Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
25. nov 2010

@ivanajelinek já mám takovou tu klasickou jeden konec hadičky si dáš do pusy a saješ, a hleny odcházejí do takového zásobníku, který vymyješ, pak se to vyvařuje nebo mrazí podle toho co je napsané...

je to fajn, akorát teda ted v těhotenství to nedávám!

barbora87
25. nov 2010

@ivanajelinek ivi uz nemam ziadnu kontrolu az 20.12. A maly lezal uz minuly tyzden velmi nizko...tak uvidime...ledva chodim krize bolia a mam hrozne tahanie v brusku

@meleri no vsetko ma svoj zmysel dufam ze bude vsetko ok

@emily327 sme vo viedni lebo predaj bytu neklapol...dlhy pribeh...
No ale co uz...
No ja by som teoreticky mala byt v 38.tt ale dr to nejak inak vypicital na zaciatku a potom sa to tu uz neriesi...

@blondynka400 no co ja ti viem mamtake zmiesane pocity...
@blondynka400

emily327
25. nov 2010

@meleri ahoj, my sme este v Irsku kupili ten cumlikovy teplomer a je na dve veci, na h...o a na nic. Za prve trva 2 minuty kym zmeria teplotu, za druhe je pre male babo vobec nepouzitelny, lebo ma velky cumel a babatko nema sancu ho udrzat v puse ( nasa mala sa nim skoro zadusil). Co mozem odporucit je teplomer, ktory meria teplotu z cela alebo z uska, vysledok do 2 sekund. Ja do zadocku ani nemam a povedala som si,ze ak jej nieco do zadocku budem davat,tak len cipok v pripade horucky, nikdy nic ine.

blondynka400
25. nov 2010

@ivanajelinek já mám tedy jen zkušenost s tou na vysavač, do jiné bych nešla. Oni ty ostatní to nikdy neodsajou taky hezky... Ale ségra používá nějaokou klasickou, spí je to se slonem a ta je ok. Jen se do toho musí kupvoat nějaké filtry a nevyjde to úplně levně. Vy máte tak velkou rýmu že musíte odsávat i v noci? 😕 Já tedy dsávala v noci za celou dobu asi dvakrát, když už to fakt nešlo a nurmálně vysavačem a bez problémů.... Do těch půl roku žádné nabuzení v noci není, stejně ho přebaluješ, to je horší než vysavač, takže bych se ho nebála použít 😉

emily327
25. nov 2010

@blondynka400 jasne,ze nie si. Si iba blond ako ja 😀 robim si zarty xixi

finfrle
25. nov 2010

@schnucki vodu mame mezi 35-37stupni.Uvidime jak dneska.
Vcera v noci spala mala jen hodinu a pak pres den 40min v kocarku na prochazce a pak az k veceru hodinu 😝 jinak teda boj ale v noci jsem nakojila a uz jsem si delala nadeje,ze bude klidek ale mala zacala tu svou tak nakonec o pul dvanacte jsem ji vzala k nam a spala az do pate.To jsem se probudila s tak nalitym levym prsem,ze jsem ji nechala tahat 45min aby ty hroudy zmizeli a pak ji ulozila okolo sedme a v devet jsem se vzbudila s bolesti praveho prsu tak jsemji musela vzbudit at pije jsem se nemohla ani postavit jak to bolelo a teklo samo. 😝 no veselo.Ted je v utlumu coz je fajn ale dlouho to nepotrva. 😅

emily327
25. nov 2010

@meleri no je to o tom,ze sa uz vela nevyspis resp. nie pohodlne a tazko sa hlada poloha a hlavne, ja som kazdu noc cakala,ze to na mna pride a kazda navsteva WC bola spojena s pozeranim na hodinky a sledovanie pobolievania bruska, ci to uz nie su kontrakcie a psychika tiez bola znacne narusena. Ale to som mala ja. Mozno ty nebudes 😉 A je pravda,ze ja som mala obrovske brusko 😀 mam foto 2 dni pred porodom 😀 kukni a posud 😉

emily327
25. nov 2010

@ivanajelinek zlatinko v tomto ti nepomozem, nemam ziadnu odsavacku 😀 Zatial pouzivame iba vatove tycinky 😉

meleri
25. nov 2010

@emily327 jejda a to byl ten Phillips nebo nějaký jiný? dvě minuty tož to je dlouho teda... ☹
@finfrle
tak to je fajn že prso je v pohodě!

