Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
13. jan 2009

😕 😕 😕 to je fakt hruza, ja nechapu jak tam nekdo mohl bydlet, ten musi mit neskutecny astma, nechci tu byt moc sprosta, ale to je fakt des, proste hruza

jinak malej je kouzelnej, uplnej andilek 😀

ja jsem tu 3,5 roku, ale z toho jsem byla jeden zimni semestr v cechach

abych nezapomela, vy mate byt v praze? nasi bydlej tak 50km od prahy, s pritelem kdyz jsme u nasich vzdycky vlitnem do teska v letnanech a delame velkej nakup 😀

schnucki
13. jan 2009

mirusch doufam jeste, ze domaci nebude dlouho otalet se zavolanim odborniku, tohle sami fakt nezmaknete

nandej rousku, a hura do zbytku, myslime na dalku na tebe

a vubec, kde se toula zbytek 😕

zuzka11
13. jan 2009

Tak ten pokoj je fakt síla! 😝 A mimi zlatíčko 😉

Taky nechápu, kde jsou všichni, ne že byste mi nestačily, holky, ale spíš se bojím, jestli jsem to tu nerozbila svojí přítomností.............

mirusch
13. jan 2009

No ved toto, ten strop bol zakryty drevom, tak to nebolo vidno a vsetci si mysleli, ze je to ok. To len ja robim problemy a chcela som dat strop dolu. A ajhla.... 😠 To len bolo skryte pod tapetami a drevom. No, radsej to tomu chalanovi hovorit nebudeme, co tam dychal. Inak hotovo. Uz len to vyvlacit do zahrady a dat prec koberec. A potom sa len modlit, nech nasho domaceho osvieti a niekoho rozumneho najme. Ja to tam teda fenom susit nebudem 😀

A ten maly je fakt zlaty. Taky smolko. 😵 Ale dam ho prec, nech ma tu az tak lahko nenajdu, ak ma uz nenasli...

Zuzi, neboj nic, isto si to tu nerozbila. Tu bolo dost ticho, len teraz sa to rozbehlo. Kto chce, pise.... Ale je fakt, ze by sa mohli babenky ukazat....Aj tie nove.
Zdezli a pod......Halooooooo 😕

zuzka11
13. jan 2009

Tak na to sedí: Navrch huj, vespod fuj 😀

Co znamená smolko? 😕

Jinak schnucki - byt máme v Praze, souhlasí 😉

mirusch
13. jan 2009

Zuzi, šmolkovia, to su ti kresleni, modri, neviem ako sa to vola po cesky 😀 On ked spi tak tak vyzera.

schnucki
13. jan 2009

smloulove 😀 😀

jinak si to tu urcite nerozbila, nekdy je to tak, ze clovek nestaci psat, a nekdy neni cas neco napsat

nevim kde se flakaj, ale nam to de dobre 😀

mirusch
13. jan 2009

jj Schnucki, ti su to 😉

Nechceli ste sa nahodou obe ucit 😀 ? Ja idem piect cookies, zajtra pride svagrina z USA a napozajtra ma svokra narodky, tak nech trochu prispejem. A este pomedzi to operiem. A zajtra k zubarke 😖 😝

zuzka11
13. jan 2009

Díky, už vím! 😀 A to jsem byli kdysi spojení a už máme takovou jazykovou bariéru 😉 ¨¨

S tím psaním máš pravdu, někdy píšeš o 106 a někdy nic......každopádně vám dvěma moc díky za reakce a pomoc a jsem moc ráda, že jsem vás poznala! 🙂

mirusch
13. jan 2009

Zuzi, napodobne. Nezabudni zajtra rano testovat a hodit testik do albumu, uz sa tesim ako na "mojom" testiku budu // 😵
Ozi, kolko mas rokov? Ak nechces tu, napis do IP. Ja som uz stara koza...35.

Ozi a vies co to znamena...upratovat, omrvinka, paradajka a vankus? 😀

mirusch
13. jan 2009

Aha, tak sa uz asi ucite...tak dobru noc prajem. Ja uz mam cookies v rure. Mnam.

zuzka11
13. jan 2009

Jediné co nevím je omrvinka 😀 Moje super kámoška ze školy je z Prešova, tak dost vím 😉

mirusch
13. jan 2009

😀 Omrvinka je ...ehm...napr. z chleba co pada, take drobne... 😀

schnucki
13. jan 2009

nooo, ja si udelala kaficko a pustila jsem se radne do uceni 😝

ja bych jeste prosila co je to vankus 😕

schnucki
13. jan 2009

omrvinka jsou drobecky? ... zni to trosku z jinyho richtung 😀

zuzka11
13. jan 2009

Vankus je podle mě polštář, ale jestli ne, tak se vzdávám 😀

ivana98
autor
13. jan 2009

ahoj holky, vidim ze ste jazykovo zdatne 😀
mirus, no ten vas vermieter nic moc 😖 skoda, ze su tvoje fotky zmazane... my sa prave dnes vytesujeme, lebo sme sa so starym verm. dohodli, ze len vymalujeme a ziadne ine "Schönheitsreparaturen" netreba, tak sa nam ulavilo.. uz pomaly objednavame stahovacie auto 😵 inak so schimmel-om sme mali tiez problemy, no celkovo som rada, ze z toho bytu vypadneme... 😅

schnucki, zuzko, hodte nam sem nejake "chytaky", rada sa otestujem 😀

ivana98
autor
13. jan 2009

a ano, vankus je polstar 😎

zuzka11
13. jan 2009

Mě teď nic nenapadá, přijde mi, že budtee všemu rozumět....snad jediné - mamka je z Moravy a když pijela do Prahy tak měla problém s rozdílem mezi výkresem a čtvrtkou, sodovkou a sodou a tak 😀

