Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
19. sep 2010

@meleri Neboj zeptej se na to dopredu a mozna uz doma si budes moct dat ten cipek a je to nebo pak v nemocnici ten klystyr.

mirusch
19. sep 2010

Dobre rano. Dnes mam pracovny den. Doteraz som sa trosku flakala v pyzame, ale musim dokoncit nieco do prace a poobede som v muzeu 😝 Vobec sa mi nechce tentokrat.
Idem napisat Schnucki sms, hadam sa uz ako-tak zotavila. Doma som nikoho nezastihla, ale to sa da pochopit 😉 Manzel je bud s nou alebo oslavuje.

Baby, v utorok budem mat vylet 😕 Zavolal mi znamy, ze ma unesie nejakych 200 km prec, tam mam nieco tlmocit a zase ma dovezu. No som hrozne zvedava ako ja budem nieco odborne tlmocit. Si robia srandu asi ci co. 🙄 No ale aspon bude vylet 😅

@finfrle Som ta rozosmiala? Som to myslela vazne! 😝 😀 😀 😀 Ale nie. 😀 Bude fakt istejsie, ked na plavanie teraz zabudnes. IP napisem, ale chcem poriadne odpisat, tak radsej si na to necham cas.

ivanajelinek
19. sep 2010

Dobre ranko... 😉
@mirusch Nieco nove o Schnucki? Nevolala si s nou? Dufam ze su v poriadku 😉

blondynka400
19. sep 2010

@emily327 hm, tak ty čípky jsou právě o ničem, stejně jako yalgel. Za prvé tě to 10é% nevyprázdní a za druhé bude tam chybět ten pocit prohřátí, opravdu do hodně pomáhá na uvolnění, na kontrakce a přišlo mi že jsme swep ak začala i lépe otvírat 😉
@mirusch já bych řekla že homeopatika jsou spíše o víře, než že by aktivně něčemu zabránili, ale i to někdy stačí... Já jsem na jejich používání tak někdy mezi, prostě si myslím,že na něco a někomu pomůžou, ale jak je v dnešní době moda jimi léčit skoro vše, to je totální nesmysl.. 😝 Já třeba antibiotika neuznávám, ale jedna "známá" léčila 3 letou holčičku hnisavou angínu homeopatiky, nešla s ní k doktoroy, ale k homeopatovy, že přeci malé nebude dávat žádná svinstva. Malá pak skončila na 2 měsíce v nemocnici, za tohle bych jí nejradši zavřela 😠
@meleri joj, ještě máš čas... No natrhnutí musí být humáč, hlavně pak když ti to veme i konečník, můžeš mít až do konce života problémy s vyprazdňováním 😝
no je to nechutný když se to náhodou stane, oni tedy všude říkají, že jim ot nevadí, žej sou na to zvyklý. Ale já bych se asi hambou propadla. A hlavně mi vadí i to hygienické hledisko, představ si, že se ti v tom tvoje čerstvě narozené miminko namočí, dostane se ti to do toho nástřihu nebo do jiných přirozených poranění, no prsotě si ot nedokážu představit 😖
@finfrle ten čípek je právě blbý, pak nezabírá úpplně a zbytky tam prostě zůstanou....

finfrle
19. sep 2010

@mirusch Pekne rano,koukam nedele neni pro tvuj odpocinek ty pracante 😉
Jen si ten vylet uzij,snad budete mit krasne pocasi na to cestovani.Preji peknou nedeli ikdyz v tvem pripade pracovni.S Ip si nedelej starosti ju! 😉
Pak dej sim vedet co schnucki!

barbora87
19. sep 2010

Ahojte babule
Takja som od8hore ale s mm este lezime a pozerame telku...maly sa semtam vytrca tak mm ma z toho radost 🙂
No postavila som sa na vahu a vyzera to so mnou zle...pkus8kg

