Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
5. feb 2009

adi...oktobrovky stihame.... 😉

lucim
5. feb 2009

adrianka myslis ze nase babo bude typicky lenivy chlap? 😀
drzim palceky, nech sa vsetkyvolne rozptylite do najblizsich mesiacov 2009.

kikina666
5. feb 2009

lucim chlapi su lenivi takze nemusis ist na utz, vies co tam uvidis pipika 😀 😀 😀 baby su sikovnejsie, tie sa hybu skor

jankabo
5. feb 2009

Lucim tak ti želáme veľa šťastia, Bože to už si v mesiaci??? AKo ten čas rýchlo beží.
Adrinka u mna graf nezaujímavý - zatiaľ nič, takže ešte neposielam.
Tvoj je teraz najaktuálnejší - tak dúfam, že čoskoro budeš testovať. Myslím že na Valentína by si mohla testnúť čo povieš????
Cukrus ty kedy mas dostať mrchu???

lucim
5. feb 2009

kiki doktor a moj drahy uz pipika videli ... a ja som kratkozraka 😉 toho 13.2. by to malo byt podrobne utz a na velkej obrazovke, tak sa to bud potvrdi alebo vyvrati .. 🙂

kikina666
5. feb 2009

baby ja nemozem merat teplotu lebo nikdy nevstanem v ten isty cas , zakazdym inokedy a to nie optimalne to by mi bolo na 3 veci

lucim
5. feb 2009

hmmmmmmmmmmm valentinske dve // .. vacsiu romantiku si ani neviem predstavit ... prajem vam to z celeho srdca, aj dvoch. (aj za mimi) 🙂

cukruska1920
5. feb 2009

jani...okolo 17.2

lucim
5. feb 2009

kiki najdi si standardne podmienky, co najpodobnejsie ... hned po otvoreni oci sup teplomer ... a myslim, ze to by mohlo byt preukazatelne ...

kikina666
5. feb 2009

lucim nebudem pokusat certa kaslem na ot ved uvidime co sa bude diat ani netusim ktory som den cyklu a ani to nechcem vediet aby som enspekulovala nad ovulkou ked ratam dni tak to vzdy zle dopadlo teraz nejdem nic ratat a uvidime ci to bude mat nejaky efekt

martinex
5. feb 2009

cafte kocky 🙂
lucim ahooooj 😀

lucim
5. feb 2009

cau martiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 14tt? 😉

martinex
5. feb 2009

lucim noooo,uz to leti ako voda 🙂 lucim uz vies co to bude?

adrianka127
5. feb 2009

juj baby, to by bolo uzasne na valentina... bodaj by ste mali pravdu...
inak myslim, ze pralinka je najaktualnejsia.... 26 DC.... 🙂 Takze na nu musime obratit pozornost...
kiki - ja som si na to meranie BT tiez tazko zvykala... obcas aj vstanem skor a meriam a vtedy viem, ze teplotka je o trozku nizsia... ale nevadi... Mas aspom dobry pocit, ze viem, ako telo funguje... 🙂
lucim no veru - lenivy chlap... 🙂 😀 a meno uz mas definitivne vybrane? ci este rozmyslate???

cukruska1920
5. feb 2009

Cauko mati....kde si zobrala tie 14tt....kde to predavaju nech tam zbehnem 😀

martinex
5. feb 2009

cukru 😀 ja sama sa tomu cudujem... ale uz sa tesim,lebo moooc dufam,ze uz mi dr povie co cakame.. tak by som to uz chcela vediet..

a tebe sa ako dari cukru?? ako ovulka?

cukruska1920
5. feb 2009

mati.... nooo...trafili sme sa tak cakam co z toho bude 😎

martinex
5. feb 2009

cukru moooooooooooooc drzim palce,verim ze to vyjde 🙂

lucim
5. feb 2009

marti zatial brusku hovorime Miško. 😉

adrianka127
5. feb 2009

Ahoj Marti... 🙂

kikina666
5. feb 2009

adrianka tak to ja niekedy spim do 6.00 niekedy do 11.00 zakazdym inac ... totalne rozhadzany biorytmus, takze v mojom pripade by to moc velky vyznam nemalo

cukruska1920
5. feb 2009

mati...dakujem... aj ja by som bola velmi rada keby to vyslo

martinex
5. feb 2009

adrianka ahoj 🙂

lucim to je mile, mi zase Davidko 🙂

cukru neboj, vyjde..oktorbrove babatka su super, ja som oktobrova 😀

cukruska1920
5. feb 2009

mati...no a o to by to bolo krajsie ze v oktobri som potratila a po roku v oktobri by som rodila...ale nebudem predbiehat....

martinex
5. feb 2009

cukru tak nepredbiehaj a a hovor brusku ako ho lubis...teraz je to na nom 🙂

cukruska1920
5. feb 2009

mati....anooooooo 😵 😵 😵

pralinka25
5. feb 2009

no baby vzdy ked sa nudim tak tu nikoho nieje a ked mam chvilku robotu tak ste tu vsetky a ja nestiham 🙄

adrianka127
5. feb 2009

marti to je zlate... tak od teraz sa aj ja rozpravam s bruskom (aj ked mozno v nom nic nie je - ale nikdy nevies... 😉 )
jani... tak nepracuj a pridaj sa k nam... 🙂

martinex
5. feb 2009

adrianka a to moj drahy vzdy vecer da pusu mne,pusu davidkovi na domcek (rozumej brusko) a ideme spinkat..

pralinka25
5. feb 2009

Marti a mate potvrdene ze je to chlapcek?