Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
17. apr 2009

susann lenze ked bude potrebovat pomoc tak za kym pride no za nami a kto jej pomoze no my , my ju nenechame v stichu, ktosi sa musi o nu a deti postarat ked je nezodpovedna .... kurnik ale ma to nasiera ... musim to nejako predychat

hlavne ze ked som fruhy krat potratila ako hovorila, ze ak chceme ze ona nam babo vynosi, aby sme boli stastni a teraz drb .... a co sa nestalo

susann83
17. apr 2009

kiki, je to smutne, ked sa niekto tak zachova k blizkemu cloveku.
na to sa nic ine neda povedat...

presne vcera som lekarovi vravela, ake je to nespravodlive, ze kto nechce dieta otehotnie hned a niekto sa trapi roky.
vravi sa ze vsetko zle je na nieco dobre, ale v tvojom pripade je to uz fakt nevysvetlitelne a nepochopitelne 😔

kikina666
17. apr 2009

susann no co uz narobim ... musim vydrzat ... ale dokedy to uz neviem

adrianka127
17. apr 2009

Ahojte babulky, citim sa trosku dotknuta... vy si myslite, ze som sa na vas vykaslala, ale to nie je pravda... Len mi doktor zakazal vysedavat za pocitacom, tak sem nemozem chodit tak, ako by som chcela a musim pekne lezkat. Dnes som bola na kontrole a doki povedal, ze mam ostat domka az do konca 12 tyzdna, kedze som krvacala. A inak dnes som dostala tehu knizku... 🙂 Dufam, ze sa to tym nezariekne a budeme pekne napredovat.
kiki - citala som si o tvojej svagrinej, je to neprijemne, ale co sa da robit. Kazdemu sa vsetko raz vrati ak nie priamo jej, tak sa jej to vrati na dietati... uvidis...
susan, mrzi ma ze si mala anovulacny cyklus. Ale to este nemusi nic znamenat. Ja ked som si s odstupom casu pozerala svoje grafi BT tak som zistila, ze som v januari a vo februari tiez mala anovulacny. ovulku som mala az v marcovom cykle a hned vtedy sa nam podarilo...Takze drzim palceky.
Pre vas vsetky este posielam tehu virusik...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
TTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUVIIIIIIIIIIRUUS 🙂

susann83
17. apr 2009

adrianka ahoooooj.
pekne lezkaj, kasli teraz na konika 😉 😉 potom sa nam budes venovat, aspon dufam, lebo niekto nam tu musi davat tehu virusiky 🙂 🙂

ja idem teraz do labaku na stery, drzte palce,aby to dobre dopadlo, asi za tyzden budu vysledky.

susann83
17. apr 2009

kocky, tak takto to dalej fakt neide.
ved sem uz nikto nechodi.
ja chapem, ze je uz piatok, ale aj tak
teraz som dosla zlabaku, ta dr. mi hadam aj z mocovej rury urobila ster...
dufam ze to bude ok, za 6 dni budu vysledky, ale to rovno posielaju gyndosovi...

tak naaaaaaaaaaaadherny slnecnyyyyyyyyyyy vikend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
autor
17. apr 2009

kuk
susann mate zisteny nejaky problem? vam už spg robili že? ako ste dopadli

susann83
17. apr 2009

ahoj jerry 🙂

no, spg robili, mal tam zapal, dostal 2 druhy atb, na 2-3 tyzdne. tie uz dobral, teraz uz lenprofertil a kupila som aj macu

mne vcera doky povedal, ze ovulka asi nebola, mohla byt aj skor, ale potom LF nevychadza a hodnoty boli velmi nizke, ze za par dni by tak nemali klesnut.

jerry, vam sa ako dari?

susann83
17. apr 2009

jaj a morfologiu tiez nema super, pocet apohyblivost tiez nie.
ale ten urolog vravel, ze by to malo klapnut, ze to nie je tragicke...
no neviem, ja tomu nejak neverim, ked teraz som uz treti mesiac doma, v klude a neklaplo to...

jerryjanka
autor
17. apr 2009

susann - no ber to tak že spermie sa tvoria 90 dni daj tomu čas- kolko je to odkedy bral tie ATB?

no ja som furt na nejakych liekov - hruza - pečen v prdeli 😀

susann83
17. apr 2009

mysli, ze minuly tyden prestal, takze este nie tak dlho

jerry beries aj nieco na pecen? lebo moj mm ma tiez problemy s pecenou, dufam ze tie atb ju nedorazili.
ale tie vitaminy by uz nemali uskodit, ze?

jerryjanka
autor
17. apr 2009

vitaminy isto neuškodia

neberiem na pečen nič zatial - snad to až take zle nebude 😅

ja mam dnes ovulku a bola som na vecku a ja krvacam - no fakt nechapem 😕

susann83
17. apr 2009

aj ja som mala minuly mesiac nieco podobne, dokonca par dni. to som este nemala. tak fakt neviem, ci bola potom ta ovulka a odber krvi bol neskor, nechapem....

