerato dooost brutalne 😅
uih no tak sup a bal kufor!!!ja stale rozmyslam do coho si veci zbalim a co vlastne pre mna potrebujem a nejako som mimo lebo som este nikdy nelezalal v nemocnici a neviem co mi bude treba...ale ja sa urcite nabalim ako keby som isla na mesiac...
teraz som uz v obyvacke a volalal som za ten test na cukrovku tak neotrebujem termin co je super....proste musim len prist tak pojdem bud tyzden asi v pondelok ked mi bude dobre....

schnucki
13. sep 2010

ahojik holky,
tak my jsme zpatky ... mala je uz uplne dole, takze doktor rikal ze by klidne mohla prijit i dneska, takze je to o cekani, me hrabne ... rikal ze dava tyden na prenaseni, takze kdyby nic, mame ve stredu zas termin .... jinak delal i utz, vody ma mala jeste dost a podle propoctu je odhad 4 kila 😝

@yarden dekuju ... a jak se mas ty? co je u vas noveho?

@finfrle ono to musi bejt asi na palici jen lezet a nic nedelat ... ale vsechno hezky pomalu, jasny 🙂

@barbora87 a ty jsi nedostala seznam veci co budes potrebovat? je dobre si zajit do nemocnice, tady treba delat ty vecery pro budouci rodice a tam se dozvys co treba a co ne, ja mam i od doktora seznam veci 🙂

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 no ja nevim co zabalim 😀
Jen zvazuji jeden velky kufr pro me i malou dohromady nebo jeden maly a tasku pres rameno...ale zatim se mi do toho nechce jojo 😅
A kdy pujdes na tu cukrovku?

finfrle
13. sep 2010

@schnucki Je ja mam radost ted se ale bojim o tebe at ti z toho cekani nepreskoci 😀 se smeju co ale me to ceka taky 😅 😉
Ti rikam vestredu 😀 alespon tak se mi to zdalo.Mam nejake bolesti ted..........

barbora87
13. sep 2010

@schnucki ahojky jeeee parada takze uz len cakat aj ked to je na tom to najhorsie 😒 coooo 4kg???hmmm to snad nie lebo ta pekne potrapi...a to kde sa ti skryva take velke mimi 😀
no boli sme na zaciatku tehu na tom infoabend ale to som bola nejako mimo som nevnimala lebo som este nechapala...ale asi po 30.tt zajdem este raz...dostali sme aj infobroschüre ale ked ja sama neviem kolko napr podprseniek mi bude treba a ponoziek a co ja viem...proste neviem co ma caka a to aj vo mne niekedy tu paniku vyvolava lebo ja som clovek co je zvedavy a chce vsetko hned vediet...ale teraz neviem do coho idem preto chcem radsej skorej vsetko nachystat...potrebujem to pre svoj klud

@finfrle no ja zbalim pre seba a pre maleho mi potom mm donesie...aj ked budem potrebovat aj pre seba nieco na cestu domov a v decembri to bude fakt haluz!a rozmyslam ze radsej kufor zbalim lebo ho mam na kolieskach lebo ked napr mm bnebude doma aby som netahala tasku a v zime ked bude sneh tak mi kufor nepremoci keby som vypadla z elektricky 😀
no na cukor pojdem asi bud tyzden v pondelok

schnucki
13. sep 2010

@finfrle dekuju ... no bude to ted namahavy, ale budu se snazit se zabavit abych se z toho nezcvokla 😀 ... jen se smej, ja se ti pak taky budu smat 😀
ale neboj, dneska uz jsem v pohode, rikala jsem si ze brisko mam male a pak z toho vyleze 4 kilovy kolos 😀
ja jsem si ted pustila pisnicky, hraju tu hry a delam si polevku 🙂

jooo a mam dalsi dve kila nahore, takze dohromady 15kilo, takze super 🙂 tak akorat

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 ja taky nechapu kde se mi ten 4 kilovy slonik schovava 😀 ale doktor rikal ze brisko nemam male, ze je normalni 🙂 ...
ja mam dve kojici podprsenky zabalene a asi 8 paru ponozek, i kalhotek mam myslim 6 ... spodniho pradla mam pro jistotu vic .... tady bych mela byt 3 dny v nemocnici, pokud by mi bylo jooo dobre tak klidne jen dva, no a pokud by byli nejake problemy tak trosku dyl ....
ja mam jednu tasku pro sebe a pak takovou mensi pro malou, ale tu necham nejdriv doma a az budeme moct domu, manza nam ji prinese 🙂

