Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
6. okt 2010

ahojte, kocky
@ivanajelinek som rada, ze ste doma, ad papierovacky...pediater mi to podpisal uplne v pohode, zajtra idem ku gyekologovi, mal s tym problem, tak mi napisal take potvrdenie, mm mu volal, tak snad to vyplni 😖
@meleri gratulujem k chlapcekovi 😉 😵 😵
@finfrle krasne vecicky 😉 😵
@lubinka9 tak som rada, ze ste sa s malym pohli...super! je krasny..taky maly zemiacik 😵

mirusch
6. okt 2010

@lubinka9 Lubi uf, ja som na to zabudla, ze to je v profile. Ale nejako to tam dobre teraz skryli. no proste kombinacia mojej sklerozy a slepoty a uz to mas 😅 😀 😝
Inak znie to dobre, co si pisala o tej klinike. Tak hadam nieco vymyslia na to tvoje slniecko.

Inak ten selest, to je chlopnovy reflux vlastne, nie? To nic nie je. Mne to pred par rokmi tiez objavili, ja som sa strasne vyplasila, ale doktor ani okom nemihol, ze to je nic vraj.

Dobru noc, fakt koncim na dnes.

janulka04
7. okt 2010

Dobre ranko kocky, vybuvane?
Ja mam dnes perny den, balime sa na SVK, v noci o druhej odchadzame, ideme vybavovat a profi fotografke....mali sme ist ku kamoske tu z konika, tak som sa tesila, ale Linda mi ochorela zo dna na den, tak pojdeme, k mame. Navstevu by som odlozila, ale suria mi terminy na uradoch a aj mm nema dovolenku 😔
no nic, idem na to..
pekny den vsetkym,

finfrle
7. okt 2010

Dobre rano! 🙂
Tak jsme zase nespali teda vubec ach jo Jsem se valela a zduchala manzela,protoze se mi stale zdalo,ze nemam mosto 😅 😀 chudak se nevyspal diky mne.
Mela jsem mensi krece v noci ale ted jsem fit 🙂

@janulka04 Ahoj koukam nova fotecka 😵 se mas,ze jezdis tak casto domu...ale se tremi detmi asi dost narocne co?! 😕 Si to moc uzijte a na jak dlouho jedete?

meleri
7. okt 2010

čaute holky,

tak už se fakt loučím, dneska večer ještě musím dobalit a pak už asi padnu za vlast, takže určitě na net už nepůjdu.

blondynka400
7. okt 2010

@meleri no tak abych tě zas troški podpořila, ségra ma 3 děti a za 4 týdny bude 4 a pohoda 😀 . Ale tedy je fat, že se jim podle mne nevěnuje tak jak by měla a rostou tak toršku jako kůl v plotě... Ale ono je to dost tím, že je její manžel na baterky a nepomůže...
Jo a 4 těhu bez jediného porblém, řekla bych že to snáší lépe než to třetí a to má ty dítka dost za sebou... (přsně po 2 letech)

meleri
7. okt 2010

blondynko,

tak to ji obdivuju kde bere tu sílu a energii, já jsem fakt totálně zničená...běhám furt za Samem atd, dlouhé procházky dopoledne vaření úklid a padám.....do toho se mi motat ještě další dvě děti tak asi spáchám sebevraždu...
já fakt s druhým končím! 🙂
já si taky někdy vyčítám že se mu nevěnuju když vařím nebo uklízím ale jak to jinak udělat? někdo uklízí po večerech nebo vaří ale já večer fakt už spím..

meleri
7. okt 2010

tak čus bus, jdu se natáhnout....🙂

blondynka400
7. okt 2010

@meleri jo to já si občaqs říkám taky 😀 Podle mě se to dá, když je člověk rodinný typ, smíříš se s tím že budeš doma a hlavně manžel je k něčemu a fakt pomůže, jinak je to na mašli...
No jsem zvědavá, jak bude to čtvrté zvládat 😅 Tedy jestli to bude taková pohodářka jako ta třetí, tak to půjde, ale jestli to bude nějaký uřavný klučík, tak ti aby si to fakt šla hodit 😝 😀

