Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
14. apr 2009

rano je to najhorsie, ale niekedy mi byva zle aj cely dnik, alebo hocikedy cez den...
kiki drzim palceky. Potom daj vediet, ako to prebiehalo... 🙂 A kedze zacinate od znova, tak lyzovacka nepomohla???

kikina666
14. apr 2009

nie nepomohla ... vyhodenych 30000 a kopec nervov a vsetkeho a teraz este aj ta svagrina ... som na pokraji zrutenia stale iba revem

adenka
14. apr 2009

cukru super, drzim palce 😉

kiki a ake dietatko chcete? mate predstavu?

adi hlavne nesmies byt hladna, stale nieco drobne zobkaj, keksik, alebo ovocie. a skus si robit ten zazvorovy caj... a pi len po duskoch, nie naraz vela...

adrianka127
14. apr 2009

adi, tie vecicky su bohovske...uz aj ja chcem take nakupovat... 🙂
cukruska, grafik vyzera super, takze tfuj tfuj, nech uz neklesa... 🙂
kiki - to mi je velmi luto. Moc som na teba myslela... ☹ Velmi ti drzim palceky, nech vam adopcia splni vas snik... 🙂

cukruska1920
14. apr 2009

baby este je asi skoro aby som mala tehu priznaky ze????

adrianka127
14. apr 2009

cukru a uz nieco pocitujes???

cukruska1920
14. apr 2009

adi..zacalo to vcera rano...som ranajkovala zjedla som polku chleba a ked som zahryzla do druhej zacal sa mi triast zaludok a vsetko sa mi vracalo hore... bolo to neprijemne... a potom to trvalo asi este hodinu...a dnes takisto... predchvilou som sa najedla a neni mi najlepsie

kikina666
14. apr 2009

adenka ... biele po nejakej studentke .......

adrianka .... no co uz .. klasika 8 rokov cakania ze to nepride a vzdy to pride .... som zvedava co bude zajtra, mam strach aby nebol problem s adopciou moj zdravotny stav ... epilepsia

adrianka127
14. apr 2009

hovori sa, ze je to este skoro, ale ja verim, ze uz mozes nieco citit... Ja som tiez mala taketo pocity asi stvrty piaty den od ovulky. Zacalo to hroznou kyselinou po vsetkom co som zjedla a tiez mi bolo tazko...Takze moc drzim palceky a este raz ttfuuuuuuuuuuuuuuuuj tehu virusik.. 🙂

cukruska1920
14. apr 2009

😵 😵 adi...dakujeeeeem....verim ze to vyslo

adrianka127
14. apr 2009

kiki, ak je to tak, ako si vravela, ze uz zachvaty skoro nemavas, tak si nemyslim, ze s tym bude problem... Moc na teba budem zajtra mysliet...

adenka
14. apr 2009

cukru podla mna je este skoro, ale zas kazdy je individualny...nemas len pokazeny zaludok? vies sviatky, kopa jedla, majonezy.... ale dufam ze to bude tehuuuuu 🙂 🙂

kiki podla mna by to nemal byt az taky problem...drzim moc palce...

cukruska1920
14. apr 2009

aden...neviem.. ale radsej si nebudem davat falosne nadeje....

adi... odfot brusko...

adenka
14. apr 2009

cukru vsak uz tak za 4 dni mozes testnut a bude to jasneeeee 🙂

cukruska1920
14. apr 2009

bojim bojim... ☹

kikina666
14. apr 2009

adi poznas ako to funguje v tomto state ... byrokracia a tvojom zivote rozhoduje nejaka komisia ktorym je to aj tak jedno rozhoduju o zivotoch druhych ...

nie zachvaty nemavam

adenka
14. apr 2009

kiki ale podla mna je hrozne vela deticiek bez domova, tak snad maju rozum a budu podla toho rozhodovat....

adrianka127
14. apr 2009

kiki urcite babatko dostanete o tom ani nepochybujem. Len je otazne v akom veku bude...Ale ako hovori adenka, je vela deticiek bez domova. Takze treba dufat a pozitivne sa naladit na ten pohovor, nech nemaju dovod to natahovat... 🙂
cukru neboj - uz je rozhodnute, uz len cakat, aky je vysledok... 😉

cukruska1920
14. apr 2009

kiki...a hlavne sa priprav nato ze pridu k vam domov a budu zistovat kde a ako byvate...to beru velmi prisne

adri... no ved jasnacka... 😉

adrianka127
14. apr 2009

cukru ja zatial ziadne brusko nemam, co som na zaciatku pribrala tak som teraz pochudla...Ale ak sa mi podari rozbehat doma scener, tak vam oskenujem prvy ultrazvuk... 🙂 Ak nie, tak az v pondelok, ked uz budem v robote... 🙂

kikina666
14. apr 2009

adenka ... no to nie je take jednoduche ... ved vam zajtra napisem co vsetko treba ....

adrianka chceme babetko ...

cukru tak s tym nemame problem, mame 2 byty a zaciname stavat dom ... manzel ma dobre zabehnutu firmu takze co sa tyka financnych pomerov ... ziaden problem

a aj tie ostatne podmienky by sme mali splnat, zivotne poistky mame, dlhy v socialke a v zdravotke nemame

jediny problem vidim ... psychotesty a moja epilepsia ... budem sa snazit nahanat to cim skor aby som to v lete mala vsetko za sebou a ked to budem mat vybavene a zaradia nas do poradovnika na dieta tak az potom pojdem na dalsie IVF ... to by som mala byt kludna aspon si myslim ked uz budeme cakat na babetko

cukruska1920
14. apr 2009

😉 adi...budem sa tesit...

adrianka127
14. apr 2009

babulky pre dnesok koncim a idem trosku oddychovat. Majte sa mi tu pekne a zajtra sa prihlasim... Drzte sa... 🙂

kikina666
14. apr 2009

adi papa papa a oddychuj

cukruska1920
14. apr 2009

kiki...aby ste neboli prekvapeny ked otehotnies ked budete mat uz adoptovane...jedna znama tak otehotnela 🙂

kikina666
14. apr 2009

cukru to mi je uz jedno ... hlavne nech uz nejake babenko drzim na rukach ...

jankabo
14. apr 2009

ahojte moje zlaté 😵 😵 😵 😵

kikina666
14. apr 2009

jankabo ahoj

jankabo
14. apr 2009

tak ako moje nádejné tehulky,
nebola som mu tu, lebo som v stredu začala špiniť, tak som šla k dokimu, nasadil mi Duphaston a prikázala ležať.
Takže som doma na PN.
Cukrus vidím, že máš pekný grafík, mne bolo tiež tak skoro zle, ale ja som to nepripisovala tehu, ja som stále vravela , že niečo som pojedla, a vidíš 😵 😵 😵
KIki kedy si urobíš test????