Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
12. máj 2009

Dobré ránko,
posielam vám rannú dávku vírusov:
TTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
12. máj 2009

prali ak si myslela mna tak som 15den po IUI a 30 den cyklu

alicao
12. máj 2009

hovno je v riti prarilnka inak nic🙂..v riti to bude az ked dostanes kramy, nech je uz teplota aka chce...🙂

wolfskinka
12. máj 2009

jankabo dakujem mnam mnam

alic no ten slovnik .... 😀 😀 😀

alicao
12. máj 2009

wolfi, tak to je super..mas to v suchu🙂 tesiiiiiiiiim sa na zajtra, ale potom ta priviazem ku stolicke a 3 mesiace sa ani nepohnes aby si nepotratila!!!!!

alicao
12. máj 2009

ahoj janka🙂

Wolfi, ja viem, ale sorry, uz som pislala, ze ma to sere ked sa tu riesi najmensi vykyv teploty...ve PRE BOHA..o nic nejde...Prali, vyhresim ta ako janku ked stresovala...ale ta ma lubi aj tak🙂, ze janka?🙂

jankabo
12. máj 2009

Alicka tak ako??? Dúfam, že ste včera snažilkovali o sto šest.
Ty si už nemeráš teplotu????

Wolfi ja mám pocit, že u teba to vyšlo, ja som mala také isté príznaky ako ty. Prsia mi išlo roztrhnút

alicao
12. máj 2009

janka, snazilkovali, este ma aj o jednej v noci zobudil a ....ved viete🙂

pralinka25
12. máj 2009

no kde steeeeeeeee?

jankabo
12. máj 2009

Alicka vieš že ta lubkam, to je bez pochýb 🙂 🙂 🙂 🙂
Takže ste to poistili , to som rada.

Prali este nič nie je stratené, takže šanca tam je.
Neviete ako je na tom Jerry a Susan????

alicao
12. máj 2009

Prali, ako, ze kde sme? Ved ta tu hresim uz poslednych 10 minut🙂!

pralinka25
12. máj 2009

no sak ja som si nevsimla druhu stranu 😅 😅

pralinka25
12. máj 2009

wolfi a netestovala si na tajnaka?

ahoj jani 🙂

jankabo
12. máj 2009

Wolfi načo máš isť zajtra na utz??? Ved to este nebude vidieť na ultrazvuku to je podla mna skoro. Urob si radšej doma večer test ten ti už ukáže ked si už 15 dní DPO

alicao
12. máj 2009

Janka meriam, ale nie kazdy den..trafili sme sa...uz len nech sa najde a trafi nejaka normalne tvarovna bycikova potvorka...

wolfskinka
12. máj 2009

alic zatial nic nemam v suchu ... v suchu to bude az zajtra ak to bude pozitivne a sliznica vysoka ... moj organizmus si robi co chce a neberie ohlad na to co sa so mnou deje

jankabo no dik uvidime ja by som bola taka stastna

prali netestla som .... vydrzala som doteraz uz do zajtra vydrzim

pralinka25
12. máj 2009

alic dufam ze jedna sa tam spravna nasla. Tie moje narodky by mohli byt pre teba magicke 🙂

shivon
12. máj 2009

Ahojte minuly tyzden som spozorovala velke zmeny na prsiach zvetsili sa doslova z nich salalo teplo. vedela som ze to nieje normalne a tak som si spraviila test. 3 testy boli pozitivne aj ked druha ciarka bola slaba ale dobre viditelna. cely tyzden som uz bola v tom ze som tehotna az kym som nezacala vcera krvacat. zlakla som sa a sla k lekarovi. urobil mi 2 testy boli negativne. povedal ze niesom tehotna ze testom sa neda verit. som z toho trosku zmetena. neviem co sa stalo. viem ze som bola tehotna. vsetky tie zmeny , priznaky ktore som mala. teraz fakt neviem. vysvetlujem si to tak ze sa so mnou pohrali hormony. inak vysadila som antikoncepciu a potom boli tie testy pozitivne. nerozumiem. ale nevadi ved mozno nabuduce.

jankabo
12. máj 2009

Alicka ukáž nam graf - prooooosissssssssiiiimmmmmm.

Wolfi velmi na teba budem zajtra myslieť. Uz sa neviem dočkať ked nam oznámiš ze budeš mamička a v piatok nam to oznámi Pralinka a potom Alicka.
JJJJJUUUUUUJJJJJJ to by bola paráda.

wolfskinka
12. máj 2009

ahoj shivon ... niekedy sa to stava .. zamlknuty potrat ... neuhniezdilo sa dobre a tak aj odislo

nabuduce urcite 😵

pralinka25
12. máj 2009

to by jani bola paraaaada 😵

shivon a nemohlo sa stat ze si bola tehotna ale embrijko sa neudrzalo a v podstate si potratila?

alicao
12. máj 2009

janka ukazem grafik tak o dva dni, ked vyznaci ovulku, ale dnes teplota vyskocila a aj test bol vcera pozitivny takze je bolo to urciete vcera...ukazem vo stvtko ok?

Shivon..stava sa..bojuj dalej!!🙂

jankabo
12. máj 2009

Prali to si píš, že to tak bude, musí to tak byť.

Shivon myslím že je to spontánny potrat, ktorý sa stáva viacerým ženám a keby si netestovala tak by si to ani nezistila. Je mi to ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ Ale hlavu hore, aspon vies ze môzes otehotnieť takže nabudúce to určite výde. Držím ti palce a veľa stastia 🙂

wolfskinka
12. máj 2009

jankabo no to by teda bola ale moc sa na mna nespoliehaj, pamatas si pred 2 mesiacmi ako mi jeden den povedali ze som tehu a dali mi lieky proti potratu a druhy den mi volali ze zial to tak nie je ... takze to moze byt vselico

shivon
12. máj 2009

pralinka. tehotna som bola tym som si ista. ale asi sa to fakt neudrzalo. tu kde zijem ti toho moc lekari nepovedia. snazenie uz odkladam. necham to na osud. sexovat podla kalendara je hlupost. pride to ked bude najlepsi cas

pralinka25
12. máj 2009

wolfi psssssst!
Ziadne negativne myslienky ti dnes nedovolim.
Pozri ak to zajtra vyjde (co aj vyjde) tak budeme oslavovat a tesit sa. A ak nie ta smutit budes moct az zajtra.

Dnes musis mysliet pozitivne alebo radsej vobec na zajtrajsok nemysli aj ked to sa asi neda

jankabo
12. máj 2009

Shivon tak nech ti to výde, ked to má prist tak to príde. Tu o tom vedia baby svoje ktoré čakajú na dieťatko dosť dlho, ja som tiež medzi dlhe čakatelky patrila.

alicao
12. máj 2009

pralinka...moja rec...mas dobry bod🙂!!!

pralinka25
12. máj 2009

alic 😎

wolfskinka
12. máj 2009

prali dik .. teraz vas potrebujem ako podporu lebo zacinam sa bat toho zajtrajsieho vysledku

no ved hej mas pravdu ...