kleopatris
7. okt 2010

@meleri gratulujem k chlapcekovi a mne sa nahodou ta kombinacia paci 🙂 Adrien je nadherne meno a Kornelius k tomu podla mna pasuje 😉 stastnu cestu inak
@lubinka9 super, ze uz sa vam to lepsi 😵 mozno su nasi dr.predsa len lepsi 😀
@janulka04 aj vam stastnu cestu a prijemne vybavovacky
@mirusch zase ti nie je moc dobre? ☹
@finfrle moja ty si asi oddychnes az mala pojde do skoly 😅 ale mozno bude zlaticko a vyspinkas sa ked sa narodi 😵
@blondynka400 4 deti? hm 😝 a to chceli ci sa im tak dari? blondy prosim ta kolkokrat denne este kojis? a v noci uz teda nekojis? lebo ta moja prisavka by brala prso furt 😠

blondynka400
7. okt 2010

@kleopatris chtěli, všechno bylo plánované a všechny na první pokus 😀 . Tedy to poslední vlastně asi možná na druhý 😝 😀 A řekla bych, že to ještě není konečné číslo...
Kojím 4x (ráno, dopo před spaním, odpo před spaním a večer před spaním). Teď už zas občas kojím i v noci, jak cestujem, tak byla taková rozhozená a tohle byl nejleší způsob. Ale ona tedy v pdostatě nepije, jen se přicucne a uklidní.... 😅 Jak to tedy bude dál s nočním kojením nevím, uvidím jak na tom bude, až se vrátíme... 🙂

schnucki
7. okt 2010

ahojik holky,

marod hlasi, ze uz je mu trosku lepe, ale to jen diky manzelovi, ukazkove se o malou stara, dokonce uz i menil plinku 😀 nuti me stale do casu, remca kdyz ho nevypiju a kontroluje jestli dostatecne jim ... bolesti bricha jeste mam, ale uz vydrzim dele na nohou, takze mu s malou pomaham 🙂
kdyby ale v utery neprijel domu, nevim jak bych to zvladla, a volal pak jeste sefovi a zustane cely tyden doma, ze je mu nase zdravi prednejsi .... no zlaticko ....

a jak se vsechny mate? ...
@emily, @ivanajelinek ... jak to zvladate??

co tehulky, ja je??

a maminky, co je noveho??

mirusch jak u vas??

a vitam novou tvaricku 🙂

mirusch
7. okt 2010

Ahojte, no este ze ste dnes nepopisali vela 😝
Ja som bola u ocneho - po 8 rokoch 😅 , ale nastastie vsetko ok. A potom este u obvodnej a tak mam pekne nove lieky a diagnozu, nebudem to tu verejne rozpisovat. uf, uf. Ale neumieram 😕 😀 Aj ked mozem cakat, ze o par rokov schytam reumatoidnu artritidu, podla vysledkov, ale to teda nie, to nech si vytlcie z hlavy, ku mne teda nie! 😠 😠

@schnucki Uz som ti chcela volat, ze ako sa mas. To je super, ze mas takeho uzasneho zodpovedneho manzela. Moj ma inak tiez prekvapuje, na to, ze je sam chory, tak celkom aj pomaha 😕 Lebo som teraz nemohuca, ale nie tak velmi ako pred pol rokom.

Ok, idem si urobit veceru a dokoncit pracu, aj keby som mala byt do polnoci hore, dnes musim dokoncit.

finfrle
7. okt 2010

Ahoj 🙂
Vazne to tu jeje 😨 😕 😒 to uz zapominate na toto tema ach jo Barbor no tak kde jsi?!
Ja jsem cely den lezela a snazila se odpocivat co to slo.Ted jsem se probudila.Mam stale mirne krece v brise ale nic velkeho.Taky me pekne boli panev ta stydka kost mu dela vazne neplechu.Ani jsem nevedela,ze to muze tak bolet 😅 😝

@meleri Preji stastnou cestu!Hlavne at to v pohode s malym zvladnes a uzij si rodice a kamarady a celou dovolenou!!!

