Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
20. mar 2009

babulky, vcera sme boli u lekara, muzik dostal antibiotika, ako som predpokladala, plus profertil...oni tu nic ine nepoznaju, tak idem hladat na nete, ci najdem lacnejsie ako v lekarni.

ja mam hormonalny profil ok, doky vravel, ze hormon stitnej zlazy je tiez v norme, ale pre tehotenstvo by mal byt nizsi. na konci mesiaca mam ist zas na krv, aby zistil, ci prebehla ovulacia.

muzik ma teraz na 3 tyzden antibiotika a potom ma ist na kontrolny spg.
nezda sa vam 3 tyzdne dlho???
no, ale hadam to bude dobre a aj nam sa podari pomaly nieco splodit 😵

kiki, to som rada, ze u teba sa to tiez pekne vyvija a budes mat plodnu dovolenku 😀 😀

alicao
20. mar 2009

susan, je dobre, ze sa to riesi, vela nas tu je teraz na tom podobne, teda..ja este neviem vysledky, dufam, ze nebude treba riesit nic, ale aj ked nahodou ano taj je dobre ze to vieme teraz nie o 5 rokov....takze....do boja!!! Aj tak zvytazime!!! 🙂

kikina666
20. mar 2009

susan ci sa dobre vyvija uvidim az v pondelok ci budu rast foliky a ci bude plodna ... tak nad tym je este moc skoro uvazovat

susann83
20. mar 2009

alicka, ja ja som rada, ze sme to zacali skor riesit, lebo som mala taky pocit, ze nieco nie je v poriadku, a potvrdilo sa to.
najprv ma obe kamosky, co maju baby skoro vysmiali, ze tak skoro - po pol roku, idem k lekarovi.
kedy budes vediet vysledky?

kiki, ale pomaly sa to rozbieha, tak hadam sa to rozbehne naplno a uspesne 🙂

alicao
20. mar 2009

susan, je intuicia je ovela dolezitejsia nez logika🙂 si moj clovek🙂
aj my sa snazime len piaty mesiac, ale preco neist? ze ano...🙂

alicao
20. mar 2009

kika kedy to ides trenovat stehna???🙂

kikina666
20. mar 2009

susann no dufajme robim pre to maximum

alic 28.3.-.4.4.

susann83
20. mar 2009

alic, keby moja svagrina takto rozmyslala ako my, uz mohla mat davno dve deti....
ona chuda sa snazila s manzelom 7 rokov, brala kadejake lieky, az po 7 rokoch isiel jej muz na spg.!!!! a zistili, ze v nom je chyba....a teraz maju kraaaaaaaasnu dcerku. a chcela by druhe, ale zas sa im nedari. vravela som jej, ze to bude ten isty problem, co pred 4 rokmi, ale nejka nechce pocuvat rady, takisto ako pred tym.

tak som si povedala ze ne nic cakat nebudem a radsej chcem hned vsetko vediet.
dufam ze budete mat vysledky ok 🙂

kikina666
20. mar 2009

baby ja chcem ist uz domkov

alicao
20. mar 2009

Kika takze este tyzden...cakanie je hrozne, ze....aspon sa mas naco tesit🙂
zusan...komu niet rady, tomu niet pomoci...7 rokov...to by som oblondavela 😀

kikina666
20. mar 2009

alicao no to teda mam ... uz sa tesim ako si na tej dovolenke oddychnem

adenka
20. mar 2009

susann nepytali ste sa lekara na tu macu? lebo je to ovela lacnejsie ako ten profertil a myslim ze splna ten isty ucel...

susann83
20. mar 2009

adenka, nie.
ten lekar bol taky rychly, ze som nic nestihala. chudak manzel mal soky, ked mu strcil prst do zadku 😅 lebo nepovedal, co mu bude robit 😒
potom som sa mojho pytala, ci nie je nieco ine, nejake ine vitaminy, ale rakusania asi na to nedaju dopustit, lebo je to ich superliek...
este sme to nekupili, lebo v lekarni ani nemali.
kamoska dostala pre manzela tiez ten profertil, teraz v aprili maju ist na kontrolu, som zvedava, ako mu to pomohlo.

