Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
26. sep 2010

@kleopatris ty si tiez rodila v noci? ja by som chcela radsej vecer alebo rano.Ale ten cas si nevyberiem, ze? 😵

barbora87
26. sep 2010

@ivanajelinek ahaaa to som ani nevedela...no tak sa drz!!!myslim na teba!!!!

barbora87
26. sep 2010

Ja som nieco zpapala ale veru nic moc...zase som nejaka mimo tak si pojdem lahnut...ale budem vas kontrolovat

emily327
26. sep 2010

@ivanajelinek zlatinko drz sa boze citam to co pises a neskutocne to prezivam s tebou 🙂 Drz sa moja, hlavne nech ste obaja v poriadku a neboj, urcite to zvladnes cmuk budem na teba mysliet cmuk cmuk

emily327
26. sep 2010

@barbora87 to je dobre,ze ti bolo uz lepsie. Hlavne moja zajdi za Dr. pre istotu lebo prekonat zapal a neliecit ho v tehu, je velmi nebezpecne. Nechcem strasit, ale je velmi dolezite, byt ok 😉

emily327
26. sep 2010

Inak ja by som chcela rodit v noci 😀 Stale mam divny pocit, ked idem spat, ked sa zobudim v noci na wc, tak sa len sledujem, ci uz nejdem rodit. A cez den ma to vobec nenapadne 😀

kleopatris
26. sep 2010

@ivanajelinek no mne zacali prve kontrakcie okolo polnoci a maly sa narodil o 22:50. takze skor neskoro vecer jak v noci 🙂 a je jedno kedy, hlavne nech to boli co najmenej a malinky a aj ty ste boli zdravucki

barbora87
26. sep 2010

@emily327 no bolo mi fakt lepsie ked som lezala a popijala cajik ale ked som sa viac hybala zase mi prislo zle a tak bleee...zajtra zajdem urcite k dr...nechcem nic riskovat....
A ty ako sa citis?

No co sa tyka rodenia mne je to jedno hlavne nech je mm pri mne ked to na mna pride lebo ma chyti inak panika

emily327
26. sep 2010

@barbora87 tak potom zajtra daj vediet, ze ako si dopadla u lekara cmuk Drzim palce, nech to nie je nic vazne, na co by si musela brat lieky. A skus si kupit ten brusnicovy dzusik ten je fakt dobry na mocovy 😉
Ja sa citim v pohode, dnes mam nejako zase vela energie, co nechapem odkial. Vobec nie som unavena, len ma hnevaju chodidla, hrozne mi opuchaju cely den ich mam opuchnute, doteraz som nosila slapky, tak to bolo ok ale dnes sa uz ochladilo a ked som si chcela obut tenisky tak som ledva narvala chodidla do tenisiek ☹
Ja sa ani tak porodu nebojim ako toho,ze co bude ked prideme s malou domov, ci to zvladnem ☹ A este sa bojim,ze nebudem vediet kedy je to ono, ze uz idem rodit....Ja mam uz len tyzden do porodu ach jaj

barbora87
26. sep 2010

@emily327 urcite dam vediet...a ten dzus mam pit cisty alebo si ho mam zriedit s vodou?dufam ze bude vsetko ok...mozno som len nachladla a neni to zapal alebo co je aj mozne ze moje zlatko v brusku blbo lezi a tlaci mi to tam vsetko...uvidime...
Neboj budes super mamina!!!ale hlavne sa setri pred porodom lebo ta unava na teba skorej ci neskorej padne...
No za chvilu ju budete mat tu 🙂 uz sa tesis?
A na tie opuchnute nohy ti nic nepomaha?

emily327
26. sep 2010

@barbora87 tym dzusom nic nepokazis je to urcite lepsie ako nejake lieky. A precistuje oblicky a pomaha, budes to mat ako prevenciu. A pit ho cisty, neriedit a aspon liter denne 😉 Ale ja verim,ze si mozno len malinko prechladla moja, hlavne maj krize v teple 😉
No aj sa tesim, ale skor sa bojim,ze mi bude plackat a nebudem jej vediet pomoct ☹ NIe nic ani ked ich mam vylozene nic nepomaha fnuk

barbora87
26. sep 2010

@emily327 dakujem urcite zbehnem kupit...ved ako pises neuskodi mi...len dufam ze ho dostanem kupit tu pri mne na blizku...ked nie tak poslem po robote mm nech zbehne do velkeho obchodaku...no bude zase dobre...aj to pocasie so mnou slaha zase tu prsi...
No toho sa aj ja bojim ze co ked bude maly plakat a ja nebudem vediet co robit...som mm hovorila ze co ked pojdeme z nemocky a zacne maly plakat...a mm najprv zo srandy ze to uz bude moja vec ze to bude moje mimi 🙂
Ale potom ma ukludnoval ze ja to vycitim...tak som zvedava 🙂))

ivanajelinek
26. sep 2010

No som sa osprchovala a bolesti trosku ustupili. tak este pockam a uvidim...

emily327
26. sep 2010

@ivanajelinek tak informuj moja 🙂 drz sa cmuk

finfrle
26. sep 2010

Blondy prosim muzes mi napsat neco vice o tom porodu koncem panevnim prosim.

