Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
13. dec 2010

@mirusch jo našla! moc ti děkuju! určitě napiš i častěji! co vánoce, jak to prožíváte? ani nevím, poletíš na Slovensko?

meleri
13. dec 2010

ted sem chtěla říct jako napiš častěji tady, páč nám tu chybíš né jako že mi musíš častěji posílat pohled... 😅 promiň. Teď je řada s pohledem na mě!

ivanajelinek
13. dec 2010

@mirusch Aj vy idete na sviatky na Slovensko? Aj my sa chystame, len este neviem kedy presne.Darceky nemam ani jeden jediny, nikto nic nechce. Kazdy povedal, ze chce maleho ako darcek 😀 A ja nemam chut s malym behat po obchodoch a narychlo zhanat darceky. Takze tak. Keby si aspon niekto nieco povedal, je to jednoduchsie, ale takto nie 😵 Rodicia aj my budeme radi, ze sme konecne po 6-tich rokoch spalu na Vianoce. Ale uz teraz mam z toho stres vsetkeho.
My sme boli na baby-massage a maly este spi na terase v kocari. zachvilu mi pride kamoska, tak aspon konecne s niekym poklebetim 😀 Vonku je krasne slnecko, ale riadna zima. A vy co vsetky porabate?

meleri
13. dec 2010

@ivanajelinek já si válím šunky a čekám až se malý vzbudí. musím pro výsledky na tu cukrovku a ještě do pojištovny, pak jsem slíbila kámošce že se stavím a půjdem asi na chvíli do parku ale je kosa..

ivanajelinek
13. dec 2010

@meleri Pekne oddychuj, pokial sa ti da. No aj tu je kosa, ale von s malym musim chodit, lebo vonku vyborne spinka 😉 Alebo ho dam aspon na terasu.

schnucki
13. dec 2010

teeeda vy jste toho zas popsali ...

vsechny mooooc zdravim a az mala usne tak si vas doctu, byli jsme konecne nakoupit vanocni darky tak spala asi 3h v aute, tak tu ted povida se zajickama 😀

doufam ze se vsechny mate super ....

ivanajelinek
13. dec 2010

@schnucki Ahoj. Ake darceky si pokupila?

barbora87
13. dec 2010

Ahojte babule
Ja sa hlasim vsetko po starom...dnes som bola omrknut zase jasle a poobede tu bola kamoska...zajtra rano idem zase dalsie jasle omrknut potom by som mala ist jednu znamu pozriet pred mesiacom sa jej narodil drobec a poobede by som mala ist na akupunkturu...no uvidim ako sa mi bude chcet...tuto noc som spala od2do6 :( dufam ze dnes skorej zaspim...

A co u vas?budete mat krasne sviatky s drobcami...

schnucki
13. dec 2010

@ivanajelinek ahooooj ... nasim mikrovlnku, pro manzelovu segru vysavac, dceri od manzelovi segry gutschein a synovi volant k pocitaci ... pak pro kamaradky malou a po nasi princeznu 😀

manzelovi koupim ruksak do prace a jeste moji segre nausnice ... no a pro manzelovi rodice budem delat na netu knihu s fotkama od male ...

@barbora87 takze stale nic? a jak se citis? ... neboj, taky budete mit vanoce ve trech 😉

mirusch
13. dec 2010

@meleri @ivanajelinek Ano, v nedelu ideme - autom - do SR, na 2 tyzdne. Ale budem online. Dufam teda 😝 Az tam bude velke pecenie, upratovanie, vianocne pripravy, cize tu u nas sa teraz absolutne neangazujem, ved naco aj. akurat som zavesila na dvere vianocny veniec, co som nasla pribalene pri jednej internetovej objednavke. Pekne od nich.
Darceky uz su zabalene na cestu, do vianocneho papiera budem balit az v SR. Uz sa tesim, rada davam darceky, hlavne ked pasnu a ludia sa fakt uprimne tesia 😵