a na tie antibiotika mu budem musiet este nieco dokupit, lebo mu nacisto znicia pecen...dva druhy dostal, lebo tei blbe bakterie nie su na rovnaky druh citlive 😠

adenka
20. mar 2009

susann no kazdy propaguje ten profertil, ale len preto ze je strasne drahy...ja by som mozno na vasom mieste skusila zatial tu macu a ak sa nezdari tak nieco ine....

susann83
20. mar 2009

aden, aj ja som myslela, ze radsej kupim nejake vitaminy a nejak to skombinujem.

musim to vsetko pohladat, ci to vobec tu maju, ked nie, bud. tyzd. ideme na slovensko a niekde to kupime.
aj ste potom mali vacsiu chut na sex? alebo len manzel? lebo moj velmi nepotrebuje plus davku na zvysenie apetitu 😀

susann83
20. mar 2009

adenka, pozrela som este raz ten link co si mi poslala, tam je Maca, co ma 500 mg a ja som nasla balenie co obsahuje 800 mg. vy ste mali ake balenie, a len tych 100 kusov? alebo viac baleni?

jerryjanka
autor
20. mar 2009

ahojte bola som si pospať som bola unavena

susann - profertil aj tu velmi odporučaju lebo je to komplex - ale asi zaleži že z čoho je ten spg zhoršený - su ludia ktorým to velmi velmi pomohlo ale su ludia ktorým to nepomohlo vôbec - ak to ma manžel tvoj z nejakeho zapalu tak ked doberie antibiotika a bude brať profertil tak by to malo zabrať 😉

jerryjanka
autor
20. mar 2009

bosorky kde sa flakate haaaaaa? už si uživate víkend?

jankabo
21. mar 2009

halo??? snažilky tak čo snažilkujete ???????? 😀 😀 😀

cukruska1920
21. mar 2009

..... testovanie sa nekona.... dostala som ☹ 😠

jankabo
21. mar 2009

cukrus to nemyslíš vážne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
aj teplota ti poklesla ☹ ☹

cukruska1920
21. mar 2009

hej myslim to vazne...ja som to uz tusila...ale nech.... hadam raz nepride 😉

jankabo
21. mar 2009

v každom prípade už ked je tu nech si bude,
na budúci mesiac ju už ju nechci ani vidieť, neboj onedlho sa to určite podarí a aj ty budeš mať krásne bruško.
Cukrus vy sa koľko snažite o bábo???

cukruska1920
21. mar 2009

myslis celkovo alebo od potratu?

jankabo
21. mar 2009

najprv celkovo, a potom koľko vám trvalo 1x????

cukruska1920
21. mar 2009

snazili sme sa od septembra 2007 a v septembri 2008 som otehotnela...cize po roku...a teraz sa snazime od 24.12 😒 a furt nic

susann83
21. mar 2009

ahojte babulky 🙂

cukrus, to ma mrzi, ze ti dosla mrcha ☹ hnusoba jedna, ze sa niekde nestratila....

inak, co porabate, aky mate vikend?
moj drahy zacal s antibiotikami, uz nech je po tom, chudacik, tolko jedu musi pchat do seba

jani, ty si ako na tom?

cukruska1920
21. mar 2009

suzan..mna to nemrzi.. nech ...ale nech necaka ze bude krvacat do nejakych speci vloziek... 😀

susann83
21. mar 2009

😀 😀 😀

jankabo
21. mar 2009

Cukrus my sme teraz presne rok čo sa snažíme, tak v kútiku srdiečka si želám aby to vyšlo.
Cukrus ked si otehotnela mala si nejaké príznaky skôr ako si sa dozvedela že si tehu???
Susi nič nerobím, doobeda som upratovala a teraz oddychujem. Ty čo porábaš????