@kleopatris Nestras 😀 ja ti dam az doskoly bez oddechu 😀 😀 😀 Kazda to mela nejake a musime si tim projit.Jen smm doufame at je mala zdrava.
@blondynka400 Predstava 4tehotenstvi je pro me na smycku 😀 😀 😀 odvazna to zena!

@schnucki Ahoj je moc dobre,ze mas v manzelovi oporu to je opravdu dulezite a mas diky tomu i cas se dat dohromady! 😉 Hlavne uz at je ti dobre opravdu vam to preji!!!Jsem si dnes s mm prohlizela zase fotky vasi male.Manzel se uplne zamiloval a chce teky takove fotecky udelat s nasi princeznou.

@mirusch Koukam,ty ani okamzok neposedis,co?!Nedej se nemoci prekoname a dame jim nafrak ju!!?
By jsi byla na me hrda jen lezim a nic nedelam 😎 😀

Psala Emilka zitra jestli nebudou mit zloutenku,tak je pousteji domu 🙂 😵 Zace celou noc nespala ale jsou moc stastni,ze malinkou maji.

Ivanko jak se mas?Co chvistecek spinka,papa,posloucha maminku a tatinka ? 🙂

ivanajelinek
7. okt 2010

Ahojte..Tak som vas narychlo prebehla. tie dni letia nenormalne rychlo...Dneska sme boli u hebamme na kontrole a maly pribral od pondelka 150g.Hebamme bola nadsena. Potom sme boli vonku, lebo bolo zasa krasne pocasie. A teraz ideme kupat a spat.Tak uvidime.
@finfrle A ty? Ako sa citis?
@schnucki Ahojky. 😉 Ako sa mate s malinkou? Prajem skore uzdravenie. Ja som tiez rada, ze mm je doma. Ale od pondelka ide uz do prace, tak budem sama a to bude zasa ine. Ale vo stvrtok pride moja mamina na 2 tyzdne mi pomoct. Aspon navarit, pozehlit, popratat.To mi dost pomoze.

finfrle
7. okt 2010

@ivanajelinek Ahoj koukam,ze uz si uzivas kocarku a prochazek venku 😵 maly musi byt zlaticko,az bude cas posli jeste foto!Moc se setri jo!!!
Ja se celkem drzim jen je to ted takove smutne nikdo tu uz neni a vlastne tu jsem u konce sama jojo ale i tak to jde 😉
Mame tu tri novopecene maminky a zanedlouho se k vam pridam ach jojo to budou nervy z toho porodu 😀 😀 😀
Jen abych poznala kdy a co a jak...

mirusch
7. okt 2010

@finfrle Jasne, ze som na teba hrda. Len tak dalej. 😉
Neboj nic, baby sa ukazu, obcas tu byva takto mrtvo. Hlavne vtedy, ked mne sa chce pisat a nemam s kym 😝 Teraz tu mame same cerstve mamy, chore a na dovolenke. Uf. A este aj ja som mrachta, poletujem vsade, pracujem, nepisem....
A co sa tyka toho, ci spoznas kdy a co, tak ti len poviem, ze najneskor to spoznas vtedy, ked z teba mala vylezie 😀
Ale no, spoznas, spoznas, kazda doteraz spoznala 😉 Obavam sa, ze tie bolesti sa nedaju prehliadnut 😝

@ivanajelinek Joj ako dobre, ze ti pride mamina, aj ta podpori, aj pomoze, ako fajn. A vidis, kolko malo staci hebamme ku stastiu 😀

lubinka9
7. okt 2010

cauec babule,

mna nejak chytila nostalgia, kukam fotocky ked bol mrnus mrnusom a on uz taky velky chlap 😨 😉 Ten zivot tak strasne rychlo plynie 😨

kleopatris
7. okt 2010

ahojky 🙂 ja som tu tiez...cakam na svokrocov, kazdu minutu maju dorazit 😖 jupi jupi hej hej....a az do pondelka 😖 a drahy zajtra v praci..dalsi dovod na radost 🙄 v nedelu mame tie krstiny tak na nas myslite, nech mi maleho nerotrhnu na dve polky ti dedkovci a babkovci 😝