Dajte vediet ked sa vam schnucki ozve

My budeme dnes doma...ked sa mi bude chciet tak si upracem v skrini...no uvidim

finfrle
19. sep 2010

@blondynka400 Zkusim se vazne poptat uz si to jdu najit v anglictine at pak vim. 😉

meleri
19. sep 2010

mirusch,
to je super! tak to ber, aspon super změna! 🙂

blondy,
já bych se taky asi hanbou propadla...já fakt sem hodně tolerantní ale toto bych si fakt asi neodpustila...to je trapas...já se na to zeptám jak to je,a le vím že jsem už jednou měla ten čípek a teda fungovalo to slušně.... 😅

mirusch
19. sep 2010

Taaaakze. Schnucki odpisala na sms a ja som jej hned zavolala 😀 Idem vam spisat novoty.

mirusch
19. sep 2010

Vcera o osmej mala ctg a dostala druhu vyvolavaciu tabletku a hned sa jej rozbehli kontrakcie, ze vraj brutal. Ze jej vraveli, nech nekrici, vsak ako Blondy vravela, nepomaha to. Ale vraj ku koncu to nevydrzala a kricala na celu nemocnicu, chuda. Ze mala bola aj nejako blbo hlavickou, ze sa musela Schnucki stale otacat z boku na chrbat a ze aj blbo tlacila, tak to dlhsie trvalo. Ze ju museli ku koncu z postele zdvihat, ze vobec nevladala a bola uplne bleda. A ze jej manzel vravel, ze ju 2x nastrihavali, ona to vobec nepostrehla 😕 A manzel bol pri nej, velka opora a aj prestrihol snuru a povedal jej, ze je na nu hrdy 😵 Uf, zase revem 😅
No ale vsetko ok, mala uz pekne pije, Schnucki sa o nu vzorne stara, aj som ju pocula trosku na telefone, princeznicku krasnu malu.
Tolko news. Asi ju pustia v utorok.

barbora87
19. sep 2010

@mirusch joooo pis cakame

finfrle
19. sep 2010

@mirusch ty jo uplne ziram chudak ta si to protrpela.Uplne mam husi kuzi.

barbora87
19. sep 2010

@mirusch jezis chudatko ale ma to za sebou...coooo 2krat nastrih???auaaaaa
Jeeee az mi tiez slzicky vybehli...krasne ze jej bol takou oporou...a ako sa inak citi?

mirusch
19. sep 2010

@barbora87 Uz sa zotavuje, aj chodi pomaly, bude to dobre 😉
Ze nemala ani epidural, nic, ani ju to nenapadlo, ani jej to neponukli.

Inak, teraz si predstavte, ze su zeny, co toto maju vyse 30 hodin, moja mama 36 ak si dobre pamatam. Uf, uf.

Ok, frcim, kuknem neskor.

meleri
19. sep 2010

Mirusch,

super dík za zprávy! Chudák Schnucki, ta si užila! ☹ ale už má pohodu ted určitě už je jí líp...super že to s malou zvládá, je fakt šikovná!! to je pěké že jí řekli at nekřičí ale podle mě to asi člověk nemůže moc ovládnout ne když to tak bolí!

moje kámoška co bydlí kousek ode mě rodila doma pět dní! já se tam občas stavila, a rodila jen s homeopatiky, ale pět dní dobré ne? 😅 se chlubím jaké znám případy...

barbora87
19. sep 2010

@mirusch aaaah tak ked bez epi tak super...joj ze uz pomaly chodi chuderka...ale bude dobre a ked ju v utorok pustia tak doma si oddychne

Babule mm mi urobil kompliment lezim v posteli a pozerame telku a zrazu ze jeeee ty vyzeras ako mutant!ja som cumela ze co to hovori!
A on ze maly sa presunul na lavu stranu tak som mala brucho len na lavej strane 🙂))
Som dostala zachvat smiechu

finfrle
19. sep 2010

@mirusch super dekujeme za info

@barbora87 me ta moje mala lezi asi stale stejne 🙂 dnes je klidnejsi

Dala jsem si polevku a ted se pujdu zahrabat do pelechu a koukat asi na serialek.Kazdy vecer u nej usnu 🙂

barbora87
19. sep 2010

@finfrle no my sme sa s mm odstahovali do obyvacky di sme si kapustnicu od maminy a ja este chlebik stakou dietnou salamou a mozarellou a pozerame telku...zajtra chcem ist na tu tehu cukrovku...
No ved je nedela tak musia byt dnes kludnejsi 🙂

