Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adenka
22. jan 2009

toto bolo celkom vesele....ale ja sa dnes rehocem cely den...akurat sa stazujem ze mi tu vyzieraju kolegovia cipsy...hrozne 😠 😠 😠

kikina666
22. jan 2009

tak to ze ja by som si taaaaaaaaaaak strasne zasexovala to ti je smiesne .... no pekne miesto toho co by ste ma mali polutovat ze nemozem sa este zo mna vyskierate ...

adenka
22. jan 2009

ale nieeeeeee ved ja ta lutujem...aj mojho muza lutujem...ja totiz nemam ziadnu chut....

kikina666
22. jan 2009

a myslis ze je to normalne, asi nie som tehula, ked to takto na mna lezie ... baby ja vam neviem, brucho mam ako balon nafuknute ... no horor

adenka
22. jan 2009

kiki ja by som na tvojom mieste na buduci tyzden urobila test...nech mas dusu na pokoji...

kikina666
22. jan 2009

adenka ale naco test .... ved je este cas .... ak som tehula a planetky sa uchytili tak mi to oznami pani doktorka z heliosu a ak nie tak mi to tiez ona oznami .... ale kazdopadne sa necham prekvapit ... ak ovsem dovtedy nedostanem kramy

adenka
22. jan 2009

neboj nedostanes...budem veeelmi drzat palceky

pralinka25
22. jan 2009

kiki ja si myslim ze si tehula prave pre tie tvoje chute na sex. Na niekoho tie hormony tak vplyvaju 😉

kikina666
22. jan 2009

pralinka no ved uvidime ....

adenka si si nejaka moc ista

alicao
22. jan 2009

kika ....neries to🙂...urobi si nejaky busy program do 2.2 nech ti rychlo ubehne a aby si stale nerozmyslala nad tym co sa deje v tvojom vnutri..

kikina666
22. jan 2009

ale nerozmyslam pred chvilou ma bolelo akokeby som mala dostat kramy

kikina666
22. jan 2009

babenky a vy co ste zaspali ??? vsetky ??? som tu sama

jankabo
23. jan 2009

Ahojte baby,
tak uz som tu. Mala som pokazený notebook a tak som sa k vam nemohla dostat.
Velmi ste mi chýbali, bolo mi bez vas smutno.
Co mame nove??? Ja potrebujem troška rozveseliť.

kikina666
23. jan 2009

jankabo ... a co sa stalo ked potrebujes rozveselit ?

jankabo
23. jan 2009

ale, robila som si dnes test a nič.

alicao
23. jan 2009

no konecne janka🙂 sme sa o teba bali...
Test nic a kramy tiez nic?

kikina666
23. jan 2009

jankabo nebude smutna, kolkaty mas dnes den cyklu ??? si zober mna ked to nevyjde tentokrat kolko penazi to stalo a kolko bolesti co som si odtrpela pri injekciach , operaciu a nevyjde to ... vies si predstavit ako mi bude ??? viem to je slaba utecha, ale neboj, to ze nemas ms je dobra sprava zatial

alicao ahoj

jankabo
23. jan 2009

Alicka ahoj tak ako bola nakoniec ovulka,??
ja som dnes 29DC ale ovulku som mala až 19DC, takze mrcha by mala prist az o týžden v piatok,
tu je môj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

no od nedele az doteraz mam stale vodový výtok, alebo taký biely. Takže on sa predpokladam o chvilu zmeni na spinenie, aj v podbrusku tak cítim ako keby mrcha mala prísť.

🙂

kikina666
23. jan 2009

jankabo, ale graf vyzera zatial dobre ...

alicao
23. jan 2009

janka, co zase panikaris, ved mas len 8 dni po ovulke, bo by si od testu chcela???!!! Chces po zadku?? 😀

Ja neviem presne kedy bola ovulka, lebo som si robila 8 ovu testov kazdy den za sebou, a ani raz tam neboli 2 rovnako silne ciarky...takze netusim...ale prsia ma uz bolia tak je urcite po nej

alicao
23. jan 2009

kika...nech uz je 2.2....neviem sa dockat🙂

kikina666
23. jan 2009

ali mi hovor, ako mam posunut cas .... vies aka som ja z toho nervozna ???
len aby som krammy nedostala

jankabo
23. jan 2009

Dobre Alicka uz som ticho 😉 😉 😉
Takze ked príde tak bude tu, ak nie tak tak budem stastná.
Verím, ze vy mi v tom vsetkom pomôžete, 🙂 🙂 🙂

Kiki a ty sa ako cítiš??? Nemôžeš skôr urobiť test ale až toho 2.2.?
A kde su ostatné baby???

Alicka neboj ked tam ciarka bola, tak ovu určite niekedy bola, horšie by bolo keby tam ciarky neboli vôbec.
Kde sú fotky zo svadby???

alicao
23. jan 2009

poslem mam len dve tu v kompe
Kika, ked chces aj ty, posli mi cez IP na teba mail, poslem ti, nech vies vlastne ako vyzeram🙂

kikina666
23. jan 2009

jankabo mozem, ale po pravde bojim sa a teraz by to uz mozno ukazalo ale mam strach ... a ak to nevyjde bojim sa toho sklamania aby som zase nechytila epilepticky zachvat ako minule ..
ok poslem ti IP

alicao
23. jan 2009

Uz som Vam to poslala
Kika tebe na ten prvy mail domov🙂 Dufam,ze sa ti to da pozriet aj teraz..., ked nie daj vediet, poslem na ten druhy
A prosim ta klud a klud a klud..len aby si aj od stastia nedostala zachvat..aj to sa moze stat od tolkeho vzrusenia..takze klidecek, jasne?🙂

cukruska1920
23. jan 2009

Ahojte babule

jankabo
23. jan 2009

Ahoj Cukruska,
tak ako sa mas??? Predpokladám ze mrcha uz skoncila a onedlho nam budes snazilkovat.
Ja teraz cakam som na tom presne tak, ako ty minule, vid graf.

A kde su nase tehulky, Kiki myslým ze obidve potrebujeme teraz vírusiky. Ani si nevies predstavit ako by som sa tesila, keby sme boli obidve tehule 🙂

kikina666
23. jan 2009

neda az doma, ale to nevadi a pocuvaj my dve si kedy dame rande ???

od akeho stastia, ja mam nejake stastie ??? ved ja som smoliar na pohladanie

cukruska1920
23. jan 2009

ahoj janka.....no mrcha uz je fuc a od vcera snazilkujeme...akurat rozmyslam ze mojmu telu uz vazne sibe... som 7DC a mna bolia vajecniky ako pri ovu a dnes som mala teplotu 36.8 😕