Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
11. aug 2009

babulenky letim domov papa

wolfskinka
11. aug 2009

prali papa ...

alic ty klasika do 16.30 ??? ja do 16.00 😵

alicao
11. aug 2009

prali ty sa mas, papa moja
Wolfi hej do 16.30 ty uz o chvillku...aj ja stem

wolfskinka
11. aug 2009

no ja za 20 minut pojdem ... ale zajtra tu pobudnem dlhsie s tbeou, budem musiet nadrabat lebo mi budu chybat hodiny

wolfskinka
11. aug 2009

alicka maj sa tu pekne a zajtra ak by sme sa nestretli tak na helik tfuj tfuj tfuj ... my mame sedenie ale ratam tak cca o 10.00 by som mala byt v robote

papa a pekny zbytok dna

alicao
11. aug 2009

uz si fuc aj ty? nestihla som ta...teraz mi chodi praca ako na potvoru, vzdy ked uz mam koncit,
Tak papa
Zajtra na mna myslite!!!! Aj ja budem na Vas🙂!

alicao
12. aug 2009

Ahojte moje.
Wolfi, dufam, ze ta tam netrapia. Myslime na teba.
So mnou si utrogestan zahrava svina jedna, akoby ti nervy co uz mam, neboli dost

http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

Len mi nepiste, ze som tehotna...Idem na krv az poobede a vysledky az zajtra , picne ma!!!!

Prali, ked poriesis tmavsiu cast populacie, napis🙂

pralinka25
12. aug 2009

Ahojky.
Uz som tu len na chvilku idem este na setrenie.

Alic no som zvedava ako dopadnes dnes.

Babule zohnala som na cierno clostil. Myslite teda ze by som mala buduci cyklus uzivat teda na cierno dve miesto jednej

alicao
12. aug 2009

prali 😀 😀 😀 ja sa s teba poserem 😀 😀 😀 to vazne??? ty kokso, ty si spekulantka 😀 😀 😀
Ja osobne si myslim, ze to mozes brat tak ako mi ostatne, jednu tab rano, jednu vecer od 3DC 5 dni....
Len co ak sa to dozvie lekar??? Nema sa sice ako 🙂
Pockaj ked budes mat ovulku, bude machrovat, ze: 'Vidite pani aj jedna vam stacila'
A ty si budes hovorit ' Ty debo,keby si vedel!' 😀 😀 😀

pralinka25
12. aug 2009

presne ako pises to aj bude. 😀 😀
Myslis ze mu netrkne ze som si davala dve?

alicao
12. aug 2009

prali, urcite nie, to sa neda zistit , len si nedaj viac aby ti nezbli vajecniky..
ides do toho tajne?
co tvoja teplota dne?

pralinka25
12. aug 2009

no viac ako dve si jasne ze nedam. To by som nemala odvahu.
A myslis ze mu to nebude podozrive ked tento mesiac jedna nespravila nic a na buduci tie dve mozno nieco spravia?
Ako myslis tajne? No gyndosovi to nebudem hovorit, ze som neposluchla jeho rady a supla som si dve aj ked on mi kazal jednu

Pockaj musim spravit graf. A potom ho hodim. Este som dnes nezapisala teplotu

alicao
12. aug 2009

prali, chcela som napisat teda, nie tajne...neviem preco som napisala tajne🙂
A....ako vies ze ti nepomohla jedna? uz som ti to vcera vysvetlovala, moze este prist.
Ak sa tento mesiac nezadari, naordinuj si to sama, 11 dc chod na sono.
Ja si myslim, ze to momoze, nepoznam nikoho komu by davali len jednu, doky je divny.
Mne strasne tlcie srdce, som strasne nervozna...ach jo...

alicao
12. aug 2009

no stagnuje ti to nejak, ale vies ake maju niektore baby grafy, dlhe ako anakonda, takze sexovat a cakat, aspon ti to neskace moc hore dole...
Prali, poznas niekho komu vysiel pozitivny test az neskor?

alicao
12. aug 2009

kde ste? ☹

pralinka25
12. aug 2009

tu som len je tu moc rusno.