blondynka400
19. sep 2010

@mirusch ježíš to si tedy užila. A dvakrát střihat? 😕 No asi to bylo napoprvé malá no...
To že je mimi lehce blbě se stává, musí pak dorotovat, musíš tak blbě ležet na boku, já taky musela, bay sem alá pohla správně a horzně mě to štvalo a pořád jsem se točila nazpátek na záda, pak vždycky přišla PA a otočila mně nazpátek, komedie 😀 😀
Ale je to holka šikovná, zvládla to 😵
K té době porodu, ono se sice řekne že někdo rodil 30 hodin (teď tedy nesnižuju tvůj porod, ty jsi byla macík, tak to bylo asi něco extra 😀 ), ale ono podle mne nezáleží ani tak na délce, tedy jasně, když někdo porodí za hodinu tak je to brnkačka. Ale spíš jak dlouho se člověk vlyoženě trápí v těch silných kontrakcích a pak taky jak dlouho trvá druhá doba porodní Jestli prvnídoba porodní trvala 30 hodin s tím že měli kontrakce klasický pomalý nástup a druhá porodní doba 10 minut tak je to pořád lepší, než když provní doba porodní třeba 5 hodin ale fakt rychlé silné kontrakce hned od začátku a druhá doba porodní třeba 2 hodiny. Snad chápete, co jsem tím chtěšla říct, nějak se dneska blbě vyjadřuju 😅

finfrle
19. sep 2010

@blondynka400 jasne vim jak to myslis...moje mama mi stale rika ...Ja te rodila 28 hodin...ale vis co jestli to zacalo jen slabymi kontrakcemi ...presne jak rikas,zalezi jak dlouho trvaji ty silne bolesti...jsem zvedava jak to bude u me.

Holky byli byste na me hrde 😅 jsem zabalila kufrik mala jen doufam,ze jsem nic nezapomnela.Tasku pro sebe jsem vyprala a pockam nez uschne.Zatim jsem naskladala na postel co pro sebe a postupne tam jeste dohodim co bude potreba.Ted pohledam nejaky ten seznamek projistotu jestli mam vse.Je to tezke,kdyz mas brat pro mimi i sebe uplne vsechno od koupani az po normalni deni chozeni.

mirusch
19. sep 2010

@blondynka400 Chapeme a suhlasime s tebou 😀 😉 Je to tak. Vsak Schnucki to dovysvetluje, ale ak hovorila, ze od osmej sa jej rozbehli tie silne kontrakcie, tak si pekne 4-5 hodin potrpela 😝
Inak este k tym homeopatikam. Ja tiez zurim, ked niekto lieci len takto a ocividne treba antibiotika. Treba to proste rozumne skombinovat - klasicku a prirodnu medicinu.

@finfrle Som na teba hrda 😵 Sikovna. Nuz, keby si bola v Nemecku, tu by to nebola tragedia, keby si nieco zabudla, lebo tu maju v nemocnici prakticky vsetko. No, vsak ti manzel donesie, keby bolo nieco treba, nie?

Ok, idem pracovat dalej, prave som sa vratila z muzea. Zase raz nedela pracovna, uf.

finfrle
19. sep 2010

@mirusch Uvidime za jak dlouho me vyhodi z nemocnice.Prece jenom se tu zustava jen 24-48 hod nekdy kdyz je slozitejsi porod i 3 dny ale to uz musi byt.

Nejak se mi udelalo slabo a bolesti v brichu tak jsem se na pul hod natahla a uz je lepe.Vecere je hotova,tak uz jen sprcha a kouknout se na Talent at je lepsi nalada.
Preji pekny vecer 🙂

blondynka400
19. sep 2010

@finfrle tedy ty jsi šikovná 😀
Hele ono se nečeká do doby, kdy začne mim přibírat? 😕 A tedy 24 hodin po porud to je fakt hodně brzy, vždyť můžeš ještě kdykoliv tuhle dobu začát silně krvácet...
@mirusch no ono by to tak odpovídalo, když měla prostoglandiny, to jsou sinlé kontrakce v krátkých intervalech, to znám 😝
S tou kombinací, plně souhlasím 😉