finfrle
25. nov 2010

Tak a mame zase veselo 😀 no ja se ani nenajim....

finfrle
25. nov 2010

@meleri no boli ale musit se prekonavat kdyz chci kojit....

emily327
25. nov 2010

@meleri ano ano Philips 😢 kedze tie dudlikove nie su podla veku dietata, tak male sa ti tym cumlom aky je velky ide zadusit. Ja by som do toho nesla. Pozri na ebay nejaky ten do uska, my mame a stal 20 euro a meria aj z cielka a uska. To zase je dobra investicia a nie je to az tak vela 😉 cmuk

meleri
25. nov 2010

@emily327
dík! no já jsem taky dost povahou stresař, takže asi si užiju své, i když vím že je to špatné a stresovat se nesmím...nadruhou stranu nebudu mít asi moc čas kvůli Samovi..
ale třeba chodit, vařit, a uklízet se normálně dá ještě v tom 40 tt? jako prostě dá se jakž takž normálně fungovat?

já musím říct kdyby se mi narodil v 37 36 tt tak jsem ráda! 😅 protože fakt ještě měsíc pak čekat, jeje..no ale myslet si můžu co chci žejo ono si to stejně přijde podle toho jak příroda rozhodne...
jinak super fotky, super triko,t y brdo já nemám vůbec nic dlouhého všecko mi už začíná lézt ven..a krásné gatě takové elegantní i když nejdou moc vidět...
já už mám takové břicho skoro ted.

meleri
25. nov 2010

@emily327 jeje jestli je to tak tak na to kašlu teda.....my máme ten řitní 😅 ale dá se aji použít pod paži tak to nechám tak.....nadchlo mě to s tím dudlíkem že jsem si říkala žádný stres pro miminko ani pro staršího..
ale dík za radu na ten Ebay bych se mohla mrknout.
@finfrle
ajaj už je vzhůru?

finfrle
25. nov 2010

@meleri spise jeste neusnula 😀 😝 jsem ji zabalila do deky tak uvidim a jak se mas ty tehule?!

meleri
25. nov 2010

@finfrle
aha tak ti přjeu at brzo usne! no můj už je vzhůru zrovna ted se vzbudil🙂)))

mám se dobře poměrně jen kdyby záda tak nebolela... ☹

meleri
25. nov 2010

nakonec ještě usnul... 🙂

emily327
25. nov 2010

ako vas tak citam,tak vidim,ze nasa Sonicka je asi jedina z deticiek v jej veku, co este nebola chora a nemala soplik.

finfrle
25. nov 2010

@emily327 To je dobre,jen at je zdravoucka!Ja jen doufam,zeto moje mrne bude taky zdrave...Ted spinka jako andilek ale zachvilku tu bude zase nas dracek 😵 bych ji nejradeji upusinkovala 😀

emily327
25. nov 2010

a este som zabudla dodat,ze my si kupkanie uzivame, mala si ho fakt uziva a tesi sa a dokonca sa uz aj smeje 😉 No nadhera 😉

schnucki
25. nov 2010

holky ja jen na rychlo, doctu vas az bude mala spat, ted nestiham ....

u doktora jsme byli, mame lehke nachlazeni, ale zatim prasky nepotrebujeme, musim ale vypodlozit matraci aby se male lepe dychalo a pozorovat co dal, mame taky chodit na cerstvi vzduch, ja se snazim denne, takze zitra pujde tchyne ....
jinak mala stale kasle a ma rymu, tak budu asi odsavat 😝 ... jinak kdyby dostala horecku a spatne se ji dychalo, spatne jedla a spatne spala tak mam prijit znova ....
a nejhorsi je, ze ja zacinam bejt nachlazena, ryma a boli me krk, super ....

yarden
25. nov 2010

Ahojte maminky a tehulky...