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no ja som si kupila ja take jednorazovke nohavicky ale v nemocke aj tie dostanem ale chapes keby nieco....no a podprdy to bude haluz ale pre istotu si zoberem taky maly tekuty prasok na cesty a preperiem...no zupan uz mam....potom musim nejake pyzamo s nohavicami a nocnu koselu vyhrabat...no ja budem asi 4dni v nemocke...ale tak keby nieco tak hadam mi mm nnieco prinesie 😀
no a pre maleho tiez zbalim extra lebo to bude fusak treba a teple oblecko....rozmyslam ze zoberiem aj kocik a dame ho do kocika a potom az v aute do autosedacky...no uvidim....aaaah normalne som z toho nervozna 😅
to je dobre ze ma dobru vahu aspon vies ze jej nic nechybalo

meleri
13. sep 2010

schnucki,

4 kilový kolos! 😅 😀

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 Tady musis mit vse sebou i pro dite tu se nic nedostane ani erarni pyzamko nic...v nemocnici te nechaji max 48hod a pak nic jen u cisare asi 5dni asi i zalezi jak byl komplikovany porod....
Musim nabalit vse a radeji vice nez mene.

@schnucki ja ani neverim,ze mas 15kg nahore to jsi byla nejaky anorektik predtim ne?Jsi uplne stihlounka a i male brisko kam ty 4kg jsi schovala 😕 uz se tesim na vahu vasi male....

finfrle
13. sep 2010

Jsem ted dostala krece holky ale takove divne az jsem se lekla a dokonce se zadychala 😨 😨 😨 uz je dobre ale jsem pekne vyhukana co to bylo 😕

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no tu vdaka bohu vsetko pre mimi daju potrebujem fakt len oblecko na cestu domov
ale tiez radsej zabalim viac ako keby som mala stresovat 😀 aj ked ja budem stresovat aj tak....no ja by som tiez najradsej len 2 dni zostala v nemocke lebo ani neviem co tam budem sama robit...dufam ze sa tam nezblaznim

a pocujte kedy zacina 3.trimester?

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 ty jednorazovky mam taky, ale jestli je pouziju se jeste uvidi 🙂 ... zupan mam taky, pak dvoje teplaky, asi ctvery tricka, pyzamo a nocni kosili, ale tu kosili mam jen kdyby neco, pry je jednodussi vyhrnout vrsek od pyzama a nechtelo se mi kupovat jen kvuli nemocnici kojici nocni kosili kdyz vim ze ji doma nosit stejne nebudu ....
ten prasek neni spatna vec, ale ja myslim ze vystacim ... a jak pises, kdyby neco, manza donese 😀

ja mam na malou taky uz teplejsi veci, ale je fakt ze ty to mas v zime .... my kocarek brat nebudem, prenesem ji v autosedacce, nebo ja v naruci, beru sebou i zavinovacku, to budou asi koukat 😀 a decku

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no ja si zoberem radsej aj take porodne vlozky keby nieco boh vie ako vyzeraju tie v nemocke 😅
no problem je ze ja mam 6 podprd na kojenie ale tie 2 nosim teraz su take mensie a potom mam taku jednu peknu cipkovanu tu nechcem brat do nemocky...tu si necham na zvadzanie manzu 😵 takze budem mat 3...a neviem ako mi pofrci mliecko tak radsej zoberem ten prasok....
no vidis to to si chcem tiez zobrat teplaky a tricka lebo cez den nechcem behat v nocnej koseli...alebo pyzame
😵 no ja tiez nemam extra kojacie pyzamo alebo koselu...ved tam to prezijem aj v normal a doma nikdo na mna nebude cumiet ze v com kojim....
no ja asi kocik radsej zoberem lebo ked dam maleho do autosedacky tak by som ho dala aj do fusaku a potom v aute zase vyzliekat a odopinat...myslim ze takto to bude lepsie ze fusak v kociku a hodim ho tam a len do autoedacky vyberiem...no uvidim...
aaaah uz by som brala keby som bola v 37.tt 😉

meleri
13. sep 2010

počkej ona má jako čtyři kila ?

barbora87
13. sep 2010

@finfrle aaaaah takze som zacala 3.trimester????

finfrle
13. sep 2010

@schnucki Ja tak predbezme mam hozene na posteli...
3-4 nocni kosile (takove za 2 eu nic co bych si chtela schovavat 😅 )kdyby nahodou jsem prokrvacela....
2x teple ponozky + nejake ty na odchod domu a pod
5x velikanske bavlnene kalhotky,5x jednorazovaky 3x sitkovane a uvidim jake sednou nejlepe...
Zupan
Pyzamove kalhoty-teplaky
pak mam nachystane poporodni vlozky,vlozky do podprdy,bepanten,dubova kura, klasika jako kartace,pasty,intim.mydlo a drogerka.Podlozka pod sebe a dale nevim hihi

