Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
23. mar 2009

jani na ho...

ovulka nikde

susann83
23. mar 2009

hej, prali, ako to vyzera?
aj alicka meria, ze? aliiiiiiiiiiiiiccccccc, kde si?

jerryjanka
autor
23. mar 2009

pralinka - to sa uvidi
v podstate sme museli tento mesiac kvoli tomu pct testu ktory bol dva dni pred ovulkou 😀
ale inak asi o rok

susann83
23. mar 2009

prali, mas graf??

pralinka25
23. mar 2009

mam ale nic v nom nie je vidiet. MS sa blizi a ovulka uz nebude to viem na milion percent.

Jerry a nemozete zacat skor????

jerryjanka
autor
23. mar 2009

pralinka dali ti clostyl a dufik? :O

jankabo
23. mar 2009

prali a môžeš nám ho ukázať, ja som tiež mala anovulačné grafy, takže ťa viem pochopiť.
Susi ty si ktorý Dc???

pralinka25
23. mar 2009

mozem moment 😅

jerry zatial mi nic nedali. Sak uz od novembra chodim pol ekaroch a zatial mi nic rozumne nedali. Teraz mam ist na endokrinologiu 30.4. a ked zas nic tak sa asi fakt nastvem a pojdem tiez do nejakeho centra

alicao
23. mar 2009

pssssssst alicka spinkaaaaaaa, teda prave sa zobudila...rozhodla sa, ze je tehotna ,este to nema iste ale dozvie sa to o tyzdne, na svoj velky sviatok , teda den blaznov...1.aprila 😀 😀 😀

alicao
23. mar 2009

Susann..tu je http://www.fertilityfriend.com/home/260601
pralinka, to si mala urobit uz davno...ja som statne zariadenia radsej hned preskocila..strata casu

pralinka25
23. mar 2009

sak zas neviem ako sa to sem vklada.

adrianka127
23. mar 2009

alicka - ved tvoj grafik je uplne uzasny. Vidim, ze si si zo mna vzala priklad a v den ovulky ste sa snazilkovali 2x... To je spravne ... schvalujem... 😉 😀 Takze o tyzden ma nasledujes... 🙂

alicao
23. mar 2009

adrianka, doktorka nakazala, drahy nemal na vyber 😀 😀 😀

pralinka25
23. mar 2009

no super alic 🙂

alicao
23. mar 2009

chudatko moje, rano spermiogram, potom doma dva krat tutu mutu...do poslednej kvapky 😀 😀 😀

adrianka127
23. mar 2009

alic - vyzera to fakt super... drzim aj tebe aj janke a vsetkym najblizsie testujucim moc palce. Keby vam to tak vyslo, tak si zalozime vlastnu tehu temicku... 🙂

alicao
23. mar 2009

adrianka si piiiiiiiiiiis, ale az ked vsetky co sme tu otehotnieme, ok? ja ked budem ma styri ciarky nenecham vas tu!!!🙂

jankabo
23. mar 2009

Adrianka keby to vyšlo, tak s Alickou testujeme presne naraz 1.apríla však moja,????
Sme totiž rovnako čo sa týka DPO 🙂

alicao
23. mar 2009

presne tak janka, prave som to chcela napisat aj ja🙂

adrianka127
23. mar 2009

juj baby to by bolo uzasne, to by bol zas plodny marec... 🙂

alicao
23. mar 2009

v marci je MDZ ..takze....hehe 🙂

alicao
23. mar 2009

adrianka, posles mi ester raz link na tvoj grafik? dakujem🙂

kikina666
23. mar 2009

adrianka ty to mas iste, len pekne vydrz bude aj srdiecko

kikina666
23. mar 2009

alic no super ... tak to drzim palce

takze uz som spat od tej doktorky .... vybavila som ten rpestup k inej vseobecnej, som rada .. lebo u tej starej sa to uz nedalo vydrzat a tato je mlada a sikovna

alic ty si tusim zhanala dobru vseobecnu, som sa jej pytala este berie ludi

jerryjanka
autor
23. mar 2009

pralinka - no pekne od novembra chodiš po doktoroch s diagnozou pco a oni ti nenasadili ani clostilbegyt????? 😲
neviem kedy mi dokina dovoli vysadiť lieky
babizne vidim že prveho aprila budete testovať tak držim paluchy

jankabo
23. mar 2009

ano Adi držíme ti silno päste, neboj bude všetko ako má byť, dôležité bolo najrpv mať // a to si našla, takže teraz to pomaličky pôjde, lebo si blízko svojho sna, 🙂

jerryjanka
autor
23. mar 2009

teda babulky ale vam niektorým tie TT pribudaju
a zakladatelka sa tu ani neukaže no pekne od nej 😠

alicao
23. mar 2009

kika, ano hladala som, ale nieco sa stalo, neviem co, ale povedala som si len tak v duchu, ze uz na mna musi byt len dobry a mily, a on je ako vymeneni....je to nepochopitelne ale je to tak, dokonca mal este vypisal, ze ked sa teda o babo snazime o babo, nech mam klud, a ze mi drzi velmi palce...no proste mi skoro sanka spadla...

jerry, dakujem, ja verim, ze ich tam najdem!!!🙂

kikina666
23. mar 2009

jerry neboj dalsia bude alic a potom ja ... som sa rozhodla 😀

pralinka25
23. mar 2009

veru jerry uz ma to zacina slusne povedane hnevat.
dufam ze po 30.4. sa dostanem na gyndu a da mi nieco lebo inak fakt pristupim k dalsiemu kroku. Nemienim cakat donekonecna. Roky mi utekaju.

Jerry ty mas kolko rokov?