Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
19. aug 2009

Prali, no fasa, prasiatko male
Uz nech je zajtra boze ide to pomaly.
Ideme dnes do kina, nech aspon na chvilu nato nemyslim
Uz chcem vediet ANO alebo NIE!!!!!!!!!

pralinka25
19. aug 2009

na co idete?

alicao
19. aug 2009

32 a stale slobodna

deej
19. aug 2009

ahojte som tu nová tak trošičku strpenia so mnou. som na tom podobne ako vy niekedy v auguste sme si povedali, že do toho praštíme a doteraz nič. zo začiatku sme sa viac nesnažili ako snažili pretože bola mykoza a tak. posledných pár cyklov sledujem BT a rátam aj plodné dni, rôzne veci kombinujem. teraz, keď som mala konečne pocit, že by to mohlo dobre dopadnúť a práve v tom čase kedy by malo prísť k uhniezdeniu som dostala o 4 dni skôr MS ako mala prísť. Teraz je otázka, či sa to zase všetko pokašlalo a nič z toho alebo sa to predsa len podarilo. MS trvala ani nie 3 dni síce s krčmi ale inokedy to býva oveľa dlhšie a bolestivejšie. Myslíte, že sa niečo mohlo podariť alebo si nemám robiť nádeje??? Je možné, že aj v takejto situácii by to mohlo konečne dopadnúť dobre? Fakt neviem

pralinka25
19. aug 2009

to je komedia alic?????

ahoj deej.
no mozne to je ze by to mohlo byt aj tehotenstvo. Kedy si mala ovulaciu? Tak na 14 den po ovulacii by ti uz mohol vyst test

wolfskinka
19. aug 2009

no uz som tu ani nebolelo, uz mi urobila aj prehliadku, nemam ziadny kaz😵 😵

alic budes to vediet uz aj rano, ak je tam mimi tak uz budes mat plodovy vacok

prali fuj, chudera upratovacka co to musi po nich upratovat

wolfskinka
19. aug 2009

deej ahoj

no kazdopadne si sprav test a budes vediet viac .... a poznam kocku co krvacala cele prve 3 mesiace a ma zdrave babetko

deej
19. aug 2009

podľa rátania plodných dní to malo spadnúť na 1-3.7.09 a "MS" som dostala 14teho v noci. A čo je ďalšie zaujímavé aj napriek tomu, že som si minulý cyklus urobila na nátlak svojho mužíka test a ten bol negatívny tak mám pocit, že mi v mojom veku snáď ešte aj prsia začnú rásť. Ďalšie testy kupovať nechcem, už ma to nebaví, nechám to na prírodu, len ma zaujímalo či sa niektorá z vás stretla aj s takouto situáciou.

alicao
19. aug 2009

Pralinka ano komedia
Wolfi, no vidis ani to nebolelo🙂)) ale ten plodovy vacok moze byt prazdny, ze ano...proste viem, ze toto nie je normlne a ze tehotna urcite nie som, bola som chvilku ale uz nie som...uz nech len dorazi mrcha sprosta, nech malinke vyjde von...uz som naozaj zmierena
aho deej...musis len to co my ostatne , cakat...takto sa to neda povedat co by mohlo byt a co nie...je to skoro

wolfskinka
19. aug 2009

deej ... no to tazko takto ti radit kazda sme ina, mne pocas cyklu lieta velkost prs aj 2 cisla hore dole

alicao
19. aug 2009

deej no a mi tu v tejto teme sme obvzlast ine🙂))))))))))!!!!!

deej
19. aug 2009

ali mne to hovor niekedy, čo je dosť často mávam pocit, že mi už z toho všetkého zahrabáva, ale to poznáte všetky

alicao
19. aug 2009

deej, tak vitaj v klube 😀
ja som podla poslednej MS v 6tt ale tehotenske testy mam negativne, zajtra idem znova na krv, takze si vies predstavit ako mi hrabe z nervou, aj ked viem co ma asi caka...

