Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
14. jan 2009

ahoj cukrus tu som ...

adenka
14. jan 2009

ahojte srdiecka, tak vam v tejto novej temicke prajem vsetkym krasne a tucne // a aby to bolo trolinku jednoduchsie posielam par virusikov
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵

cukruska1920
14. jan 2009

jeeeej....vsade chytam virusky....zeby znamenie? 😅 🤐

kikina666
14. jan 2009

adenka ahoj, dakujem za virusiky pre moje planetky

kuspitka
14. jan 2009

kikina tie potrebuju vela kedy ides volat???

adenka
14. jan 2009

cukru tak ako dnes??

cukruska1920
14. jan 2009

aden...stav nezmeneni.... 😅

adenka
14. jan 2009

cukru tak to je super 😵 😵 ....a co graf??

cukruska1920
14. jan 2009

je v grafoch str. 154

adenka
14. jan 2009

cukru to je velmi pekne....no som ozaj zvedava ako to pojde dalej... 😵

cukruska1920
14. jan 2009

no ked ma este par krat poprskas mozno aj dobre

adenka
14. jan 2009

tak iba pe teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
😵 😵

cukruska1920
14. jan 2009

mnam mnam mnam....to je pochutka 😅

adenka
14. jan 2009

pekne vsetko spapat 🙂
oki idem buvat...dobru nocku 🙂

cukruska1920
14. jan 2009

dobru nocku vam prajem...aj tebe aj drobciatku

kikina666
14. jan 2009

kuspit volat idem az v piatok, dovtedy sa zblaznim od strachu, ci su planetky v poriadku ...

adenka aj ja si prosim virusiky

dreamer
14. jan 2009

ahojte.. tak som sa po dlhom odhodlavani rozhodla k vam pridat. v podstate vas jednym ockom sledujem uz od leta, kedy sme aj my zacali intenzivne snazilkovat.. mohli sme vsak len 2 mesiace, z coho nic nebolo a potom sa mi "pokazila" stitna zlaza - hyperfunkcia a lieky a teda pauza..
dnes je to v stave, ze uz mi 10 dni meska menzes (neplanovali sme este - este stale beriem lieky - ale v pondelok dufam uz vysadim), testy negativne, bola som uz aj na sone (chodim do heliosu - pozdravujem kikinku) a to ukazalo, ze na pravom vajecniku su dve "bodky", jedna cysta ma cca 3 cm a druha 2,5cm.. 😒 no snazila som si hovorit, ze nie som sklamana, ale samozrejme som bola - tak preto meskanie m ☹ .. co vsak pozitivne bolo, dr. mi povedal, ze na lavom vajecniku mi v najblizsich dnoch prebehne ovulacia (celkom tomu nerozumiem, ale laicky na pravom cakam na menzes a na lavom ovulujem? 😀 - to ma fakt pobavilo, ale on sa tvaril, ze v poho), no tak sme po malom vahani veeelmi intenzivne snazilkovali cely vikend - dr vravi, ze nech to skusime, tak sme skusili, ze v cystach on problem nevidi.. tak som tak isto v stadiu cakania, aj ked teda naozaj netusim ako si mam ratat cyklus, ale vlastne to ani neriesim, nechcem vpadnut to prilisnych ocakavani, aj ked samozrejme som veeeelmi zvedava - tak sa chcem pridat k testujucim tak za 10 dni (aj ked ako sa poznam, prvy test urobim uz v pondelok rano a to budem rada ak vydrzim 😀 😀 😀 )

no tak na uvod som sa dost rozpisala.. prajem dobru noc..

kikina666
15. jan 2009

ahoj dreamer vitaj medzi nami

adrianka127
15. jan 2009

Dobre ranko,
vitaj dreamer - nech sa ti skoro zadari... 🙂
cukruska, tak ako to dnes vyzera....???? napis som zvedava
Baby chcem sa vas opytat, teda tych co brali duphaston... zacali ma vcera hrozne boliet prsia, ale strasne (ja to zvycajne nemavam) moze to byt z neho???

cukruska1920
15. jan 2009

Ahojte.... dobre ranko s telerankom 😉

kikina666
15. jan 2009

adrianka ... to je normalne .... nic si z toho nerob to prejde

jankabo
15. jan 2009

Ahojte,
ja som dnes doma, ale musela som sem prísť hoci sa mám učiť.
Dreamer vitaj - no podľa mňa by si si teraz mala napočítať mrchu takých 14 dní po ovu.
Adrianka mne sa celkovo prsia zväčšili ked som brala Duphaston, aj ja som sa zväčšila cela. Kedy mas dostať mrchu????

Ja som si ráno robila ovu test a už tam bola iba slabučká čiaročka. Takže už je po nej, ale apsoň viem že bola.
Dúfam, že tentokrát to bude aj úspešný koniec. Teplota sa pomaličky dnes začala dvíhať no uvidíme - už tu mrchu nechcem ani vidieť.

Tehulky šup sep s vírusmi, Cukrus ako si na tom??? Hoď graf 🙂

cukruska1920
15. jan 2009

baby.... teplota stupla...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... 😨 😕

adenka
15. jan 2009

dobre ranko slniecka 🙂

tak moje tehu sa asi rozkriklo, lebo prave mi nas koordinator povedal ze mi vezme nejaku pracu, lebo vraj mam toho najviac..tak neviem ci im to konecne doslo, alebo ci sa sef zdoveril...hmm

silvisia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adenka
15. jan 2009

cukruuuuuuu 😵 😵 😵 😵
idem sa len potichucky tesit, ale iba potichucky.... 😵

cukruska1920
15. jan 2009

aden.... ja to nechapem... som cakala ze klesne... som si aj dvakrat strcila teplomer ci to dobre odmeralo 😅

adenka
15. jan 2009

no a predosle mrchy dosli nacas?

jankabo
15. jan 2009

Adenka a kde sú vírusiky???
Silvisa tak vitaj mezi nami a dúfam že nájdeš krásne //.

Adenka potrebujem veľmi tvoje tehu vírusiky. 😎

Cukrus mám pocit že to čo tvrdím od začiatku bude pravda. Graf je krásny, len tak dalej. Ked ti nepríde mrcha do pondelka tak pondelok ráno testuješ a žiadne výhovorky. Ty budeš prvá tohtoročná tehula - uvidíš.
My budeme testovať neskôr ale samozrejme že my ťa v tom samu nenecháme a pridáme sa k tebe.
cmuk,

cukruska1920
15. jan 2009

este uvidim ci dojde podla toho ako vyznacil graf...to je za 4 dni...ale ja myslim ze dojde....