Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
1. apr 2009

jani..coze?? a kvoli comu ta tam poslali?? to len tak?

jankabo
1. apr 2009

No vázne, sla som sama a to najprv k svojemu dokimu lebo mi začala vytekať presvitná tekutina a on mi vravel že to nemusí znamenať nič vážne. Môže to byť spôsobené aj hormonálnymi výkyvmi.
Takže čakam, nech bude aspoň 10 hod. aby som mu zavoalaa.

cukruska1920
1. apr 2009

nemysli hned na najhorsie...moze to byt vodova cysta..... a co test? testovala si?

jankabo
1. apr 2009

Testovala, už aj včera lebo som nevydržala a aj dnes ráno hoci mi teplota poklesla o jeden stupeň,
Kuk graf http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
1. apr 2009

takze je????? super......hod do albumu nech ticho zavidim 😀

jankabo
1. apr 2009

NO neviem dúfam, že áno takže ho dam a pozri sa či to môže byť už tehu.

cukruska1920
1. apr 2009

no tak chytroooo

adenka
1. apr 2009

jankaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 supeeeer....to je skvele...tisko gratulujem... 😵 😵 😵

a ta cysta, myslim ze to je celkom bezne, stava sa to ak sa tusim zapali nejaka mliecna zlaza a vacsinou sa to da liekmi rozpustit....drzim palce....

a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵

adenka
1. apr 2009

boze janka ved to su uplne jasne //...ziadna iluzia....perfektne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankabo
1. apr 2009

Adi dakujem 🙂 🙂 🙂
Este sa mi tomu stále nechce veriť, skús pozrieť do albumu či je to naozaj a či tie čiarky nie sú náhodou slabe

cukruska1920
1. apr 2009

jani...gratulujem....su kraaaaaaaaaaasne.... 😵 😵

dufam ze aj ja tak ukoncim tento mesiac 🙂

adenka
1. apr 2009

ved som pozerala...vobec nie su slabe...ja som mala na prvom omnoho slabsiu....ty si tehulaaaaaaaaaaa

lucim
1. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee co to citam, janka, tak si sa konecne dockala? ja tu slzim od dojatia, tfuj ftuj, nech je vsetko ako ma byt, gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀 😵

jankabo
1. apr 2009

Dakujem baby,
ste zlaté, a hlavne si vážim to že aj vy čo ste už tehulky a ste v inej téme, tak ste na nás nezabudli.
Este stále tomu nemôžem uveriť, dúfam, že všetko bude oky 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Baby pozerám že vám to rýchlo ubieha, Lucim ty siužv 26tt a Adenka 20 tt. Boze, to ale rýchlo beží. Onedlho už rodíte. 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
1. apr 2009

janka....kolko ste sa snazili??

jankabo
1. apr 2009

Cukruska v marci bolo presne rok, takže do roka a do dňa, 🙂 🙂 🙂 🙂

Prestav si, vo štvrtok som bola u dokyho a mala som isť na vyšetrenie a aj manažel na spg. dúfam, že už nebude treba 😵 😵

cukruska1920
1. apr 2009

to ako my prvykrat....

jankabo
1. apr 2009

Len aby to všetko dobre dopadlo 🙂
Neboj Cukrus bude, onedlho si tehula ani sa nenazdáš. Uvidíš. Este ti žiadny vírus neposlem, lebo neviem čo bude, ale neskôr ak, tak určite ta popľuvkám 😵 😵

adenka
1. apr 2009

janka uz si to povedala manzelovi??

cukruska1920
1. apr 2009

jani... to dufam....teraz ked mam noveho doktora....velkeho odbornika tak dufam sa to rozbehne... mam ist k nemu na vstupnu prehliadku pri prihlaseni....juj sa tesim ze uz neuvidim tu zmiju...moju byvalu doktorku 😠

jankabo
1. apr 2009

no konečne Cukrus, som rada, že si tu potvoru vymenila. Takže ked máš nového dokyho, tak bude aj nové dieťa, čo povieš???? 😉 😉
MOj gyndoš je tiež veľký odborník a je skvelý.
Adenka ešte nie, ráno som mu povedala, že nemám doma test, že kúpim ho až dnes poobede.
Ale chcem mu pripraviť prekvapko, tak ako si to urobila ty 🙂 🙂 🙂 Len to nebude pod stromčekom ale v spálni na vankúši. DNes poobede niečo pozriem pekné a potom vam to odfotím, aby ste videli. 🙂 🙂 🙂

lucim
1. apr 2009

janka taka som rada 😉 a my tehulky sme urodne rozsievali 🙂

missy97231
1. apr 2009

Janka - gratulujem k //
VEEEEElmi sa tesim za teba 🙂

adenka
1. apr 2009

janka super, tak to bude krasne prekvapko 😵 😵 ... juuuj hned mam krajsi den 😵 😵

jankabo
1. apr 2009

Lucim, mám pocit že ten vírusik si najprv rozšírila ty čo povieš???? Takže dobre si urobila, lebo sa troška 2 mesiace zasekol, ale už je teplo, tak sa šíri dalej.
Kedy ste išli 1x k lekárovi???
Missy dakujem, ešte stále totiž akosi nemôžem tomu uveriť 😵 😵 😵 Vidím, že tebe to rýchlo ubieha. Máš nádhrené bruško, 🙂 🙂

cukruska1920
1. apr 2009

jani...som veeeelmi rada... mam pocit ze keby henta hned zakrocila ako som zacala spinit mohla som mat este miminko... ale ona mi nic nedala az potom aj to uz bolo neskoro.... teraz cakam kedy budem mat volno v robote a pojdem k nemu... som strasne stastna...aj muz sa tesil...a tym ze sa pozna s maminou bude este viac doslednejsi

jankabo
1. apr 2009

Cukrus tak to je super.
Uvidíš bude to dobre. Ked si zistila že si tehu, kedy si šla k lekárovi???

cukruska1920
1. apr 2009

ja som bola skoro...vtedy mi este ani sono nerbila...potom som prisla o 2 tyzdne a bola som v 5tt.... ono najlepsie je ist tak 2-3 tyzdne ked ti bude meskat....vtedy uz vidiet aj srdiecko

adenka
1. apr 2009

janka pockaj aspon kym ti bude 10 dni meskat...teraz doky este nic neuvidi, tak o 10 dni by uz mal vidiet plodovy vak....

jankabo
1. apr 2009

A nemala by som mu predsa zavolať???