Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
7. máj 2009

dOBRý DEN vam prajem.
ja som prosím pekne na vás nezabudla ale od soboty som nemala doma notebook, lebo mi ho museli preinštalovať, kedze mi spadol celý Windows.
Ani si neviete predstaviť, ako ste mi chýbali.
Takže posilam vám vírusik
TTTTPPPFFFUUUJJJ TTTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵

pralinka25
7. máj 2009

ahojteeeeee 🙂
dakujeme za virusiky aj ja si par zoberiem ale rozdelim sa 😉

alic a ty ako vlastne pokracujes????

alicao
7. máj 2009

Ahoj Janka🙂
Prali, no proste pokracujeme...boli sme po vysledky vysetreni v heliose, ja som v uplnom poriadku co sa tyka hormonov a ovulacie a tak, ale manzelik ma nie 100tny spg, takze doktorka chce zvysit sance tym, ze mi nasadi clostilbegyt, aby som vytvarala viac vajicok..takto to skusime 2 mesiace a ked nic tak pojdeme na inseminaciu...

jankabo
7. máj 2009

AHOJ ALICKA,
som rada ze si sa ukázala. Meráš si teplotu????

pralinka25
7. máj 2009

A neexistuju aj nejake lieky pre chlapov na zlepsenie spermii??????

alicao
7. máj 2009

janka dik🙂
Prali, neexistuju, len vitaminy, ale doktorka odporucila profertil..berieme aj macu...uvidiime.
Mnostvo a pohyblivost ma dobru, ale tvar ee..., ze vraj je to zivotnym stylom, stresom, mobilmy, pocitacmi a tak...nie je nato liek, ale spg sa ze vraj meni a ona to vidi dost pozitivne...takze aj ja🙂

jankabo
7. máj 2009

ja si myslím, že určite existujú

alicao
7. máj 2009

janka meriam teplotu, ale nie kazdy den, len ked sa zobudim o siestej🙂
Zajtra dnes ideme na vikednd na moravu, bicyklovat, tak sa tesim...
ovulku by som mala mat az v utorok buduci tyzden...
tento mesiac skusime este bez liekov..teda mojich liekov..draheho dopujem🙂

pralinka25
7. máj 2009

no inak tie mobily notebooky su potvory. Raz som o tom pocuvala relaciu. Vraj by muzi nemali vobec nosit mobil vo vacku na nohaviciach a ani pracovat s notebookom na kolenach.

alicao
7. máj 2009

jani neexistuju🙂 len ak by to bol nejaky zapal...ale nie na morfologiu,teda nie na tvar spermiii

alicao
7. máj 2009

pralinka ty ako?
jani aj ty sa pochval🙂

jankabo
7. máj 2009

Takže to je potom dobre, ked stačia len vitamíny či nie????
Ale je tam šanca otehotnieť aj ked majú zlý tvar však????

Co naša Wolfi neviete ako je na tom??? Tuším že kedysi sa chystá testovať

wolfskinka
7. máj 2009

alicao .. na co by som mala cakat ??? vlasy zatial netrham 😀

wolfskinka
7. máj 2009

jankabo .......... huraaaaaaaaaaaaaaaaaa konecne ... mnam mnam mnam ja teraz potrebujem najviac ...

jankabo nechystam sa tetsovat , v stredu idem na krv a utz ... tak dufam, ze tam bude riadne vysoke hcg 😵 😵 😵 😵 😵

pralinka25
7. máj 2009

alic ja neviem.
Zacala som si merat v minulom cykle teplotu. A graf mi dokonca aj vyznacil ovulku ale baby v teme PCO ma schladili ze to ovulka urcite nebola. A to som sa tak tesila.
Na endokrinologii ma vysetrili a vsetko mam v poriadku, takze moj problem je len vo vajecnikoch. Vsetky hormony mam dobre okrem testosteronu. Ten je zvyseny. Takze moje dalse kroky budu smerovat spat na gyndu. Ale chcem este pockat do noveho cyklu aby som mu mohla ukazat svoje grafy.

