Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
18. aug 2009

mne uz je to jedno, ci uz bude tak ci onak, hlavne nech uz viem co sa deje
ja som uz ready na ivf, nezapicham si do brucha za 30 000🙂))

wolfskinka
18. aug 2009

no ja si zapicham za 250 euro do brucha 😀 😀 😀

pralinka25
18. aug 2009

alicka som z tej tvojej alicky na vetvy.

Mne ovulka spi stale. snazime sa keksikovat kazdy den ale uz nam to aj lezie na nervy ☹

wolfskinka
18. aug 2009

prali to ti verim ... sex na termin je na prd .. viem o com hovorim

alicao
18. aug 2009

prali dajte si dva dni pauzu, nech sa ti .......zahoji🙂
to je wolfi, co? tyrat sa a este zato platit...

wolfskinka
18. aug 2009

alic no ved presne ... no si predstav o aku rozkos by som prisla, takto si pichnem 60x za 4 tyzdne .... to by nebolo realne sexikovat tolko krat 😀

pralinka25
18. aug 2009

kokso tie injekcie su take draheeeee????????????? 😲

wolfskinka
18. aug 2009

doplacala som 8500 ...

alicao
18. aug 2009

prali, su, a este co vstko okrem injekcii, Alica pojde do prace od 14.rokov a pekny mi to zacvaka + odskodne za nervy + bolestne 😀

pralinka25
18. aug 2009

kokso tak to uz bude musiet od 4 rokov a este minimalne na nejakom veducom poste 😀

wolfskinka
18. aug 2009

alic dobre vychovne metody ... len co ked to nebude alica ale bude to chlap .... ake meno mu das aliciak ???? 😀

alicao
18. aug 2009

wolfi, preco nie, origos🙂

wolfskinka
18. aug 2009

no som zvedava co to bude az to bude chlapec ... jezisi ja tu zaspavam este 2 hodiny a idem na obed ☹ a dnes som tu do 15,45 a o 16,00 idem na pedikuru ... sa tesim

pralinka25
18. aug 2009

ja viem co to bude ked to bude chlop 😎 (teda zhruba)

ja idem po tretej domov (teda chcela by som) pojdem upratovat

alicao
18. aug 2009

co ste sa obe zosaleli? ved nie je jar, ze by bolo treba jarne upratovanie a ani vianoce sa neblizia..kaslite nato🙂

wolfskinka
18. aug 2009

prali a co to bude ???? povedz

alic a ak si to prezradila pralinke a mne nie tak sa budem na teba hnevat 😠

alicao
18. aug 2009

ved to uz vies wolfi, nic nove to nie je , bud simon alebo lukas

pralinka25
18. aug 2009

wolfi sak sa nehnevaj to len raz sme tak nahlas rozmyslali 🙂 aj tak si myslim ze nakoniec budeme mat ine ako si teraz planujeme

ja upratujem kazdy utorok. Som slahnuta ale mam to v genoch. Nic s tym neurobim 😅

wolfskinka
18. aug 2009

jezis alic sorry ja som zabudla ....šimon ... co poznam jedneho ... to je dieta na pohladanie taky certisko ze az no

prali ja som chcela vcera ale dnes po pedikure upracem, zajtra mame objednany kurt ... tenis ideme si zapinkat s muzom

pralinka25
18. aug 2009

ja som taka sibnuta v tom upratovani.
my chodime kazdy vecer na korcule. Vcera sme vyrazili dost neskoro a domov sme isli po tme. Na tych nasich chodnikoch to bol adrenalin pradny 😝

alicao
18. aug 2009

vy sa mate, ja teraz nerobim nic, maximalne prechadzky ...a mozno uplne zbytocne

pralinka25
18. aug 2009

alic nevadi. Radsej davat pozor ako potom lutovat. Ved aj prechadzky su fajn

wolfskinka
18. aug 2009

dnes chceme ist na bike ale je dost zatiahnute tak neviem

aliv vydrz do stvrtku a potom budes zalahnuta na posteli a s vylozenymi nohami hore .... pridem ta pozriet 😀 😀 😀

alicao
18. aug 2009

wolfi 🙂 sama tomu neveris🙂

wolfskinka
18. aug 2009

alic comu ja verim na to sa ty pekne vykasli, som ti povedala, ze ta pridem pozriet a to ti hadam staci ... nie ? a prali ti pride upratat 😀

pralinka25
18. aug 2009

😀
dohodnute

wolfskinka
18. aug 2009

no vidis alic .... my uz sme sa s prali dohodli ... tak uz nevymyslaj ziadne hluposti ... rozhodli sme za teba 😀 a povedz krpatej alici nech si uz z nas nerobi srandicky

alicao
18. aug 2009

hehe 😀 uz nie je komu povedat, uz len caka kedy ju odtial pustim von🙂

pralinka25
18. aug 2009

nepustis.
Ma smolu

wolfskinka
18. aug 2009

ALIC JA PRISAMBOHU PRELEZIEM TEN PLOT A OSOBNE TI NAHADZEM NA ZADOK A VYKVACEM TA ZA TIE PEKNE VLASY .............. rozumela si uz ziadne taketo reci, lebo sa fakt nahnevam