Ivčo, stěhujete se jenom po Německu nebo do zahraničí???

mmmk
13. jan 2009

Jee, Ivi, tebe jsem dlouho nevidela 😉 Jsi ted v Halle nebo v BW?

schnucki
13. jan 2009

jeeee, ahoj ivus 😀

polstar? no to by me nenapadlo

noooo, popremyslim a neco vam sem pisnu, zuzko popremyslej taky, nejakou vychytavku 😵

ivana98
autor
13. jan 2009

aky je rozdiel medzi sodovkou a sodou? (zeby: soda je ten prasok a sodovka perliva voda?)

teraz vam pisem z Halle, tieto 2 tyzdne mam zaucanie v jednej "pobocke" ktora je 65 km odtialto, takze to dobre vychadza 😉 aj ked je to pre mna docela nezvyk..ale snad sa to podda 🙂

zuzi, stahujeme sa na juh, ale bohuzial nie celkom vasim smerom 😅

schnucki
13. jan 2009

ahojik mmmk,

holky me nejak nic nenapada, mam uz nejak vygumovano, ale zapremyslim a zitra se ozvu,
ale az navecir, musim do skoly

takze preju vsem hezky sny a papa zitra

zuzka11
14. jan 2009

Dobré ránko: tak sodovka je ochucená limč\, takové ty červené, žluté a soda je normální bílá bublinkatá 😀

zuzka11
14. jan 2009

Fotky vložím, hned jak budu doma. Btw. Miri co malování a tapetování a všechny ty věsi, pokračuješ, nebo sis dala pauzu??? Jinak myslím, že někdo se mě ptal na věk - 28.

mirusch
14. jan 2009

Aaahojte. Tak mam za sebou narocny den. Celu noc som sa trapila s bolestami hlavy a svalou a rano som si pri zacinajucej migrene radsej hned hodila Relpax. Potom som sla privitat svagrinu, ktora prisla na navstevu z USA, nakupit, oprat, no a zubarka. Mala mi osetrit koren zuba a viete co .... 😠 Vraj to poistovna nepreplaca, ked mi na tej strane uz 1 zub chyba 😨 😠 Tak a teraz uz 2 hodiny rozmyslam, ze vlastne preco. Akoze ked chyba jeden zub tak moze aj druhy alebo co do frasa?! No nic, idem zajtra prosit poistovnu, ak nie, tak zacvakam 350,- EUR a to mi mozno aj tak nepomoze. Inak, ked som uz 2 roky zubarku nahanala, nech mi nieco s tym zubom robi, tak nechcela a teraz, ked mi vytrhli zub, tak musim cvakat z vlastneho. No ide ma rozpucit.

Zuzi, na vek som sa pytala ja. Veru, ty si este mladica. Citim sa ako babka medzi vami 😅
No, na izbu som zanevrela, prestala ma zaujimat dovtedy, kym nebude v stave, ze mozeme s tym nieco robit. My tam uz nemame co robit, akurat vyhodit mokry koberec a linoleum co je pod tym. Ale zase, musime potom zakryt parkety, aby nam nesplesniveli aj tie. A uz len potom vyvolavat domacemu, nech pohne zadkom, lebo nam tam do jari vykvitne luka 😠

No proste, surne potrebujem dobre spravy, lebo si to hodim. Tento rok zacal dost otrasne pre mna osobne. Budem sa teraz venovat svagrinej, meditovat a hadam prehovorim manzela aby sme kupili novu lampu do kuchyne a spalne, nech sa odskodnim.

Zuzi a ako dopadol vlastne test? Ty nas napinas, clovece. Este nie si doma?

Ivus, jej, nasla si si cas. Inak, vy budete k Mnichovu blizsie ako my, aj tak.

Ozi, ceske babenky, viete co je to kalerab? Haaa? 😀

zuzka11
14. jan 2009

Omlouvám se za mlčení, jsem tu na skok před tou přednáškou, doufám, že jsem vám o ní psala, jestli ne, napíšu zítra........kalerab nevím, dám se podat:

Jinak Miri tvoje testy jsou epší než ty moje, tak snad bude všehcno dobré, ale bolesti jako na MS mám, ne že ne 😝

mirusch
14. jan 2009

Zuzi aaaaa????? Boli // alebo nie. Boze, ty si majster v napinani 😕 Inak, bolesti na MS na zaciatku tehu su bezna vec. Takmer vsetci to maju. Kym MS nepride, tak je to v najlepsom poriadku.

Kalerab je kedlubna...alebo kedluben. Boze. Ako sa to povie spisovne? 😅

lucitta
14. jan 2009

😀

zuzka11
14. jan 2009

Kedlubna 😀

Byly Miri, neposlalas šmejd - díky za to!Ale nějak těžko se mi o tom mluví, po těch letech jsem nějaká zaseknutá a zpracovácvm to v sobě, vám spřízněným dušičkám samozřejmě fotky pošlu........

Ten zubař je teda pecka, už jsem slyšela že tady v Něm.jsou to pálky a skoro nic není na pojišťovnu.....nedalo by se to třeba udělat v ČR? nějak obejít????Mám kamarádku, která si takhle nechaůa na Slovensku oparovat zlomený nos....vyšlo to na půlku.........

Když jsme u těch doktorů - holky ještě tu nemám gynekologa - je to jako u nás, že se k někomu objednám, nebo musím mít něco spešl?????? 😕