finfrle
26. sep 2010

@ivanajelinek Myslim na tebe!!! 😉

emily327
27. sep 2010

Dobre ranko, Ivanka ako moja?

finfrle
27. sep 2010

Dobre rano preji!Prvni co jsem udelala zapla pc at vidim co je s Ivankou a ono zatim zadna zprava 😕 😨 jak je ti Ivanko!
Ahoj Emi a co ty jak se citis?

emily327
27. sep 2010

@finfrle ahoj moja, aj ja som hned utekala pozriet ci je nejaka sprava od Ivanky a zatial nic. Ja som ok. Malinka ma disko v brusku uz od rana. Je to taka mala macicka, krasne sa natahuje 🙂 Som zvedava co nam povie lekar v stredu na kontrole. A co ty moja? Ako ti je?

barbora87
27. sep 2010

Ahojte babule aj ja uz strasim a cakam co ivanka...

A co vy?ja si idem urobit ranajky...

finfrle
27. sep 2010

@emily327 To vis uz nacvicuje az bude venku 🙂 Tobe ty tydny taky pekne leti...Je mi lepe spala klasicky malo ale je mi ok.Ted jdu delat snidani a hodik kolac do trouby.Je tu pekna zima tak se tim pecenim pekne vytopi 🙂

Ahoj Barbor jak se citis?

barbora87
27. sep 2010

@finfrle ahojky no citim sa celkom ok...celu noc som ani na wc nebola tak si myslum ze bude vsetko ok...
Inak v noci sa dialo v mojom bruchu nieco divne...len ma prebral taky divny pocit len neviem to presne popisat lebo som spala...ale spala som na chrbate a moje brucho bolo ako keby hrozne tvrde a nieco ma tam tahalo...ale potom som sa otocila a nic uz...
Myslis ze to mohol byt maly ze sa nejako natahoval alebo nieco?

emily327
27. sep 2010

@barbora87 ahoj moja ahoj, no sme nedockave vsetky, co je s Ivankou 🙂 Dobru chut.

Ja som sa prave objednala ku kadernicke. Super, som rada, lebo tie vlasy uz mam fakt velmi dlhe. Som zvedava, ako ma ostriha 😀 Budem informovat 🙂

emily327
27. sep 2010

@barbora87 to,ze si mala divny pocit ked si bola na chrbte tak to je normalne, ked je dietatko v istej polohe v brusku, tak tlaci na taku cievku a z toho ti moze prist zle. Mne sa to stava casto. Staci len zmenit polohu 😉 A ides dnes k lekarovi?

finfrle
27. sep 2010

@barbora87 holka presne jak pise Emilka jakmile je mimi vetsi uz se nema tolik lezet na zadech,protoze to miminko uz je velke a tlaci na dutou zilu.Mozna se i maly jen protahoval. 😉

finfrle
27. sep 2010

Ted do sebe tlacim snidani a mrne ma radost 🙂 mam pekne vlnobyti v brisku 😵 zadelam na ten mrkvovy kolac 🙂
Mame tu dnes chladno jen 9 stupnu.Mozna dnes pojedu do mesta ale to se jeste uvidi.

Ivanko halo 😨 novinky nebo mirusch vis co je s ni?Beztak spinka ne? 😅

barbora87
27. sep 2010

@emily327 no v noci sa casto zobudim na chrbte :( zaspavam na strane ale v noci to neviem nejako koordinovat...no bol to fakt hnusny pocit...ja uz sa tesim ked budem normal 🙂 ale to este trosku potrva...
Jeee ku kadernikovi???aj ja by som isla a hned!!!ale ani neviem co by mi mali s tymi mojimi vlasmi urobit....a tu je to taaaak drahe...
No k dr idem poobede

@finfrle no snazim sa nespat na chrbte ale v noci to nejako neovplyvnim :( jeee zase budes piect 🙂)) no u mna v brusku je klud...nezvyk...aj vcera bolmaly kludnejsi e to ak asi tymze citil ze sa necitim dobre...

finfrle
27. sep 2010

@barbora87 ja mam vrtici...manzel me premlouva uz dlouho na tento kolac,tak mu udelam radost snad.Jdu na to ikdyz jsem se fajne rozsedela.Jsem jeste v pyzamku 😅
Vcera jsem psala Emilce mala je urcite hlavickou nahore a to byla dole...se o vikendu taaak vrtela ze je obracene.Tak snad se zase otoci kdyby ne v pondeli jedu do nemocnice a poptam se co a jak.Cisarak ale vazne nechci 😝

schnucki
27. sep 2010

ahojik holky,

tak ja zas v rychlosti ....

@ivanajelinek moc moc na vas myslime a drzime palecky at to mas rychle za sebou a netrapis se tak jako ja 😉

@finfrle dekuju, ja uz vyzkousela vsechno mozne, ale proste mi nic nezabira ... to jedno prso mi stale tvrdne, takze denne odsavam, pak tu malou motame hlavu s prsem a flaskou .... vcera jsem uz nervama nemohla a jen jsem tu manzelovi brecela 😝

a jak se jinak holky mate? ....
jak tu tak rozebirate ty pohyby, tak si clovek vzpomene 🙂 ....

barbora87
27. sep 2010

@finfrle no ja lezim v posteli a este aj budem 🙂 sa mi nechce nic robit....mm je v praci tak somsama :(