Kiki testujes tusim 13 maja. Ze?

alicao
7. máj 2009

wolfi no predsa na stredu🙂 ja by som trhala vlasy, ale mam ich dost tak v pohode
Pralinka presne tak, takze teraz ho buzerujem ..ked pocitac tak jedine za stolom..a si mu kupim snurku na krk
aby nosil mobil na krku 😀 😀 😀
Janka uvidime ci sa zlepsia...v augste by sme isli na koktorlny spg, ale mozno uz budem tehu ta ne?🙂

alicao
7. máj 2009

prali...hm....mozes ukazat aj nam tie grafy? kuknem nato...
tebe nenasadil gyn. ten clostil? naco caka?

wolfskinka
7. máj 2009

alicao napodiv som akasi az moc kludna ... testik doma robit nejdem pockam si do stredy na krv a na utz

jankabo
7. máj 2009

Wolfi takže v stredu dúfam oslavujeme 😉 😉
Koľký den si dnes po zákroku???? Budem ti tttttaaaaaaaaaaatkkkkkkkkkkkkkkttttttttttttttttttoooooooo silno držať palce, aby si nam oznámila radostnú novinu.

Prali prečo nemôže byť ovu tak skoro???? Ved ja som počula o ženách čo otehotneli zopár dni po mrche.

Alicka ale ty už predsa v auguste budeš tehulka 🙂 🙂

wolfskinka
7. máj 2009

10den po IUI a 25 den cyklu ... mrchu mam dostat 12.5. tak uvidime

alicao
7. máj 2009

janka no mam to v horoskope takze to musi byt 😀 😀 😀 😝
Wolfi, zajtra mam 31 rokov, takze by si ma potesila dobrou spravou, aj ked o par dni neskor, ale aj tak nebudem na nete, az do pondelka...takze cakam🙂
GRAGULUJTE MI!!!! Pome, pome, Cakam 😎 !

jankabo
7. máj 2009

Wolfi akože máš dostať??? Lepšie povedané že mrchu nemáš dostať 12.5.

Baby ja som taka choručká, neviem či nemusím k lekárovi. Celú noc som nespala, strašne ma bolí hrdlo a ked kašlem tak ma napína až na vracanie. Cítim sa slaba malatná, asi to pojdem vyležať. Ale ked ležím je to horšie, lebo mi všetko steká a sa dusím.

alicao
7. máj 2009

janka, nerozmyslaj , dnes je este pracovny den, tak CHOD..lebo cez nasludujece tri dni si budes moct len piskat!!!

wolfskinka
7. máj 2009

alicka vsetko najlepsie najlepsie a najlepsie a do roka a do dna male vonavucke miminko v kociku

kamaratka ma narodeniny 13.5. a som jej slubila ze jej poviem dobru spravu lebo aj ona je tehulka v 11tt

jankabo aho tak nemam dostat 12.5. 😀 😀 😀

jankabo
7. máj 2009

Alicka ty máš dnes narodky????

alicao
7. máj 2009

wolfi...dakujem velice pekne moc🙂! ta tvoja kamaratka musi byt pekna, v maji sa rodia len pekny ludia 😀 !
Fuj ale som namyslena...
No ale su aj trafeni takze sa to kompenzuje

wolfskinka
7. máj 2009

jankabo zajtra ....

alicao
7. máj 2009

tak tak ..zajtra...tehotenstvom sa zhorsuje zrak? Sak citaj poraaaaaaaadne ne?🙂 😀

jankabo
7. máj 2009

Jaj, vidím dobre Wolfi dakujem za upozornenie.
Kedy ides v stredu k lekárovi a kedy budes vedieť vysledky????

Baby co sa chystáte robiť cez predlžený výkend???

alicao
7. máj 2009

jani, my ideme na juzndu moravu..bicyklovatm tesim tesim🙂