Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
3. okt 2010

mirusch,
tak to je dobré s tou tetrou! 🙂)))
já fakt už s tetrama končím, jsou to pěkné ryby ale za ty čtyři roky už se mi trochu okoukaly....počkám až dožijou za pár let a zkusím to s jinýma, asi s gupkama nebo tak...neonky jsou krásné, taky je mám, už za těch pár let mi jich ale ubylo...hele tak si pořid akva 🙂 stačí tak 80l a je to lepší jak televize! 😅

emily327
3. okt 2010

Tak sme naspat. Posedenie bolo fajn, len tie navaly horucavy co som mala boli hrozne a do toho teply caj co som popijala... Ked som sa postavila mala som uplne mokre nohavice. Ale inak som bola prekvapena,ze som vydrzala 2 hodky sediet 🙂
No po sprche sa citim tak divne. Uz som mala zopar takych stahov v podbrusku,ze az. Dokonca sa mi chvilkami zdalo,ze sa mala otocila, lebo kopanie bolo nie do rebier ale do podbruska. No uz som z toho celeho pekne zmatena.
Co sa tyka pomahania malej na svet, ci uz s pomocou priatela alebo lekara, sme sa rozhodli,ze to nechame na malu, nech sa vypyta na svet ked ona bude chciet. Takze ziaden sex a ziadny planovany porod s porodnikom 😀
Mala sa neskutocne vlni poslednu hodinu je fakt velmi nepokojna, tak som zvedava co bude v noci. Ved budem informovat. Prajem vam dobru nocku cmuk pa pa 😲

finfrle
3. okt 2010

Moc zdravim ja mela teda den...
Moc se omlouvam,ze ted moc nestiham a nepisu ale je toho nejak moc a cas leti a ja snad nemam nic hotove 😝 😀
Mam vam toho tolik co rict ale stale neco do toho psani leze.Mam i plno dalsich fotecek tak uvidime,jestli to zitra zvladnu dat vse dokupy.Rano jedeme do nemocnice 😝 tak se uvidi co a jak.
Myslim na tebe moc Emilko a Mirus ty si pekne uzivej veget!
Mozna rano jeste pisnu kdyz budu stihat papa 🙂

emily327
3. okt 2010

odtiekla mi plodova voda, utekam do nemocnice, finfrle bude informovat 🙂 Drzte palce pa pa cmuk

meleri
4. okt 2010

emily jej tak už je to tady!

holky chtěla sem vás povzbudit včera sem četla porod jedné holky na Látkových plenách a teda prvorodička, do porodnice jeli s tím že chtěli jen vědět jestli je vše ok a za 5 hodin už byla maminka, a pohoda! já si říkám sakra já to taky tak budu mít!

finfrle
4. okt 2010

Emilka podala prvni hlaseni 😀
O pul jedne ji odtekla plodova voda,volali jsme spolu a smala se a rikala,ze pritel je pekne nervozni pry vice nez ona 😀
Celou noc jsem hlidala hodiny a vite co....
EMILKA: Volam sa Sonicka a narodila som sa dnes o 5:30 Meriam 49cm a vazim 3030g.Ja aj maminka sme v poriadku!

OHROMNE Gratulace jak Emilce tak i priteli,protoze to vyslo neuveritelne na jeho narozeniny!!!!! 😵 😵 😵 😵

finfrle
4. okt 2010

Jsem uplakana ale stastna za holky 😵 😵 😵
Ted uz urcite neusnu 😀 😀 😀 mala radila celou noc jako by vedela co se deje a k tomu me od vcerejsi 12pali zaha jako hrom.

finfrle
4. okt 2010

Ted jsme spolu s Emi mluvili 😵 ja neskutecne stastna 😵 Pry zadne hrdinstvi a jit do epiduralu 😀 takze nejspise poslechnu 😀 mala ji dotrhala tak ji sili ale rikal,ze je to seskutecne!
Mluvila jsem s ni i pritelem a popisovali mi malinkou pry jak ma vse malinkate jazycek,ouska no vse 😵 😵 😵 jsem moc dojata.Pry mi poslou foto tak jakmile bude dam vam ho tu 🙂
Rano jedu do nemocnice tak snad hned potom pisnu co a jak!

finfrle
4. okt 2010

Jsem vam hodila fota domeho albicka co jeste pribylo a tady jedna mnamka,ktera se mi vcera joo povedla ale uz je temer pryc 😀

barbora87
4. okt 2010

Aaaaah to vazne????joj to je krasna novinka!!!tak naozaj to dnes vyslo!!!a tak rychlo!!!

@emily327 zo srdiecka gratulujem!!!super ste to zvladli!nadhera!!!

Mm ma dnes meniny tak parada dnes!!!
A sranda je ze kazdy tyzden niekto rodi...schnucki,ivanka,kolegibs,emilka a bud tyzden dalsia kolegina...

