Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
26. sep 2010

@barbora87 byt tebou necekam!Muzes i blbou infekci ohrozit prcka tak radeji zitra zajdi!

emily327
26. sep 2010

@finfrle suhlasim s finfrle Barborka mala by si zajst k lekarovi uz zajtra. Ako dlho to trva ta bolest?

meleri
26. sep 2010

barboro,
to je mi líto. ta infekce dá fakt potrápit..určitě zajdi za dr......takhle v těhotenství toto chytit to je fakt nepříjemné....zkus být hodnvě v teple, hlavně záda...

finfrle
26. sep 2010

@meleri Ahoj Jak se citis?Chceme fotecku briska jojo nejak to lajdas 😅 Preji krasnou nedeli!

barbora87
26. sep 2010

Tak babule nieco so mnou fakt je :((( nemozem nejako papat a je mi zle aj krize ma bolia :((( a ked chodim tak ma to boli este viac...tak caj uvareny je bez malin tak budem oddychovat a mm trochu poprace...
Ozvem sa ked mi bude lepsie..

emily327
26. sep 2010

@barbora87 drz sa moja a skus tu elektricku deku, nahrej si ju a daj si ju okolo pasa, hlavne na krize a vela oddychuj a pi moja. Zajtra zajdi k lekarovi. S tymto fakt nie su zarty. Mozno si prechladla, kedze sa tu pocasie meni kazdy den. Hlavne bud moja v teple.cmuk drz sa.

mirusch
26. sep 2010

@finfrle Srdecne blahozelam k vyrociu 😵 😵

@barbora87 Ak ti nebude dobre, chod aj na pohotovost!

schnucki
26. sep 2010

ahojik holky,

ja vas nestiham docist, tak rychle informuju ... mala ma asi rostouci fazi, jak to hebamme nazvala, takze mi v noci spala nanejvejs hodku a pul, no hotova jsem z ni byla, a vypila toho jak za dva .... tedkon chrupci uz skoro tri hodky, tak jsem taky chrupcela ....
jinak mam problem s bradavkama, pokazde to strasne boli, az mi nekdy slzy vyhrknou ... manza na me vzdycky tak kouka a jak mi muze pomoct, .... nebojte, mazu jak silena, mam olejicek i masticku, ale nic nepomaha, zitra mam kontrolu u doktora tak se ho na to taky zeptam ... dneska me manza nenecha nic delat abych se trosku prospala ....

doufam ze se mate vsechny v poradku ....

ivus jak to vypada s tebou??

meleri
26. sep 2010

finfrle,
ok vyfotím to břicho už konečně, ....🙂

ivanajelinek
26. sep 2010

@schnucki Ahoj moja. No akurat idem pozerat na hodinky, lebo si myslim ze su to kontrakcie. Hrozna bolest v krizoch a zaroven aj v podbrusku. Az mi slzy vyhrknu vzdy. MM sa tu na mne smeje...Este pockam tak hodinku a ak to neprejde tak volam hebamme.
No toho kojenia sa aj ja dost obavam....Ale som rada ze ste v poriadku. pekne od tvojho manzela ze ti takto pomaha. 😉

meleri
26. sep 2010

ivčo,
ty už budeš rodit? držím palce..... 😵

schnucki,
to je fajn že si přes den aspon odpočineš, neboj ono to už bude lepší.
jej s prsama to je blbé, toto by dělat nemělo, ukázali ti jak správně přikládat? prso má bolet jenom jak mimi saje prvních pár sekund ale pak už ne. snad ti ta paní pomůže!

ivanajelinek
26. sep 2010

@meleri ja vobec neviem.Ani neviem ci su to naozaj tie prave kontrakcie, ale si myslim ze ano. Teraz som mala 4 kontrakcie po 15 min.Este chvilu pockam a uvidim.

meleri
26. sep 2010

ivčo,
bohužel to nevím...:( já měla takové jenom v břichu takové malé a trošku do zad, ale žádná hrůza ale když už tě to hodně bolí tak asi jo? určitě počkej chvíli a pak zavolej jak si psala, oni určitě vědí co dál...

finfrle
26. sep 2010

Mela jsem uzasny den 😵 s mm jsme byli na krane prochazce podzimni prirodou 😵 Uplne me to pohladilo podusi.
Pak jsem vyprala 3 pracky a povesila venku,je tu zima ale schne to nastesti.Mame jen 9,5stupnu,takze vazne pravy podzim.Do ted jsem s mm koukala na dokumenty a u toho si dopsala svou kucharku.Manzel me premlouva uz nekolik dni at mu upecu mrkvovy kolac,tak snad zitra.
Dnes je to u nas vazne takove podzimni,provonene svickama a to nase vyroci k tomu 😵 😵 😵

finfrle
26. sep 2010

@ivanajelinek Ivanko ono to vazne vypada,ze je to tady...pockej az to bude po 10min a jed do nemocnice...alespon tam nebudus moc brzy prece jen doma je doma.Podle toho co popisujes vcera zadka a dnes ty bolesti v zadech a podbrisku...to bude asi ono.Jak dlouho mas ty bolesti?

finfrle
26. sep 2010

@schnucki ahoj holky strasne moc chvali Bepanthen mast na prsa!Namazat a pak kojit z jednoho prsa co nejmene boli at si to bolave odpocine...jestli ti to pomuze...pry je to zazrak.