Pro malou vezmu asi 5x bodycka,5x dupacky kdyby se procurala a tak,nejake ctvercovky,zavinovacku,pleny,olejicek,lih,dudlik,a pod......no musis se na to jeste kouknout a pak to vyfotim ale az bude chut balit zatim hazu jen na postel 😅

schnucki
13. sep 2010

@finfrle tak to si toho vem radeji vic, jak tak pises ze ti tam nic nedaj ... ja prave na malou nic brat nebudu, jen jsem vzala jedno hezke body, protoze ji tam bude fotografka fotit a ja nevim presne kdy, tak aby byla hezka, oni ji jinak budou oblekat do jejich obleceni ktere se po kazdem koupani vyhodi, tak aby nevyhazovali moje nemame pro ni nic brat, jen az pojedeme domu 😀
a uz jsou ty krece pryc?? neblbni ...

@barbora87 ja mam sebou i takove ty polstarky do podprdy, protoje jinak bych ji mohla prat kazdy den, tak je mam uz zbalene sebou, ty nevim jestli dostanu ... ja vim ze ty veci co dostanu jsou ok, kamaradka tam taky rodila a byla moc spokojena, dostala i hafo veci pro malou, proto jsem zadnou kosmetiku jeste nekupovala ....

@meleri nase mala ma odhad na 4 kila, podle dnesniho mereni na utz 😀

@finfrle ja jsem pred tehu mela 75kilo, ale v prvnim trimestru jsem pres 4 kila shodila, takze jsem vlastne zacala tehu se 70 kilo, a dneska jsem mela neco pres 85 😀

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 jj od 27tt

schnucki
13. sep 2010

@finfrle dobrej zaklad na zbaleni 😉

finfrle
13. sep 2010

@schnucki tomu neverim to mas ocelove kosti ne?! 😀 Krece uz jsou pryc!
Asi se kouknu na ten kufr 😝 az po obede nevim proc se tomu vyhybam jako cert krizi....

finfrle
13. sep 2010

@schnucki 😀 zaklad jo ja si rikam ze to bude snad uz pamalu vsechno 😀

meleri
13. sep 2010

holky a odkdy je druhý trimestr?

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no hej aj kamoska mi povedala ze nech si radsej vlozky do podrpdy zoberem....ale to si kupim asi len obycajne...lebo som si kupila take od chicco antibakterialne....a tie si necham asi na doma...
a co si beriete na csetu domov?a beriete si aj nejake pitie do nemocky?

@finfrle tak teraz si ma vystrasila!to fakt uz som v poslednom trimestri???tak koniec s vylehavanim a sup musim zacat byt aktivna 😅

finfrle
13. sep 2010

@meleri od 14 tt 😀
http://tehotenskakalkulacka.cz/

Holky ty odkazy co vam davam....najdete si svuj trimestr na leve strane a pak si muzete cist tyden po tydnu je to fajn 🙂

barbor jsem poslala slovensky a meleri cesky....

schnucki
13. sep 2010

@finfrle jeste par tricek a mas to 🙂 ... ja vzdycky rikam ze mam tezky kosti 😀

jo a jeste mam sebou dve mikiny 😀
me ale taky trvalo nez jsem tu tasku zbalila ....



@barbora87 ja mam do nemocnice takove obycejne, a pak se kouknu na nejaky ty antibakteriel ....

@meleri no uz jsi v druhym 😀

barbora87
13. sep 2010

@finfrle dakujem :D

@schnucki no aj ja som povedala ze tak to urobim len neviem ktore z tych lacnych....

finfrle
13. sep 2010

@schnucki ja hlavne resim v cem pojedu domu po porodu...prece jenom mam tehu jeansy ale ty po porodu na spodek nevim nevim....chce to neco pohodlneho...
Rucniky a tricka a je to 🙂

@barbora87 hele ja zacala na malou prat a tak az po 30tt mas cas a nedes se!

meleri
13. sep 2010

holky,

dík! no pěkně! 😅 to sem teda.... 😀 přešla mi ta hnusná kyselá pachu´t v puse tak snad už budu mít klid.....jen ta energie mi jaksi furt chybí! asi to teprv přijde...

tak at pěkně sbalíte! určitě nevadí když pochybí však manželé donesou.... 🙂