Nadhera!!!normalne neverim

@finfrle pozdrav emilku!!!

finfrle
4. okt 2010

@barbora87 No ja jsem taky vsoku.Znela v telefonu uplne vpohode,stastna a spokojena vazne! 😵
Jak jsi se vyspala a co maly u nas je diskoteka 😀

schnucki
4. okt 2010

dobre ranko holky,

nejprve VELKA GRATULACE emilce k narozeni male 😵 ... super to zmakli .... @finfrle moc ji pozdravuj a uz se tesime na fotecky ....

nestiham vas docitat tak doufam ze se ma zbytek v poradku ....

ja tu mela o vikend nase, tak jsem se ke kompu vubec nedostala 🙂 ....

kleopatris
4. okt 2010

@finfrle aj od nas pozdravuj 😵 gratulujeme mooooooc 😵 a super rychlo jej to islo, ale sak si vytrpela dost predtym chuda 🙂

finfrle
4. okt 2010

Holky to vite,ze pozdravim a od vsech 🙂 !!!Budeme ted spolu volat asi casto kdyz uz volala ze salu 😅 😀 srdicko moje!

finfrle
4. okt 2010

Jdu se chystat do nemocnice a urcite pak jestli dojdou fotecky tak je tu hned dam 😉 ale az odpoledne budu zase doma tak vydrzte!
Me drzte pesti at je mala otocena jak ma byt! 😉

kleopatris
4. okt 2010

@finfrle drzime 😉 urcite je jak ma byt 🙂

mirusch
4. okt 2010

@emily327 Blahozelaaaaaaaaam 😵 😵 😵 Skoro som odpadla, ked mi Finfrle poslala sms 😕 😀 Joooj moja, tak si sa bala a tak rychlo to islo. Si sikulka najvacsia na svete. A ja som mala pravdu, ze do dvoch dni to tu bude 😀 😵 A na narodky! Aky super darcek!
Tak sa velmi tesim, ze az. Za to vsetko trapenie rychly porod.

@finfrle Pekne informuj a tes sa.....si na rade 😀 😀 😝

@schnucki No a ako bolo s vasimi? V pohode?

finfrle
4. okt 2010

@kleopatris Dekuji trochu jsem nervozni ale snad ano.Jak se ma jinak tvuj maly velky chlap?

finfrle
4. okt 2010

@mirusch To ti dekuji se teda tesim 😀 ja premyslim na koho to hodim at me predbehne 😀

mirusch
4. okt 2010

@finfrle V poriadku, odrodim za teba, ale potom si babo aj necham 😀

barbora87
4. okt 2010

@finfrle fakt parada...dufam ze aj u nas to tak rychlo pojde 😀
no tebe drzim palceky v nemocke a hned potom informuj...
no ja som mala budicek na 7.40lebo pride zase maklerka tak som musela poupratovat....ale este by som si pospala...
maly este chrape ved este neni jeho doba az tak za pol hodku 😉
ale vcera ma do slova terorizoval tak mozno dnes da pokoj 😉

finfrle
4. okt 2010

@mirusch si ho budu jen pujcovat,kdyz bude spat jo 😉 😅 to jsem ale budouci matka co klidne ti ho dam 😀

mirusch
4. okt 2010

@finfrle 😀

finfrle
4. okt 2010

@barbora87 to moje rostanda radi jako tur 😀

schnucki
4. okt 2010
mirusch
4. okt 2010

@schnucki Jeeeej 😵 To je tam tvoja mamina, co sa na nu tak prekvapene Jenni kuka?

janulka04
4. okt 2010

@schnucki mala je strasne zlatunka, taky maly cukrik 😵
a emilke gratulujem, no parada...aky super porod 😉

schnucki
4. okt 2010

@mirusch s nasima vsechno v pohode ... tatka se trosku bal malou brat, ale bylo to super .... akorat svokra, byli tu v sobotu na veceri, my jsme to brali jako ze si s nasima na malou prituknou ... nasi se me ale v nedeli ptali, jestli bylo vsechno v pohode, meli jsme pocit ze je tam jenom kvuli maly a ze ji vadi ze se najednou ma delit ... mala totiz spala a jak se vzbudila, nechala jsem segru koupat, pak ji oblekli a mela jist, tak na me moje mamka at ji dam tchyni nakrmit, to jsi mela najednou videt ten rozzarenej oblicej a uz ji nic kolem nezajimalo, a nechtela ji dat z ruky .... myslim ze budou jeste boje, jestli si pamatujes co uz za boje bylo 😝

schnucki
4. okt 2010

@janulka04 dekujeme 😵
a jak se mate vy??

mirusch
4. okt 2010

@schnucki Nuz, rodinne vztahy nie su nikdy jednoduche. Ale mas to dobre, ze ty si so svokrovcami celkom dobre rozumies. No, o malu "boje" budu. To vies, vnucatko, ktore maju vsetci radi. Musis skusit ako spravna zena to nejako sikovne manevrovat. Aby sa nikto necitil odstrceny. Ale v konecnom dosledku si ty matka, je to tvoje dieta, ty si zan zodpovedna a ty mas posledne slovo. Drzim palce.
Inak, je ti jasne, ze buducu nedelu si tvoje dieta privlastnim ja 😀 😝 😅