Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
27. máj 2009

alic no dobre nie som smoliar nie som smoliar a nie som smoliar 😀 😀 😀 si vcul spokojna ?

alicao
27. máj 2009

wolfinka,som🙂 Presne tak a ke budes citit ze sa nieco zle ide stat, alebo budes mat zle tusenie , tak si v duchu povedz, DO RITI, UZ DOST! a nepusti tu myslienku k sebe...
Kukni na janku , ten mesiac so otehotnela som jej toto iste tlkla do hlavy...

pralinka25
27. máj 2009

cafte snazilecky.
No alic ty budes ale pjeknaaaaa 😉 ja si musim ist kupit nejake kratasy a klobucik na dovolenku, len sa mi nechce.

Wolfi musis to brat tak ze ked si budes stale hovorit aky si stastny clovek tak sa to aj stane. Ja si tak hovorim ze otehotniem (aj ked s tym mojim PCO to az take jednoduchce nebude) a vidim to tak ze 100x opakovana loz sa stava pravdou takze ked si budem stale opakovat pozitiva tak sa aj stanu. hehe pisem ako hotentot

wolfskinka
27. máj 2009

alic no dobre ... baby je mi na grc z tych antibiotik 😠 uz soim zjedla aj suchy rozok a nepomohlo

alicao
27. máj 2009

wolfi, ja som dnes tiez zjedla prvu tabletku clostylu a cakam co sa bude diat🙂
Prali, uz mate zarezorvovanu dovcu?
Wolfi, ty vy by ste tiez mali ist do norska, nie dusit sa do egypta, uz sa tesim, na ten bozsky klud

pralinka25
27. máj 2009

no antibiotika su hnusne. Mna vzdy boli tak zaludok pri nich preto sa im vyhybam ako sa len da. Len niekedy sa tomu vyhnut neda.
Ja som uzivala k nim aj PROBIO FIX - to su take tabletky na crevnu a zaludocnu mikrofloru. Mne velmi pomohli, lebo antibiotika mi totalne znicili creva.

alicao
27. máj 2009

prali ja sa po po bio kulturnych potravinach neviem vykakat 😀

pralinka25
27. máj 2009

wolfi vy idete do Egypta? Kedy?

Alic este nemame. To my ideme tak na last minute. Ale vzdy chodime tak v druhej polovici juna. U mame doma aj casopisy z cestoviek. Asi skoncime v Grecku

wolfskinka
27. máj 2009

alic mne po clostile bolo tiez dobre zle ale najhorsia bola provera ... ale tieto antibiotika to je iny humus nastastie iba 1 tabletku za den a uz mi ich zostalo "iba" 8

pralinka25
27. máj 2009

ja mam teraz ten metformin a o nom tiez vacsina bab hovorila ze im je z neho zle. Mne zo zaciatku nic nebolo ale postupne mi je z neho zle ked mam masovy den. Vtedy sa mi chce cely den grcat

alicao
27. máj 2009

my sme tu ine narkomanky 😀

wolfskinka
27. máj 2009

prali no ja si ho nebudem davat rano ked vstanem ale az 2 hodiny po jedle , lebo na letaku je napisane hodinu pred alebo 2 hodiny po ... pred mi to moc dobre neurobilo .. tak skusim zajtra 2 po

pralinka25
27. máj 2009

No wolfi to je dobry napad ja som si tiez davala po jedle potom. Len ja osm uzivala 3x denne

wolfskinka
27. máj 2009

ja iba raz ale to je ina megatableta 😠

pralinka25
27. máj 2009

alicka sa nam zase flaka.
Zvazujem ze kedze sme tu zostali len 3 take skalne (este sem patri aj susanka a jerry ale tie sem chodia poriedko) mali by sme sa presunut do nejakej inej temy do ktorej by sme sa hodili a kde to zije. A mozno nam prechod prospeje 😉

pralinka25
27. máj 2009

co vy na to???
Wolfi ty tiez chodis aj do inych tem tak co na to hovoris?

wolfskinka
27. máj 2009

prali suhlasim .. ja chodim do temy sanatorium heliosu najcastejsie

alicao
27. máj 2009

Prali, ja tiez som nad tym rozmyslala, ale nechcela som ta tu nechat samu... lebo wolfi je v kazdej teme, tej to bude jedno, a ostatne sem skoro uz nechodia
chcela som ist medzi heliosacky...nechces ist aj ty? tam tiez riesla veci liekmi a budu ti vediet poradit

pralinka25
27. máj 2009

no ja sa moc do heliosu nehodim 😕
skor asi nejaka tema ze nepodarilo sa v roku 2008 tak 2009 to isti alebo teke nejake temy. Je ich tu par tak asi tam. Pod do nejakej takej aj ty.

wolfskinka
27. máj 2009

takze v sanatoriu helios temicka ... prali cakam ta tam a alic aj teba

alicao
27. máj 2009

prali neviem...baby v heliose maju podobne problemy ako ja, takze asi by to bolo lepsie pre mna, v tych druhych temach to zas bude tehotniet jedna zo druhou bez problemov a ostanem tam zase sama 😀

alicao
27. máj 2009

prali, tak chod do temy co ti vyhovuje a budeme si pisat cez ip co nove , moze byt? nech zavrieme tuto nekonecnu tumu..co ty nato?

pralinka25
27. máj 2009

no ostala by si tam so mnou 😀
Ved mozes chodit do dvoch. Ja tiez obcas nakuknem do temy PCO ale mna to tam deprimuje ked sa stale hovori len o problemoch s tym spojene. Takato neutralna tema ja na moju psychyku lepsia. A kedze do heliosu nikdy nepojdem tak bysom tam nemala co. No ved nevadi.

Tak skusim si najst nejaku temu alebo kona zabalim a pockam az budem tehula 😀 zamestnavatel sa potesi

wolfskinka
27. máj 2009

prali ja do tej temy uz nechodim ale helios je super ... nic sa nedeje

wolfskinka
27. máj 2009

prali alebo do temy co som zalozila ja ... v roku 2009 k nam prileti bocian

pralinka25
27. máj 2009

No len helios je mimo mna. Myslim aj bydliska aj vsetkeho. Ak pojdem do nejakeho centra tak do Blavy a to este neviem do akeho. Ale ja sa moc nechcem placat v tom co komu je a riesit stale preco to nejde. Aj to obcas treba ale to si najdem nejaku prislusnu temu k mojmu probemu, nakuknem, opytam sa a hotovo. Skor by som chcela taku neutralnejsiu temu kde by sa neriesili furt len nezdary

wolfskinka
27. máj 2009

v roku 2009 k nam prileti bocian

alicao
27. máj 2009

wolfi, mozno..prali...pridas sa?

pralinka25
27. máj 2009

no nad tym som prave uvazovala alebo ako otehotniet a zaroven sa nezblaznit alebo rok 2009 a nova nadej so stastnym koncom. No neviem. Aliiiiic pod aj ty niekam.

Trebars do tej wolfkinej temy Zruš v roku 2009 k nam prileti bocian a do heliosu mozes chodit tiez

pralinka25
27. máj 2009

hehe napisali sme to spolu. Tak podme do tej bocianovej.