Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

mamartinka
4. feb 2009

mozem k vam?kolko sa ktora snazite?uzivate neake cajiky,vytaminy?

jankabo
5. feb 2009

dobré ránko snažilky,
mamartinka jasne že môžeš, my sa tešíme ked nás je viac, lebo nedávno nam otehotneli 4 baby za sebou tak nas je menej, ale dúfam, že čoskoro odtiaľ odídeme postupne všetky. 🙂

kikina666
5. feb 2009

dobre ranko

baby som z tej vody cela dolamana lebo v bazene bola studena a sediet hodinu vo virivke to nie je bohvieco tak ma teraz cely clovek boli, a vcera neboli ani ziadne cervene a cierne body 😵

missy97231
5. feb 2009

ahojte snazilky.
ako sa mavate? posielam virusiky tfuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...

kikina666
5. feb 2009

missy dakujem ... za virusiky ale teraz ich akosi asi ani neptrebujem ale na dalsiu stimulku sa mi potom zidu a velmi

missy97231
5. feb 2009

kiki ☹
fakt ma to mrzi ze to nevyslo... a vsetky ste velmi silne, ze to takto zvladate. a hlavne ty. ale - nadej umiera posledna - toho sa drzim aj ja 😉

kikina666
5. feb 2009

no ved to .. skusame normalne a ked nevyjde, tak v maji dalsie umele uz tretie

missy97231
5. feb 2009

raz sa podari 😉 vsetkym vam co si to velmi prajete.

adrianka127
5. feb 2009

Dobre ranko,
vitam matku... 🙂
missy dakujeme za virusiky... ako sa mas ty? ako ide tehulkovanie?
kiki - to inak nie je bohvieco, ze tam je taka studena voda - aby si nepoprechladala...

kikina666
5. feb 2009

missy len aby to tak aj bolo

adrianka127
5. feb 2009

kiki - urcite to tak bude.... 🙂 Ja tomu tiez verim... 🙂

missy97231
5. feb 2009

adi, tehulkovanie ide v pohode. nemam ziadne problemy, nezvracala som ani raz, a som uz v druhom trimestri 😉 len aby to slo tak dalej. o tyzden idem na druhu poradnu, tak len dufam, ze dr potvrdi, ze vsetko je ok. je to fakt desne,,, ako pride strach, ci je vsetko ok, ked babo este nekope,,, tak neviete, ci tam je v poriadku 😒
tak vy sa pekne vsetky snazilkujte, a nezufajte 🙂 drzim moc silno palce.

adrianka127
5. feb 2009

este raz dik missy, a pozdravuj aj kocky v augustovkach... papa 🙂

jankabo
5. feb 2009

Missy tak to je super že je všetko oky, my sa mame všetky tiež relatívne dobre, len žiadna tehulka tak už sa nemôžeme dočkať ktorá to prvá odštartuje.
Mám taký tušák kto to bude ale nechám si ho pre seba. Ked to výjde tak vám to potom všetkým poviem. 😉

kikina666
5. feb 2009

jezis baby sa mi nic nechce som z tej vody akasi dolamana ani ta kava mi nechuti

pralinka25
5. feb 2009

dobre ranecko 🙂

jani budes to ty?????????

jankabo
5. feb 2009

Pralinka, nepoviem. 😎 😎
Ked to naozaj výjde, tak potom vám prezradím koho som tipovala ja. Oki???
Prali ako sa máš???
Baby ukažte grafy

pralinka25
5. feb 2009

ja chcem vedieeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ja som dnes rano nasla na papiery cerveny vytok. Tak neviem. Dnes som len 26 DC tak sa mi zda na mrchu skoro.

adrianka127
5. feb 2009

Jani ty tajnostkarka... 🙂
Prali a ake si mala zvycajne cykli - zda sa mi, ze dost nepravidelne...
Tu je moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf

kikina666
5. feb 2009

adrianka no ten graf vyzera vselijako ako na hojdacke

pralinka25
5. feb 2009

no adi 🙂 😵 😎 to vyzera nadejne 🙂

mala som dost nepravidelne ale nikdy nesli pod 28 dni. A aj to len vynimocne. Zvacsa boli tak 30 a viac. Odjakziva!

kikina666
5. feb 2009

no baby som zvedava ktore z vas to zlomi

adrianka127
5. feb 2009

uvidis prali, ci to krvacanie bude pokracovat... ak nie... tak je velikanska nadej, ze to tento mesiac vyslo... 🙂

adrianka127
5. feb 2009

jani - aj ja mam tusenie... 😉 ze to skoro niektora z nas odstartuje... 🙂

pralinka25
5. feb 2009

no ale ktora. Ja myslim adi ze aj ty 🙂

kikina666
5. feb 2009

no ved uvidime ale prajem to vsetkym, ale uz by sa to mohlo prevalit

adrianka127
5. feb 2009

no ja isto nie... s tymi mojimi teplotami do chladnicky... 😀 To uz by boli vyssie... ale nevadi, aj buduci mesiac to isti... aj ked mame vyhlasene obdobie bez mrchy... takze prva bude pralinka, potom ja, potom kika a janka - vy mate teraz asi obe 8 DC, nie? 😀 🙂 😀 - takze vlastne vsetky otehulkujeme este pred valentinom... 🙂

pralinka25
5. feb 2009

adi ale ved ti stupaju.

S mojou diagnozou budem tazko tehulka 🙄

kikina666
5. feb 2009

prali neboj stake je nadej v najhorsom pripade skoncis ako ja na umelych ale sanca stale je

adrianka127
5. feb 2009

nikdy nevies, a ja poznam viacero dievcat s tvojou diagnozou, ktore bez vacsich problemov otehotneli... 🙂 nic sa ty neboj... vsetko pride... 🙂