Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
13. aug 2009

prali aky timko .... ????

kuk profil ...

alicao
13. aug 2009

pralinka a wolfi, pre len a len pre vas uplne cerstve ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!, dufam, ze sa z tejto choroby nevyliecim az do 21.4.2010:-)

alicao
13. aug 2009

wolfi zabralo? 😀

pralinka25
13. aug 2009

alic dufam ze nam neutecies z temy prec

wolfskinka
13. aug 2009

prali takze ja posielam vysnivane a vymyslene .............. ttttttttttttttttttttttttttttttttttt tebe a sebe a monky a alicke len na posilnenie .... 😀

no to si pis ... ty pcuj alic ak budem aj ja tak my budeme rodit v 1 den ... no tak to bude ina sila ... miesto porodnych bolesti budem mat zachvaty smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

no stacilo tt v profile nic sa nema prehanat

😵 😵 😵 snad tam coskor budu naozajstne

alicao
13. aug 2009

wolfi, co s tou ziadostou? ja si ju chcem dat aj tak, lebo ved vies ...nikdy nevies, mozem?

pralinka25
13. aug 2009

dakujemeeeeeeeeeeeee

si kamoska 🙂

wolfi alickinej kamosky maly je timko. A som jej radila aby posepkala Timkovi aby zavolal odtial odkial prichadzaju babence Alicke babo do bruska

alicao
13. aug 2009

prali, uz si si mohla vsimnut, ze nie som oko ostatne!!!!!! by som sa inak hambila keby som tie zvasty predtym porusila

wolfskinka
13. aug 2009

alica ty uz prestan s tou ziadostou, si tehotna si tak co spekulujes ... kasli na ziadost, v kazdom pripade je v heliose a ty ju uz aj tak nepotrebujes

jaj to tu taketo veci sa deju, no toto aj mne by mohol niekto posepkat nieco do uska

pralinka25
13. aug 2009

alic zakazujem ti premyslat takto. Nesmies dovolit ziadnej negativnej myslienke aby k tebe prisla.

Babule dakujem za virusiky.
Kiez by som vas mohla nasledovat. Keby som aspon ovulku mala. Ale to sa uz nedozviem lebo ten moj tlko doktor nadomnou zlomil tento cyklus palicu 😠

pralinka25
13. aug 2009

hehe wolfi teraz nam bude babence vybavoval alickina alicka 🙂

pralinka25
13. aug 2009

ale wolfi dufam ze ty uz vybavene mas. Teraz som na cakacke ja. Ale prvy predpoklad je aby dozrelo moje velkonocne vajco

wolfskinka
13. aug 2009

no uz by aj mohla zacat ... som zvedava na dalsi testik, nech je silnejsiiiiiiiiiiii a silnejsi

alic a dnes ta cakame neopovaz sa neprist

alicao
13. aug 2009

pralinka, ja je budem hovorit kazdy den, nech vam posle nejaku jej kamartku, ok?🙂
baby viete, ze som tak nejako primrznuta, som kludna, ale nejako extra sa nevytesujem, asi mi sibe
wolfi, gatova mi to oznamila takto: pani o. ja som prave vypisala ziadost a test mame pozitivny, co teraz? 🙂

alicao
13. aug 2009

wolfinka, prostim ta, skus to pochopit, ja sa s tebou kludne stretnem napr. v pondelo, lebo zajtra cestujem prec, ale dnes by som sa chcela mojkat s muzikom.
Este sa ho skusim opytat, ci by nesiel so mnou, ze vas akurat vystiskam, vybozkavam aspon chvilu, ale myslim, ze nebude suhlasit, stavim sa , ze uz teraz planuje nieco.
Budes sa hnevat? 😒 ja nechcem aby si sa hnevala, ja nevieeeeeeeeeeeeeem co mam robit

wolfskinka
13. aug 2009

no ak mam vybavene tak ten clostik co mam doma ti poslem 😵 lebo ho uz potrebovat nebudem

no vidis aka zlata, mne ked povedala ze som tehotna .. tak som jej povedala, ze sa asi pomyllila, a ze nech si zo mna nerobi srandu ... tak ma presviedcala ze si srandu nerobi

alic skratka stal sa zazrak a viac to neries a budem drzat vsetky palceky co mam aby to nebolo mimomaternicove a aby sa pekne rozbehlo hcg a pekne narastalo

treba sa tesit pomalicky ... ja som sa tesila ako blazon 2x a ako to 2x dopadlo, tak zatial len opatrne ....

alicao
13. aug 2009

wolfinka, a utrogestan nemas? ze vraj si ho mam skusit vypytat v lekarni, ze mi daju recept dodatocne, ale bojim sa, ze mi ho nedaju len tak

wolfskinka
13. aug 2009

mam utrogestan chces ?

wolfskinka
13. aug 2009

1 balenie a cosi mam donesiem ti ho poobede ak chces

pralinka25
13. aug 2009

a utrogestan je na udrzanie?

wolfskinka
13. aug 2009

ano utrogestan je na udrzanie

alicao
13. aug 2009

to fakt? to by pomohlo, ale neviem kolko stoji, a ty nepotrebujes? ze by som ti potom dala ked mi da gatova recept na buduci tyzden

alicao
13. aug 2009

prali, prave som napisala timkovi, ze mu dakujem🙂

wolfskinka
13. aug 2009

alic ale kasli na to par susnov ... a ja ho zatial nepotrebujem a ked ho budem potrebovat tak zbehnem za hartelom a ten mi ho predpise, alebo skocim do lekarne na hlinach tam poznam tu magistru a mi ho preda

pralinka25
13. aug 2009

ked je taky sikovny tak by mohol vybavit este aj nam s wolfi. Aj ked dufam ze wolfi uz ma vybavene.

alicao
13. aug 2009

wolfi, tak kde si ho mozem prebrat? hned ta aj vybozkavam a dufam, ze aj nakaziim🙂

alicao
13. aug 2009

prali, porozpravam sa aj s nim na buduci piatok, ale ja vam to zacnem vybavovat uz dnes z bruska🙂

wolfskinka
13. aug 2009

volala som hartelovi na tie lieky a som sa dobre pobavila .... ze nech mi predpise na dovolenku polygynax a canesten a on ze mi to nachysta a ze mam poslat manzela po to ... som sa rehotala ze preco manzela 😀 😀 😀 😀 ale ked manzela tak miesto mna pojde moj chlap ku gynekologovi 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
13. aug 2009

no ved hovorim 16.30 voyage dojdi adpon na chvilku donesiem ti kolko mam

wolfskinka
13. aug 2009

a uz si povedala timkovi co sposobil ? ze privolal babetko ?