blondynka400
19. sep 2010

Holky ta jsem zas poslala nějaké fotky do mailu. Jestli někdo nedostal kdo máte zájem, napiště mi jako vždy do ip, a jestli přišli někomu, kdo o ně nestojí, tak mi to taky písněte, ať to příště napravím 😉 😀

barbora87
20. sep 2010

Ahojte babule
Ja sedim v labaku hned mi zobrali krv potom mi dali ten humus vypit a teraz sa mi z toho toci hlava...teraz tu musim dve hodky sediet mi budu brat este 2krat krv...za hodku a potom zase za hodku...
Ale uz umieram od hladu...za odmenu si pojdem na ranajky

mirusch
20. sep 2010

Bre ranko. Spravy od Schnucki - odkazuje vam, ze ak to bude mozne, tak ziadne navstevy v nemocnici! 😝 A urcite nedat dieta z ruky! Ze ma malu z toho rozhodenu. Ze sice povedala, ze to nechce, ale sla na vecko a uz ju vybrala svokra z postielky.
Nuz, ona sa rodina isto velmi tesi, to sa da pochopit, musi im to clovek ale vysvetlit, ze jednoducho musia par dni pockat a hotovo, ked to tak citi. Ja tiez budem ako na trni, kym pojdem Schnucki pozriet, ale beriem to ako samozrejmost, dat jej cas.

@barbora87 Tak pekne vydrz, aspon budes potom vediet na com si a budes spokojnejsia. Drz sa.

mirusch
20. sep 2010

Ozaj a samozrejme, ze vas Schnucki aj pozdravuje 😉

finfrle
20. sep 2010

@barbora87 Ahoj jen se drz taky jsem tim prosla a ne jen ja 😉
@mirusch Ahoj nas zpravodaji 😉 jak jsi se dnes vyspala a co mas v planu na dnesek.Trochu zvolni tempo,ju!
Jsem si to taky rikala,ze ty navstevy nejsou dobre.Ja tam nikoho nechci a doma taky chci klid!Snad schnucki bude vporadku i malinka a brzy doma aby si odpocinuli.

V noci jsem mela takove bolesti uplne dole v podbrisku,ze jsem myslala,ze pojedeme na pohotovost ☹ manzel me hladil od druhe do seste rano.Uz je lepe ale radeji zustanu dnes vklidu.

zuzka11
20. sep 2010

cauki holky!

Asi uz me vic nez pulka neznate, ale to neva 😉 😀

Miscce strasne moc gratuluju, uz jsem psala IP a ted jsem nakoukla, at vim zase nejake news a ono jo, uzasna zpravodajka Mirka pise.......ty navstevy jsou teda dost na palici, ja je vitala, v porodnici to bylo fajn, ale to i proto, ze me vsichni respektovali! Ale priznam se, doma me stvali, meli jsme kazdy vikend plny a zatimco my s petasem byli stastni, kdyz tygr zabral a spal, tak oni to brali jako nepodarenou navstevu a ze musi prijit znovu....grrrrrrr

Vubec jsme ted mela nejakou sentimentalni, koukla jsem do historie jak jsem za vama zacla chodit, pred rokem se narodil Adam, ja slavila ted kulatiny - ale o veku damy se nemluvi, ze? 😀 No, proste jste mi zase zacaly moc chybet a ja si zavzpominala, jaka krasna doba bylo to ocekavani......

Zdravim starou gardu - Mirki, Blondy, Lubinku, Kleus, schnucki a samozrejme vsechny nove, protoze vy vsechny tohle tema delate a drzite nad vodou!

finfrle
20. sep 2010

@zuzka11 Ahoj zuzi sice nezname ale radi pozname 😉
Ty navstevy jsou nejspise vazne nanic.Ja se tomu pokusim vyhnout 😅 nastesti jsem mimo rodinu,tak bude klidek ale jeste ty kamarady a sousedy dat dopucu aby neotravovali.
A kde v cizine jsi a nejake druhe se planuje?
Kleo a Lubinka se tu ukazi malo ale sem tam pisnou to vis maji toho moc a Blondy pise a dava nam rady je jako studnice vedomosti 🙂 Mirusch a Meleri drzi vasi partu ikdyz i nasi uz jsme tu spolu 🙂