Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

lucim
16. mar 2009

adenka asi nie urcite nie ... som pako, este to tu treba dat do poriadku ... ale je to taka vystraha, nech uz je tu niekto za mna prijaty, komu to mozem odovzdat ... a ked nebudu mat stale snahu, tak ostanem do konca ... este neviem, co bude s mojim nadcasmi a dovolenkou.

adenka
16. mar 2009

no tak to je fakt blbe...vsak ked tam tyzden-dva nebudes tak sa snad spamataju....

lucim
16. mar 2009

adenka aj ja v to dufam ... a TY SA MAS?

adenka
16. mar 2009

ja dobre, konecne si to vychutnavam, uz ma lakaju aj nakupy, len tazko povedat aku velkost budeme potrebovat, tak zatial len okukujem 😀

jankabo
16. mar 2009

ahojte tehulky,
dúfam, ze teraz ma poriadne obidve oplujete, lebo mám ovulku tak nech sa už konečne zadarí aj nám 🙂 🙂

adrianka127
16. mar 2009

baby, prisla som z WC a na papieri mam ruzovy vatok. Prosim prosim nech sa opat neopakuje December... ☹ Idem domov z robotky a idem si lahnut. papa

adenka
16. mar 2009

adrianka a volala si lekarke??

jankabo
16. mar 2009

boze Adi to ani nehovor, skus zavolat lekárke a spýtat sa jej co mas robit

adrianka127
16. mar 2009

adi volala som rano - ta povedala, aby som dosla ten piatok a nasadila duphaston. Nechcem sa lakat ani mysliet na zle... Snad to do rana prejde. Ak nie, tak pojdem zajtra k doktorke. Ak by to malo byt nieco zle, stejne tomu nezabranim. Co sa ma stat stane sa. Dufam, ze to dobre vsetko dopadne. Drzte mi palceky...papa

adenka
16. mar 2009

neboj moja, vela bab aj na zaciatlu tehu spini....drzim palceky nech je vsetko ok...

jankabo
16. mar 2009

Adi neboj myslíme na tebe, nech všetko dobre dopadne, ak sa ti nebude niečo pozdávať tak ihneď utekaj k lekárke.
Tak šup do postele a mysli pozitívne- drž sa,,

lucim
16. mar 2009

adrianka mas duphaston? daj si ho hned... aj ja som na zaciatku spinila ...

kikina666
16. mar 2009

no som tu kukla cez robotu som moc nemala cas ... no baby vy teda pisete normalne nestiham citat

matulik284
16. mar 2009

adrianka len pekne oddychuj, neboj urcite vsetko dobre dopadne

uankab
16. mar 2009

adrianka, super novinka, blahozelam !!!! 😵 😵 😵
verim, ze sa tu tu zasa rozbehne a ochvilku budete vsetky tehulky.... 😵

neboj, snad to nebude nic vazne, hlavne sa zbytocne nestresuj... ja som tiez spinila v 8tt a podla posledneho ultrazvuku bolo vsetko v poriadku a babatko rastie ako sa patri 😵

posielam aj moj virusik, tfuuuuuuuuuuj !!!!!!!!!

missy97231
17. mar 2009

dobre rano snazilky.
adrianka - super... len nech to vydrzi, drzim palce silno 😉
a ostatnym posielam tehu virusiky - tfuuuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj... drzte sa.

kikina666
17. mar 2009

dobre ranko ....

adenka
17. mar 2009

dobre ranko babiky,

adrianka tak ako???

kikina666
17. mar 2009

adenka ahoj

jankabo
17. mar 2009

ahojte baby,
tak ako???

kikina666
17. mar 2009

ahoj jakabo ... no ja uz mam v sebe 3tiu tabletku clostylbegytu a pekne sa stimuluju foliky .... uzivam aj vitaminy na pecen lipovitan

ty sa pochval co mas nove ako vyzera grafik ?

cukruska1920
17. mar 2009

Ahojte.... ako dneska...??

kikina666
17. mar 2009

cukru ako ty uz si testla ???

adenka
17. mar 2009

cukru ako teplota??

jankabo
17. mar 2009

Kiki som rada, a budem ti silno držať palce nech to tento krát výjde,
graf je dosť čudný, včera som mala aj vodový výtok aj bolesti na vaječníku, ale teplota je zvláštná, takze uz tomu Kika fakt nerozumiem, ja som bola presvedčená že mám ovu ale dnes je teplota nižšia ako včera žeby som tento hlien aj bolesti mala pred ovu nie počas???? AKo to vlastne je neviete,?????
Cukrus sevas, ako sa mas????

cukruska1920
17. mar 2009

kiki...nie a ani netestnem.....mrcha sa blizi 😠

aden... skoda reci...klesla.....36.9

adenka
17. mar 2009

cukru ved to nie je ziaden pokles...ja som mala 36,9 bezne a uz som bola tehu 🙂

cukruska1920
17. mar 2009

ja som minuly cyklus pri takej teplote dostala mrchu....tak viem ze dnes dostanem.....kua ☹

kikina666
17. mar 2009

jankabo v tom ti neporadim ...

cukru ako vies ? a to co si vobec dovolujes neposluchnut moj rozkaz ze mas byt tehotna ... to si ako predstavujes, toto je seriozna stranka a nie ziadny holubnik ze si tu kazdy robi co chce, som ti kazala ze mas byt tehotna tak sa podla toho aj riad a nech si tehotna
😠 lebo sa na teba strasne ale straaaaaaaaasne nahnevam 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
17. mar 2009

kiki...si zlata.... 😀 tak to vysvetli mojmu telu nech neblbne a nech som tehotna 😎 vlozky su drahy...kto to ma stale kupovat.... 😀