@meleri Som to pochopila s tou pohladnicou 😀 Vsak ked bude prilezitost, tak zase poslem 😉

ivanajelinek
14. dec 2010

Dobre ranko 🙂 tak my uz od 5.00 nespime. maly zistil, ze vie uz vydavat zvuky, akoze "haaaaaa", "heeeeeee", tak ho to hrozne bavi. Takyto mam budicek. 😀 Je to moje zlaticko. Ale posledne noci spi dost nekludne, ach jaj...Zasa nam tu v noci nasnezilo. Dneska pojdem na gymnastiku po porode, lebo som doteraz bola len 2krat. Vy cvicite doma?
@schnucki A co kupujete malej? Ako sa inak mate? Co mala Jenni?
@barbora87 A odkolko su u vas jasle? tiez od jedneho roka?
@mirusch Aj my mame v plane tak 2 tyzdne. Uvidim ci vybavim vsetky papiere doma co mam 😝

schnucki
14. dec 2010

@ivanajelinek dobre ranko ... ivus super ze maly zvatla 😵
ja cvicim doma, ale musim se priznat ze ne moc poctive 😅
ja jsem vcera zkousela hodit fotku darku pro malou ale pise to chybu, zkusim znovu ...

jinak mame se super, objevila dalsi zvuk co vydava, takze mame uz repertoar 😀 a strasne me tei kdyz se rano probere, jakoze je uz vzhuru, ne na jidlo, ja rozsvitim a ona se zacne smat ....
jo a vubec nechce lezet, furt zveda hlavicku a snazi se vtahovat

a jak vy???

schnucki
14. dec 2010

tak tohle jsme ji koupili k vanocum, plus se chci podivat nejake obleceni ....
vcera jsem to ukazovala moji mamce pres skype a oni ji koupili neco podobneho 😀 takze o zabavu bude mit postarano 😀
jinak co ji kdo koupi nevime 🙂

ivanajelinek
14. dec 2010

@schnucki jee to je dobre. My sme boli v sobotu u znamych na navsteve a oni mali take podobne. Tiez sme povedali, ze take nejake kupime. Kde si to kupila?No ale zvatlat by mohol cez den a nie v noci 😀 . No a presne. Ked rano zasvietim male svetlo, tak sa krpec tak na mna usmeje, ze aj zabudnem ze cez noc vymyslal 😀 😀 😀 ...
Ja akurat pozeram nejake teple ponozky alebo strikovane cizmicky na zimu. Som nasla peknucke, ale dost drahe. Vytlacim to a mamina mi take ustrikuje.Len musim zistit ze aka vlna sa na to pouziva.Taketo nieco:

schnucki
14. dec 2010

@ivanajelinek jeeee, ty vypadaji suprove 😵 ... koupili jsme to v rofu kinderland, maj to dokonce ve sleve takze ja vychytala posledni kousek 😀
to jo, je to super pocit kdyz se na tebe decko usmeje 😵
nase mala vcera povidala nasi mamce na skypu, tak me to tak zahralo na srdci ...

schnucki
14. dec 2010

jo a uz slyntame jak bernardyn 😝

finfrle
14. dec 2010

Ahoj
Tak ja se probudila v jednu rano s tak nateklym prsem,ze jsem musela vzbudit malou.Uz jsem si rikala,ze zanety a ucpane mlekovody mam zasebou a ono ne.Cele prave prso mam v jednom ohni,nepodarilo se odsat ani male ani odsavacce.Tak az ted rano jsem neco zvladla vymacknout ale povim vam sila....
No jinak malinka se mi krasne pokadila a to tak,ze to mela az na kotniku 😀 do toho jak jsem ji cistila se pocurala,tak jsme nakonec koupali v devet vecer 😀 foto vam hodim na fcb at se zasmejete 😀
Ted mala spinka na kresle v kojicim polstari v klubicku a je spokojena🙂

finfrle
14. dec 2010

Takhle ted spinkame ...

meleri
14. dec 2010

čau holky,

MIrusch, tak si to užijte, a dobře že jedete autem bo s těma letadlama je to asi ted riskantní.

Ivčo
super botky fakt krásné!