Vasim detickam zelam skore uzdravenie.
Mam radostnu novinku, kamaratke sa dnes narodil maly drobcek, ma 2,93 kg a obaja su OK. No vsetci co sme tu, sa uz nevieme dockat, kedy pojdeme kuknut maleho a nasu kamosku 🙂

Dnes si maly v bruchu robil rodeo. Doktor mi predpisal zelezo a dnes som si myslela ze explodujem. Asi aj z toho tak velmi kopal. Uz sa teraz citim lepsie, len som dnes unavena, ako keby som kopala v uranovej bani 😀

Dnes som si vybavila porodnika, mojho byvaleho doktora a tak mam o starost menej. 😀

Prajem Vam vsetkym krasny vecer.

ivanajelinek
25. nov 2010

@schnucki Prajem skore uzdravenie. my sme boli u hebamme a pribrali sme za tyzden 140g. Mne sa to nezda vela, ale hebamme povedala, ze to uplne staci. Inak ako obliekate miminka teraz ked je uz zima vonku? Lebo ja rozmyslam ci mam kupit fussak original do maxi Cosi, ale neviem ze co pod to obliect. A aj v kocari mam zimny fusak(od firmy Emitex) a neviem akosi ze co vsetko malemu pod to obliect. 😕

meleri
25. nov 2010

@emily327 super že jste zdraví a že si malá užívá koupele u nás to bylo vždycky hrozné. je krásné že se už směje!

@schnucki
to je mi líto přeju ti at se z toho rychle dostanete! my jsme na tom podobně, akorát teda taky teplotu nemáme. je super že můžete chodit ven, to jí určitě pomůže.
my jsme taky nemocní ale zdá se mi to takové slabší bohudíky takže myslím že by to nemělo dlouho trvat...

barbora87
25. nov 2010

Babule tak ja od4lezim v posteli je mi hrozne...cely den sa ledva hybem a je mi od zaludka zle az na zvracanie...

Bolo aj vam zle ku koncu?alebo na mna nieco lezie?

meleri
25. nov 2010

@ivanajelinek
ivčo ono se říká že dítě by mělo mít o jednu vrstvu víc jak dospělý. takže zkus tak nějak podle sebe, jenže ono se vůbec nehýbe, a kočárek taky nehřeje narozdíl třeba od šátky...

záleží jak moc je zima, pokud např mrzne tak bych dala naspod kočárku nějakou deku, pak na to fušák. do fušáku děcko v kombinéze, pod kombinézou pyžamko /svetýrek nebo nějaké gatě a bodýčko, ponožky, k tomu čepička a pokud je fakt hodně zima tak přikrýt dekou....tak aspon osobně jsem to dělala já.
pokud nemrzne ale je zima tak bych to taky tak dělala.

my máme fusák pořád do sporťáku, dávám ted už jen štramplíky už nedávám kombinézu, ale koupili jsme vysoké teplé boty.

meleri
25. nov 2010

@barbora87 jejeje to je mi líto, a nebudeš radši volat dr?
mě blbě nebylo vůbec, jen mě pálela žáha ke konci ale na zvracení vůbec, jenže u mě byl konec v tom 35tt. tak ti asi nakonec moc neporadím..:(

barbora87
25. nov 2010

@meleri no ked mi nebude lepsie dalsie dni tak asi zajdem k dr lebo sa citim uplne k.o. A ked mi je tak zle a v takom stave rodit tak s panom bohom...mm dostal dnes paniku lebo som ledva chodila,brusko tahalo a krize boleli no hroza!!!
Problem je ze nemam teraz akemu dr zavolat :(

blondynka400
25. nov 2010

@emily327 no jenom aby 😀
@meleri já jsme tedy rodila 39tt, ale dělat jsme mohla úplně všd úplně bez problémů. dokonce jsem ještě den před porodem normálně cvičila. Ono je to podle mně jak kdo, někdo má těhu v poho a může dělalt skoro všechno, někdo nemůže nic...

schnucki
25. nov 2010

@meleri ja jsem o tom dudliku teda neslysela, ja pouzivam do zadecku, kolikrat ji to i pomuze se vykadit 😀 mala s tim nejak problemy nema, docela klidne vzdycky lezi ... akorat davat cipky je neco, vetsinou mi ten prvni vykadi tak az druhy se povede 😝

@emily327 tak to ja jsem taky nevedela co si mam pod tim predstavit 😀

@ivanajelinek a co ti rekla hebamme na to ockovani? ja myslim ze pokud by byla teplota tak neockujou ....
jinak ja mam asi tu odsavacku jako meleri, jeden konec ji strcim do nosanku, veprostred je takova kulicka a druhou hadickou taham ... ale ona zatim pri hepcikani nejakeho vyhodi, tak jen taham kapesnickem 😀