Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
20. jan 2009

alicao ........... dakujeeeeeeeeeeeeeemmmm je uzasna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , tak teraz tam uz musia zostat ked im to precitam , myslim ze si dame stretko na ten kolacik 😀 😀 😀 😀 😀

ze rada a sup s nou do albumiku kuknite za chvilku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adenka to prejde, musis vydrzat

jankabo
20. jan 2009

Jak vam baby fajn, ze ste blízko a môzete sa strenut, ja tu poblízku nemám nikoho, ale raz sa určite vyberiem do Blavy a dám si s vami strenutie. 🙂

adrianka127
20. jan 2009

Ahoj cukruska,
pralinka - nic si nevycitaj...ja uz mam tiez za sebou obed a tycinku - kaslat na to...hlavne, ze je mi dobre. 🙂

cukruska1920
20. jan 2009

ahoj adi.... tak ako to vyzera u teba?

jankabo
20. jan 2009

Ahoj cukrus, tak ako dnes s tebou??? Uz sa ti rozbehla mrcha???
Adrinka predpokladám, ze u teba je to posledná 🙂

cukruska1920
20. jan 2009

Ahoj janka...nooo... ja uz stvrty den veselo kramikujem...pomaly finisujem... ale to je posledna mrcha tak sa tesim 😀 ale som naivna co? 😝

kikina666
20. jan 2009

baby idem si lahnut zase na chvilku 😵 nech pekne planetky sa delia

adrianka127
20. jan 2009

neviem neviem, u mna je to tak ze uz 3 den spinim (teraz budem nechutna, ale je to takej zlto-ruzovej farby) myslela som, ze uz sa to rozbieha, mam aj take pocity ze uz uz by som mala mat mrchu, ale stale nic normalne. Ale myslim, ze je to tym duphastonom... 🙂 Snad sa to uz zajtra aspom spusti normalne, nech sa mozem cim skor zacat snazit a stihnut to do valentina... 🙂

adrianka127
20. jan 2009

jani a ty ako - stale mas pocity na mrchu???

adrianka127
20. jan 2009

bezkaj kiki a potom sa este ozvi...

pralinka25
20. jan 2009

adrianka a mozno to nie je mrcha 😉

Mam z tej cokolady depresiu, lebo mi ju nebolo treba tolko 🙄

cukruska1920
20. jan 2009

adi...ja tiez planujem ze draheho prekvapim na valentina.... plodne dni mi vychadzaju koncom januara tak by to aj sedelo 😀

jankabo
20. jan 2009

Adrianka mozno to nie je mrcha, aké mas teploty v grafe???

Cukrus ale jasné ze to je posledná, na Valentína to ale bude krásne prekvapeknie vska,?

Pralinka nemaj vôbec depresiu, aj cokoládu clovek potrebuje, ja som celý týzden doma lebo mam skúsky, tak sa ucím, vybavila som si marodku a tiez len v jednom kuse jem.

Ten výtok mi neprestal, stále mam take cudne bolesti v podbrusku, ked lezim na posteli tak mi je fajn, neviem co to môze byt.

cukruska1920
20. jan 2009

jani...no to dufam..ale uz radsej nic neplanujem..... ty kedy necakas mrchu?

jankabo
20. jan 2009

tu je moj graf - neviem???? kedze mam cudne bolesti v podbrusku a stale mam taky výtok biely alebo vodový
http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

adrianka127
20. jan 2009

babulky, isto je to mrcha - citala som si clanky a vsetky baby, co brali duphaston mali najskor spinenie a potom sa to rozbehlo. Nechcem si robit ziadne nadeje. Uvidim zajtra ci sa to rozbehne, alebo nie... 🙂
Jani, viem, ze je este dost skoro, ale za nejake 2 dniky by si mohla skusit testnut ci predsalen to nevyslo... co myslis?

cukruska1920
20. jan 2009

jani...vo ferti sa nevyznam.... 😒 ale drzim palce 🙂

adi.... beries dupik preventivne alebo kvoli comu?

adrianka127
20. jan 2009

cukrus - dufam, ze aj ja zahajim utok na valentinovske tehulkovanie...

adrianka127
20. jan 2009

cukruska - kedze som predtym potratila preto, ze sa babo dobre neuchitilo, tak mi dala duphaston, ze ked sa zadari nabuduce, tak by mi mohol pomoct, aby sa vajicko lepsie uhniezdilo. A tiez preto, lebo som mala velmi dlhe cykli od 42 - 50 dni. Takze aj na upravu cyklu...

jankabo
20. jan 2009

Adrianka ja som si teraz spomenula, ze aj ja som spinila pred mrchou ked som brala Duphaston, spinila som take 2-3 dni potom nic a potom prišla mrcha.
Uvidím ako sa budu drzať teplotky ak budu hore tak testnem cez výkend - ale to my musíte ssssssssssssiiiiiiiiiiillllllno držat palce. 🙂

adrianka127
20. jan 2009

jani - to vies, ze budeme a moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 🙂
no presne - skoro vsetky baby, co brali duphaston, to mali tak ako vravis - takze ziadnu nadej si nerobim - ani najmensiu... 🙂

cukruska1920
20. jan 2009

adi... ja som tiez potratila ale mne ho nedala 😠 sice ho mam doma ked som spinila ale stihla som zobrat len 3ks... ja ho chcem zacat brat hned jak najdem // to by malo stacit.... by som jej potom zavolala...co myslis?

adrianka127
20. jan 2009

mam rovnaky plan, takze suhlasim s tebou... 🙂 ked najdem //, tak ho zacnem uzivat rano a vecer po jednej tabletke...ublizit to snad nemoze... 🙂

cukruska1920
20. jan 2009

neviem ako ti to povedala doktorka ale podla mna teraz je ho zbytocne brat... pretoze rychlejsie otehotnenie ti to nesposobi a podla mna to bude urcite stacit ked ho zacneme brat potom...🙂

adrianka127
20. jan 2009

ja si to tiez myslim a po tych cudnych pocitoch, co som z neho mala tento mesiac, ho nebudem brat uz dalsi cyklus. Az ked najdem //...

cukruska1920
20. jan 2009

adi... no ved to..... zbytocne hormony tlacit do seba

adrianka127
20. jan 2009

presne... budem si davat len prirodne kvapky a hotovo - necham na prirodu. Uz aj tak mi z toho dost sibe... 😀

cukruska1920
20. jan 2009

podobne... ja som na femigarde a pridam este jedny kvapky... a muzovi davam gynex 😵

adrianka127
20. jan 2009

je tu este niekto? 🙂

adrianka127
20. jan 2009

asi nie, tak papa zajtra