pralinka25
19. aug 2009

vitaj deej. Si tu spravne lebo to nam vsetky (trom) 😀

alicao
19. aug 2009

prali ak toto moje one dopadne dobre, tak sa dam vyhlasit za svatu 😀 !

deej
19. aug 2009

a to ja ešte nebehám po lekároch lebo sa mi to zdá "skoro". záleží mi na tom, aby som tu po sebe niekoho na svete nechala, ale zase každý mesiac po lekároch behať či áno alebo nie... to už by som bola si niekde zavesená na najbližšom strome

wolfskinka
19. aug 2009

alic ty a svata ,,, no zbohom rodina ... to sa ti hlasim za spravcu do nebicka ....my dve tak mozeme ist akurat dirigovat do pekla .... kde sa ty hrabes do neba za svatu ...??????????????

alicao
19. aug 2009

wolfi, ved ja som predsa anielik a moja alicka je duch svaty, lebo len duch svaty moze rast a neprodukova hcg nie? 😀 😀 😀 !

alicao
19. aug 2009

deej, mi sme isli k lekarovi po 4.neuspesnych mesiacoch a dobre sme urobili, zistili problem uz vtedy a aspon viem preco sa nedari
zalezi od toho kolko mas rokov

wolfskinka
19. aug 2009

alic tak ak ty si anjelik tak ja som svaty peter ....
alicka je copperfield a srandista, co si z tety wolfi a tety pralinky robi srandu

alicao
19. aug 2009

zajtra sranda konci!

deej
19. aug 2009

mám 26

pralinka25
19. aug 2009

alic nezabudaj ze alica je z krajiny zazrakov, tak treba verit na zazraky.

Vcera som vyjednavala s BOhom ze aspon na vianoce by nam mohol spravit radost, ked uz teraz nie. Kua dnes je 23 den a teplota na bode mrazu. Ale zas mrazene dlhsie vydrzi

deej kolko mate s drahym rokov?

pralinka25
19. aug 2009

hehe si ma predbehla 😀

tak to este nemas tak vela. A na gynde si nebola? Aspon na preventivke so zmienkou ze sa snazite a nic?

alicao
19. aug 2009

Pralinka 😀 😀 😀 skoro sa pocikam od smiechu 😀 ze mrazene dlsie vydrzi 😀 a najprv boh a potom KUA 😀 😀 😀
Deej, tak to hej, nemusis este stresovat, mas cas, ale ked sa to nedajboze nepodari do roka co uz asi aj je, tak radsej sa chodte dat obaja vysetrit. Teda zalezi ako moc uz mimi chces

deej
19. aug 2009

jasné bola, nič nenašli a nič neriešili, že až po roku "riadneho" snaženie sa, začnem uvažovať nad tým, že zmením lekára... len nájsť takého čo aj bude mať tendenciu riešiť ak sa niečo pokašlalo a nie ma len poslať domov bez slovka

alicao
19. aug 2009

deej odkial si? Treba dat drahemu urobit aj spermiogram, problem moze byt aj u neho

deej
19. aug 2009

ešte nie som až tak "závyslá" od toho ako moc by som chcela, aj keď každý mesiac dojde mrcha tak mi to na nálade nepridá. pocit, že držím vlastného drobca na rukách mi vrta hlavou čím ďalej tým častejšie ale je to len možno tým, že je strašná fúra detí okolo mňa a keď ešte aj kolegyňa po 10 rokoch snaženia sa a vynechania MS aj 3 mesiace zostane na druhý pokus tehotná normálnou cestou tak to je zrada...

alicao
19. aug 2009

deej vela veci je v zivote nefer, neber si to osobne, mi tu prezivame podobne a to ja aj wolfi mame na 30 rokov, takze nam uz nie je vsetko jedno, ale s humorom sa vsetko lahsie zvladne🙂

alicao
19. aug 2009

wolfi? ak sa babo prestalo vyvijat, tak zajtra neuvidi nic?