Finfrle,

zas? ajajaj, tak at brzo přejde ten zánět! a krásná fotka taky!

u nás nic moc, je teprve úterý a už jsem KO. 😀

schnucki
14. dec 2010

@finfrle ahoj ... jeeezis stale ty zanety, .. no snad to bude nekdy lepsi a obejdes se bez nich .... fotecka super 😵 nase mala spi pres den otevrene, ale v postylce mam stale ten kojici polstar 🙂

@meleri jak se citis? ... 27tt ... jeeeezis to to leti 😝

mirusch
14. dec 2010

@finfrle Uf, uf. Ty snad nebudes mat pokoj do dochodku 🙄 Myslim na teba.
Mala je krasna 😵

Prosim vas, ako to robite, ze vsetko stihate? Lebo ja som asi mimozemstanka, kym vsetko povybavujem, tak je vecer a to som este nezarobila ani cent.
Dnes sme si s manzelom dali vianocne darceky, aby sme to nemuseli trepat do SR, ale ja mam pre neho este jeden, ten mu dam az tam 😉 Hrozne som sa narehnila, lebo on darceky pre mna proste nechal v kartone ako prisli postou, strcil do skrine a na krabicu napisal "Skryte, nekukat" 😀 😀

meleri
14. dec 2010

@mirusch já nestíhám nic, všecko je udělané jen tak napůl....protože to jinak jaksi nejde.....naštěstí mi ještě pomohla tchýně a napekla mi cukroví, které je moc dobré, protože její kamarádka je němka tak to pekly spolu, tady totiž cukroví moc není.
dobrý tvůj manžel! 😅

finfrle
14. dec 2010

Holciny uzasna zprava!!!!
Prijela sestra o den drive a zvazila nam malickou!
Mala pribrala!!! 😵 😵 😵 Minuly tyden mela 3470g a dnes 3680g to je 210g no krasne ne🙂 Jsem moc stastna.

meleri
14. dec 2010

@finfrle super gratuluju! dokážu si představit tvoji radost a asi hlavně úlevu! nevzdávej to koj dál! 🙂

u nás zase další krůček k samostatnosti....Samson chce spát už i večer ve své posteli, jenže: nevím jak to mám udělat s přikrýváním, on je furt odkopaný, a v noci je hrozná zima v pokoji...tak když spí s náma tak ho mám vedle sebe přimáčknutého pod peřinou......já vím existují ty "pytle" ale on je od miminka nesnáší...protože spal vždycky s námi pod peřinou...

finfrle
14. dec 2010

@schnucki jj zanet boli vazne dost ale snad bude lepe...

@mirusch uzij si to doma! Pekne peceni,vajecnak a pohoda a snih!!! 😵

finfrle
14. dec 2010

@meleri jj mam moc!A co takhle mu dat prikryvku pod matraci(zastrcit)?! nebo oblect tepleji ale ne moc at se neprehreje a nepoti

emily327
14. dec 2010

@finfrle super, tesime sa s vami, zvladli ste to, len tak dalej cmuk 😉

Babulky, zajtra napisem viac som fest unavena, venujem sa tieto dni mm lebo ma volno z prace ale streda, stvrtok bude v praci a potom ma 3 dni volna a buduci tyzden len 2 dni a konci v tej praci co je teraz a az do 2.1. bude s nami 😉 Dobru nocku, opatrujte sa cmuk pa pa

meleri
14. dec 2010

@finfrle on je právě oblečený hodně, a v tom našem pokoji fakt nehrozí že by mu bylo horko 😀 tzv "letní byt" tedy v létě je tu dobře, v zimě je tu kosa...máme totiž okna stará 200 let kterým nikdo neměnil skla kromě obýváku kuchyně v dětském pokoji vyměnili jedno.

emily
ahoj! odpočin si! měj se moc pěkně!

ivanajelinek
14. dec 2010

Kocky, ako zsitim ze mam malo mlieka, ze to malemu nestaci?

schnucki
14. dec 2010

@mirusch tak to je dobry 😀 😀 a copak jsi dostala hezkeho???

@meleri a je v pokoji zima i pres topeni?? ... ja mam malou taky odkrytou, ona sebou mrska a odkope se, tak ma lehounce pusteny topeni .... a dneska jsem koupila teplejsi pyzamka 😀
jinak super ze chce spat sam 😵

@finfrle veeeelka gratulace 😵 😵

@emily327 hezka fotecka 😵 ... to uz vydrzite a pak bude tatka vic s vama 😉

@ivanajelinek to bohuzel neporadim ☹ myslis ze mu nestaci? ... myslim ze pokud by mu nestacilo asi by chtel casto jist ...