Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
18. mar 2009

alic prali ma pravdu ... citaj pekne iba nas a heliosacky ... a mas to ok

alicao
18. mar 2009

pralinka mas pravdu radsej to nebudem citat, pocakm do vysledkov hormonalneho profilu, aj ked myslim, ze to so mnou riadne hadze..hlavne ze ovulujem, no nie?🙂 idu mi brat teraz krv o tyzden a potom cez MS...co mozno nebude..hehe...
kika pridam sa aj k vam na temicku, ale neviem ake su tam baby, primu ma medzi seba? My sa az tak dlho nesnazime a do heliku sme isli len zistit ako sme na tom zdravotne..zatial este nevieme nic, len to ze DNES MUSIME SU....VIETE CO 😀 😀 😀

kikina666
18. mar 2009

alicao .. tuto poslednu vetu som akoze nepocula ... dobreeeeeeeeeeee ... nemusis sa nicoho bat ... a je tam dost zilincaniek,

alicao
18. mar 2009

kika idem sa teraz venovat nasmu plavajucemu vajicku aby nezaniklo tak zajtra papa 🙂

jerryjanka
autor
18. mar 2009

alic - takže mož no ani po vysledky nepojdete 😀

kikina666
18. mar 2009

no pekne si to napisala .. no sup sup deti ... ideme na to 😀 😀 😀 alic len sa pekne snaz a som zvedava na ten vysledok 😀 😀 😀

alicao
18. mar 2009

jerry to by bolo uzasne🙂! inak vidis dobre som to vcera odhadla, poznam svoje tela - telo ako draheho chlpatu hrud 😀
kika do bojaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 !

alicao
19. mar 2009

Dobre ranko moje🙂
Adrianka si ok? Secko v poraaaaaaadk????
Susann a ty si kde zmyzla???
V kladam svoj prvy a dufam, ze aj posedny graf...http://www.fertilityfriend.com/home/260601
Vcera som draheho poriadne vystavila..chuda moje dnes je urcite o kilo lahsi a nebude chciet tutu mutu aspon 2 tyzdne 😀 😀 😝

kikina666
19. mar 2009

dobre ranko

alic .. no grafik vyzera velmi pekne zatial, az na ten ulet na zaciatku 😀 😀 😀 no budem drzat palce aby uz dalsi nemusel byt .. to by bola sila

jankabo
19. mar 2009

Dobré ránko,
Neviete čo je s Adriankou už tu 2 dni nebola, dúfam, že je všetko oky!!!!!

kikina666
19. mar 2009

jankabo ahoj, neviem asi nema cas alebo jej blbne internet

adenka
19. mar 2009

ahojte, vcera som hovorila s adriankou, vsetko je ok, len mala vcera poradu mimo kanclu tak sa nemohla ozvat 😵

jankabo
19. mar 2009

ako sa mas kiki čo mas nove ako pokracujes,??

alicao
19. mar 2009

kika to by bolo naozaj super, nechame sa prekvapit🙂
adenka, uf..to mi odlahlo...aj minule ked zistila ze // tak na chvilu zmyzla...potvorka jedna, robi nam nervy 😎

cukruska1920
19. mar 2009

Ahojte babule 🙂

alicao
19. mar 2009

kika ja si budem merat teplotu uz asi len den dva, kym neoznaci graf ovulku, som len zvedava, ci tie grafy funguju ako maju a ci ju oznaci na ten den co potvdil test aj doktorka, takze ma teraz nemoze oklamat..hehe
dalej radsej nebudem merat aby som sa nezaoberala kazdym vykyvom...este uvidim, ci sa mi bude chciet, ale urcite to nebudem zufalo rozoberat..

alicao
19. mar 2009

ahoj curkus, co nove??? 🙂

jankabo
19. mar 2009

adenka tak to som rada, ze je v poriadku, ochvíľku nám aj ona odtaiľ odíde a zostane nás tu minimum.
Ale aby ste vedeli ja odchádzam tiež, pretože svoju mrchu som poslala Kiki a ona ju dostala tak ako trebalo, tak v tom prípade ja dúfam, že tiež pojdem k tehulkám. (TO SI FANDIM CO????)

Nazdar Cukrus tak ako??? Ukaž grafík

alicao
19. mar 2009

janka aj ty ukaz svoj neposlusny graf!

cukruska1920
19. mar 2009

ali....nic nove na svete....daaaame si repete 😀 😀

alicao
19. mar 2009

cukru 😀 😀 opakovanie matka mudrosti... 😀

adenka
19. mar 2009

cukru ako teplotka??

alicao
19. mar 2009

inak baby, viete este naco je dobre merat si teplotu? aby sme zistili, ci nahodou nie sme pripecene, lebo u mna je to potvrdene mam vysoke teploty hned od zaciatku, tym sa vela veci vysvetluje 😀 😀 😀

cukruska1920
19. mar 2009

36.9

alicao
19. mar 2009

cukrus...no aj ty si troku prihriata 😀 😀

cukruska1920
19. mar 2009

ali... 😀 ze prihriata

adrianka127
19. mar 2009

Ahojte slniecka moje. velmi sa vam ospravedlnujem, ze som vas zanedbavala, ale v praci je toho dost vela. A dnes chcem odist o druhej aby som cestovala do DCA, kde mam svoju lekarku a zajtra uz by som mala vediet, ci su testiky spravne... 🙂 Tak drzte palceky? A co vy? Cukruska, ty si este netestovala? A ako ste na tom s cyklami? Ktory DC? Urobite mi taku malu rekapitulaciu? 🙂

alicao
19. mar 2009

curkus neboj ja som viac 😀 😀

jankabo
19. mar 2009

cukruska ukáž nam grafík ako to vyzerá,
Ali ked mi vykresli ovu tak ho ukážem inak zbytočne, ale ovu som určite mala lebo som mala aj bolesti vaječníkov, aj chuť na sex a k tomu som mala najprv bielý výtok, potom redší presvitný a pred troma dňami bol vodový. Takže ja si myslím že ovu bola.

cukruska1920
19. mar 2009

adri... ty co strasis????? som ta tu vcera hladala a teba nikde 😠 take soky tu robit..no toto.... ja som netestovala a zatial sa nechystam...uvidime... a co sa tyka cyklu som 32DC