ja len co som citala tu na konikovi. Bolo viac takych bab co im ukazalo dost neskoro az po mesiaci

alicao
12. aug 2009

keby som bola aj ja vynimka, boze!!!!!!!!!!
vcera som si zabudla kupit test, bola som aj v lekarni, ale zabudla som, a dnes rano ako zavislacka som chodila po byte, nemam svoju test davku a som mimo🙂

pralinka25
12. aug 2009

ale risknem tie dve. Tiez nepoznam nikoho kto by uzival len jednu. Vsetci co maju aj dobry cyklus tak im daju dve. Neviem co sleduje tou jednou u mna

verim ti ze mas nervy

alicao
12. aug 2009

praveze co sledujem baby tak im vzdy ukazalo este pred MS, aj babam co sem do temy chodievali...ach jo

pralinka25
12. aug 2009

ale toto som citala v nejakej samostatnej teme.Bolo tam viac takych.

alicao
12. aug 2009

keby sa tak chcel stat zazrak, ved tam hore musia vediet, ze chcem Alicku, a ze ona je v krajine zazrakov, takze musia urobit zazrak no nie?!

Inak mozno sa pojdem stretnut s kamoskou co je po ivf v anglicku, pisala som ti o nej , ze im to vyslo aj ked jej muz nemal nijake spermie. Ona je zo zapadakova, tak sa mozno stretneme v trnave, neviem este kedy, ale asi na buducu sobotu

pralinka25
12. aug 2009

veru tam hore to musia vediet ale pripada mi to tak ze nas pekne skusaju.

alic v najhorsom pripade ti vyjde to umele ale ja fakt dufam ze az tam to nezajde.

Si zober ze ten moj gyndos mi povedal na to ked som chcela 2 tabletky, ze najprv nech ide drahy na spermiogram a az ked uvidi ze sa to zlepsilo tak mi da dve. Robi okolo toho ako keby mal nulu.

alicao
12. aug 2009

prali, fakt je divny, je to stary 70tnik? to by hovorilo za vsetko.
Skus to sama, niekedy proste vieme viac nez oni...zda sa mi ze casto vieme viac..oni su len nabiflovany nejakymi datami ale zivot im unika

alicao
12. aug 2009

prali, a ten druhy liek co beries musis brat?

wolfskinka
12. aug 2009

no uz som tu ............

alicka paraaaaaaaaaaaaaaada, vyzera to velmi nadejne ... tfuj tfuj tfuj drzim palceky,

29dc a ja tiez zatial nemam a ani priznaky nie ... no som zvedava ci sa jonas nepreratal 😀 😀 😀 alic zatial sme v hre obidve

kedy ides do heliosu ?

pralinka25
12. aug 2009

prave ze ma tak okolo 50

ktore druhe lieky? Myslis ten Metformin? Ten mi dala endokrinologicka na to aby tkanivo lepsie reagovalo na lieky od gynekologa. Tak mi to vysvetlila ona

alicao
12. aug 2009

wolfi dakujem, to bude tym liekom isto...ale stale dufam...
mam tam byt o14.30, asi o hodku skor vyrazame zo ziliny

alicao
12. aug 2009

prali, aj 50 tik je uz stary aby vedel o novych veciach, mozno nema ani tusku, a hlavne je to chlap, ktory nemoze vediet ako sa citi zena co caka kazdy mesiac ci pride, ci nepride MS

Ten metafofmin sa moze dlhodobo? Radsej si to skontroluj.
A este som tak minule rozmyslala, ze babam casto vynechava ovolku ked drzia rozne diety. Uz papas vsetko normalne?

pralinka25
12. aug 2009

alic ani nezaspima aka som zvedava ako si na tom.

Ten metformin sa ma praveze uzivat dlhodobo. DOkonca az po zhruba 3 mesiacoch zacne byt uzitocny. Citala som o tom na nete aj tu na konovi. Predpisuju ho PCOckarkam a mavaju s nim dobre vysledky. Tak uvidime. On je prvoplanovo na liecbu cukrovky 2 typu. Ale nejako to suvisi s tymi vajecnikmi.

Mam stale tu delenu stravu ale ie taku prisnu. Jem vsetko len nie naraz. Davam si na to pozor aby mi nechybala
ziadna zlozka potravy. Dokonca mi teraz skoro vobec nechuti maso ale prinutim sa ho zjest. Jem aj sladke. Ale vsetko s mierou a hlavne nejem piate cez deviate ako predtym.
Inak pri PCO sa odporuca schudnut. Ja som pribrala pri antikoncepciia PCOcku 30 kilov tak sa snazim dat nieco dolu. Vraj aj toto dost moze pomoct.