jerryjanka
autor
17. apr 2009

no ja ju mam na milion percent a sem tam sa mi stalo že som špinila
ale teraz fakt normalne krv 😅

susann83
17. apr 2009

mas na milion % ovulku? bola si na utz, alebo ako to vies?
ale moze sa stat, ze je spinenie, alebo krv, nie?

jerryjanka
autor
17. apr 2009

hej bola som včera na utz a dali mi aj pregnyl - no a špinenie mavam ale toto nie je špinenie - toto normalne steká 🙄 😕

susann83
17. apr 2009

pregnyl je na vyvolanie ovulacie?
a to krvacanie nemoze byt z toho?

jerryjanka
autor
17. apr 2009

no jedine čo ma napada je že folik praskol a spôsobil krvacanie inak fakt neviem 😅

susann83
17. apr 2009

hej, to moze byt.
ja sa v tom vobec nevyznam, tak ti velmi neporadim 😅
ale dufam, ze to rychlo prejde 🙂

jerryjanka
autor
17. apr 2009

snad hej
uvidim - dam vedieť

susann83
17. apr 2009

jerry, krasny vikend ti prajem a prijemne snazilkovani, ked bude 😉 😉 😉 😉

jerryjanka
autor
17. apr 2009

susann - dakujem nápoddobne

jankabo
18. apr 2009

Ahojte,
prajem vám krasnu slnečnú sobotu z východného Slovenska. 🙂 🙂

susann83
18. apr 2009

jani ahooooooj
ako sa mas???

krasny vikend prajem aj ja 😵 😵

jankabo
18. apr 2009

ahoj susi,
no práve ležím a zapla som si notebook lebo sa nudím.
A co ty vidím že chodíš po vysetreniach, nič príjemné budem ti drzat palce

susann83
18. apr 2009

ani nehovor. uz by som to najradsej mala za sebou.
predvcerom mi doky povedal, ze ked nebud eovulka, najlepsie je laparoskopia, ci su priechodne vajickovody a az potom lieky, aby to nahodou nebolo zbytocne, lebo tie lieky su silne...
uplne mi vyrazil dych.
ale ze mozem aj tak, ze najprv vyskusat lieky a potom laparku

poviem uprimne, s takymito komplikaciami som nikdy neratala. myslela som, ze nebudem mat problemy, lebo som nikdy nechodila na lahko oblecena, ani HAK som nebrala velmi dlho, tak som sklamana ☹ ☹

ty sa ako citis? do kedy budes vlastne doma? v pondelok uz budes mat fotecku???? potom nezabudni dat do albumu, aby sme sa mohli s tebou vytesovat 😵 😵 😵

jankabo
18. apr 2009

Susi to mi je luto, tak co budes teraz robit, zacnes brat lieky alebo pojdes najprv na tu laparku???
A mozno to bol len taky jede anovulacny cyklus, aj ja som mala v decembri anovulacny,
lekár mi vravel, ze vela zien ma aspon raz do roka anovulacny cyklus.
Neskúsala si merat teplotu???
Neviem dokedy budem doma, lekár chce aby som prvé mesiace nechodila do práce, a ja aj môj manzel s nim súhlasíme. Ano v pondelok idem 1x na sono, som zvedavá či uz niečo budem vidiet, velmi sa teším. 😵

susann83
18. apr 2009

jani, tesim sa s tebou 🙂 🙂

dufam, ze to bol jeden anovulacny a teraz ked uz drahy vybral atb a papa vitaminy, tak sa to podari.
nerada by som isla na laparku, nevies kolko je potom PN-ka? lebo teraz som od februara doma, tak by sa v praci urcicte nepotesili, keby som este doma kvoli laparke...no ved uvidime
hadam v juni na dovolenke...
minuly cyklus som teplotu nemerala, ale teraz asi zacnem, od zajtra, a uvidim, co to ukaze spolu s odberom a sonom.
a ked nic, tak radsej budem brat lieky a ked sa to fakt nepodari, tak potom laparku.
a este drahy musi ist aj na kontrolny spg. to som tiez zvedava...

vy ste neboli na ziadnom vys., ze? akurad po roku sa vam podarilo 😵 😵

mozno to potrebuje viac trpezlivosti, co ja nemam 😅

jerryjanka
autor
18. apr 2009

ahojte
susann - ja som nešla na laparku najskôr skusime lieky - a vidiš ani ja som nechodila nalahko, hak som dokonca nebrala nikdy. a aj tak je problem - a to mam cyklus 28 dni ako hodinky
nevyberieš si žiadna z nas to na začiatku nečakala 😖

susann83
18. apr 2009

jerry, je to hrozne, ta priroda si s nami robi co chce...

jerry, ked sa smiem spytat, ty mas pravidelny cyklus, a nemala si ovulku? ozaj, a to vcerajsie krvacanie preslo???