@mirusch to je mi luto, ze tolko trpis ☹
@finfrle poznas poznas, neboj 😀 jak pise mirusch najneskor ked mala vylezie 😀
@ivanajelinek pekne ti maly pribera 😵

kleopatris
7. okt 2010

@lubinka9 ja som tiez minule kukala fotecky a som si aj riadne poplakala 😢 sice som vecer rada ze spinka, ale vzdy sa tesim na dalsi den a strasne rychle to uteka 😢 mam pocit, ze si ho nestiham ani vychutnat

lubinka9
7. okt 2010

@kleopatris uff, narocne dni pred tebou 😝 😀 , drzim palce a aj na krstiny. A ma maly aj nejake druhe meno? A ak by som zabudla tak uz teraz prajem vsetko najlepsie k prvym meninkam co bude mat Maxik 12teho 😵
inak presne ako pises, mam rovnake pocity

finfrle
7. okt 2010

@mirusch To jo tak kdyz uvidim smejicise ci rvouci hlavicku mam uz jet do nemocnice rikas jo??? 😀😀 😀
Me je jasne,ze maji vsichni plne ruce prace at s mimi ci pracovni 😉 jen nekdy bych se chtela zeptat a nejak vim,ze tu nikdo neni.Nebo jen tak pokecat.

@lubinka9 To je vazne neuveritelne jak to leti a jaky to je chlapak 😵

@kleopatris to si teda uzijes,jeste,ze me nehrozi zadna takova navsteva 😀 Si to pekne uzijte myslim ty krtiny 😅 😉

lubinka9
7. okt 2010

@finfrle neboj, o chvilu uz nebudes mat ani ty moc casu na kecanie 😀

finfrle
7. okt 2010

@lubinka9 to jo se to nejak podezrele krati 😀 Krasna fotecka!!!! 😵

mirusch
7. okt 2010

@lubinka9 Dobra fotocka 😉 aj ked mi bude ta usmievava chybat 😅
Takze nostalgia vravis.... A co budes hovorit o 15 rokov? 😕 😝 Hlavne aby sa uzdravil!

@kleopatris prajem pevne nervy, len si neodhryzni z jazyka, co si do neho budes musiet tolko hryzt 😀 😖 Potom napis, postazuj sa. Ale tie krstiny si uzi teda 😉

@finfrle Jojo, ked budes pocut detsky plac, tak si pekne zavolaj k lekarovi, ze teda hotovo a basta. Ale by si sa cudovala, su aj take pripady, ze dieta proste vypadne 😕 😨 Obavam sa vsak, ze ty nebudes mat tu radost a pekne si to odtrpis ako kazda normalna zena. Som na teba fakt zvedava...

finfrle
7. okt 2010

@mirusch Ja na sebe taky 😀 budu velke bebi 😀 😀 😀 😀

meleri
8. okt 2010

ještě snídám ale pak musím vzbudit chlapy a jedeme na letiště, jako vždy jsem celkem nervozní, není to pro mě moc zábava ten let...
ozvu se jak se vrátím, mějte se moc dobře!!

finfrle
8. okt 2010

Dobre ranko!
Jdu posnidat a na nas patecni nakup a odpoledne k lekari.Zase jsem moc nenaspala ono uz to nejde ale jsem v pohode.Jsem se rano manzelovi omlouvala,ze ho celou noc budim tim prevracenim a on mi na to rekl,ze mam miminko v brisku a ze nevadi 😵 milacek.

ivanajelinek
8. okt 2010

Ahojte 😉 Tak dalsia uspesna noc za nami...Chcem sa spytat, ked maly zaspi pri kojeni, ako to potom mam riesit s odgrgnutim? Lebo on vytuhne v noci a neodgrgne.Mam ho dat spinkat? A je to normalne ze cez den kojim aj kazde 2 hodiny a v noci vydrzi aj 4-5 hodin bez papania?
@finfrle Neboj, urcite to spoznas, ked to zacne. Ja som si tiez myslela, ze neviem, ked to zacne, ale neboj.To sa neda len tak prehliadnut 😀

ivanajelinek
8. okt 2010

Inak vam poviem, ze to tehotenstvo mi hrozne chyba. MM uz hovori ze je nacase zamiesit na druhe 😵