barbora87
26. sep 2010

@ivanajelinek aaaah ivi to fakt????tak drzim palceky a prosim urcite nas informuj!!!!tesime sa 😵

barbora87
26. sep 2010

inak sa hlasim ze kriize stale bolia ale tam dole to je lepsie...som sa teplo obliekla vsade zatvorene dvere a pijem cajik...ale sme s mm v obyvacke ja mam cez krize deku a je mi fajn...teda ked to porovnam s tym ako mi bolo predtym....
s mm sedime nad netom a pozerame byty...
inak o 3 sa tu boli pozerat na byt tak do stredy ze daju vediet ako sa rozhodli...hovorim ze neverim tomu ze by sme mali take stastie a hned prvy zaujemca by chcel...no uvidime...a ked hej tak sup na hladanie bytu

finfrle
26. sep 2010

@barbora87 davej na sebe pozor!Zase se moc neprehrej to taky muze i ublizit teplo na ledvinach a pod briskem.S cajikama to moc neprezen.Mas moznost koupit brusinkovy juice?!Ten je nej nej na tyto problemy!

barbora87
26. sep 2010

@finfrle no neboj vypijem termostku caju a hotovo lebo by som sa asi uvarila...mne je vzdy teplo a teraz sa uplne potim ale to su tie hormony...no zajtra kupim dnes nemam moznost...
a ty ako?vsetko ok?

ivanajelinek
26. sep 2010

Tak som volala s hebamme, mam zobrat 2 paracetamoly a ak to neprejde mam jej znova zavolat. Ze ale tak hodinku to potrva kym to zacne ucinkovat. Tak som poslala mm do nejake lekarne, ktora ma pohotovost.lebo ja doma nemam. Ono mi to zacalo tak okolo 15.00 kazdu pol hodinu, potom kazdych 20 min, teraz kazdych 15 min. ale zasa sa to zacina predlzovat na kazdych 20 min. 25. tak sama neviem. Ved uvidim a ak to neprejde tak okolo pol deviatej zavolam zasa hebamme.

mirusch
26. sep 2010

@ivanajelinek Clovece, ide do tuheho 😵 Pis potom sms, ked budes v nemocnici a samozrejme aj ked privitate cloviecika, budem baby informovat 😉

@barbora87 V kazdom pripade ale zajtra chod k Dr. skontrolovat moc!!!

ivanajelinek
26. sep 2010

@mirusch Jasne. Ale akosi to zasa ustupuje. myslim tie casove intervaly. Inak ja si neviem predstavit mat kontrakcie kazde 3 min.Uz dneska som tu plakala, ze toto ja urcite neprezijem. A mm sa na to bavil...

kleopatris
26. sep 2010

@ivanajelinek jee drz sa ivi 🙂 ja som to mala tak jak ty 😉 potom asi dve hodky ziadne kontrakcie a potom to nastartovalo riadne 😀 podla mna porodis pekne na konikovsky termin 😵 ale teda to s tym paralenom som este nepocula 😲

ivanajelinek
26. sep 2010

@kleopatris Dakujem. Ale bud nech sa to rozbehne este dneska vecer, alebo az zatra rano. Lebo v noci nemam chut budit hebamme a ist do nemocnice. No ja mam aj od dr.-ky vypocitany termin na zajtra. A s ty paracetamolom som to uz pocula. Tak uvidime ci to zabere. 😉 Boze ze riadne nastartovalo 🤐

finfrle
26. sep 2010

Docela koukam proc cpat do sebe nejake leky? 😕 To zvladnes neboj!

kleopatris
26. sep 2010

@ivanajelinek ale bude dobre neboj 😉 a co ja poznam miminka, tak prirodzene sa narodili skoro vsetky v noci 🙂 takze mozno uz dnes v noci budete traja 😵 myslim na teba aby to moc nebolelo a ked bude manzel u toho, tak mu za to ze sa ti smial riadne stisni ruku (a este predtym zabezpec aby mal manzelsky prsten na ruke 😀 nic neboli chlapa viac, jak ked rodiaca zena stlaci chlapovi ruku s prstenom 😀 - mam to z viacerych zdrojov potvrdene 😀 )

barbora87
26. sep 2010

@ivanajelinek aaaah ze by ste to stihli na termin 🙂)) no a co ma ten liek pomoct?

@mirusch urcite pojdem zajtra k dr....radsej nech zkontroluje...

My si s mm chystame veceru ale len chlebik sunku zeleninku

mirusch
26. sep 2010

@ivanajelinek Tak si pekne zase dam mobil k posteli a budem mat nervy 😀 Nech sa dlho netrapis moja. A prezijes to urcite. A manzela nechaj pekne za ten smiech trpiet 😠 😀

ivanajelinek
26. sep 2010

@barbora87 Ze vraj ak to prejde tak to boli len tie predkontrakcie a ak nie, tak su to tie prave.tak nam to hovorili v nemocnici...
@mirusch On sa mi smeje lebo pred tyzdnom som sa tu stazovala, ze ja urcite tie prave kontrakcie nerozoznam a tak a ze teraz je to tu a nariekam ze to neprezijem. Ale mna to na druhej strane rozveseli, smejem sa ked kontrakcia odide s nim 😀