Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

dovenka
2. mar 2012

lilliaan - ano som v sydney, kedy sa stahujete? alebo ste uz tu?

alegro
31. mar 2012

kocky...neviete mi nahodou poradit?zijem v Anglicku,ale tu nepoberam matersku,ani nic,lebo som tu v zivote nerobila....porodne som dostala zo slovenska....moja dcera ma britske obcianstvo,manzel je slovak,ale zije tu velmi dlho....znama mi povedala vraj mam narok na matersku zo slovenska,lebo matersku musim brat....z krajiny kde zijem a kde som rodila,alebo z krajiny ktorej som obcanom?dakujem.... 🙂
usmievavy vikend.... 😵

lu2112
31. mar 2012

@alegro no matersku beres tam kde si pracovala pred porodom a potom rodila. V anglicku ak si nerobila tak nemas narok na matersku. Ale spitaj sa na najblizsiom Council office mozno vam uznaju niake benefity kedze manzel tu pracuje.

alegro
31. mar 2012

vdaka...ja som nepracovala....rodila som tu v anglicku.....ok,ale benifity asi niesu materska.....

kacenkaharris
1. máj 2012

Je tu niekto v USA? 😉

maximaty
11. máj 2012

Ahoj všem, my se snažíme v Rakousku 🙂

barbora87
11. máj 2012

@maximaty ahoj a kde v rakousku?

iwi9
11. máj 2012

caute 🙂) my sme v Sev. irsku a tento mesiac sme zacali, som 5 DPO, uvidime, co z toho bude ;)

ivana133
12. máj 2012

@iwi9 presne vsetko co si napisala sedi aj na mna 😀 a dokonca aj ja som v irsku

iwi9
12. máj 2012

@ivana133 jeeej aj to, ze ste zacali len teraz?

maximaty
31. máj 2012

@barbora87 Bezirk Perg 🙂 a ty?

emily327
3. jún 2012

@alegro skus si zistit, ci nemas pravo na rodicovsky prispevok z SVK, lebo na matersku urcite narok nemas ak si nepracovala v UK tusim posledne 2 roky a na SVK tiez nie ak zijes v inej krajine.

emily327
3. jún 2012

@iwi9 ahoj, drzim palce, dufam, ze coskoro napises,ze si tehu 😉 Drzim velmi velmi palce.

barbora87
3. jún 2012

@maximaty ahojky my jsme z bezirk melk 🙂

alegro
5. jún 2012

@emily327 ahoj...nie vraj nemam....mala by som vraj iba vtedy,keby ta suma,ktoru dostava moj manzel na dieta bola nizsia,ako suma,ktoru by som mohla dostavat ja keby som bola na SK.....
Ale dakujem....

alegro
5. jún 2012

Ahojte zienky.... 🙂
Mozete mi napisat svoj nazor na baby testy?Je POZITIVNY vysledok spolahlivy,alebo????
dAKUjem......

alegro
11. jún 2012

Ahojte.....
Prosim Vas,ako sa leti s kocikom z Birminghamu?
Dakujem....

ivanajelinek
12. jún 2012

@blondynka400 Jeeej.Gratulujem k tehu 😉 pozeram ze mame skoro rovnaky termin 😵

kleopatris
12. jún 2012

@blondynka400 jej tak si sa predsa len pre druhe rozhodla? 😵 super gratulujem velmi 😵

@ivanajelinek druhe kolo sa teda rozbehlo v plnom prude, ze 😵 mozno zase nasa temicka ozije 🙂

ivanajelinek
12. jún 2012

@kleopatris No bolo by pekne. A co ty? Nepridas sa? 😵

blondynka400
12. jún 2012

@ivanajelinek
@kleopatris tedy holky jak jste na mne přišly? 😕 V této diskuzi už jsme nebyla jak je rok dlouhý 😀
Já se nerozohlda, to je neplánované, příroda to naplánovaal za nás násilně to měnit se mi nechtělo 😅
Ivana tobě také veliká gratulace, jojo, jsi jn o nějaký 2 týdny po mně 😀
Kleo a co ty, ty nic? 😀

ivanajelinek
12. jún 2012

@blondynka400 Ja som nieco hladala tuto v teme par stranok dozadu a tak nejako som to zahliadla. 🤐

blondynka400
12. jún 2012

@ivanajelinek no ona mi psala i lubinka do ip. Tak mi bylo jasné, že mě někdo vyštrachal 😀

meleri
12. jún 2012

🙂 ahojte holky to je fajn ze to tu zase ozilo! gratuluju vsem tehotnym holkam at si tehotenstvi uzijete a at jste staste
@blondynka400
@ivanajelinek

blondynka400
12. jún 2012

@meleri když tě tady vidím, koukala jsem do "naší" diskuze a všiml si, že jsi napsala, ale mně se to do upozornění nenapsalo 😖 Tak promiň a napravím 🙂

meleri
12. jún 2012

@blondy

ahojky to je v pohode, nespechej, jak budes mit cas 🙂 jak se vede? moje deti jsou vsecky zdechle porad a ja jsem taky nemocna mam teploty asi chripka. ale s praskama se to da prezit 🙂

kleopatris
12. jún 2012

@blondynka400 tak to je super, ze to priroda naplanovala 😉 tak je to najlepsie 😵

my sa este nechystame, teraz mame ine starosti 🙂 ale na konci roka mozno

blondynka400
12. jún 2012

@kleopatris že by? 😀 A copak máte za starosti? Zda to není tajné?
@meleri to vás pořád trápí nemůcka? ☹ Zas jsem tenhle tvůj vzkaz neměla v upozornění 😖 Napíšu do soukromé ju? 😉 ale asi zítra, jsme hrozná, ale nechci tě odbít pár slovy jako tady 😉 😀

meleri
13. jún 2012

@blondynka400 ahoj v pohode, napis jak budes mit cas....deti uz jsou na tom lip, ja mam desne opuchly krk a stipe me v nose, ale teplotu uz nemam diky prasku do toho jeste mencky no super...

kleopatris
13. jún 2012

@blondynka400 ale kupili sme dom, v juli zacinaju stavat, takze najprv sa prestahovat a potom sa moze rodit 🙂 a uz vies co to bude? a vy uz byvate?

@meleri aj my sme stale teraz chori, debilne pocasie, maly jak je v jaslach furt donesie sople a ja to od neho chytim a hned sa mi zapalia dutiny 😠 a inak ako si braskovia na seba zvykli?